PDA

View Full Version : "Цифровий Фото-Експрес" фотоцентр (якість фотопослуг)


Nomad
06-08-2012, 14:19
"Цифровий Фото-Експрес" фотоцентр (якість фотопослуг)
Келецька, 84

Ходили з дівчиною робити їй фото на паспорт.
Мало того, що цей "професіональний фатограф" сфоткав криво і при першій спробі його підправити почав хамити. Так він ще почав матюкатись і нецензурно висловлюватись у ПРИСУТНОСТІ КЛІЄНТІВ.
Якби ми не стояли в нього над головою і не спиняли його - він би зафотошопив так фотку, що важко було б впізнати людину на ній (кругле фотошопне обличчя-маска) %-/
Це просто якийсь жах. Не рекомендую там комусь робити фото на документи.

vladort
06-08-2012, 14:27
"Цифровий Фото-Експрес" фотоцентр (якість фотопослуг)
Келецька, 84

Ходили з дівчиною робити їй фото на паспорт.
Мало того, що цей "професіональний фатограф" сфоткав криво і при першій спробі його підправити почав хамити. Так він ще почав матюкатись і нецензурно висловлюватись у ПРИСУТНОСТІ КЛІЄНТІВ.
Якби ми не стояли в нього над головою і не спиняли його - він би зафотошопив так фотку, що важко було б впізнати людину на ній (кругле фотошопне обличчя-маска) %-/
Це просто якийсь жах. Не рекомендую там комусь робити фото на документи.
Я себя сам на документы фотографирую :) И сам печатаю.
П.С. За информацию спасибо.

Nomad
06-08-2012, 14:43
Я себя сам на документы фотографирую :) И сам печатаю.
П.С. За информацию спасибо.
був би фотопринтер - фіг би я туди йшов

Chega
06-08-2012, 14:56
був би фотопринтер - фіг би я туди йшов

Роздрукувати можна будь де, головне зображення і фотошоп для розміщення декількох картинок на одному аркуші.

Nomad
06-08-2012, 16:02
Роздрукувати можна будь де, головне зображення і фотошоп для розміщення декількох картинок на одному аркуші.
та все міг сам зробити, просто дівчина наполягала на такому варіанті, оскільки хтось там її порадив цю фірму як нормальну. Фотки, до речі, які він роздрукував, вийшли синюшними %\