PDA

View Full Version : Секція Йоги


Вавка
13-02-2012, 18:55
Порекомендуйте, будь ласка!

Onex
13-02-2012, 19:14
http://forum.vn.ua/showthread.php?t=24021

Свяжись с ней. У ТС очень много создано топиков на эту тематику.

Вавка
13-02-2012, 19:25
http://forum.vn.ua/showthread.php?t=24021

Свяжись с ней. У ТС очень много создано топиков на эту тематику.

величезне Вам дякую :)

sunwheel
13-02-2012, 21:18
якщо більше цікавить результат відносно до часу та ніштякове фізичне навантаження, раджу Полякова (Інфракон, мобілку десь задів, але по місту купа кольорових афіш постійно). дядько крутий безперечно, але багатьом не підходить його манера вести заняття. мені також. заняття є також по суботах, що є добре як на мене.

якщо ж як такової мети "бути чотким йогом та сісти на шпагат" не маєш, натомість зацікавлений також у медиташечках, пранаямі і вообщє, прагнеш гармонії, то раджу Полубкова (проектний інститут на Київській, номер якщо потрібно скину).

вітаю в секті :d

Вавка
13-02-2012, 21:57
якщо більше цікавить результат відносно до часу та ніштякове фізичне навантаження, раджу Полякова (Інфракон, мобілку десь задів, але по місту купа кольорових афіш постійно). дядько крутий безперечно, але багатьом не підходить його манера вести заняття. мені також. заняття є також по суботах, що є добре як на мене.

якщо ж як такової мети "бути чотким йогом та сісти на шпагат" не маєш, натомість зацікавлений також у медиташечках, пранаямі і вообщє, прагнеш гармонії, то раджу Полубкова (проектний інститут на Київській, номер якщо потрібно скину).

вітаю в секті :d

саме шпагати мене і цікавлять + максимальна розтжка зв'язок

sunwheel
13-02-2012, 22:05
саме шпагати мене і цікавлять + максимальна розтжка зв'язок

тоді краще до Полякова. доречі, той пост Медеї - як раз про його зал, так що вперед.

ще можеш полірувати по суботах стретчінгом, у пості в розділі спорт написано. або ж вдома, відосів купа і без екс.юа

або ж взагалі піди на танці - там теж фізуха буває дайбо, окрім гнучкості ще й рухи стануть інакшими, ну і всі тьотки твої, канєшно... :)

357500
16-02-2012, 17:18
А я советовал бы к Косте (зал "Атлант", в "Таймауте" тоже вроде как тренерует) обратиться, сам у него занимаюсь, более чем доволен, чисто хатха-йога, тренер следит постоянно что бы ты делал все асаны правильно, и не травмировал себя, дружная и приятная атмосфера )
Можно прийти на одно занятие, попробовать - понравиться или нет, и так к нескольким тренерам коль что, тогда и найдете что ближе именно Вам =)
Коль что - есть его телефон, но думаю он Вам не нужен =) Если нужен - скину.

Medea(Инь-Янь)
03-05-2012, 22:13
якщо більше цікавить результат відносно до часу та ніштякове фізичне навантаження, раджу Полякова (Інфракон, мобілку десь задів, але по місту купа кольорових афіш постійно). дядько крутий безперечно, але багатьом не підходить його манера вести заняття. мені також. заняття є також по суботах, що є добре як на мене.

якщо ж як такової мети "бути чотким йогом та сісти на шпагат" не маєш, натомість зацікавлений також у медиташечках, пранаямі і вообщє, прагнеш гармонії, то раджу Полубкова (проектний інститут на Київській, номер якщо потрібно скину).

вітаю в секті :d

Поляков в нашей студии есть

Medea(Инь-Янь)
03-05-2012, 22:14
А я советовал бы к Косте (зал "Атлант", в "Таймауте" тоже вроде как тренерует) обратиться, сам у него занимаюсь, более чем доволен, чисто хатха-йога, тренер следит постоянно что бы ты делал все асаны правильно, и не травмировал себя, дружная и приятная атмосфера )
Можно прийти на одно занятие, попробовать - понравиться или нет, и так к нескольким тренерам коль что, тогда и найдете что ближе именно Вам =)
Коль что - есть его телефон, но думаю он Вам не нужен =) Если нужен - скину.

А вообще пусть каждый вибирает себе Преподавателя или Учителя Йоги по Душе.
Конечно кому-то нужна физруха, а кому-то и хатха йога. А кто -то просто приятно проводит время в зале недалеко от дома.

>.\\\'ARMORIN'///.<
03-05-2012, 23:14
саме шпагати мене і цікавлять + максимальна розтжка зв'язок

http://*******/nataliazaytseva

Medea(Инь-Янь)
05-05-2012, 14:16
http://*******/nataliazaytseva

Разве Наталья Зайцева Йогу преподает?

MeLayd
08-05-2012, 11:13
Разве Наталья Зайцева Йогу преподает?

нет, не преподаёт)
Думаю ссылка была скинула с намёком о занятиях по стретчингу.