PDA

View Full Version : Флешмоб у Вінниці


Маленьке біляве стерво
13-01-2008, 14:27
Не знаю де ділась стара тема (довго і ретельно юзала пошук - ніц мовен, тіки сопен), але вважаю, шо це є несправедливо, шо вона десь ділася, тому поновлю її.
Власне сабж.


Що ви думаєте з приводу вінницьких флешмобів, чи приймали участь, чи прийняли б?

Велике прохання до бажаючих понабивати пости не турбувати і не відписуватись!
Велике прохання до модераторів - суворо модерувати топ і карати порушників!

Маленьке біляве стерво
13-01-2008, 14:30
Слово флэш-моб произошло от термина смарт-моб, введенного Говардом Рейнгольдом.

Флешмо́б (англ. flash mob — flash — вспышка, mob — толпа, переводится как «вспышка толпы» или как «мгновенная толпа») — это заранее спланированная массовая акция, в которой большая группа людей (мобберы) внезапно появляется в общественном месте, в течение нескольких минут с серьёзным видом выполняют заранее оговорённые действия абсурдного характера (сценарий), и затем одновременно, быстро расходятся в разные стороны как ни в чём не бывало. Психологический принцип флешмоба в том, что мобберы создают непонятную, абсурдную ситуацию (одна крайность), но ведут себя в ней как будто для них это вполне нормально и естественно: серьёзные лица, никто не смеётся, все находятся в здравом рассудке, трезвые и вменяемые.

Флешмоб — это представление, расчитанное на случайных зрителей (фомичей), у которых возникает букет чувств: полное непонимание, интерес и даже чувство собственного помешательства.

Идеология флешмоба придерживается девиза «Флешмоб вне религии, вне политики, вне экономики». Этим флешмоб обезопасил себя от внешних факторов и использования в собственных целях.

Имеет уникальную идеологию и не имеет аналогов в мировой истории.
Сценарии флешмобов

Идеальный сценарий должен быть абсурдным, загадочным, не сильно заметным и ни в коем случае не вызывать смеха. Мобберы не должны нарушать законы и моральные устои. Просто должны делать что-то бессмысленное, но так, как будто в этом есть смысл. В итоге случайные зрители (фомичи) воспринимают это за серьёзную ситуацию, в которой есть какой-то смысл, пытаются его найти. У них возникает чувство интереса, тревоги, непонимания, или даже чувство собственного помешательства. Сценарий не должен перейти грань, когда он уже становится смешным, но это получается крайне редко.

Цель флешмоб акции

Участники флешмоб акций не получают и не платят никаких денег за участие в ней. Это совершенно добровольное занятие. Участники одного и того же мероприятия могут преследовать различные цели. Среди возможных вариантов:

* развлечение;
* протест против строгих моральных устоев общества;
* почувствовать себя свободным от общественных стереотипов поведения;
* произведение впечатления на окружающих;
* самоутверждение (испытать себя: «Смогу ли я это сделать на людях?»);
* попытка получить острые ощущения;
* ощущение причастности к общему делу;
* получить эффект, как от групповой психотерапии; -

Правила флешмоба

Движение флешмоба исходит из того, что у флешмоб-акций существуют типовые правила. Наиболее важные их пункты:

* Кажущаяся спонтанность действия. Запрет собираться или привлекать внимание на месте до акции, одновременное начало и окончание акции ее участниками. После акции нужно мгновенно исчезать с места действия в разные стороны и делать вид, как будто бы ничего и не было.
* Сценарий должен привносить абсурдность и загадочность в происходящее.
* Точное следование сценарию.
* Не вызывать агрессивной реакции случайных зрителей. Не нарушать законов, не показывать никаких политических предпочтений. Не мусорить.
* Делать всё с серьёзным видом и находясь в здравом рассудке. Быть трезвым.

Чтобы избежать конфликтов с работниками органов охраны правопорядка есть ещё такие рекомендации:

* Иметь при себе удостоверение личности.
* Если вас всё-таки задержали работники органов правопорядка, вы отвечаете сами за себя. Никто за вас поручатся не будет. Отвергайте, что вы участвовали в заранее запланированной акции: вы случайно оказались в этом месте и просто так решили что-то сделать. Участие в несанкционированных массовых акциях, как правило, наказуемо законодательством.

Все сперто звідси (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%BC%D0%BE%D0%B1)

Маленьке біляве стерво
13-01-2008, 14:33
Про вінницькі флешмоби (http://www.fmob.vn.ua)

Не даймо зачахнути руху!!!

Vdovy
13-01-2008, 14:52
имхо тупое движение, но когда нет бабла на нормальный отдых приходится отрываться подобными способами.
...
Болезнь роста. Это у них пройдет со временем

Onex
13-01-2008, 15:02
не понимаю смысла флешмоба:confused:

Маленьке біляве стерво
13-01-2008, 15:03
не понимаю смысла флешмоба:confused:

Цель флешмоб акции

Участники флешмоб акций не получают и не платят никаких денег за участие в ней. Это совершенно добровольное занятие. Участники одного и того же мероприятия могут преследовать различные цели. Среди возможных вариантов:

* развлечение;
* протест против строгих моральных устоев общества;
* почувствовать себя свободным от общественных стереотипов поведения;
* произведение впечатления на окружающих;
* самоутверждение (испытать себя: «Смогу ли я это сделать на людях?»);
* попытка получить острые ощущения;
* ощущение причастности к общему делу;
* получить эффект, как от групповой психотерапии; -

Legol@s
13-01-2008, 15:04
Телевізор видався кльовим)
а взагалі ходив би, якшо б не було перевірок усіляких.

Onex
13-01-2008, 15:19
Так, у нас в теме есть психолог.
Расскажите нам, уважаемый, каковы истинные причины и цели данного социального явления?

+)

:d прикол с меня тянешь?
я этот вопрос не исследовал:confused: в чемто прав Нави насчет развлечений....но я не знаю.....
знаешь, есть такая избитая поговорка: "чем бы дитя не тешилось, лишь бы яйца не прищемило"(с)народная мудрость

Vdovy
13-01-2008, 15:24
... нет общественного движения, вот и маются от скуки...
Як це немає? А флешмоб - чим не суспільний рух? Тим, що тобі і мені це не подобається?

Onex
13-01-2008, 15:26
Спробуй дослідити, і потім розкажеш результати.
З.І. Прийми участь хоча б в одному флешмобі, думаю це піде тобі на користь...

возможно ты и прав:)
надо попробовать

freedom
13-01-2008, 15:31
Т
а взагалі ходив би, якшо б не було перевірок усіляких.

Що за перевірки?

Vdovy
13-01-2008, 15:36
ну да... прыгать на светофор и строить из себя идиотов, этим вводить в заблуждение взрослых людей, это очень полезное и стоящее занятие в жизни, навыки в котором потом очень пригодятся в жизни.

"Раніше і баби молодші були" (с):)

Snap
13-01-2008, 15:36
цикаво..
может это не хватка витаминов, что у меня не возникает желание учить детей как им проводить свое время и вспоминать свое былое, как пример для подражания?

Vdovy
13-01-2008, 15:42
блин, после посещения школы, после того как наплаваешься в бассейне, после спортзала, после того как смастеришь какую нибудь фигню в кружке, что-то у меня не возникало желания строить из себя придурка и играть на публику, я в то время еле доползал домой, зато сейчас навыки приобретенные в то время мне очень пригодились и здоровье закалил посещением всяких секций, занятия в жизни должны приносить пользу хотя бы самому себе, а вот какая польза от флешмоба???

Ну, наприклад, незашорене мислення. Можливість робити нестандартні кроки.
Хоча, повторюсь, мені особисто флешмоби не подобаються.

Vdovy
13-01-2008, 15:46
Молодь буде меньше проводити часу за бухлом! :yes:
:lol::lol::lol:
Угу. Бухне до флешмоба "для хоробрості", а потім - після акції, "бойцы вспоминают минувшие дни" (с)

Onex
13-01-2008, 15:56
а по фейсу не определишь курил ли ты траву, нюхал ли ты сегодня, хотя по малолеткам это сразу проявляется, организмы то хилинькие и от маленькой дозы их уже прет не по детски.

курил ли траву определить по фейсу можно если он конечно визином глаза не закапал...а насчет колес и нюхла - то там можно спалить если разбираться

D@4a
13-01-2008, 15:58
так им бы спортом заниматься а не фигней страдать, польза от спорта намного очевиднее, будут более выносливыми, меньше будут болеть и если надо то смогут за себя на улице постоять, а какая польза от флешмоба??

Спорт - це добре......я згодна.
Але флешмоб - це ніби розвага,
спосіб зробити буденне життя трошки цікавіше.....

D@4a
13-01-2008, 16:00
Найкращий на мою думку моб... (http://www.fmob.vn.ua/forum/index.php?topic=87.0) :yes:

Це так між іншим... (http://20minut.ua/news/54083)

+1

Саме після цього мобу мені розповіли "ХТО ТАКІ МОБЕРИ?"

LightLana
13-01-2008, 16:01
navigator, а Ви зараз що намагаєтесь довести? Що у Ваші часи було краще і молоді було чим зайнятися? Гаразд, хай так. Може й було.
Але чим Вам не догодив моб? Знову ж таки, передчуваю ту ж дискусію, що й стосовно квесту. Не хочете - не приймайте участі.

Onex
13-01-2008, 16:01
так им бы спортом заниматься а не фигней страдать, польза от спорта намного очевиднее, будут более выносливыми, меньше будут болеть и если надо то смогут за себя на улице постоять, а какая польза от флешмоба??

Нави, это же разные вещи....флешмоб это развлечение, типо народных гуляний, там разных танцев у костра в древние времена,...помнишь, в селах есть такая традиция - ряженые ездять перед свадьбой и воруют у людей разные вещи, а потом на свадьбе продают хозяевам:d
это чтото типо этого....просто с занятиями спорта это не нужно сравнивать - из разных сфер деятельность, да и эти флешмобы разовые, а спорт - система!

D@4a
13-01-2008, 16:06
если есть занятия в жизни то будни совсем не являются скучными

Оneх вдало сказав.....
Я просто додам,
що інколи те чим ти займаєшся переходить у стан буденності,
і хочеться відпочити....Саме такий спосіб, як взяти участь у мобі
дає великий заряд емоцій....

freedom
13-01-2008, 16:06
все что я хочу понять, это какая же польза в жизни от занятия флешмобом, пока вы ничего конкретного в свой довот не преподнесли, мне интересны аргументы, мол так и так, польза от этого вот такая.

Спорт теж не завжди приносить користь....

LightLana
13-01-2008, 16:07
все что я хочу понять, это какая же польза в жизни от занятия флешмобом, пока вы ничего конкретного в свой довот не преподнесли, мне интересны аргументы, мол так и так, польза от этого вот такая.
Ок.
1. Декому нудно. От, не ходить він в гуртки і не має достатньо часу чи можливостей для систематичних занять спортом. І дещо його/її дістає щоденне навчання і робота. І хочеться якось розважитися, отримати дозу гарного настрою та певну к-ть чогось, схожого на адреналін.

2. Знаєте, існують такі спеціальні тренінги особистісного росту. Так от, в межах них, проводяться заходи, чимось схожі на моб - потрібно вийти на вулицю і зробити щось неочікуване. (хай мене поправлять люди, що на цьому знаються).
Це допомагає позбутися певних комплексів, страху перед публікою і т.д.

Snap
13-01-2008, 16:07
дОвайте спорить о вкусе рябчиков с теми кто их ел =)

LightLana
13-01-2008, 16:09
вы явно боитесь оппозиции, в жизни всегда так, одни ЗА, другие ПРОТИВ, учитесь убеждать людей в своей правоте, книжки почитайте, пользы больше будет.

Дякую, намагаюся. Але не вважаю, що одне виключає інше.
А опозиції я не боюся. Я просто намагаюся визначити її позицію та аргументацію до дискусії :)

Щодо спорту, то, по-перше, це інша сторона розвитку особистості.
По-друге, спорт вимагає систематичності. Моб - раз в два тижні (теоретично, зараз проводиться рідше), триває не більше години разом з премобом. Можна приходити не щоразу.
Спорт (систематичний і регулярний) вимагає кількох разів на тиждень по декілька годин. Вловлюєте різницю для людей, які реально зайняті протягом робочого тижня та на вихідних?

Onex
13-01-2008, 16:11
"шо занадто то не здраво", всегда надо иметь мозги и не быть фанатиком, тоесть всё хорошо когда оно в меру!

золотые слова!

fell up
13-01-2008, 16:14
баян.
все кому нада знают сайт флешмоба.

шяс уже койта кал а не флешмоб...еще и с предмобами.
гавняна кароче стала.
тошо шя с с первыми мобами не сравнить.

LightLana
13-01-2008, 16:14
будут нужны эмоции и если захочется оторваться от будней то я поеду развлекусь на горнолыжном курорте или попрыгаю в море с вышки если это будет летом, покатаюсь на скутере, на катере, пойду на охоту, поеду на рыбалку, соберемся компанией и свалим подальше от города, устроим соревнования по стендовой стрельбе, да есть много способов найти развлечения, да и просто поеду в Умань по парку поброжу с семьей, а там уж точно скучно не будет, да и день пройдет с последующими воспоминаниями.

Чому б ні? Якщо маєте вдосталь часу та коштів :)
Але чому б людям не урізномантінити цей відпочинок? Вашу позицію зрозуміло - Ви знаходите свої засоби релаксу та відпочинку. Маєте щось проти того, щоб інші знаходили свої засоби? ;)

D@4a
13-01-2008, 16:16
все что я хочу понять, это какая же польза в жизни от занятия флешмобом, пока вы ничего конкретного в свой довот не преподнесли, мне интересны аргументы, мол так и так, польза от этого вот такая.

Це не заняття
Знаєш,
-деякі люди дуже розумні, тому вони займаються чимось таким.......ну розумним...
-деякі люди (я бачу, що такі як ти) полюбляють заняття спортом, мають гарний фізичний стан.....живуть спортом...
-а деякі, такі як наприклад мобери, творчі.....Тому моби дають певну надію на те, що творчі задатки(які є) будуть лише розвиватися....Звичайно, розвивають творчо людей різні школи мистецтв(я вже це пройшла), різні гуртки,.......але саме такий рух як флешмоб, дає змогу думати нестандартно, і тим самим дає людині змогу відкрити свій талант

LightLana
13-01-2008, 16:19
вы явно не поняли молю мысль, я стараюсь понять какую пользу в жизни приносит моб, тоесть какие навыки и какое применение навыков вы потом приобретете от участия в данном действии?

А ви явно не читали мого попереднього поста :)

1. Декому нудно. От, не ходить він в гуртки і не має достатньо часу чи можливостей для систематичних занять спортом. І дещо його/її дістає щоденне навчання і робота. І хочеться якось розважитися, отримати дозу гарного настрою та певну к-ть чогось, схожого на адреналін.

2. Знаєте, існують такі спеціальні тренінги особистісного росту. Так от, в межах них, проводяться заходи, чимось схожі на моб - потрібно вийти на вулицю і зробити щось неочікуване. (хай мене поправлять люди, що на цьому знаються).
Це допомагає позбутися певних комплексів, страху перед публікою і т.д.

freedom
13-01-2008, 16:19
будут нужны эмоции и если захочется оторваться от будней то я поеду развлекусь на горнолыжном курорте или попрыгаю в море с вышки если это будет летом, покатаюсь на скутере, на катере, пойду на охоту, поеду на рыбалку, соберемся компанией и свалим подальше от города, устроим соревнования по стендовой стрельбе, да есть много способов найти развлечения, да и просто поеду в Умань по парку поброжу с семьей, а там уж точно скучно не будет, да и день пройдет с последующими воспоминаниями.

Ну звичайно не всі мають кошти, можливість відпочивати на морях ходити на польовання і т.д в силу об"єтивних і суб"єктивних обставин.....А так це не потребує виликих затрат часу, коштів...Нічого протиправному в цьому занняті нема хай займаються як так хочеться, головне щоб це не заважало іншим це моє ІМХО...

fell up
13-01-2008, 16:20
хорошо сравним мою юношество и ваше, знаешь какое чувство когда, посещая авиамодельный кружок, смастеришь своими руками модель самолета, потом запускаешь его в небо и куча зевак с открытыми ртами стоят в шоке от того как он выписывает виражи и то чувство от людей которые со стороны смотрят на флешмоберов и не понимают что за идиотизм происходит в данном времени.

:confused:шяс уже почти нету таких кружков.
вот и страдаем херней.

freedom
13-01-2008, 16:22
:confused:шяс уже почти нету таких кружков.
вот и страдаем херней.

Кружки є...Головне бажання цим займатися і мати час на це...Просто ти не шукав....

LightLana
13-01-2008, 16:23
хорошо сравним мою юношество и ваше, знаешь какое чувство когда, посещая авиамодельный кружок, смастеришь своими руками модель самолета, потом запускаешь его в небо и куча зевак с открытыми ртами стоят в шоке от того как он выписывает виражи и то чувство от людей которые со стороны смотрят на флешмоберов и не понимают что за идиотизм происходит в данном времени.

Ні, не знаю. Шкода, але не знаю. І що мені тепер? Сидіти і плакати за незворотно минулим? Порадьте мені, будь ласка, гідну розвагу, що буде сприяти моєму розвитку.
Вхідні дані:
Навчання - 4 години в універі + вдома
Робота - 5-7 годин на день
Один день вихідний
Окрім книг та фільмів - використовуємо, знаємо.

D@4a
13-01-2008, 16:23
я не фанат спорта, я всего лишь имею хорошую физ подготовкцу, нормальный внешний вид и могу постоять за себя на улице при каких нибудь непонятках.. а не при первом же щелбане бежать и просить помощи.

Та я і не говорю про те, що ти фанат спорту...
Просто кажу, є люди, які певну частину свого життя відддають спорту

fell up
13-01-2008, 16:23
Кружки є...Головне бажання цим займатися і мати час на це...Просто ти не шукав....
я и не сказал что их вообще нету.
нирасказуй мне.у меня отец преподавал в одном из таких кружков.

Legol@s
13-01-2008, 16:24
первое правило в жизни, нет денег думай как заработать, где жить и что жрать, а уже потом развлекайся и страдай фигней.

а якшо я не хочу їздити на моря і тд, а просто отримати позитивні емоції?

LightLana
13-01-2008, 16:33
занятие надо искать соответствено своим интересам,
к примеру увлечение фотографией дало мне знания которые сейчас дают 95% снимков в хорошем качестве и правильной экспозиции, просматривая альбомы с фотками у знакомых вижу 90% мусора, тоесть фоток которые попросту надо выкинуть.
так что искать надо соответственно своим потребностям.

Дякую. Фотографія - це добре. Це просто чудово. Але це дещо інше, Ви не вважаєте? Особистість, як на мене, варта всестороннього розвитку. І якщо моби допоможуть мені чи комусь іще позбавитися скутості перед публікою, а паралельно діставлять трохи задоволення та гумору в житті, то чому ні? :) Паралельно з іншими, не менш корисними чи розвиваючими заняттями.
Я навела Вам позитивні сторони мобу. Ви не згодні з ними, не згодні з мобом в принципі (тоді цікаво, чому саме), чи просто відстоюєте свою думку через впертість?

Onex
13-01-2008, 16:34
блин, да смастери кормушку для птиц, подвесь на окно и получай эмоции от того, что твоя работа принесла пользу, хотя мастерить надо красиво а не пару планечек сбить, хотя и просто сбитые планки тоже принесут пользу.

респект!

D@4a
13-01-2008, 16:34
блин, да смастери кормушку для птиц, подвесь на окно и получай эмоции от того, что твоя работа принесла пользу, хотя мастерить надо красиво а не пару планечек сбить, хотя и просто сбитые планки тоже принесут пользу.

Звичайно потрібно доставляти допомогу іншим (особливо якщо це діти),
але інколи потрібно подумати про себе, зробити собі приємне.....,і одночасно іншим

Legol@s
13-01-2008, 16:36
блин, да смастери кормушку для птиц, подвесь на окно и получай эмоции от того, что твоя работа принесла пользу, хотя мастерить надо красиво а не пару планечек сбить, хотя и просто сбитые планки тоже принесут пользу.

за довгі місяці , які я провів на форумі, я зрозумів одне точно:
тебе переконати нереально.

Teoden
13-01-2008, 16:37
тупое занятие имхо

мы ж типо индивидуальности, а не стадо:confused:

LightLana
13-01-2008, 16:41
тупое занятие имхо

мы ж типо индивидуальности, а не стадо:confused:

Ну, звичайно. А якщо ми всі індивідуальності - то нам тепер нічого разом не робити? І на концерти не ходити, і в футбол/волейбол разом не грати?
Ти можеш придумати сценарій, зацікавити в ньому когось іншого - будь ласка. Завдання на премоби часто надають можливості проявити себе особисто.
Але я не намагаюся переконати того, хто не хоче, прийняти участь у мобі. Врешті решт, це питання смаку.
Але коли хтось, не спробувавши, і не зрозумівши, засуджує людей, що цим займаються - пробачте. Я поважаю Ваше право на думку та вибір, але й Ви поважайте права інших на це.

Teoden
13-01-2008, 16:42
Ну, звичайно. Я якщо ми всі індивідуальності - то нам тепер нічого разом не робити? І на концерти не ходити, і в футбол/волейбол разом не грати?
Ти можеш придумати сценарій, зацікавити в ньому когось іншого - будь ласка. Завдання на премоби часто надають можливості проявити себе особисто.
Але я не намагаюся переконати того, хто не хоче, прийняти участь у мобі. Врешті решт, це питання смаку.
Але коли хтось, не спробувавши, і не зрозумівши, осуджує людей, що цим займаються - пробачте. Я поважаю Ваше право на думку та вибір, але й Ви поважайте права інших на це.
:)
там имхо была написано
ничего против не имею, но мне ниинтиресно:confused:

D@4a
13-01-2008, 16:43
Ну, звичайно. Я якщо ми всі індивідуальності - то нам тепер нічого разом не робити? І на концерти не ходити, і в футбол/волейбол разом не грати?
Ти можеш придумати сценарій, зацікавити в ньому когось іншого - будь ласка. Завдання на премоби часто надають можливості проявити себе особисто.
Але я не намагаюся переконати того, хто не хоче, прийняти участь у мобі. Врешті решт, це питання смаку.
Але коли хтось, не спробувавши, і не зрозумівши, засуджує людей, що цим займаються - пробачте. Я поважаю Ваше право на думку та вибір, але й Ви поважайте права інших на це.

+1
підтримую:yes:

Legol@s
13-01-2008, 16:52
очень правильно понял, личность которая формировалась у меня 30 лет ты никак не изменишь, тем более что никаких умных доводов ты привести в пример пока что не в состоянии.

"Умниє доводи" мені не допоможуть тебе переконати, так як навіть розумні доведення не змінять твою точку зору, тому я навіть не стараюсь їх наводити.

Legol@s
13-01-2008, 16:53
ладно, споры спорами, надо и деньги зарабатывать, так что пора мне покинуть данную тему....

хотя интересно, почему в опросе столько людей против а тема висит в важных???

вірно, а то не зможеш їздити на відпочинок і станеш "унилим"(С).

LightLana
13-01-2008, 16:55
ладно, споры спорами, надо и деньги зарабатывать, так что пора мне покинуть данную тему....

хотя интересно, почему в опросе столько людей против а тема висит в важных???

Шкода, значить, відповіді на свої питання я від Вас так і не дочекаюся :)
Мабуть тому, що проти було не так багато людей, як Вам здається. Крім того, існують ще люди, які за :)

Vdovy
13-01-2008, 17:13
все что я хочу понять, это какая же польза в жизни от занятия флешмобом, пока вы ничего конкретного в свой довот не преподнесли, мне интересны аргументы, мол так и так, польза от этого вот такая.

ИМХО единственная польза от флешмобов - хорошее настроение их участников. А это уже немаловажно. Каждый получает удовольствие так, как он этого хочет, главное при этом не мешать окружающим.
Нави, ты в кино ходишь иногда? Какая тебе от этого польза?

Vdovy
13-01-2008, 17:15
будут нужны эмоции и если захочется оторваться от будней то я поеду развлекусь на горнолыжном курорте или попрыгаю в море с вышки если это будет летом, покатаюсь на скутере, на катере, пойду на охоту, поеду на рыбалку, соберемся компанией и свалим подальше от города, устроим соревнования по стендовой стрельбе, да есть много способов найти развлечения, да и просто поеду в Умань по парку поброжу с семьей, а там уж точно скучно не будет, да и день пройдет с последующими воспоминаниями.

:) А польза тебе от этого какая?;)

freedom
13-01-2008, 17:17
хотя интересно, почему в опросе столько людей против а тема висит в важных???

АВК поставив...Він же і раніше ним(флешмобом) займався...
Я хотя раді цікавості хоті в би взяти участь в такому дійстві...

LightLana
13-01-2008, 17:17
ИМХО единственная польза от флешмобов - хорошее настроение их участников. А это уже немаловажно. Каждый получает удовольствие так, как он этого хочет, главное при этом не мешать окружающим.

Згодна про цю користь, хоча вона може бути і не єдиною :)

Нави, ты в кино ходишь иногда? Какая тебе от этого польза?

Дарма :) На відміну від нас, що займаються абсолютно некорисними заняттями, такими як флешмоб чи писанина на форумах, шанований Навігатор пішов заробляти гроші, попередньо уникнувши відповіді на кілька запитань та наголосивши на відсутності доводів, які він, на жаль, не удосужився прочитати.

freedom
13-01-2008, 17:22
Дарма :) На відміну від нас, що займаються абсолютно некорисними заняттями, такими як флешмоб чи писанина на форумах, шанований Навігатор пішов заробляти гроші, попередньо уникнувши відповіді на кілька запитань та наголосивши на відсутності доводів, які він, на жаль, не удосужився прочитати.

Да ладно далося вам це....Всетаки Наві правильно написав кожен має право на свою думку, навіть якщо вона не співпадає з думкою більшості....Він же вас не заставляє не приймати участі в флешмобі;)....

Vdovy
13-01-2008, 17:25
Згодна про цю користь, хоча вона може бути і не єдиною :)
..

А що ще?

LightLana
13-01-2008, 17:46
А що ще?

Я, здається, писала раніше. Як на мене, розвиває здатність не боятися і не тушуватися перед публікою. Принаймні, таке склалося враження особисто у мене.

fell up
13-01-2008, 17:54
нахера вообще на смарде топ если у моба есть свой форум?:confused:

LightLana
13-01-2008, 17:54
Да ладно далося вам це....Всетаки Наві правильно написав кожен має право на свою думку, навіть якщо вона не співпадає з думкою більшості....Він же вас не заставляє не приймати участі в флешмобі;)....
Ну, про право на думку я теж писала і згодна. :) Та й змушувати мене чи будь-кого не приймати участь він, на щастя, права не має. :) Просто мені не дуже імпонує його манера ведення дискусії. Врешті, це моя власна думка, на яку я маю право ;)

LightLana
13-01-2008, 17:59
нахера вообще на смарде топ если у моба есть свой форум?:confused:

Власне, у половини музичних груп "Музичного розділу" є свої форуми. Чомусь же є їх топи.
Мабуть, для того, щоб дізнатися думку тих, хто ще не був на форумі мобу, тому що не знав про існування цього явища, не знав його суті чи просто мав свої причини, щоб не приймати участі.

fell up
13-01-2008, 18:02
Власне, у половини музичних груп "Музичного розділу" є свої форуми. Чомусь же є їх топи.
Мабуть, для того, щоб дізнатися думку тих, хто ще не був на форумі мобу, тому що не знав про існування цього явища, не знав його суті чи просто мав свої причини, щоб не приймати участі.

только у половины.
а про форумы второй половины нихто низнаит.:)
а про форум моба нираз трубили.

LightLana
13-01-2008, 18:04
только у половины.
а про форумы второй половины нихто низнаит.:)
а про форум моба нираз трубили.

:) Тобі чи комусь цей топ заважає? Якщо він не потрібен - то помре сам. В чому проблема?

demitros
13-01-2008, 18:04
только у половины.
а про форумы второй половины нихто низнаит.:)
а про форум моба нираз трубили.

Ну то й що що вже трубили, як показує статистика кожен раз знаходяться після цього нові мобери яким це до душі!

fell up
13-01-2008, 18:11
Ну то й що що вже трубили, як показує статистика кожен раз знаходяться після цього нові мобери яким це до душі!

:d
знач вы на каждом форуме по пару раз топ создавали?

Маленьке біляве стерво
13-01-2008, 23:06
что-то я не наблюдаю сообщений от автора данного топа, о чем можно говорить если автор не способен отстоять даже свою точку зрения относительно данного вопроса.
Вибачте, шановний, я, навідміну від декотрих не можу знаходитись на форумі вдень і вночі.
Госпаді, я навіть не знаю, з чого почати, бо почитавши ваші пости я взялась за голову і півгодини билась в істериці... Які наркомани, які бухарі, шановні, про шо ви? Ви спроть вкусе рябчиков с теми кто их ел =)
Маючи дуже і дуже поверхові знання, ви висловили початково помилкову думку з приводу моберів, вважаючи їх якимись неповноцінними вилупками. Ви кажете, секції, кружки і всьо такоє. Флешмоб забирає аж максимум дві години вільного часу у вихідні. Які переважна більшість молоді витрачає для того шоб "сбіть пару 25 копачєк" і росказати "сишиш, чорт, пайді пабрєйся". Я вважаю, шо краще самовиражатися через флешмоби, квести та інші подібні речі, ніж товкти пики у підворотнях та попивати піфко сидячи "на корточках" у парку. Флешмоб не заважає ні навчанню, ні кружкам та секціям, ні іншим розвиваючим заняттям, включаючи виробництво годівниць для пташок. ІМХО, краще людина можливо викине якісь негативні емоції, як ви висловились "скачачи на світлофор" ніж скачачи з кулаками а собіподібного%\ Це просто вид відпочинку. Можливо комусь не до вподоби рибальство та полювання, просто зовсім інші погляди на це ніж у вас. І ВОНИ МАЮТЬ ПРАВО НА ІСНУВАННЯ!!!
баян.
все кому нада знают сайт флешмоба.

шяс уже койта кал а не флешмоб...еще и с предмобами.
гавняна кароче стала.
тошо шя с с первыми мобами не сравнить.
Так мені здається, шо все залежить від моберів. Можна висловити якісь побажання організаторам щодо покращення і умов проведення. Бо, мені здається, саме через те, шо всі вважать, шо раніше моби були цікавіші, опустили руки, саме тому почався якийсь занепад.
тупое занятие имхо

мы ж типо индивидуальности, а не стадо:confused:
Нє, за такою логікою ми таки стадо, бо граємо в командні ігри, навчаємось в групах і класах, працюємо в колективах:confused:
очень правильно понял, личность которая формировалась у меня 30 лет ты никак не изменишь, тем более что никаких умных доводов ты привести в пример пока что не в состоянии.
Справа не в тому шо він не може. Справа в тому, шо ви ці доводи слухати і ЧУТИ не бажаете.

ладно, споры спорами, надо и деньги зарабатывать, так что пора мне покинуть данную тему....

хотя интересно, почему в опросе столько людей против а тема висит в важных???
А вона має бути неважливою тільки тому, що ви вважаєте шо моби це дурниця?
АВК поставив...Він же і раніше ним(флешмобом) займався...
Я хотя раді цікавості хоті в би взяти участь в такому дійстві...
Важливим його зробила я, коли створювала.
нахера вообще на смарде топ если у моба есть свой форум?:confused:
Тому що сайт і форум мобу трохи занепадають. Немає нових людей і ідей.
:d
знач вы на каждом форуме по пару раз топ создавали?
Попередній топ видалили.
Скажи будь-ласка, він тобі заважає?

І ше, скажіть будь-ласка, люди, от шо це, бля, за натури такі, шо все треба обісрати.
Мені найбільше подобаються люди, які висловлюються проти, не маючи навіть уявлення про сабж%\%\%\
вроді би всьо.

fell up
13-01-2008, 23:32
В
Попередній топ видалили.
Скажи будь-ласка, він тобі заважає?


да....вообще просто капец.

Americano
14-01-2008, 13:46
нинаю... не вижу в этом смысла лично для себя... но так ваще - все лучше чем воткапить/земляваляцца :)

Legol@s
14-01-2008, 15:33
;2225364']а по-моему самый классный был один из первых - когда клад искали на Париже :)

оу, так, жирний був

G.Frimen
17-01-2008, 10:51
Премоб: „Рух життя”.
Місце проведення премобу: Площа біля Будинку офіцерів.
Час проведення проведення премобу: Неділя, 20 лютого 2008 р. з 14:30 до 14:45.
Суть премобу: У проміжок часу з 14:30 до 14:45 мобери підходять до ялинки навпроти Будинку офіцерів і поглядом знаходять агента у червоній шапці Санта Клауса. Побачивши агента, мобер починає здійснювати свій рух нетрадиційним шляхом (наприклад раком, боком, підскоком, імітуючи рух транспорту, свійських чи диких тварин, або усе це разом). Після того, як мобер припаркувався (прилетів, приповз ...) до агента, він отримує листівку зі сценарієм основного мобу. Якщо ваш „рух життя” здасться агенту не достатньо креативним, то зуськи вам дістанеться листівка з першої спроби! Нехай щастить!
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.
Реквізити: Книга, не менш як на 747 сторінок; посвідчення особи.

З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.
Народ дуже чекаємо на вас!!:)

Маленьке біляве стерво
17-01-2008, 11:08
Премоб: „Рух життя”.
Місце проведення премобу: Площа біля Будинку офіцерів.
Час проведення проведення премобу: Неділя, 20 лютого 2008 р. з 14:30 до 14:45.
Суть премобу: У проміжок часу з 14:30 до 14:45 мобери підходять до ялинки навпроти Будинку офіцерів і поглядом знаходять агента у червоній шапці Санта Клауса. Побачивши агента, мобер починає здійснювати свій рух нетрадиційним шляхом (наприклад раком, боком, підскоком, імітуючи рух транспорту, свійських чи диких тварин, або усе це разом). Після того, як мобер припаркувався (прилетів, приповз ...) до агента, він отримує листівку зі сценарієм основного мобу. Якщо ваш „рух життя” здасться агенту не достатньо креативним, то зуськи вам дістанеться листівка з першої спроби! Нехай щастить!
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.
Реквізити: Книга, не менш як на 747 сторінок; посвідчення особи.

З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.
Народ дуже чекаємо на вас!!:)

хехехехехе:d

Маленьке біляве стерво
17-01-2008, 13:17
чобы вам просто не собраться и покурить каких-либо препаратов, эффект такой же будет....

:confused:для здоровья вредно:no:
а єто не вредно:yes:

Маленьке біляве стерво
17-01-2008, 13:41
такие бредовые идеи уже культивировались некотрыми особами с Вишенки.
и достаточно давно. например хождение на лыжах (виртуальное), в разгар лета. и т.д. и т.п. естественно под допингом соответсвующим. такое оцщение что и свои сценарии флешмобщики придумывают в таком же состоянии.
это всего лишь ошибочное ощущение:confused:

Americano
17-01-2008, 13:57
такие бредовые идеи уже культивировались некотрыми особами с Вишенки.
и достаточно давно. например хождение на лыжах (виртуальное), в разгар лета. и т.д. и т.п. естественно под допингом соответсвующим. такое оцщение что и свои сценарии флешмобщики придумывают в таком же состоянии.

авотнихфига!:yes: не летом, а первого апреля и без допинга... мне тада 22 кажеццо было, мы тада еще с утра не пили... такшонинада :yes:
и идей не было никаких - просто городская лига КыВыНы отмечала проф.праздник :yes: это была одноразовая акция с нашей стороны - катание на лыжах...

Americano
17-01-2008, 15:10
ааа. тада сорри... но пока кто-то думал - мы ехали :)
(йа - с ругзагом на спини)

G.Frimen
17-01-2008, 17:07
Я вважаю це зовсі і не ФМ в них був атак просто 3 чувака рішили прикольнутьсь і все:|

Americano
17-01-2008, 17:09
када это было таких матюкоф есчо никто низнал...

G.Frimen
17-01-2008, 17:20
А коли це було??

Americano
17-01-2008, 17:37
2000 или 2001й - точно уже не помню... а то 1999й - старый стал... фотки отсканированные...

G.Frimen
17-01-2008, 17:54
Тоді давай так приходь на ФМ.

Onex
17-01-2008, 23:45
http://forum.vn.ua/showpost.php?p=2229369&postcount=2506

да уж....:|


у меня какието адекватные фотке ассоциации в сознании возникают

G.Frimen
18-01-2008, 15:06
Той моб був вдалий а фотка була просто супер :yes:

Americano
18-01-2008, 15:16
Тоді давай так приходь на ФМ.

не - пасиба...:):confused:
"у меня своих забот хватает" (с) капитан Зеленый из мф "Тайна третьей планеты"...

G.Frimen
18-01-2008, 15:41
Невже в тебе немає 20 хвилин щоб здивувати натовп ??:confused:

G.Frimen
18-01-2008, 19:52
Для того щоб прийти на фм :)

wolfman
18-01-2008, 19:56
качав відео з вашого сайту, дивився звіти по фм-бам. чомусь сподобався тільки перший. коли аплодували вахтрьйорці.
зробили б шось тіпу: дарувати квіти діучатам на вулицях міста або подавати їм руку коли вони виходять або входять в транспорт))
тоді в мене з"явилися б аргументи в топі про фемінізм)

Onex
18-01-2008, 21:17
самая время для эфэмеров пойти и устроить флешмоб возле касс сбербанка...

100%:lol:

G.Frimen
19-01-2008, 17:54
Народ чекаємо завтар вас всіх на Флеш Мобі :)

G.Frimen
20-01-2008, 21:35
20 січня 2008 року відбувся флешмоб №31. Для того щоб отримати сценарій, мобери мусили продемонструвати "рух життя" нашому справедливому агенту.
Потім, ми розважили майбутніх та минулих пасажирів автобусів, а також самих себе, читанням вголос ну дуже захоплюючої книжки.
Моберів було близько 30.

Маленьке біляве стерво
21-01-2008, 00:14
20 січня 2008 року відбувся флешмоб №31. Для того щоб отримати сценарій, мобери мусили продемонструвати "рух життя" нашому справедливому агенту.
Потім, ми розважили майбутніх та минулих пасажирів автобусів, а також самих себе, читанням вголос ну дуже захоплюючої книжки.
Моберів було близько 30.

:confused:мені особисто здалось шо меньше

Onex
21-01-2008, 00:17
ну я ещё понимаю раз в полгода придуриться идиотом, но когда это раз в неделю.....ребята, привыкнете:yes:

Маленьке біляве стерво
21-01-2008, 00:20
ну я ещё понимаю раз в полгода придуриться идиотом, но когда это раз в неделю.....ребята, привыкнете:yes:

:confused:
особисто я не бачу в цьому нічого ні поганого, ні ідіотського.:confused:

fell up
21-01-2008, 00:28
:confused:
особисто я не бачу в цьому нічого ні поганого, ні ідіотського.:confused:

со стороны именно так и выглядит:)

LightLana
21-01-2008, 00:30
со стороны именно так и выглядит:)

Кожен обирає свій шлях. Хтось мобер, хтось перехожий, хтось "пінгвін".

fell up
21-01-2008, 00:31
Кожен обирає свій шлях. Хтось мобер, хтось перехожий, хтось "пінгвін".

этими двумя я был.:)

вередливе дівчисько
21-01-2008, 01:07
:confused:мені особисто здалось шо меньше

точно менше! :rolleyes:

G.Frimen
21-01-2008, 16:25
Шановні Пінгвіни ви не граєте велику роль у проведенні мобу, і ви не є моберами а значить ми тільки здувували вас :d

Americano
21-01-2008, 16:49
уот ит минз - "Пингвин"? ху из ит?

G.Frimen
21-01-2008, 17:12
Пінгвін – людна, яка взнала про проведення акції і замість того щоб приймати участь у ній, стоїть неподалік і витріщається на те що відбувається, часто тикає пальцем і сміється

Americano
21-01-2008, 17:33
ааа.... ну каждому - свое типа...

вередливе дівчисько
21-01-2008, 19:33
Шановні Пінгвіни ви не граєте велику роль у проведенні мобу, і ви не є моберами а значить ми тільки здувували вас :d

мдя...:rolleyes:

Zbo4enka
21-01-2008, 19:34
ааа.... ну каждому - свое типа...
:confused:типа так и было всегда)):yes:

G.Frimen
21-01-2008, 20:46
Погодьтесь на цьому мобі було багато пінгвінів

G.Frimen
21-01-2008, 20:47
Доречі існує ворум http://www.fmob.vn.ua/forum/index.php де всі обговорюють ФМ

Zbo4enka
21-01-2008, 20:47
Погодьтесь на цьому мобі було багато пінгвінів
:lol:да класное название для людей, которие не принимали в етом участия:yes:
а не прошше было их как то подругому назвать?:confused:более как то человечно):yes::confused:

Onex
21-01-2008, 20:47
Погодьтесь на цьому мобі було багато пінгвінів

то-есть, любой кто ржет с моберов и тыкает в их сторону пальцем автоматически относится к пигвинам?

G.Frimen
21-01-2008, 21:22
:lol:да класное название для людей, которие не принимали в етом участия:yes:
а не прошше было их как то подругому назвать?:confused:более как то человечно):yes::confused:Розумієш таку назву придумав не я, але згідно визначенню вони просто чьотко виконали його

G.Frimen
21-01-2008, 21:23
то-есть, любой кто ржет с моберов и тыкает в их сторону пальцем автоматически относится к пигвинам? Ні тобто просто пінгвіни знали завчасно де і коли, щоя являлась несподіванкою для інших людей!

Zbo4enka
21-01-2008, 21:45
Розумієш таку назву придумав не я, але згідно визначенню вони просто чьотко виконали його
мдя, печально)
интерестно как называют тех кто вопше неходит на флеш мобы?:confused:

G.Frimen
22-01-2008, 11:00
}{то неходт на фм то це не мобер:)

G.Frimen
22-01-2008, 19:51
Народ відмідтесь хто був?:)

Маленьке біляве стерво
23-01-2008, 11:37
Народ відмідтесь хто був?:)

:)де відмітитись?

wolfman
23-01-2008, 11:45
в мене на бюсті

Маленьке біляве стерво
23-01-2008, 11:48
в мене на бюсті

ок, предоставте бюст:yes:

wolfman
23-01-2008, 11:55
ок, предоставте бюст:yes:
___(*@*)
____| |
_--(. |. )--
___( =)

G.Frimen
23-01-2008, 15:36
Відмічяйтесь будь ласка на форумі його адреса http://www.fmob.vn.ua/forum/index.php:)

G.Frimen
24-01-2008, 17:59
Скоро буде відео з цього флешмобу, попреденє відео можна продивитесь тут http://www.fmob.vn.ua/video/ , а також існують і фотки http://picasaweb.google.com/fmob.vn.ua ... :)

fell up
24-01-2008, 18:30
FM 28 Дитинство
Фотографии: 18 - 10 Mб
21.10.2007
Открытый альбом
21 жовтня 2007 року відбувся моб №28 Дитинство. Мобери зібрались на площі біля будинку офіцерів поруч з літаком вдягненні в дитячий одяг, в руках дитячі іграшки - машинки, лопатки, відеричка, компютерні мишки. Агент (вихователь) став першим і розпочав прогулянку з підопічними в напрямку Петроцентра. Дійшовши до Петрополя (ресторан на початку Петроцентра) всі розійшлись хто-куди. Моберів було близько 1(вихователь)!!!

крутой моб.:)

Bubel
26-01-2008, 16:14
Я вже був на 4х мобах, мені дуже сподобалося. І на отсанньому мобі я також був.

Bubel
26-01-2008, 16:15
Я вже був на 4х мобах, мені дуже сподобалося. І на останньому мобі я також був.

Ва-ау
26-01-2008, 19:51
не верю...
еще раз напиши

Legol@s
26-01-2008, 19:57
не верю...
еще раз напиши

+69.
якось неврозуміло написано 2ий раз.

wolfman
26-01-2008, 20:42
людина була вже на 8-ми мобах. і на останніх двох він також був і йому сподобалось. шо не ясно.

Legol@s
26-01-2008, 20:54
людина була вже на 8-ми мобах. і на останніх двох він також був і йому сподобалось. шо не ясно.
поправка:
на 4ому і на 8ому не сподобалось

wolfman
26-01-2008, 21:57
поправка:
на 4ому і на 8ому не сподобалосьпоправка до поправки:
він чітко сказав, шо був спочатку на 4-х мобах і йому сподобалось, а потім ще на 4-х і йому також сподобалось.
питання залишаються тільки по двом останнім. але вони могли бути , наприклад, 9-тим і 13-тим..
в такому разі чувак був вже на десяти мобах.

Legol@s
26-01-2008, 22:06
поправка до поправки:
він чітко сказав, шо був спочатку на 4-х мобах і йому сподобалось, а потім ще на 4-х і йому також сподобалось.
питання залишаються тільки по двом останнім. але вони могли бути , наприклад, 9-тим і 13-тим..
в такому разі чувак був вже на десяти мобах.

поправка поправки до поправки:
він сказав, шо був на 4ьох мобах і на останньому, себто 4ому ,йому не сподобалось.=> маємо 1ий "поганий" моб.
далі він побував іще на 4ьох і на останньому , себто вже 8ому ,йому не сподобалось.=> маємо 2ий "поганий" моб.

wolfman
26-01-2008, 22:09
поправка поправки до поправки:
він сказав, шо був на 4ьох мобах і на останньому, себто 4ому ,йому не сподобалось.=> маємо 1ий "поганий" моб.
далі він побував іще на 4ьох і на останньому , себто вже 8ому ,йому не сподобалось.=> маємо 2ий "поганий" моб.категорично не згоден з поправкою поправки до поправки.
він сказав, шо був на чотирьох мобах і вони йому сподобались. крапочка. наступні чотири йому також спободались. цяточка. тому не сподобатися могли тільки якість два зовсім лівих моби.

Legol@s
26-01-2008, 22:12
категорично не згоден з поправкою поправки до поправки.
він сказав, шо був на чотирьох мобах і вони йому сподобались. крапочка. наступні чотири йому також спободались. цяточка. тому не сподобатися могли тільки якість два зовсім лівих моби.

оО
мене жорстоко лагає о_О
чомусь в мене "не сподобалось" читалось.. десь...
згоден з твоєю категоричною незгодою до поправки поправки до поправки.

G.Frimen
27-01-2008, 00:25
Незнаю як там що з поправкою, але всі остананні Моби були жирними!;)

Legol@s
27-01-2008, 00:27
Незнаю як там що з поправкою, але всі остананні соби були жирними!;)

так-так, соби були жирні :yes:

Bubel
28-01-2008, 01:03
Та шо ви пристали до слів????????? :fool:

Просто вийшла опечатка...

G.Frimen
28-01-2008, 16:52
Доречі в Неділю Флеш Моб

G.Frimen
01-02-2008, 20:34
Премоб „Веселий папірус”
Місце проведення премобу: сквер Козицького площа,біля Годиника .
Час проведення проведення премобу: Неділя, 3 лютого 2008 р. з 14:00 до 14:25.
Суть премобу: Рівно о 14.00 всі мобери приходять в сквер Козикього на площу перед голом годинником і знаходять поглядом агента - він буде одягнений в червону шапку діда мороза. Потім мобери починають почерзі підходити до агента, при цьому вони повинні нести в правій руці туалетний папір довжиною 50-100 сантиметрів а в іншій остальний папір, ці риквізити вони віддають агентові на що агент вручає їм листівку з подальшими діями.
Реквізити: газета, рулон туалетного папіру,посвідчення особи.
З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.

fell up
02-02-2008, 17:36
Премоб „Веселий папірус”
Місце проведення премобу: сквер Козицького площа,біля Годиника .
Час проведення проведення премобу: Неділя, 3 лютого 2008 р. з 14:00 до 14:25.
Суть премобу: Рівно о 14.00 всі мобери приходять в сквер Козикього на площу перед голом годинником і знаходять поглядом агента - він буде одягнений в червону шапку діда мороза. Потім мобери починають почерзі підходити до агента, при цьому вони повинні нести в правій руці туалетний папір довжиною 50-100 сантиметрів а в іншій остальний папір, ці риквізити вони віддають агентові на що агент вручає їм листівку з подальшими діями.
Реквізити: газета, рулон туалетного папіру,посвідчення особи.
З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.

:lol:
некст предмоб будет собирать колбасу,сыр, мясо,овочи, фрукти,пива,и канцтовари.

ну а зачем покупать:)

Azazello
03-02-2008, 16:27
было жирно...гг

G.Frimen
04-02-2008, 18:12
3 лютого о 14.45 мобери гуляючи містом роздивляючиьсь всі його прикраси, гуляучю на театальній площі зрозуміли що їхньому руху заважає перепона, вони намагалися штовхати, перегпригувати через неї, підлізати кріз неї, як тільки агент зміг пройти кріз перепони всі мобери розійшлись в різному напрямку.

Моберів було близько 40
Детальна інформація і ВІЕДО тут http://www.fmob.vn.ua/forum/index.php?topic=564.msg8019;topicseen#msg8019

G.Frimen
09-02-2008, 17:55
Готується моб до свята усіх закоханих, бажаючі прийняти учать пишіть:heart:....

G.Frimen
10-02-2008, 22:54
МІСТО ПОЦІЛУНКІВ II !

У День Святого Валентина ми запрошуємо усі закохані пари Вінниці на акцію «МІСТО ПОЦІЛУНКІВ II » ! Наймасовіший поцілунок почнеться 14 лютого о 20.00. Приходьте зі своєю другою половинкою на площу перед центральним входом до театру ім. Садовського (там де добре освітлено) І одночасно з повітряною кулькою, що полетить у небо (це буде сигалом для початку рівно о 20.00) починайте цілуватися. Тривалість поцілунку необмежена. Будь-ласка не обговорюйте акцію вголос, зберігайте загадковість дійства.
http://www.fmob.vn.ua/images//misto1.gif
Для того, щоб наш поцілунок став наймасовішим у місті – розкажи про цю акцію своїм друзям по ICQ, електронній пошті, вивішай у форумах, де тусуються люди з нашого міста.

Немає пари ?
Що робити якщо хочеться прийняти участь але немає пари? Приходь о 19.20 під велику арку парку ім. Горького. Ознакою того, що ти шукаєш пару буде Валентинка формату А4 у тебе в руках. Побачивши людину, яка тобі сподобалась, підійди до неї з фразою «Це вам Шевченко допомагав писати ?» відповідь «Ні, Сковорода» буде означати що пара не відбулась. Позитивною відповіддю буде «Так, Шевченко», можете сміливо братися за руки і йти на акцію !

ПАМ’ЯТАЙТЕ ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ СУТО ВІД ВАШОЇ ІНІЦІАТИВНОСТІ ! УСПІХУ !

Маленьке біляве стерво
26-02-2008, 10:05
лол, місто поцілунків вийшло наславу:lol:
ми взагалі початок провтикали:?)

а от остінній був прикольний. огєнт матіас з вантусом:lol::lol::lol::lol:

Zbo4enka
12-03-2008, 18:51
а чёто там ещё будет?:confused: в ближайшем будуюшем?:confused:

Azazello
14-03-2008, 00:31
а чёто там ещё будет?:confused: в ближайшем будуюшем?:confused:

Смотри тут (http://www.fmob.vn.ua/forum/index.php). :)
ы

G.Frimen
14-03-2008, 20:07
Премоб: „Привіт з космосу”
Місце проведення: площа біля Обл. Ради
Час проведення: Неділя, 16 березня 2008 року, 14:00-14:20 (не забудьте синхронізувати час по годиннику на головній сторінці сайту www.fmob.vn.ua)
Суть премобу: У проміжок часу з 14:00 – 14:20 Ви гуляєте містом і згадуєте, що в 14.00 починається демонстрація щодо підтримки наших "Інопланетних друзів". Ви приходите на площу до обл. ради і помічяєте там агента (на агентові буде з рожевий шарф). Як тільки він почне махати в строну Обл.Ради, Ви теж починаєте махати, при цьому достаєте всі свої плакати (наприклад, "Привіт з Землі", "Ми вас любимо, наші зелені друзі "... та ін.) і активно підтримуєте акцію. Як тільки агент, роздавши всім листівки, покине площу, ви розходитесь в різних напрямках!
Реквізити: плакати,посвідчення особи.
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.

Автор: bicat

З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.

fell up
14-03-2008, 20:16
Премоб: „Привіт з космосу”
Місце проведення: площа біля Обл. Ради
Час проведення: Неділя, 16 березня 2008 року, 14:00-14:20 (не забудьте синхронізувати час по годиннику на головній сторінці сайту www.fmob.vn.ua)
Суть премобу: У проміжок часу з 14:00 – 14:20 Ви гуляєте містом і згадуєте, що в 14.00 починається демонстрація щодо підтримки наших "Інопланетних друзів". Ви приходите на площу до обл. ради і помічяєте там агента (на агентові буде з рожевий шарф). Як тільки він почне махати в строну Обл.Ради, Ви теж починаєте махати, при цьому достаєте всі свої плакати (наприклад, "Привіт з Землі", "Ми вас любимо, наші зелені друзі "... та ін.) і активно підтримуєте акцію. Як тільки агент, роздавши всім листівки, покине площу, ви розходитесь в різних напрямках!
Реквізити: плакати,посвідчення особи.
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.

Автор: bicat

З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.
:o:eek::lol:

и это премоб?
имхо, вполне б пошло уже как моб.

G.Frimen
16-03-2008, 00:27
Це тільки премоб ))

Zbo4enka
17-03-2008, 15:20
Премоб: „Привіт з космосу”
Місце проведення: площа біля Обл. Ради
Час проведення: Неділя, 16 березня 2008 року, 14:00-14:20 (не забудьте синхронізувати час по годиннику на головній сторінці сайту www.fmob.vn.ua (http://www.fmob.vn.ua))
Суть премобу: У проміжок часу з 14:00 – 14:20 Ви гуляєте містом і згадуєте, що в 14.00 починається демонстрація щодо підтримки наших "Інопланетних друзів". Ви приходите на площу до обл. ради і помічяєте там агента (на агентові буде з рожевий шарф). Як тільки він почне махати в строну Обл.Ради, Ви теж починаєте махати, при цьому достаєте всі свої плакати (наприклад, "Привіт з Землі", "Ми вас любимо, наші зелені друзі "... та ін.) і активно підтримуєте акцію. Як тільки агент, роздавши всім листівки, покине площу, ви розходитесь в різних напрямках!
Реквізити: плакати,посвідчення особи.
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.

Автор: bicat

З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.
кумедный сценарий мну нравится))) :yes:

Onex
23-03-2008, 00:21
а слабо вам в одном нижнем белье по центру города пройтись?:d

Legol@s
23-03-2008, 01:26
а слабо вам в одном нижнем белье по центру города пройтись?:d

літом - спокійно ;)

BUCH
23-03-2008, 02:39
а слабо вам в одном нижнем белье по центру города пройтись?:d

А вообще в чём матиь родила?
Вот это бы был "рух життя"))
ЗЫ: главное девушек пабольше))

*punk&angel*
26-03-2008, 11:45
да..флешмоб только для таких чокнуых как мы)))вот я сколько раз не захожу на сайт флешмоба винницы.все никак не попадаю...всегда уже отчет вижу...а на сообщение"премоб тогда-то и во столько-то...никак..." если попаду,то буду обязательно!так прикольно веселить народ с серьезной миной!можно попробовать себя,узнать"смогу ли я сделать","смогу ли не заржать"...

demitros
29-03-2008, 22:36
Місце проведення: площа Театральна
Час проведення: Неділя, 30 березня 2008 року, 14:40-14:55 (не забудьте синхронізувати час по годиннику на головній сторінці сайту www.fmob.vn.ua)
Суть премобу: У проміжок часу з 14:40-14:55 ви приходите на площу Театральну і поглядом знаходите агента (він буде тримати в руках журнал "Кращі комп'ютерні ігри"), після того як агент починає демонстративно зівати, ви підходите до нього, при цьому голосно Крякаючи, а він вам відповідає що, " зі слонами не говорю" і віддає листівку. Як тільки агент, роздавши всім листівки, покине площу, ви розходитесь в різних напрямках!
Реквізити: улюбленні предмети на мотузку,посвідчення особи.
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.

З.І. Ви можете взяти з собою друзів, але вони обов'язково мають досконало знати правила флешмоба.

Legol@s
19-04-2008, 22:37
А вам слабо? (http://cifrovik.ru/publish/print_article/11922/) :?)

кайфова ідея) можна було б зробити, але бойан буде)

Legol@s
19-04-2008, 23:02
Як варіант - мишки, БЖ, ТФТ-моніки... :lol:

:lol::lol:

$n@ke
19-04-2008, 23:02
А вам слабо? (http://cifrovik.ru/publish/print_article/11922/) :?)
Жырок)
Як варіант - мишки, БЖ, ТФТ-моніки... :lol:
Давайте сразу мпзшниками забрасывать проходящих мимо людей...)

$n@ke
19-04-2008, 23:10
Десь за кордоном є змагання по киданню мобілок на довжину... :yes:

Жыр). А ещё можно связать очень много шарфиков и нести такую длиннючую верёвку их шарфов по Соборной))

$n@ke
19-04-2008, 23:23
Акція "наш рушник - самий рушниковий рушник"? :lol:

Хз)) Думаю было бы прикольно) Ты ж там связан както с флешем - толкай идею в массы))

(E)1
01-05-2008, 09:55
Хз)) Думаю было бы прикольно) Ты ж там связан както с флешем - толкай идею в массы))

как ты посмел неверный так сказать про великого модератора!!!!:mad:

Sendsms
09-05-2008, 22:59
Назва мобу: "ПОМИЙ МЕНЕ!"
Місце проведення мобу: кінцева зупинка тролейбуса "Меморіал визволення" зі сторони центру розваг "VITO"
Час проведення: Неділя, 11 травня 2008 року, 14:05 - 14:08
Суть мобу: О 14:00 ви прибуваєте на кінцеву зупинку тролейбуса "Меморіал визволення". Поглядом знаходите вивіску "ЦЕНТР РОЗВАГ VITO" і переконуєтесь що ви на потрібній стороні вулиці (на тій самій, де і центр розваг). Приблизно о 14:05 на кінцеву прибуває тролейбус не дуже чистого вигляду. Його починає мити агент у червоній шапці. Одразу після цього ви підтримуєте ініціативу агента і також починаєте мити тролейбус. Як тільки агент припиняє мити тролейбус ви берете з нього приклад і прямуєте у довільному напрямку.
Реквізити: Пляшка з чистою водою, ганчірочка або губка, можливо, миючі засоби, посвідчення особи.
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.

Legol@s
09-05-2008, 23:04
Назва мобу: "ПОМИЙ МЕНЕ!"
Місце проведення мобу: кінцева зупинка тролейбуса "Меморіал визволення" зі сторони центру розваг "VITO"
Час проведення: Неділя, 11 травня 2008 року, 14:05 - 14:08
Суть мобу: О 14:00 ви прибуваєте на кінцеву зупинку тролейбуса "Меморіал визволення". Поглядом знаходите вивіску "ЦЕНТР РОЗВАГ VITO" і переконуєтесь що ви на потрібній стороні вулиці (на тій самій, де і центр розваг). Приблизно о 14:05 на кінцеву прибуває тролейбус не дуже чистого вигляду. Його починає мити агент у червоній шапці. Одразу після цього ви підтримуєте ініціативу агента і також починаєте мити тролейбус. Як тільки агент припиняє мити тролейбус ви берете з нього приклад і прямуєте у довільному напрямку.
Реквізити: Пляшка з чистою водою, ганчірочка або губка, можливо, миючі засоби, посвідчення особи.
Погода: Моб відбудеться за будь-якої погоди.

жир, якшо тепло буде - прийду)

Jamber
16-08-2008, 11:28
Місце проведення: Тролейбусна зупинка Цетральний ринок
Час проведення: Неділя 17 Серпня 2008 року 14:30-14:45 (не забудьте синхронізувати час по годиннику на головній сторінці сайту www.fmob.vn.ua)
Суть премобу: У проміжок часу з 14:30-14:45 ви виходите із м’ясного павільйона
в бік тролейбусної зупинки (якщо їхати на з.д. вокзал) поглядом знаходите агента
у червоно-білому кашкеті, і тут ви згадуєте що давно не перевіряли яка у вас постава.. Добре що з вами є ваша улюблена книга. Ви дістаєте її кладете собі на голову і підходите так до агента. Зі словами агента „Так ви дійсно стрункі” отримуєте листівку зі сценарієм основного мобу.

Реквізити: Книга в твердій обкладинці, посвідчення особи.
Погода: Моб відбудеться за умови якщо не буде дощу.

Black Bull
17-08-2008, 10:27
буде хтось сьогодні?

Broadcast
17-08-2008, 10:38
Ну чому сьогодні... Так хотів піти, а саме сьогодні не виходить... Ну що за напасть...

Nomad
22-08-2008, 08:43
Найкращий флешмоб - звичайно спонтанний :) А коли все планується - не цікаво :)

len
22-08-2008, 09:16
Найкращий флешмоб - звичайно спонтанний :) А коли все планується - не цікаво :)

ну от останній був спонтанний
зі:на квест хтось заявлявся?

SergAK
05-10-2008, 22:23
Я готов !

alonewolf
08-11-2008, 22:40
Флеш Моб: Міграція населення

Дата проведення: 15 листопада 2008 року

Час проведення: 13:30-13:45

Місце проведення: Просп.Коцюбинського

Суть Флеш мобу: О 13:20 ви зв*являєтесь на перехресті прос.Коцюбинського на вул.Некрасова біля магазину електроніки *Цифра*
(Фото 1). Оскільки в Україні економічна криза і т.д. у вас велике бажання кудись мігрувати. Як доречно, що у вас вже давно зібрані всі речі і зв*язані в вузлик. Рівно 13:30 ви закладаєте свій вузлик на палку перекидаєте через плече і всі дружно починают мігрувати в бік зал. вокзалу по тротуару просп.Коцюбинського. Як тільки ми досягаємо вул.Привокзальної (біля зал.вокзалу) (фото 2) всі розходятся у різні боки.

Реквізити: Довга палка (Рівна,крива,байдуже), щось зав*язане у вузлик
(також можна перекинути через палку якесь старе взуття, чи одяг)

Погода: Моб не відбудется лише якщо буде йти сильний дощ!



Сама зустріч тут: http://vkontakte.ru/events.php?act=s&gid=5491486

N1ghtmare
09-11-2008, 01:32
Сама зустріч тут: http://vkontakte.ru/events.php?32077

исправь ссылку...

Legol@s
09-11-2008, 01:48
о,круто,а що з сайтом?

LightLana
09-11-2008, 02:03
о,круто,а що з сайтом?

Сайт трішки похачили і його треба трішки пофіксити :) Як тільки адміни знайдуть час, роботу сайту буде відновлено.

LeKot
18-11-2008, 14:08
да...шото давно уже не чего подобного не организовувалось :cry:
Предлагаю: прийти, допустим на париж, большой толпой в 12,00...занять там все места...в одно и тоже время, чтобы все приняли одинаковую позу - ногу на ногу, открыли газету RIA, посидели, почитали минуту, а потом встали и разошлись кто куда...потом можно всем собратся и отпраздновать :lol:

LightLana
18-11-2008, 22:38
да...шото давно уже не чего подобного не организовувалось :cry:
Предлагаю: прийти, допустим на париж, большой толпой в 12,00...занять там все места...в одно и тоже время, чтобы все приняли одинаковую позу - ногу на ногу, открыли газету RIA, посидели, почитали минуту, а потом встали и разошлись кто куда...потом можно всем собратся и отпраздновать :lol:

Таке вже було. І цікаво, чому раптом Ріа? )

LeKot
19-11-2008, 14:42
потому что можно будет устроит чтобы журналисты с этой газеты будут, могут заснят и таким образом засветится)))

alonewolf
11-12-2008, 00:00
Премоб: «Корисна інформація»
Місце проведення: кінцева зупинка тролейбусу «Залізничний вокзал»
Час проведення: неділя, 14 грудня 2008р, 13:30-13:45
Суть премобу:
У проміжок часу з 13:30 до 13:45 мобери підходять до кінцевої зупинки тролейбуса «Зал. вокзал». Ви знаєте, що на ваш тролейбус ще довго чекати, тому ви дістаєте журнал або газету, та читаєте догори ногами…і так доти, доки агент не передасть вам листівку зі сценарієм мобу.

Погода: Моб відбудеться, якщо не буде сильного дощу.
Реквізити: посвідчення особи, газета або журнал.

З.І. Моб не відбудеться, якщо кількість моберів буде менш, ніж 10 чоловік, тому проявіть свою активність

Stanly
11-12-2008, 01:27
ДА!!!


12 декабря возле Магицентра пройдёт вечер поцелуев!
все начинают целоваться в 20:00 и заканчивают в 21:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными сердечками, и ищут себе пару! )) " передай это дальше

13 декабря возле Магицентра пройдёт вечер секса!
все начинают трахацца в 00:00 и заканчивают в 03:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными фаллосами, и ищут себе партнёра (или нескольких)! )) " передай это дальше

14 декабря возле Магицентра пройдёт вечер обьебоса!
все начинают юзать в 21:00 и заканчивают в 07:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными марками, и ищут чо! )) " передай это дальше

15 декабря возле Магицентра пройдёт вечер сливы!
все начинают бухать в 18:00 и заканчивают хрен знает когда
те, у кого нету пары, приезжают со стаканчиками, и ищут еще двоих! )) " передай это дальше

root
11-12-2008, 01:29
аааа... ржака.

alonewolf
11-12-2008, 12:25
ДА!!!


12 декабря возле Магицентра пройдёт вечер поцелуев!
все начинают целоваться в 20:00 и заканчивают в 21:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными сердечками, и ищут себе пару! )) " передай это дальше

13 декабря возле Магицентра пройдёт вечер секса!
все начинают трахацца в 00:00 и заканчивают в 03:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными фаллосами, и ищут себе партнёра (или нескольких)! )) " передай это дальше

14 декабря возле Магицентра пройдёт вечер обьебоса!
все начинают юзать в 21:00 и заканчивают в 07:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными марками, и ищут чо! )) " передай это дальше

15 декабря возле Магицентра пройдёт вечер сливы!
все начинают бухать в 18:00 и заканчивают хрен знает когда
те, у кого нету пары, приезжают со стаканчиками, и ищут еще двоих! )) " передай это дальше

Умно аж ппц.......:mad:

Stanly
11-12-2008, 12:52
Умно аж ппц.......:mad:
ты грамматику сначала поучи, потом будешь судить, умно ли :d

N1ghtmare
11-12-2008, 12:55
ДА!!!


12 декабря возле Магицентра пройдёт вечер поцелуев!
все начинают целоваться в 20:00 и заканчивают в 21:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными сердечками, и ищут себе пару! )) " передай это дальше

13 декабря возле Магицентра пройдёт вечер секса!
все начинают трахацца в 00:00 и заканчивают в 03:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными фаллосами, и ищут себе партнёра (или нескольких)! )) " передай это дальше

14 декабря возле Магицентра пройдёт вечер обьебоса!
все начинают юзать в 21:00 и заканчивают в 07:00
те, у кого нету пары, приезжают с нарисованными марками, и ищут чо! )) " передай это дальше

15 декабря возле Магицентра пройдёт вечер сливы!
все начинают бухать в 18:00 и заканчивают хрен знает когда
те, у кого нету пары, приезжают со стаканчиками, и ищут еще двоих! )) " передай это дальше

не улыбнуло.:rolleyes:

p4elka
11-12-2008, 12:55
я за 15, рюмку приготовил)

warfolomeich
11-12-2008, 13:00
Умно аж ппц.......:mad:

между прочим ещё когда проводились первые мобы в Виннице ( в политехе и фотканье Магицентра ) ещё тогда были разговоры с Вовчиком ( светлая ему память) и Ко, что предмобы это слишком, так что шутка как раз очень в тему... :)

Bubel
11-12-2008, 21:00
блин, а какое отношение имеет этот бред к флешмобу???:mad:

alonewolf
11-12-2008, 21:18
блин, а какое отношение имеет этот бред к флешмобу???:mad:

Вот вот +1

Jamber
09-01-2009, 14:12
FlashMob «Танцюємо!»
Місце проведення: Площа ринку «Урожай»
Час проведення: неділя, 11 січня 2009 року, 13:50
Суть мобу:Рівно о 13:50 Ви проходите по площі ринку «Урожай» і раптом Ви чуєте музику (десь на вулиці, в голові, в навушниках і т.д.), та музика настільки вас зачепила, що ви починаєте вливатися в ритм, згодом навіть похитувати головою, а потім взагалі танцювати. Здається, що ви б танцювали безкінечно, але ви танцюєте лише 3 хвилини, та о 13:53 ви розходитесь в різні сторони.


Всі питання в пс.

Мопёд не мой я просто розместил обьяву.

IloveyouCITY
16-03-2009, 20:43
Когда будет моб???
Очень хочу поучаствовать

Sleepless Soul
17-03-2009, 01:02
http://vkontakte.ru/events.php?act=s&gid=8294893

SpagoR
04-11-2009, 10:13
пока не знал что в Виннице есть клуб флэшмоберов (назовем это так) старался сам их устраивать (с друзьями)... ниразу не получилось даже собрать людей...

vladort
04-11-2009, 14:22
имхо тупое движение, но когда нет бабла на нормальный отдых приходится отрываться подобными способами.

Сто процентов.... Флешмоб - тема для отдельных личностей:
а) Наивно полагающих, что бабло на деревьях растёт.
б) Имеющих в своём "арсенале" огромное количество комплексов (при этом прикрываясь отсутствием понимания со стороны общества).

Vladum
12-11-2009, 16:18
имхо тупое движение, но когда нет бабла на нормальный отдых приходится отрываться подобными способами.


количество постов не главное, главное дата регистрации.;)

Сто процентов.... Флешмоб - тема для отдельных личностей:
а) Наивно полагающих, что бабло на деревьях растёт.
б) Имеющих в своём "арсенале" огромное количество комплексов (при этом прикрываясь отсутствием понимания со стороны общества).

Тоже такого же мнения.
Одним словом тупость!

Житель_Планеты_Земля
16-02-2010, 22:20
Разве ни у кого нет желания сделать что нибудь столь же масштабное?

http://www.youtube.com/watch?v=rUZgrL85OKs&feature=player_embedded

LANCER
16-02-2010, 22:48
Разве ни у кого нет желания сделать что нибудь столь же масштабное?

http://www.youtube.com/watch?v=rUZgrL85OKs&feature=player_embedded

угу, в Фериде:d

demon26rus
30-11-2010, 19:32
Есть ли флешмоб в городе Амурске???
Если да то кто занимался им, м какие мероприятия были проведены???
Сам краем уха слышал что группа людей в автобусе танцевала под музыку игарющую в плеерах участников...

[IRINIC]
30-11-2010, 19:35
Да!
Есть ли флешмоб в городе Амурске!!!
Сам краем уха слышал что группа людей в автобусе танцевала под музыку игарющую в плеерах участников...

Onex
30-11-2010, 20:09
Экие нынче боты изобретательные пошли))))

Rose
11-04-2011, 17:49
флешмоб , это круто... жаль что наш город пока не так активен как хотелось... :)

Сухов
08-05-2011, 05:28
Да пару лет назад участвовал в одном... Точнее почти. Дождь все испортил. Потом понял что у меня нет на это времени, а потом я вырос... :))

Крепыш
11-05-2011, 20:36
Это, детки, эпатаж. Против которого ничего не имею. Почему бы и нет. Но где ж нормальные сценаристы...

iskrinka
03-06-2011, 12:23
Участие может быть и приняла, только скажите где и когда следующий?

Дон Вито Карлеоне
04-09-2011, 23:02
У меня в ВузЕ был танцевальный - http://www.youtube.com/watch?v=rt3jMLxb1Pg кому интересно

Unlock
21-12-2011, 13:06
навесні маю ідею провести "Hugs for free" - "Безкоштовні обійми" , хоч і боянно але все-ж душевно ... ближче до часу створю тему :)

Prima
29-05-2012, 14:26
это так сплощает!

Детка, главное шоп тебя не сплющило от сплощений, а то будет не круто.

$¤K¤L
29-05-2012, 16:56
навесні маю ідею провести "Hugs for free" - "Безкоштовні обійми" , хоч і боянно але все-ж душевно ... ближче до часу створю тему :)

карманники будут в восторге от такого моба.

kingofswords
09-12-2012, 23:42
навесні маю ідею провести "Hugs for free" - "Безкоштовні обійми" , хоч і боянно але все-ж душевно ... ближче до часу створю тему :)

Бесплатные объятия?!?!?!

Лучьше бесплатное пиво!)))))

Negritian
28-12-2012, 19:05
Классная идея для флешмоба. Подумать под какой-то малоизвесный праздник (не такой как 8 марта):good:

Флешмоб на крещение!

Nomad
03-01-2013, 11:47
флешмоб про який говорить весь форум - не флешмоб ))

Boroda
25-11-2013, 16:21
Первый в истории Беларуси оперный флешмоб // гипермаркет BIGZZ, Минск, 21.11.13 :yes:

gEtjOOpsCXs

Ginger)
16-04-2014, 15:31
Каждый имеет право выражать свое мнение, а если это коллективно то я только за!

Boroda
01-08-2014, 01:18
http://ofigenno.cc/orkestr-sabadell-flashmob

очень здорово :)

Boroda
05-09-2014, 11:06
http://ofigenno.cc/predlozhenie-viyti-zamuzh-v-mashine

:):):)

sunwheel
05-09-2014, 22:05
http://ofigenno.cc/predlozhenie-viyti-zamuzh-v-mashine

:):):)

класс!

ross
10-12-2014, 12:32
наши коммунальные службы сегодня офигенный флэшмоб устроили... по всему городу люди просто падали на троутарах и скользили под трамваи даже бабушки...