PDA

View Full Version : Ніч міста - місто Вінниця


Luchano Frost
08-09-2009, 19:26
Сепаратизм у культурному просторі та його корисні наслідки

151848

Якось так вже склалося - людині зазвичай замало того, що їй пропонують. Особливо це стосується духовних харчів, якими жбурляють у нас при першій-ліпшій нагоді. Якщо відбувається святкування видатної події (навіть якщо вона видатна і для тебе особисто), то і культурні заходи обов'язково мають відповідати їй масовістю і пафосністю. Як же захоплюють феєрверки о десятій вечора за розкладом! Яке зворушливе тремтіння викликають черги з повітряними кульками за шашликом у парку! Який аншлаг навколо блискучих і впевнених зірок естради, кмітливих та дотепних майстрів сатири! А цього разу, маєш - танці!

Але якщо я не хочу танцювати, не їм шашликів та не відвідую концерти популярної музики, то мені залишається сидіти вдома? Де ж свято? Чому про мене не подумали? Нісенітниця якась…

Так і виникла ідея Ночі Міста.
Ніч Міста не є протестом і не має культурно-екстремістських цілей.
Ніч Міста є альтернативою плановим заходам культури, вона збирає небайдужих до живого культурного життя Вінниці, байдужих до шаблонного формату свята.

Розпочнеться Ніч міста 11 вересня о 20:00 - біля літака на Вишеньці вас чекатиме Time Quest (http://www.tq.vn.ua/): загадки, таємниці, перегони, душевний фінал і подарунки.
Вдень ми нічим не відрізняємося від інших. Вдень ми сидимо в офісах, за кермом авто і в аудиторіях, розносимо газети і лікуємо людей. Ми всі різні, але нас об'єднує одне: ми чекаємо, коли запанує темрява. Вночі для нас все змінюється. Вночі ми орієнтуємося краще, ніж вдень. Вночі ми нічого не боїмося. В той час, коли звичайні люди лише готуватимуться до святкових прогулянок у парках, ми вже святкуватимемо Ніч Міста.

Наступного дня - 12 вересня о 18:00 під аркою на вході у парк ім. Горького - вітатимемо учасників нічної подорожі концертами, перформенсами, запуском повітряних зміїв та іншими несподіваними способами. До Ночі Міста всі (див. Афішу :) долучаються на альтруїстських засадах. Можеш приєднатися і ти - принось на електронних носіях свої фото міста, друзів, будь-кого і чого. Найкращі фотографії будуть показані на екрані поряд зі сценою.

Контактний телефон: +38 (095) 476 9294.

Джерело: artpole.org (http://artpole.org/events/nightmista.html)

$n@ke
08-09-2009, 19:43
Сепаратизм у культурному просторі та його корисні наслідки

151848

Якось так вже склалося - людині зазвичай замало того, що їй пропонують. Особливо це стосується духовних харчів, якими жбурляють у нас при першій-ліпшій нагоді. Якщо відбувається святкування видатної події (навіть якщо вона видатна і для тебе особисто), то і культурні заходи обов'язково мають відповідати їй масовістю і пафосністю. Як же захоплюють феєрверки о десятій вечора за розкладом! Яке зворушливе тремтіння викликають черги з повітряними кульками за шашликом у парку! Який аншлаг навколо блискучих і впевнених зірок естради, кмітливих та дотепних майстрів сатири! А цього разу, маєш - танці!

Але якщо я не хочу танцювати, не їм шашликів та не відвідую концерти популярної музики, то мені залишається сидіти вдома? Де ж свято? Чому про мене не подумали? Нісенітниця якась…

Так і виникла ідея Ночі Міста.
Ніч Міста не є протестом і не має культурно-екстремістських цілей.
Ніч Міста є альтернативою плановим заходам культури, вона збирає небайдужих до живого культурного життя Вінниці, байдужих до шаблонного формату свята.

Розпочнеться Ніч міста 11 вересня о 20:00 - біля літака на Вишеньці вас чекатиме Time Quest (http://www.tq.vn.ua/): загадки, таємниці, перегони, душевний фінал і подарунки.
Вдень ми нічим не відрізняємося від інших. Вдень ми сидимо в офісах, за кермом авто і в аудиторіях, розносимо газети і лікуємо людей. Ми всі різні, але нас об'єднує одне: ми чекаємо, коли запанує темрява. Вночі для нас все змінюється. Вночі ми орієнтуємося краще, ніж вдень. Вночі ми нічого не боїмося. В той час, коли звичайні люди лише готуватимуться до святкових прогулянок у парках, ми вже святкуватимемо Ніч Міста.

Наступного дня - 12 вересня о 18:00 під аркою на вході у парк ім. Горького - вітатимемо учасників нічної подорожі концертами, перформенсами, запуском повітряних зміїв та іншими несподіваними способами. До Ночі Міста всі (див. Афішу :) долучаються на альтруїстських засадах. Можеш приєднатися і ти - принось на електронних носіях свої фото міста, друзів, будь-кого і чого. Найкращі фотографії будуть показані на екрані поряд зі сценою.

Контактний телефон: +38 (095) 476 9294.

Джерело: artpole.org (http://artpole.org/events/nightmista.html)

вах! спать буду) думаю как и большинство людей ночью) но идея хороша)

American Idiot
08-09-2009, 21:07
мда, тайм квест тут явно причем))

Teoden
08-09-2009, 21:46
вах! спать буду) думаю как и большинство людей ночью) но идея хороша)

имхо у нас дневных/вечерних событий очень мало, так что смысла не вижу в концертах конкретно

за это минус:no:
все остальная программа +

тожи спаць:)

$n@ke
08-09-2009, 22:48
имхо у нас дневных/вечерних событий очень мало, так что смысла не вижу в концертах конкретно

за это минус:no:
все остальная программа +

тожи спаць:)

давай спать вместе?:uups:

Teoden
08-09-2009, 22:49
давай спать вместе?:uups:

ті не катируежсо в качестве маиво гомосексуального друга:kiss:

$n@ke
09-09-2009, 19:18
ті не катируежсо в качестве маиво гомосексуального друга:kiss:

шо уже памечтать низзя?:cry:

$n@ke
09-09-2009, 19:41
2012 - трейлер попса. но из-за заинтерисованности в данной тематике гляну на ещё одну интерпритацию конца света

Lorna
12-09-2009, 00:50
Time Quest (http://www.tq.vn.ua/): загадки, таємниці, перегони, душевний фінал і подарунки.
В той час, коли звичайні люди лише готуватимуться до святкових прогулянок у парках, ми вже святкуватимемо Ніч Міста.
Це було мега-весело! :yahoo:
Перегони по місту, які почались загадкою в таємничих катакомбах, а закінчились розпиттям ароматного глінтвейну під музику "Клондайка"!:clapping:
Квестери - чудові люди :)

alonewolf
15-09-2009, 19:53
люблю квест!!!:heart:

telltale
15-09-2009, 20:01
фото отчет ?

telltale
15-09-2009, 20:31
Вночі фотіки не фоткають (с) :confused:

та шо ви таке кажете ?:|
Шкода.
Не був, не бачив вживу, думав що хоч на фото побачу щось

Lorna
15-09-2009, 21:16
фото отчет ?
http://picasaweb.google.com/luchanop...quest11092009#
Дива можуть відбуватись прямо за рогом. Наприклад, якби одного вересневого вечора, прогулюючись центром міста ви зазирнули б у провулочок за католицьким собором, то побачили б дивну процесію, що спускалась старовинними сходами тримаючись один одного. Їх очі були зав’язані. У мерехтливому мареві свічок, під віковими склепіннями їм дозволили зняти пов’язки з очей. Перед ними, у маленькій підземній кімнаті сидів монах, який задав дивне запитання...
Так починався квест, що його проводили напередодні дня Вінниці за підтримки агенції „АртПоле”. Квестери – то люди які захоплюються пригодами та таємничими загадками, готові бігати по нічному місту та у всьому бачити лише їм відомі знаки. Відгадуючи загадки вони пересуваються з точки у точку, щоб коли ніч спуститься на місто вибрати переможця, самого спритного та найкмітливішого.
Тож повернемось у підземелля, де капітани команд шепочуть на вухо „монахові” відповідь, і, у разі дозволу, хутко вибігають наверх. Тут, швиденько орієнтуючись на місцевості, вони біжать у сквер Козицького. Там вони бачать іншу дивну людину. Чоловік у береті смажить каштани, смакує вино та насвистує французьку мелодію... Ну звичайно, Париж! І всі біжать до вінницького „Парижу”. А тут група людей декламує „Буревісника” частуючи всіх охочих гірчицею. Не розкуштувавши приправу, всі стрімголов побігли до пам’ятника співцю радянської революції, що розташований у парку неподалік.
Тут команди вгадували слова-підказки за допомогою гри „Крокодил”. „Пиріжок” та „фонтан”. Хвилинка на роздуми і от уже гравці групками пересуваються до фонтанчику неподалік пам’ятнику Пирогову. Тут уже підказки можуть бути будь-де... Обшукавши клумби та лавочки (чим немало здивували відпочиваючу тут публіку) найспритніші віднайшли літери, що склались в слово „Бастилія”. Тепер їм треба бігти до торгового комплексу що носить це ім’я.
А там сидять байкери, які пропонують квестерам скуштувати йогурту. Але не просто так, а на швидкість. Запропоновану пляшечку „Галичини” потрібно було осушити за 10 секунд! Але квестери, очевидно, нагуляли апетит і переможці справляються з цим завданням швидше встановленого часу! Дочекавшись усіх команд, організатори запропонували захеканим та щасливим квестерам переміститися на острів Фестивальний. Тут на всіх учасників (а це близько 50 молодих людей захоплених таким способом проведення вільного часу) чекали подарунки.
Закінчувався вечір у тісній компанії біля багаття. Смакуючи глінтвейн та танцюючи під звуки запрошеного гурту „Клондайк” учасники цієї веселої біганини відпочивали співаючи пісень та ділячись враженнями майже пів ночі. Календарі від Артполя отримали всі хто взяв участь, переможцям дісталися ще футболки. Але, думаю, найбільше задоволення ці люди отримують від процесу, бо не можуть жити без пригод. (c)