PDA

View Full Version : Ну-с, панове вінницькі халявщики...


Arcanite
28-07-2008, 21:44
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/16/The_Pirate_Bay_logo.svg (thepiratebay.org)
Що ж. Напевно багато хто з вас знає, шо таке "торрент". Напевно, багато хто з вас знає про такі торрент-трекери, як torrents.ru та Піратська Бухта (http://thepiratebay.org)(якщо на торрентс.ру є далеко не все через якісь там "просьби правообладатєлів", то на Бухті є все, але трекер там зарубіжний та швидкість нестабільна), на які хороші люди заливають найсвіжіші новинки музики, кіно, та й загалом ВСЕ!

Так от, якщо хтось з вас вирішить зхалявити й замість того, щоб тратити свої кровні на який небудь хіт, пропоную всім халявщикам качати організовано. Таким чином швидкість закачки буде стабільною й максимально можливою, так як ми всі з Вінниці.

Тому. Всі, хто хоче швидко скачати, та ще й при цьому допомогти іншим, давайте домовлятись про організовані качання.

Крім того: якщо у когось з"явиться якась "гаряча новинка" раніше інших пропоную залити її на Бухту й опублікувати тут.

Звідси (http://utorrent.com/download.php) можна скачати програму, за допомогою якої здійснюється роздача та завантаження файлів з торрентів.

Arcanite
28-07-2008, 21:53
Ось наприклад зараз я докачую Девіл Мей Край 4 р.і.п.-версію (екстремально стиснену з 7,5 до 2,7 Гб!). Я міг би роздати, й ви б скачали його швидше (до речі, ось лінк (http://thepiratebay.org/tor/4286638/Devil_May_Cry_4_Full-Rip_Skullptura))

Крім того, викладуйте лінки на свіжі новинки (а може й не дуже свіжі)

GREENWAVE
28-07-2008, 21:55
Я лично щас качаю серии мультика аватара скачал 14 и половину 15 дальше буду качать 16 и выше когда появятса на торенте.Но и игры качаю на псп во сновном.Если чтото норм будете качать то судовольствием присоединюсь.:d

GREENWAVE
28-07-2008, 22:00
Ось наприклад зараз я докачую Девіл Мей Край 4 р.і.п.-версію (екстремально стиснену з 7,5 до 2,7 Гб!). Я міг би роздати, й ви б скачали його швидше (до речі, ось лінк (http://thepiratebay.org/tor/4286638/Devil_May_Cry_4_Full-Rip_Skullptura))

Крім того, викладуйте лінки на свіжі новинки (а може й не дуже свіжі)

Обисните пожалусто как это можно роздавать пиры.Может и я комуто дам,быстрее скачивать сможете я уже вного скачал разнава.:yes:

Arcanite
29-07-2008, 00:21
Обисните пожалусто как это можно роздавать пиры.Может и я комуто дам,быстрее скачивать сможете я уже вного скачал разнава.:yes:

Розумієш яка штука, поки ти докачуєш файл, ти роздаєш той шматок, шо ти вже скачав. Решта -- так само. Крім того, твій аплоад -- це ше й те, шо трекер пхає через твій канал. А коли він буде пхати через твій канал на ше якийсь вінницький канал, то це буде набагато швидше, ніж через якуйсь там Японію

Якшо ж ти вже скачав файл, то навпроти закачки в торрент-клієнті пишеться "Seeding". Це означає те, що ти роздаєш файл. Тобто ти сідер. А ті, хто ще не докачали -- це лічери. В пірах ти себе не бачиш (коли ти роздаєш докачаний файл). А для інших там висвічується твій АйПі

[K.O.P.C.]
29-07-2008, 03:07
Розумієш яка штука, поки ти докачуєш файл, ти роздаєш той шматок, шо ти вже скачав. Решта -- так само. Крім того, твій аплоад -- це ше й те, шо трекер пхає через твій канал. А коли він буде пхати через твій канал на ше якийсь вінницький канал, то це буде набагато швидше, ніж через якуйсь там Японію

Якшо ж ти вже скачав файл, то навпроти закачки в торрент-клієнті пишеться "Seeding". Це означає те, що ти роздаєш файл. Тобто ти сідер. А ті, хто ще не докачали -- це лічери. В пірах ти себе не бачиш (коли ти роздаєш докачаний файл). А для інших там висвічується твій АйПі
так ось чому я так довго качав гру , та це сединг постійно світилось.

кнут
29-07-2008, 09:35
Топ возможно и нужон только разделом немного ошибся =)

З.Ы. табе суда http://forum.vn.ua/forumdisplay.php?f=13

GREENWAVE
29-07-2008, 12:15
Розумієш яка штука, поки ти докачуєш файл, ти роздаєш той шматок, шо ти вже скачав. Решта -- так само. Крім того, твій аплоад -- це ше й те, шо трекер пхає через твій канал. А коли він буде пхати через твій канал на ше якийсь вінницький канал, то це буде набагато швидше, ніж через якуйсь там Японію

Якшо ж ти вже скачав файл, то навпроти закачки в торрент-клієнті пишеться "Seeding". Це означає те, що ти роздаєш файл. Тобто ти сідер. А ті, хто ще не докачали -- це лічери. В пірах ти себе не бачиш (коли ти роздаєш докачаний файл). А для інших там висвічується твій АйПі

Спасибо теперь понял.Не как не мог понять почему такая большая разница закачки.Ну если будете чтото качать норм я присоединюсь.:yes:

Arcanite
29-07-2008, 12:53
Я скачав Девіл Мей край 4. Якшо бажаєте -- можу роздати

Jazze-R
29-07-2008, 13:14
Я скачав Девіл Мей край 4. Якшо бажаєте -- можу роздати

А в тебе яка швидкість віддачі?

James Bond
29-07-2008, 13:17
это топ с антирекламой торрентсов или рекламой бухты?
или короткое FAQ по использованию р2р сетей?

но скорее всего вводный курс по tcp/ip технологиям и о канале инета в Японию

Jazze-R
29-07-2008, 13:20
это топ с антирекламой торрентсов или рекламой бухты?
или короткое FAQ по использованию р2р сетей?

но скорее всего вводный курс по tcp/ip технологиям и о канале инета в Японию

це називається "блиснув яйцями"

Arcanite
29-07-2008, 14:47
До 64 Кбайт. Небагато ((

Arcanite
29-07-2008, 14:52
это топ с антирекламой торрентсов или рекламой бухты?
или короткое FAQ по использованию р2р сетей?

но скорее всего вводный курс по tcp/ip технологиям и о канале инета в Японию

Ні, це топ організації качання ігр з торрентів

warfolomeich
29-07-2008, 15:13
Ні, це топ організації качання ігр з торрентів

ну вроде бы уже пару лет все нормально качают и с www.torrents.net.ua и www.torrents.ru , и нормально , особенно новинки качаются с нормальной скоростью......Да и старые, при отсутствии сидов, пишешь в личку релизеру, и он даст тебе скачать, ещё ни разу не отказывали.... В чём смысл создания топа? ( накрайняк все те же игры выкладывают на www.infostore.org , плюс ещё одэй, и т.д. )

GREENWAVE
29-07-2008, 15:37
До 64 Кбайт. Небагато ((

У меня лично не выше 50 но редко бываит выше.

Arcanite
29-07-2008, 15:53
ну вроде бы уже пару лет все нормально качают и с www.torrents.net.ua и www.torrents.ru , и нормально , особенно новинки качаются с нормальной скоростью......Да и старые, при отсутствии сидов, пишешь в личку релизеру, и он даст тебе скачать, ещё ни разу не отказывали.... В чём смысл создания топа? ( накрайняк все те же игры выкладывают на www.infostore.org , плюс ещё одэй, и т.д. )

Певно ти не до кінця зрозумів. В цьому топі пропонується відкривати власні роздачі на Бухті (на торентс.ру і торентс.нет.юей закривають "по просьбє правообладатєля"), якщо у когось з"явилась російська ліцензія. Наприклад: На торентс.ру і торентс.нет.юей заборонили роздавати Assassin's Creed від Акелли (роздаш -- бан на тиждень. А з піратської бухти тягнути -- ночами не спати через нестабільну швидкість. Але якщо кілька чоловік з Вінниці будуть тягнути з Бухти, то швидкість буде значно стабільнішою (особливо, якшо ці люди користуються послугами одного провайдера)

Можна сказати, ця тема аналогічна темі "Давайтє дєлітся іграмі". Тільки тут ми роздаємо на Бухті. Або разом організовано качаємо

warfolomeich
29-07-2008, 15:57
роздавати Assassin's Creed від Акелли (роздаш -- бан на тиждень. А з піратської бухти тягнути -- ночами не спати через нестабільну швидкість.

Можна сказати, ця тема аналогічна темі "Давайтє дєлітся іграмі". Тільки тут ми роздаємо на Бухті. Або разом організовано качаємо
мы живём на разных планетах???:confused::confused::confused:
http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=147198 ????
Как раз на торрентс.нет.уа качаю все акелловские, 1С-вские, буковские и новодисковские игры..... На торрентс.ру-закрывают, на торрентс.нет.уа всё спокойно качается....никакой проблемы не вижу....:confused:

Arcanite
29-07-2008, 16:03
мы живём на разных планетах???:confused::confused::confused:
http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=147198 ????
Как раз на торрентс.нет.уа качаю все акелловские, 1С-вские, буковские и новодисковские игры..... На торрентс.ру-закрывают, на торрентс.нет.уа всё спокойно качается....никакой проблемы не вижу....:confused:

"Реєстрацію нових користувачів тимчасово відключено

Просите приглашения у знакомых, или заполните заявку на регистрацию"

Ось, що побачать зараз ті, хто тільки почне користуватися торрентс.нет.юей. Але якшо хтось з нас буде роздавати, то не грає ролі: на Бухті чи на нет.юей
Наприклад, я взагалі там не можу реєструватись. Бо бачте моя адреса знаходиться в чорному списку

Крім того на Бухті немає системи рейтингу: всі качають скільки влізе

FeeD
30-07-2008, 10:49
Что то не вижу смысла, у меня и так все норм качает, думаю как и у других, ну конечно если нужно помогу...

GREENWAVE
30-07-2008, 11:33
Что то не вижу смысла, у меня и так все норм качает, думаю как и у других, ну конечно если нужно помогу...

Смысел в том что если будем качать все вместе то скорость будет выше раза в 3.:d

warfolomeich
30-07-2008, 13:17
Смысел в том что если будем качать все вместе то скорость будет выше раза в 3.:d

если бы у смарта было 4 мбит\с или не дай бог 100 мбит\с....был бы смысл.....а так -громкие слова....а уже тем более автору топа с его скоростью 64 кбайт \с .....

GREENWAVE
30-07-2008, 13:35
если бы у смарта было 4 мбит\с или не дай бог 100 мбит\с....был бы смысл.....а так -громкие слова....а уже тем более автору топа с его скоростью 64 кбайт \с .....

Может быть,просто я щас качаю 12 серию аватара которая занимаит 198 мб и 2 сутки качаит скорость так падаит и очень редко поднимаитса.Медленно очень.А качал до этова такуеже только 13 серию за 2 чиса скачало.:yes:

GREENWAVE
02-08-2008, 20:06
Любители мультфильма Аватар.Щас буду качать 16 серию 3 книги,кто то ещо присоединитса?

GREENWAVE
02-08-2008, 21:33
Ниужели никто не хочет?:confused:

ネクロイド
02-08-2008, 22:15
Любители мультфильма Аватар.Щас буду качать 16 серию 3 книги,кто то ещо присоединитса?
Завтра выкачаю 16-21.

-F&W-Anikei[Sev]
02-08-2008, 23:47
Завтра выкачаю 16-21.

на английском?

GREENWAVE
03-08-2008, 10:00
Я скачал от 10-21.Осталось 16 и 22.И все на русском.:yes:

ネクロイド
03-08-2008, 15:58
Я скачал от 10-21.Осталось 16 и 22.И все на русском.:yes:
*блює*

2Эникей: Я только с оригинальной озвучкой качаю мульты и, с недавнего времени :В, фильмы.

GREENWAVE
03-08-2008, 20:38
*блює*

2Эникей: Я только с оригинальной озвучкой качаю мульты и, с недавнего времени :В, фильмы.

Я лучше в слабом,но в русском переводе!:yes:

ネクロイド
04-08-2008, 10:01
Я лучше в слабом,но в русском переводе!:yes:
Кому как, но я предпочитаю не коверканный оригинал. Русская локализация Аватара делалась какими-то тупыми лузерами, ибо чересчур много неточностей и противоречий.

GREENWAVE
04-08-2008, 14:25
Кому как, но я предпочитаю не коверканный оригинал. Русская локализация Аватара делалась какими-то тупыми лузерами, ибо чересчур много неточностей и противоречий.

Не спорю.Но я уже весь мультик просмотрел,на перевод не обращял внимания,потому что захватил сам мультфильм!:yes:

Arcanite
11-08-2008, 22:45
Хто бажає метал геар солід 2 -- пишіть тут в темі. Я роздам

http://thepiratebay.org/torrent/4339194/Metal_Gear_Solid_2_Substance_pc_rus_r.i.p.
ось
Ласкаво просимо!

hut
23-12-2008, 21:31
Не знаю или правильно пишу но всёже может ктото пробить приглашение сюда вот

http://1001cinema.ru/forum/index.php

хотелося бы иметь там аккауунт но всёже не могу этого добится!