PDA

View Full Version : Допоможіть налаштувати мережу


Alexander
04-09-2010, 19:02
Доброго дня суток, форумчани!
Звертаюся до вас із проханням допомогти у вирішенні одної проблеми.

Отож, є комп’ютер, смартовський модем (Scientific Atlanta), що підключений до компа по usb. Також є нетбук та безпровідний маршрутизатор Canyon CNP WF514N3. Хочу об’єднати іх у мережу, але не получається, точніше комп не бачить інтернету.

Мої дії: модем підключив в wan роз’єм маршрутизатора патч кордом. Мережевим кабелем (напевне теж патч корд), що йшов в комплекті зі смартовським модемом, підключив комп до маршрутизатора у перший lan роз'єм.

Далі я почав налаштовувати сам маршрутизатор. Спочатку (почитавши цей та інші форуми) я виставив клонування mac адреси модема, але замість адреси написаної на модемі та в договорі, роутер виставляв якусь іншу mac адресу. Все ж таки я прописав mac адресу смартовського модема. Проте інтернету комп’ютер не побачив. Інші налаштування (dhcp, nat) були за замовчуванням ввімкнені, файрвол на роутері виключений.
Що я роблю не так? І взагалі що робити?

P.S. В інших темах я прочитав що потрібно буде піти в смарт та переоформити договір, як тоді його налаштовувати (це щоб лишній раз не зодити до смарту)?

Haxxproxx!
04-09-2010, 22:14
Доброго дня суток, форумчани!
Звертаюся до вас із проханням допомогти у вирішенні одної проблеми.

Отож, є комп’ютер, смартовський модем (Scientific Atlanta), що підключений до компа по usb. Також є нетбук та безпровідний маршрутизатор Canyon CNP WF514N3. Хочу об’єднати іх у мережу, але не получається, точніше комп не бачить інтернету.

Мої дії: модем підключив в wan роз’єм маршрутизатора патч кордом. Мережевим кабелем (напевне теж патч корд), що йшов в комплекті зі смартовським модемом, підключив комп до маршрутизатора у перший lan роз'єм.

Далі я почав налаштовувати сам маршрутизатор. Спочатку (почитавши цей та інші форуми) я виставив клонування mac адреси модема, але замість адреси написаної на модемі та в договорі, роутер виставляв якусь іншу mac адресу. Все ж таки я прописав mac адресу смартовського модема. Проте інтернету комп’ютер не побачив. Інші налаштування (dhcp, nat) були за замовчуванням ввімкнені, файрвол на роутері виключений.
Що я роблю не так? І взагалі що робити?

P.S. В інших темах я прочитав що потрібно буде піти в смарт та переоформити договір, як тоді його налаштовувати (це щоб лишній раз не зодити до смарту)?
Навіщо індитифікація по маку ?
Вимкніть dhcp сервер, створіть мережу, задайте роутеру іп 192.168.0.1, комп`ютеру з роутером 192.168.0.2, нетбуку 192.168.0.3

Light Elf
04-09-2010, 22:39
Навіщо індитифікація по маку ?
Вимкніть dhcp сервер, створіть мережу, задайте роутеру іп 192.168.0.1, комп`ютеру з роутером 192.168.0.2, нетбуку 192.168.0.3
Не разбираетесь в вопросе - не пишите.
2 ТС - а от Вас точно приходит тот мак, который указан в договоре?
1. Сформулирую по другому - Вы мак поменяли на WAN итерфейсе, или на LAN?
2. А Вы уверены что в биллинговой системе Воли указан такой же мак, как в договоре, или может вы меняли компьютер? Советую подключится компом, и с компа скопировать Ваш мак.

Alexander
05-09-2010, 12:29
Хочете вірте, хочете ні, але сьогодні роутер запрацював. Як? Не знаю. Я нічого з ним не робив. При першому включені компа я навіть не зміг зайти на сторінку роутера.

Потім поматюкавшись перепідключив усі проводи/штекери/блоки живлення, зробивши хард ресет роутеру і перезавантаживши комп роутер запрацював, тобто комп побачив інтернет.На сторінці статусу роутера виставлені усі значення -динамічний ip, якась ліва mac адреса, прописані усі dns. Ще раз повторю я нічого не виставляв налаштуваннях роутера.

Саме образливе те що вчора я теж так робив! Мені уже стало страшно виключати комп, раптом все зіб'ється та спортиться! Налаштування навсяк випадок зберіг (зробив резервну копію)

P.S. Після усіх цих мук доля подарувала мені підвищення швидкості - із 5,8 до 7,8 (в середньому).
http://www.speedtest.net/result/941286445.png (http://www.speedtest.net)
P.P.S.Залишилося налаштувати фарйвол та вайфай, але це уже постараюсь зробити за допомогою гугла.

І останнє, щиро дякую відгукнувшимся на прохання допомоги!