PDA

View Full Version : Ситуация на востоке Украины


Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

vinalex
28-08-2014, 18:42
- Слушай, Моня, как ты думаешь, китайцы миролюбивая нация?
- Я тебя умоляю! О чем ты говоришь! Ты им только дай винтовку, глаз уже прищурен!

Владимир Владимирович! Помните китайцы - очень хорошие ученики. И все то, что Вы сейчас вытворяете в Донбассе, они повторят на Дальнем Востоке. И это у них получится значительно лучше.

$n@ke
28-08-2014, 19:03
если бы ты так хотел как здесь рассказываешь, давно был-бы в айдаре например, или винница-1. не мечи бисер, или иди, или не звезди.

я нигде и не говорил, что рвусь воевать, ибо таки нихуя не рвусь. скорее не прячусь - это да, тут даже "бисер пометать" на эту тему могу. и отмазок себе не придумываю в стиле "я нихуя не умею и вешу 60кг", как некоторые тута;)

Chega
28-08-2014, 19:04
_wmaJ8R0QzQ

ross
28-08-2014, 19:13
я нигде и не говорил, что рвусь воевать, ибо таки нихуя не рвусь. скорее не прячусь - это да, тут даже "бисер пометать" на эту тему могу. и отмазок себе не придумываю в стиле "я нихуя не умею и вешу 60кг", как некоторые тута;)

ну да, не говорил, что рвешся воевать. просто ходил в венкомат обстановочку пробить?
http://forum.vn.ua/showpost.php?p=3057347&postcount=2188

$n@ke
28-08-2014, 19:16
ну да, не говорил, что рвешся воевать. просто ходил в венкомат обстановочку пробить?
http://forum.vn.ua/showpost.php?p=3057347&postcount=2188

именно так, никогда не сталкивался с явлением в стиле "не хочу, но должен"?
уточняя один призрачный момент по поводу "должен" - в данном случае я руководствовался исключительно мыслями на тему "будет ли мне комфортно перед самим собой, если я этого не сделаю". плевки от левых человеков вроде тебя мне не интересны, а вот то, что сам себя сожрать мог бы - это опасно. самокопания - злая штука Q_Q

ross
28-08-2014, 19:21
именно так, никогда не сталкивался с явлением в стиле "не хочу, но должен"?

тебя заставляли сходить в военкомат пробить обстановку, а ты не хотел?

$n@ke
28-08-2014, 19:25
тебя заставляли сходить в военкомат пробить обстановку, а ты не хотел?

у меня нет никакого желания ехать на юго-восток и воевать, но с другой стороны мысли в стиле "бля, если ты будешь прятаться от этого - то тебе будет крайне некомфортно существовать в этом мире, ибо сам себя сожрёшь" были сильнее этого, по этому и ходил - так понятнее?

ross
28-08-2014, 19:57
у меня нет никакого желания ехать на юго-восток и воевать, но с другой стороны мысли в стиле "бля, если ты будешь прятаться от этого - то тебе будет крайне некомфортно существовать в этом мире, ибо сам себя сожрёшь" были сильнее этого, по этому и ходил - так понятнее?

от так понятнее стало... на миг показалось, что у это "был душевный порыв".

0_dEzz6k-T4

Вавка
28-08-2014, 20:16
я нигде и не говорил, что рвусь воевать, ибо таки нихуя не рвусь. скорее не прячусь - это да, тут даже "бисер пометать" на эту тему могу. и отмазок себе не придумываю в стиле "я нихуя не умею и вешу 60кг", как некоторые тута;)

на тебе достатньо подивитися і більше не виникатиме запитань
ти ж такий нєний, що аж про бісер почав писати

Серый_19_77
28-08-2014, 20:47
Не сритесь, разногласия только на руку врагу, не трогайте змейку он принципиальный человек и имеет свою точку зрения, не подвержен стадному порыву и мне кажется если ему придет повестка, юлить он не будет.

FeeD
28-08-2014, 20:55
_wmaJ8R0QzQ
Министр обороны это тот, который галатей? Этот мужик, который рассказывает, забыл добавить, что министр обороны - бездарь, лжец и просто поц. Тогда бы инфа была 100% достоверной.

ross
28-08-2014, 20:57
Министр обороны это тот, который галатей? Этот мужик, который рассказывает, забыл добавить, что министр обороны - бездарь, лжец и просто поц. Тогда бы инфа была 100% достоверной.

:yes: работа у него такой...

ross
28-08-2014, 21:07
Не сритесь, разногласия только на руку врагу, не трогайте змейку он принципиальный человек и имеет свою точку зрения, не подвержен стадному порыву и мне кажется если ему придет повестка, юлить он не будет.

так никто и не трогал... :confused: само зашипело :uups: а ты кореша нашел уже? может лучше как боевой офицер клич тут кинул хотяб на учения с оружием в полях для форумчан? чай знаешь куда и к кому обратится за сим необходимым в даннай момент действием.

FeeD
28-08-2014, 21:07
:yes: работа у него такой...
Та я шота постоянно забываю, на ум приходят типа идеалы майдана, люстрация и тд.

Aлександр
28-08-2014, 21:12
Министр обороны это тот, который галатей? Этот мужик, который рассказывает, забыл добавить, что министр обороны - бездарь, лжец и просто поц. Тогда бы инфа была 100% достоверной.

А что ты ждал от новоназначеного министра обороны? Армия разворована в ноль, ты хочешь, чтобы он это сказал по ящику прямым текстом? Дескать не помогаем потому, что нет чем и кем?
ЗЫ Ко мне на днях по работе приезжал "военный" на своем W220 S500. Говорит, что ситуация хреновая и просвета не ввидно. Так откуда ж возьмется этот просвет пока вояки ездят на машинах премиум класса?
Никакой новый генерал этого не изменит за месяц.

Aлександр
28-08-2014, 21:13
так никто и не трогал... :confused: само зашипело :uups: а ты кореша нашел уже? может лучше как боевой офицер клич тут кинул хотяб на учения с оружием в полях для форумчан? чай знаешь куда и к кому обратится за сим необходимым в даннай момент действием.

Хорошее предложение.

$n@ke
28-08-2014, 21:19
Не сритесь, разногласия только на руку врагу, не трогайте змейку он принципиальный человек и имеет свою точку зрения, не подвержен стадному порыву и мне кажется если ему придет повестка, юлить он не будет.

та мы по доброму
один хрен стрелять в одну сторону будем, если уж совсем прижмёт
а пока и посраться можно, скучно без этого

Вавка
28-08-2014, 21:22
та мы по доброму
один хрен стрелять в одну сторону будем, если уж совсем прижмёт
а пока и посраться можно, скучно без этого

:d +1

ross
28-08-2014, 21:22
Та я шота постоянно забываю, на ум приходят типа идеалы майдана, люстрация и тд.

если не затерли, можешь поискать на трубе, как реальных командиров не пускали на сцену "майдана" кличковские бригадиры. етим блядям невыгодно продвижение "в массы" новых авторитетов.

Nuvi
28-08-2014, 21:29
та мы по доброму
один хрен стрелять в одну сторону будем, если уж совсем прижмёт
а пока и посраться можно, скучно без этого

С кем тут сраться?
Отсюда все поразбегались.

ross
28-08-2014, 21:30
С кем тут сраться?
Отсюда все поразбегались.

ты распугал?

TASHA
28-08-2014, 21:30
ты распугал?

он зазывал)))

ross
28-08-2014, 21:32
он зазывал)))

та ну... ето кошка зазывает, когда хочет. пацан просто думает. идти али нет :)

TASHA
28-08-2014, 21:38
та ну... ето кошка зазывает, когда хочет. пацан просто думает. идти али нет :)

хорошо вам...пасанам...:rolleyes:

$n@ke
28-08-2014, 21:39
:d +1

тестостерончик качаем-с?:)

С кем тут сраться?
Отсюда все поразбегались.

было бы желание - коллега по уму всегда найдётся

Nuvi
28-08-2014, 21:43
хорошо вам...пасанам...:rolleyes:

Что делаешь?
Сижу мну свои сиськи......хорошо быть девкой.

ross
28-08-2014, 22:00
Что делаешь?
Сижу мну свои сиськи......хорошо быть девкой.

кормящая?

Nuvi
28-08-2014, 22:12
кормящая?

Это типа анекдота, почему девкой быть лучше

TASHA
28-08-2014, 22:16
картошка с грибами...и сиськи тут не причем.:p

$n@ke
28-08-2014, 22:17
для наглядной иллюстрации
http://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/4/4/7/2049744.jpg

Nuvi
28-08-2014, 22:28
картошка с грибами...и сиськи тут не причем.:p

Сначала пожрать, ну а сиськи на потом.

Вавка
28-08-2014, 23:05
тестостерончик качаем-с?:)



было бы желание - коллега по уму всегда найдётся

запор в мене сьогодні :confused:
боюсь, що замість рідкого тестостерону їбану брикетик баунті, без кокосової стружки

ross
28-08-2014, 23:07
картошка с грибами...и сиськи тут не причем.:p

а что за грибы такие, что сиськи то не причем?

ross
28-08-2014, 23:09
запор в мене сьогодні :confused:
боюсь, що замість рідкого тестостерону їбану брикетик баунті, без кокосової стружки

да вы батенька, гурман :)

Вавка
28-08-2014, 23:11
да вы батенька, гурман :)

:uups:
я неграмотне бидло

ross
28-08-2014, 23:13
картошка с грибами...и сиськи тут не причем.:p

сильпо? фуршет?

ross
28-08-2014, 23:23
:uups:
я неграмотне бидло

зачем же так себя то об...?

Вавка
28-08-2014, 23:44
зачем же так себя то об...?

я чесне неграмотне бидло :confused:

$n@ke
28-08-2014, 23:44
зачем же так себя то об...?

самокритика - крайне полезная штука, пока не переходит в заниженную самооценку:cry:

$n@ke
28-08-2014, 23:44
я чесне неграмотне бидло :confused:

:lol:чёт пропёрло, настроение поднял

TASHA
28-08-2014, 23:53
сильпо? фуршет?

не, два населенный пункта Винницкой обл. В одном выросла картошка, в другом собраны грибы.

ross
29-08-2014, 03:02
не, два населенный пункта Винницкой обл. В одном выросла картошка, в другом собраны грибы.

сырые грибы с сырой картошкой?

TASHA
29-08-2014, 08:12
сырые грибы с сырой картошкой?

жареные :russian_r

Вавка
29-08-2014, 08:58
жареные :russian_r

смажені гриби не ростуть, це навіть вака знає :confused:

andrew_sn
29-08-2014, 10:42
Это адекватный ответ на ваше вторжение, на убийство моих друзей, на разрушение наших городов ... Поэтому будь ты проклят тварь конченная, будь проклята россия страна моральных уродов и рабов!
эээ. кто первый открыл огонь когда можно было еще договариваться? кто первый начал арт-обстрел городов, в то время когда у ополчения были грубо говоря только АКашки, так-что разрушенные города не надо списывать.
и вообще я тут не причем. это политика - а мы жертвы. и вы кстати тоже. не думайте что у вас там святое правительство. ничем порошенка от путина не отличается

andrew_sn
29-08-2014, 10:58
промелькнуло в наших сми что у вас всеобщую мобилизацию хотят делать?

TASHA
29-08-2014, 11:06
эээ. кто первый открыл огонь когда можно было еще договариваться? кто первый начал арт-обстрел городов, в то время когда у ополчения были грубо говоря только АКашки, так-что разрушенные города не надо списывать.
и вообще я тут не причем. это политика - а мы жертвы. и вы кстати тоже. не думайте что у вас там святое правительство. ничем порошенка от путина не отличается

ну собсно, те, кто требовал уйти за поребрик... :confused:

ross
29-08-2014, 12:04
эээ. кто первый открыл огонь когда можно было еще договариваться? кто первый начал арт-обстрел городов, в то время когда у ополчения были грубо говоря только АКашки, так-что разрушенные города не надо списывать.
и вообще я тут не причем. это политика - а мы жертвы. и вы кстати тоже. не думайте что у вас там святое правительство. ничем порошенка от путина не отличается

ага. тебе же из раши виднее, чем нам. ты всезнаешь как оно у нас на самом деле происходит.

ross
29-08-2014, 13:49
гиркинд-стрелков отстрелялся?

Aлександр
29-08-2014, 14:13
гиркинд-стрелков отстрелялся?

Я думаю его за боинг отстреляли.

ross
29-08-2014, 14:36
Я думаю его за боинг отстреляли.

похоже, что свои его слили...

8F9dttRHBWM

ross
29-08-2014, 15:27
и вообще я тут не причем. это политика - а мы жертвы. и вы кстати тоже. не думайте что у вас там святое правительство. ничем порошенка от путина не отличается

у нас правительство не святое,но оно не засылает войска и наемников в твою страну.

Hh9bBr_oIlc

ross
29-08-2014, 16:01
смажені гриби не ростуть, це навіть вака знає :confused:

это смотря какие грибы :) у таши видать особенные:|

TASHA
29-08-2014, 16:14
это смотря какие грибы :) у таши видать особенные:|

у меня все особенное и уникальное! :cool:


пойду корону почищу....:russian_r

ross
29-08-2014, 16:33
у меня все особенное и уникальное! :cool:


пойду корону почищу....:russian_r

а говоришь, что все... корона-то грязная была:confused:

TASHA
29-08-2014, 16:36
а говоришь, что все... корона-то грязная была:confused:

не грязная :mad:...потускнела просто немного...:uups:

ross
29-08-2014, 16:52
Мирные, блеать


дык, вымещать злость на беззащитных.... последнее дело :( своих теров там небось так никто не гнобит

ross
29-08-2014, 17:05
не грязная :mad:...потускнела просто немного...:uups:

китайская?

Nuvi
29-08-2014, 19:15
у меня все особенное и уникальное! :cool:


пойду корону почищу....:russian_r
А я тебе говорил, корона это....а ты ночной горшок, ночной горшок..

Серый_19_77
29-08-2014, 19:24
НАТО поможет украинской армии, - Расмуссен

Глава НАТО Андерс Фог Расмуссен подтвердил ввод российских войск на территорию Украины и заявил о том, что НАТО будет оказывать помощь украинской армии.

Сегодня в Брюсселе прошло совещание представителей Украины и НАТО, созванное по просьбе украинской стороны. После встречи генеральный секретарь НАТО Андерс Фог Расмуссен сделал краткое заявление для прессы, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на NR Baltija.

«Мы использовали все возможности дипломатии с РФ. Мы подтверждаем, что Россия грубо нарушила территориальную целостность Украины. Мы будет оказывать всяческую помощь для совершенствования оборонительных возможностей армии Украины».

По его словам, «сейчас абсолютно точно ясно, что российские войска и техника незаконно пересекли границу в восточной и юго-восточной Украине. Это не изолированное действие, а часть опасной акции, которая в течение многих месяцев, дестабилизирует Украину как суверенное государство. Российские войска проводят прямые военные операции внутри Украины. Россия продолжает поставлять сепаратистам танки, боевые бронированные машины, артиллерию и ракетные установки. Из России обстреливают территорию Украины, кроме того, Россия и далее поддерживает тысячи боеспособных войск, расположенных у границ Украины. Это является грубым нарушением суверенитета и территориальной целостности Украины».

«Сегодня мы выразили солидарность с Украиной. На следующей неделе на саммите в Уэльсе мы встретимся с президентом Порошенко, чтобы заявить о нашей неизменной поддержке Украины. Мы осуждаем самым решительным образом продолжающееся игнорирование Россией своих международных обязательств. Мы призываем Россию прекратить незаконные военные действия, прекратить поддержку вооруженных сепаратистов и принять незамедлительные меры по деэскалации этого тяжелого кризиса», - заявил Расмуссен.

Также глава НАТО рассказал, как будет осуществляться поддержка Украине. По его словам, НАТО сосредоточится на 4 направлениях, по каждому из которых будет создан трастовый фонд. Из фондов будет вестись финансирование украинской армии. Деньги пойдут на совершенствование обороноспособности украинской армии. Рассмусен сказал, что некоторые страны Альянса уже заявили о своем желании сделать первые вклады.

TASHA
29-08-2014, 19:41
А я тебе говорил, корона это....а ты ночной горшок, ночной горшок..

а ну не лапать мою корону...а то чисти потом после вас...:girl_mad:

Nuvi
29-08-2014, 19:43
а ну не лапать мою корону...а то чисти потом после вас...:girl_mad:

Можно не чистить, прямо так одевай....

ross
29-08-2014, 19:49
А я тебе говорил, корона это....а ты ночной горшок, ночной горшок..

китайский ночной горшок.... а так все красиво начиналось... корона...

Nuvi
29-08-2014, 19:55
китайский ночной горшок.... а так все красиво начиналось... корона...

Многие еще в детстве носили такие короны)

ross
29-08-2014, 19:56
высоцкий и не догадывался, какой смысл для нас приобретут слова его песни...

-S0x4JZn7JI

ross
29-08-2014, 20:58
Многие еще в детстве носили такие короны)

прикольное фото :) у меня такой не сохранилось, а наташка классно с короной смотрится :) ей идет:d

Boroda
29-08-2014, 21:07
http://hvylya.net/analytics/politics/kak-ukraina-budet-pobezhdat-rossiyu-i-budet-li.html

Вавка
29-08-2014, 21:36
http://hvylya.net/analytics/politics/kak-ukraina-budet-pobezhdat-rossiyu-i-budet-li.html

загранка є?

Andrei
29-08-2014, 21:37
https://www.facebook.com/borislav.bereza/posts/951682111524562

A_R
29-08-2014, 22:00
Еще днем были невнятные слухи,что под Иловайском "щось піщло не так".
Пока так https://www.facebook.com/photo.php?fbid=674906252605715
Если там размотали батальон "Донбасс",это очень плохо

Boroda
29-08-2014, 22:03
загранка є?

в смысле?

Алиса
29-08-2014, 22:06
в смысле?

Пора бежать

TASHA
29-08-2014, 22:30
прикольное фото :) у меня такой не сохранилось, а наташка классно с короной смотрится :) ей идет:d

Хоть это и не я, но мне тож все к лицу))) :cool::d

Вавка
29-08-2014, 22:38
Пора бежать

:d шарішь

snmp
29-08-2014, 23:32
Перепост:

Час добровольчих батальйонів пройшов...

1. Добровольчі батальйони створювалися по-суті, як заміна міліції. Їх основна задача була боротьба з сепаратистами та озброєними бойовиками в Україні.
2. Популярність добровольчих батальйонів була високою так як влада ще не була повністю проукраїнською. Люди не довіряли силовим органам і бачили спасіння у добровольцях, які змінять систему. Саме по цій причині багато хто набрав рейтинг.
3. Зараз ситуація змінилися. Влада уже проукраїнська. Силові органи вже повним ходом працюють на проукраїнську владу. Зокрема на АТО задіяно до 50 тис. чоловік, практично усі бойові підрозділи МВС та ЗСУ, активно працює СБУ.
4. Коли кацапи почали реально вести бойові дії, застосовуючи важке озброєння, то роль добровольчих батальйонів звелася до допоміжної, не більше. Адже, що можуть зробити добровольчі батальйони проти мотострілецьких (механізованих) батальйонів кацапів? Скажемо чесно, нічого! Тут потрібно тільки робота ЗСУ.
5. Усі свої закономірні невдачі командири цих батальйонів намагаються списати на когось. Так як добровольчі батальйони були створені під час, коли треба було давати підсрачники мєнтам і т.д. - вони починають шукати крайніх. Адже суспільство їх вважає героями, а у них реально воювати не виходь.
6. Списання свої невдач на "продажних генералів", в той час, коли влада уже укріпилися і є проукраїнською - є грою на руку Путіну, тобто нашим ворогам. А другого виходу крім істерик у них немає, адже їх потрібно ліквідовувати - потреби у них уже немає. У нас 300 тис. міліції - цього досить з головою.
7. Тобто добровольчі батальйони свою місію виконали. В перші місяці війни вони воювали біля Слов'янська-Краматорська, адже на "закріплення у руля" проукраїської влади потрібен був час. По суті "гарматним м'ясом" тоді кидали навіть елітні війська типу "Омега" та "Альфа" СБУ, підготовка кожного офіцера яких коштує десятки тисяч доларів та займає роки. Не могла проукраїнська влада так швидко "взяти за сраку" силові органи.
8. Зараз час ЗСУ. І треба допомагати в першу чергу ЗСУ. Хлопці гинуть героїчно, ризикуючи життям. Є проблеми з дезертирством мобілізованих, але значну роль у цих проблемах зіграли істерики командирів "добровольчих батальйонів" типу "генерали зрадника", "армія продажна" і т.д.
9. Погано те, що добровольчі батальйони можуть застосовуватися у внутрішній політичній боротьбі, де активно працює і 5-та колона.

Boroda
30-08-2014, 00:14
Пора бежать

то в чем вопрос? беги , если пора :confused:

Boroda
30-08-2014, 00:18
Перепост:

Час добровольчих батальйонів пройшов...


3. Зараз ситуація змінилися. Влада уже проукраїнська. Силові органи вже повним ходом працюють на проукраїнську владу. Зокрема на АТО задіяно до 50 тис. чоловік, практично усі бойові підрозділи МВС та ЗСУ, активно працює СБУ.
.

угу...аналитик такой аналитик :confused:...ты еще про танки "оплот" расчеши... только при этом - укажи где они воюют

snmp
30-08-2014, 01:26
угу...аналитик такой аналитик :confused:...ты еще про танки "оплот" расчеши... только при этом - укажи где они воюют

Якби влада була не проукраїнська, то давно би Україну злили, як Крим. Зараз Порошенко, Муженко і навіть Яценюк - проукраїнські фігури. Є 5-та колона, але вона вимушена вести "проукраїнську гру".

snmp
30-08-2014, 01:27
RljkSrN-ot4#t

Не постіть сюди ці істерики. Їм ще "няньку" приставляти до кожного бійця? Не вони одні в оточені, а тисячі наших бійців. Сьогодні сотні вбитих та поранених 51 Волинської бригади, десятки в полоні. Але крики тільки від Донбасу.

ross
30-08-2014, 09:28
Не постіть сюди ці істерики. Їм ще "няньку" приставляти до кожного бійця? Не вони одні в оточені, а тисячі наших бійців. Сьогодні сотні вбитих та поранених 51 Волинської бригади, десятки в полоні. Але крики тільки від Донбасу.

какие это истерики? суровая правда на очередную подлость рашистов.
Гуманітарний коридор, який за закликом президента Росії Путіна був відкритий для відходу українських військ з-під Іловайська, обстріляла російська артилерія.

В результаті обстрілу загинуло близько 100 українських військових з 40-ї, 39-ї, 28-ї батальйонів ЗСУ та залишків 51-ої Волинській бригади,
"Гуманітарний коридор" для бійців АТО обстріляли. Поранених віддали росіянам
http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/29/7036234/

Boroda
30-08-2014, 11:49
Якби влада була не проукраїнська, то давно би Україну злили, як Крим. Зараз Порошенко, Муженко і навіть Яценюк - проукраїнські фігури. Є 5-та колона, але вона вимушена вести "проукраїнську гру".

нахватался иллюзий как собака блох :yes:

http://hvylya.net/analytics/politics/ukraintsyi-chuda-ne-budet-prishlo-vremya-proshhaniya-s-illyuziyami.html

Boroda
30-08-2014, 11:54
Не постіть сюди ці істерики. Їм ще "няньку" приставляти до кожного бійця? Не вони одні в оточені, а тисячі наших бійців. Сьогодні сотні вбитих та поранених 51 Волинської бригади, десятки в полоні. Але крики тільки від Донбасу.

от ты дурбалай :d ты проанализируй само понятие "окружение" на своей территории ... т.е. у себя дома тебя же и окружили ... не находишь никаких противоречий даже в определениях? :d

Boroda
30-08-2014, 12:16
Якби влада була не проукраїнська, то давно би Україну злили, як Крим. Зараз Порошенко, Муженко і навіть Яценюк - проукраїнські фігури. Є 5-та колона, але вона вимушена вести "проукраїнську гру".

кстати, в этом разрезе прокомментируй "добро" на второй гум.конвой

FeeD
30-08-2014, 12:34
Я заметил последнее время мода пошла, если кто-то агриться на руководство страны или на военштаб, сразу многие начинают говорить, мол не гони на них, все сделают, ты так только Путину помогаешь.
Ваще развернуть бы войска на Киев, и закончить то, что не сделали в последние дни майдана, а там дальше уже с донбасом разбираться, но это так, лирика.

snmp
30-08-2014, 12:44
Я заметил последнее время мода пошла, если кто-то агриться на руководство страны или на военштаб, сразу многие начинают говорить, мол не гони на них, все сделают, ты так только Путину помогаешь.
Ваще развернуть бы войска на Киев, и закончить то, что не сделали в последние дни майдана, а там дальше уже с донбасом разбираться, но это так, лирика.

Влада зараз проукраїнська. Президента поміняли на нормального. Скоро будуть вибори в Раду. Після зміни Ради буде зміна Уряду. Усі ці мітинг та революції - мрії Хуйла і їх не буде.

Aлександр
30-08-2014, 13:04
Влада зараз проукраїнська. Президента поміняли на нормального. Скоро будуть вибори в Раду. Після зміни Ради буде зміна Уряду. Усі ці мітинг та революції - мрії Хуйла і їх не буде.

Яник в тебе також був проукраінський. Якби ти в свій час меньше гнав проти Юлі, то цієі фігні б не було.

snmp
30-08-2014, 13:36
Яник в тебе також був проукраінський. Якби ти в свій час меньше гнав проти Юлі, то цієі фігні б не було.

Я за Яника не голосовув, Ви щось путаєте. А Яник і Юля - однакові, як казав Ющенко. Чого вартий лише злив Криму Путіну ВОНОю!

Boroda
30-08-2014, 15:19
Влада зараз проукраїнська. Президента поміняли на нормального. Скоро будуть вибори в Раду. Після зміни Ради буде зміна Уряду. Усі ці мітинг та революції - мрії Хуйла і їх не буде.

Кстати, может напомнишь: за какое время он обещал закрыть вопрос на ЮВ ?

Boroda
30-08-2014, 15:31
http://hvylya.net/analytics/politics/otechestvennaya-voyna-chto-dolzhen-sdelat-poroshenko.html

Boroda
30-08-2014, 15:34
https://www.youtube.com/watch?list=UUe9BjFhyi8mQeiBOWOte5_A&v=YkOGgEKFzyo

Алиса
30-08-2014, 17:04
http://hvylya.net/analytics/politics/otechestvennaya-voyna-chto-dolzhen-sdelat-poroshenko.html

Це провокація. Как только Украина даст ответный огонь по территории россии, они заявят что Украина на них напала.

ross
30-08-2014, 17:06
M978KDGUnN4#t

на второй минуте "локомотив" рулит. проезжает на заднем плане один локомотив с одним вагоном. так логистично... и экономично...

snmp
30-08-2014, 18:23
Цікава думка


А хто такий Семенченко? Може це якийсь ГРУшник в масці? Що за людина? Може не треба робити собі ідолів в масках?

А щодо добровольців, то усі забувають, що десятки тисяч мобілізованих - мобілізовані добровільно. Вони самі прийшли в воєнкомат і знаю таких людей особисто. Вони хто тоді? У мене сусід в селі чотири рази ходив в воєнкомат, щоб його забрали і нарешті на днях забрали. Не хотіли його брати, бо не служив в армії, але таки взяли. І що він не герой? Не ризикує собою?

Я про те, що ми забули про тих людей, що реально воюють і ризикуючи життям очищають міста від кацапів. Ми чомусь носимося лише з тією мізерною частиною добровольців, які не взяли жодного міста і тільки піаряться у ЗМІ. Більше того, вони тікають з поля бою з криками: "ми добровільно прийшли - тепер хочемо піти". Тільки ті хлопці-добровольці, що реально воюють у військових частинах - собі таке дозволити не можуть.
Навіщо все перевертати з ніг на голову? Хочете жити в світі ілюзій?

Nuvi
30-08-2014, 20:20
Ждемс всеобщую мобилизацию....

Boroda
30-08-2014, 20:23
Цікава думка


А хто такий Семенченко? Може це якийсь ГРУшник в масці? Що за людина? Може не треба робити собі ідолів в масках?

[/B]

от жеж ты клоун :d вернее, ты - ватник. Так более точно. :yes: Патамуша только ватник может так мыслить :yes: В человека пули пуляют, а с другой стороны негералитет сливает армию ... так он задается вопросом "кто в маске" ... Может все-таки задашься вопросом : почему военные операции сливают? и кто сливает? И почему нет люстрации? И почему нет ни одного суда? Почему вся воровская система осталась целой и не тронутой? ...Дауш, самый главный вопрос - кто в маске? :d Феерия прям :d

Boroda
30-08-2014, 20:35
http://rusjev.net/2014/08/30/putin-vyidvinul-ultimatum-poroshenko-istochnik-v-kremle/
цекаво

Вавка
30-08-2014, 20:45
http://rusjev.net/2014/08/30/putin-vyidvinul-ultimatum-poroshenko-istochnik-v-kremle/
цекаво

в маштабах Всесвіту - Ніщо, в мастабах сім'ї - Пекло

Nuvi
30-08-2014, 20:52
Выражение "катать вату" приобретает новый смысл...

ross
30-08-2014, 21:23
А хто такий Семенченко?
***
Навіщо все перевертати з ніг на голову? Хочете жити в світі ілюзій?

))) так это извечные вопросы ватников :)

Aлександр
30-08-2014, 22:18
http://rusjev.net/2014/08/30/putin-vyidvinul-ultimatum-poroshenko-istochnik-v-kremle/
цекаво

Если Порошок поведется на такое предложение, будет политическим трупом.

Вавка
30-08-2014, 22:27
Если Порошок поведется на такое предложение, будет политическим трупом.

а потім фізичним

snmp
30-08-2014, 22:29
))) так это извечные вопросы ватников :)

Ага, а наші вінниччани теж втекли з лінії фронту, забули?
http://inforesist.org/trus-pisal-komandir-roty-v-voennyx-biletax-bojcam-9-go-batalona/
радує, що хоч не всі.
Я вже зрозумів чому люди ідуть в добровольчі батальйони: "там зажди можна сказати, що я доброволець і піти з фронту", що ми і спостерігаємо.
Тільки не зрозуміло за, що вони отрмують заробтіну плату, вимагають пожертв, навіщо їх тренували на полігонах і витрачали на них кошти.
Набагато більше користі з людей які добровільно йдуть в ЗСУ і призиваються через військомати. Ці добровльці - герої і вони не тікають додому.

Вавка
30-08-2014, 22:35
Ага, а наші вінниччани теж втекли з лінії фронту, забули?
http://inforesist.org/trus-pisal-komandir-roty-v-voennyx-biletax-bojcam-9-go-batalona/
радує, що хоч не всі.
Я вже зрозумів чому люди ідуть в добровольчі батальйони: "там зажди можна сказати, що я доброволець і піти з фронту", що ми і спостерігаємо.
Тільки не зрозуміло за, що вони отрмують заробтіну плату, вимагають пожертв, навіщо їх тренували на полігонах і витрачали на них кошти.
Набагато більше користі з людей які добровільно йдуть в ЗСУ і призиваються через військомати. Ці добровльці - герої і вони не тікають додому.

+1 :heart:

snmp
30-08-2014, 22:43
+1 :heart:

Цікаво, що наших хоч половина залишилися, а "бендеровци" з 5-го тербату Франківська втекли майже в повному складі, залишилося всього 15 чоловік на АТО.

5-ий батальйон територіальної оборони «Прикарпаття» втік з полю бою. Зброю віддавати не хоче
http://www.blitz.if.ua/?q=news&id=19825
спокійно собі їде в Делятин.

Ось як хлопці описують ситуацію:
http://kurs.if.ua/news/pravda_z_peredovoi_5yy_batalyon_vidiyshov_zpid_vog nyu_5259.html

Хлопчина трохи бреше про тільки стрілкову зброю, щоб їх пожаліли. У них були кулемети, гранатомети, ПТУРи і навіть міномети.

Aлександр
30-08-2014, 23:20
Ага, а наші вінниччани теж втекли з лінії фронту, забули?
http://inforesist.org/trus-pisal-komandir-roty-v-voennyx-biletax-bojcam-9-go-batalona/
радує, що хоч не всі.
Я вже зрозумів чому люди ідуть в добровольчі батальйони: "там зажди можна сказати, що я доброволець і піти з фронту", що ми і спостерігаємо.
Тільки не зрозуміло за, що вони отрмують заробтіну плату, вимагають пожертв, навіщо їх тренували на полігонах і витрачали на них кошти.
Набагато більше користі з людей які добровільно йдуть в ЗСУ і призиваються через військомати. Ці добровльці - герої і вони не тікають додому.

Це трошки не ті "добровольці". Мені здається, що більшість з них пішли не батьківщину захищати, а статус учасника бойових дій отримати. Азов, Айдар, Донбас - це зовсім інше.
Щодо ЗСУ, то це іхня робота Украіну захищати. Вони за це отримують зарплату, квартири і на пенсію йдуть в 40 років.

snmp
31-08-2014, 00:49
Це трошки не ті "добровольці". Мені здається, що більшість з них пішли не батьківщину захищати, а статус учасника бойових дій отримати. Азов, Айдар, Донбас - це зовсім інше.
Щодо ЗСУ, то це іхня робота Украіну захищати. Вони за це отримують зарплату, квартири і на пенсію йдуть в 40 років.

Азов, Айдар і Донбас - такі ж самі військові (Нацгвардія і ЗСУ), люди отримують корочки, приймають присягу, проходять навчання на полігонах. Є частина людей у цих батальйонах, які не оформлені, особливо в Айдарі. Ну і що з того? Дуже зручно через таких "неофрмлених" агентів Москви підсилати, які потім будуть зливати інфу кацапам і нагнітати істерики.
Загалом, з них більше піару чим толку. Краще йти добровольцями в ЗСУ (йдеш в воєнкомат і мобілізуєшся).

snmp
31-08-2014, 01:00
Прочтите это обязательно!
Цитата: Moloc від Серпня 30, 2014, 11:50:42 23:50

Я вже четвертий місяць в ЗСУ ( пішов добровольцем саме через звичайни військомат) і перший в районі проведення операції, з аргументами Кванта погоджуюсь майже цілком, за деяким але, а саме:

- армія може бути тоталітарна, де всі воюють бо розстріляють на...уй
- армія може бути демократична де всі воюють за блага держави, які надавалися в мирний час, надаються в військовий і у випадку загибелі будуть надаватися в подальшому певним членам сімї бійця (в Україні це питання обозначєно флажками, а тоталітарна система начеб-то вже ж не для нас, тому це охуєнно печально плять)

між цими видами збройних сил немає ніякої різниці в плані дисципліни, виконання наказів, і т.ін. козаччина, махновщина, коліївщина, гайдамаччина і прочіє здобутки українського народу яскраво підказують, що це шлях не повязаний з державотворенням, і якщо це комусь не зрозуміло то я х...й його знає про що можна говорити в плані відмінностей організованих регулярних військ і формувань щастково хаотичної ієрархії.

добровольчі ж батальйони та їх прихильники чомусь вважають, що то якийсь чарівний рецепт новітніх збройних сил, де можна все обговорювати в фєйсбукє, посилати один одного, командирів та побратимів нахуй, стогнати, скавучати, обговорювати дії, критикувати, збирати мітинги і т.д., випадок в Іловайську через значну кількість залучених прямо або частково сил в т.ч. Нацгвардіі, ЗСУ, спецури різного пошибу, причетних до розрулювання ситуації вносить охуєнний разколбас та паніку в рядах просто величезної кількості вояків, тільки полосаті різних кольорів тримаються, звичайні махри аж всхлипуть коли підходять запитати, що там та як, я того уєбня Семенченка через це ненавиджу, бо мені своїх бійців також шкода (але це я особисто)...

Замполітів-інформаторів які б запалювали вогонь боротьби за державу та вкладали розумне зерно в голову взагалі немає навіть як посад в штатах підрозділів.
Основні джерела інформації це або бійці які на ходу видумують історії на підставі висерів в інтернеті, або реальні сумні історії тих, хто вийшов з під вогню, та потребує тимчасової реабілітації та ізоляції, але ж плять завдяки паніці навіть немє ким замінити особо розстроєних.

Іловайськ то трагічна сторінка цієї ганебної війни, і хлопців дуже шкода. Але з того що сталося потрібно зробити правильні висновки...

ІМХО.... якщо в добровольчих батальйонах дійсно патріоти з правильними полумяними державними ідеями всіх на короткі курси заодно і реабілітація, і далі направити в кожне відділення взводу ЗСУ на таку необхідну посаду сержанта з інформаійної безпеки, хай кожного ранку та ввечері по можливості сіють розумне в солдатські голови, та дивляться хто що лишнє по телефону говорить. Іншого варіанту їхнього застосування не бачу, нєхуй винаходити велосипеди охлократичного характеру для озброєних формувань.

ross
31-08-2014, 07:23
https://pbs.twimg.com/media/BwRvcyzIgAAjOxm.jpg:large

Boroda
31-08-2014, 09:47
Теперь кратко. Ночью вышло еще 14 человек. Фамилии не публикую, они сразу будут отзваниватся домой. Наши раненные по состоянию на вчера были не в "ДНР" а в плену у 137 полка 32 дивизии. РФ и 9 танковой бригады РФ. Раны обработаны, издевательств не было. (с) Семенченко из ФБ

snmp
31-08-2014, 09:53
Теперь кратко. Ночью вышло еще 14 человек. Фамилии не публикую, они сразу будут отзваниватся домой. Наши раненные по состоянию на вчера были не в "ДНР" а в плену у 137 полка 32 дивизии. РФ и 9 танковой бригады РФ. Раны обработаны, издевательств не было. (с) Семенченко из ФБ

І навіщо цю гниду ще й сюди постити? За те, що він в Іловайську залишив своїх людей йому дали орден Б. Хмельницького (Коломойський та Білецький своїх людей забрали). Правда він звідти пішов на лікарняний, а хлопців там залишив і не прийшов до свого батальйону.
У нього поранення було смішне, а він в лікарні лежав дуже довго, щоб не йти на війну.
19 поступив в лікарню, витягнули осколки. 20 серпня лікар сказав, що нехай тиждень побуде від дати прийому. Можна було вийти і раніше. А він лежав в лікарні майже у два риз більше ніж треба було. Ось таке лайно.
http://ua.112.ua/video/yak-oduzhuye-semen-semenchenko.html

Boroda
31-08-2014, 10:19
Логс, ты - ватник , путинский прихвостень и подхвостень . Сидеть в Виннице и поливать помоями воинов , которые за него сражаются может только очень вонючее дерьмо

snmp
31-08-2014, 10:22
Логс, ты - ватник , путинский прихвостень и подхвостень . Сидеть в Виннице и поливать помоями воинов , которые за него сражаются может только очень вонючее дерьмо

Воїни не тікають від своїх людей, ховаючись по лікарням. Більше того, Батальйон Донбас як і інші батальйони ніде реально не воювали крім Іловайська. Жодного міста, в якому чинили спротив, не звільнили, на відміну від хлопців із ЗСУ, які чомусь "не патріоти".

Я не розумію, чому вони взагалі "повелись" на "коридор Путіна"? Місто можна було тримати. 77 одиниць техніки, до 800 солдат. Того міста 2 на 3 км. Кацапи би не ризикнули його брати. Вони його оточили і більше 10 днів навіть штурмувати не пробували, знають досвід Грозного. Наші хлопці з ЗСУ без техніки тримали аеропорти ЛуганДону 2 місяці в повному оточені, без пітримки, без тилу. І нічого, вистояли. Чому ці пішли в полон? Істерики Семенченка? Що за фігня?

Aлександр
31-08-2014, 10:35
Воїни не тікають від своїх людей, ховаючись по лікарням. Більше того, Батальйон Донбас як і інші батальйони ніде реально не воювали крім Іловайська. Жодного міста, в якому чинили спротив, не звільнили, на відміну від хлопців із ЗСУ, які чомусь "не патріоти".

Я не розумію, чому вони взагалі "повелись" на "коридор Путіна"? Місто можна було тримати. 77 одиниць техніки, до 800 солдат. Того міста 2 на 3 км. Кацапи би не ризикнули його брати. Вони його оточили і більше 10 днів навіть штурмувати не пробували, знають досвід Грозного. Наші хлопці з ЗСУ без техніки тримали аеропорти ЛуганДону 2 місяці в повному оточені, без пітримки, без тилу. І нічого, вистояли. Чому ці пішли в полон? Істерики Семенченка? Що за фігня?

Вов, ти взагалі ібанувся. Аеропорт тримали десантники, це іхня професія. А Донбас це звичайні люди.

Andrei
31-08-2014, 10:44
Сільська аналітика від Свирида Опанасовича. Читати всім.
http://repka.club/blogs/svirid-opanasovich-na-strazhi-mirovogo-poryadku/item/572-31-08-2014

snmp
31-08-2014, 11:00
Вов, ти взагалі ібанувся. Аеропорт тримали десантники, це іхня професія. А Донбас це звичайні люди.

Які звичайні люди? Військовослужбовці усі! Донбас - це структурна одиниця Нацгвардії, люди пройшли досить посилене навчання, прийняли присягу. Чим контрактник Донбасу гірший за контрактника 95 Житомирської бригади?
По рівню виучки бійці Донбасу явно не гірше за контрактників ЗСУ, навіть десантників. Що вони не уміють стріляти з АК-74, гранатометів? Що не так, поясніть?

snmp
31-08-2014, 11:03
Мене дивує одне, чому вони здалися? З міста їх можна було вибивати кацапам місяцями!!!! Наші хлопці, якщо колоради чинять спротив чомусь не можуть взяти Луганськ наприклад, бо не хочуть йти на великі жерстви. А ще гроші клянчили, пожертви і т.д.....

DwW75n_Rm-s

І комбат цих "героїв" мав би бути разом з ними, а не ховатися по лікарням.

Aлександр
31-08-2014, 11:08
Які звичайні люди? Військовослужбовці усі! Донбас - це структурна одиниця Нацгвардії, люди пройшли досить посилене навчання, прийняли присягу. Чим контрактник Донбасу гірший за контрактника 95 Житомирської бригади?
По рівню виучки бійці Донбасу явно не гірше за контрактників ЗСУ, навіть десантників. Що вони не уміють стріляти з АК-74, гранатометів? Що не так, поясніть?

Коли зможеш хоть 20 разів підтягнутися на турніку, тоді зрозумієш чим вони відрізняються.

snmp
31-08-2014, 11:23
Коли зможеш хоть 20 разів підтягнутися на турніку, тоді зрозумієш чим вони відрізняються.

І що з того толку? Наших 75 тренованих хлопців з батальйону Вінниця тупо втекли з Фронту. А для них кучу грошей зібрали, 4 МЛТБ броньованих подарували, витратили десятки мільйонів гривень для їх навчання. Навіть Москвоська церква допомогала. І що?
Щоб зайняти сектор обстрілу і сидіти з АК-74, то треба 20 разів підтягуватися? Вони ж в обороні, їм же не треба штурмувати і долати перешкоди. Про що ми говоримо? Чим краща буде фізична форма, тим легше вижити, бо зможеш швидше рухатися і тікати в разі потреби. Але це не є вирішальним.

snmp
31-08-2014, 11:56
Наші військові здалися в полон і вони прекрасно знали, що їх чекає. Вони знали, що їх можуть закатувати до смерті, будуть принижувати, бити, знімати роліки для Раша ТВ і т.д. Вони свідомо на це пішли, бо хотіли вижити.
Був у них ще один варіант - воювати в оточені. Як це робили інші хлопці, наприклад ті, що охороняли аеропорти ЛуганДону більше 2 місяців в повному оточені. І нічого, аеропорти втримали, в полон не здавалися, хоча їх били градами, танками, мінометами, постійно штурмували.
Звичайно, в полон здатися легше. Легше потерпіти приниження чим воювати. Адреналін та інстинкт самозбереження в дії. Хлопців жаль, але вони знали на що йшли.

Серый_19_77
31-08-2014, 11:59
Наші військові здалися в полон і вони прекрасно знали, що їх чекає. Вони знали, що їх можуть закатувати до смерті, будуть принижувати, бити, знімати роліки для Раша ТВ і т.д. Вони свідомо на це пішли, бо хотіли вижити.
Був у них ще один варіант - воювати в оточені. Як це робили інші хлопці, наприклад ті, що охороняли аеропорти ЛуганДону більше 2 місяців в повному оточені. І нічого, аеропорти втримали, в полон не здавалися, хоча їх били градами, танками, мінометами, постійно штурмували.
Звичайно, в полон здатися легше. Легше потерпіти приниження чим воювати. Адреналін та інстинкт самозбереження в дії. Хлопців жаль, але вони знали на що йшли.

Утырок бегом на фронт, какое ты гнида моральное право имеешь судить этих пацанов. Лучше сберечь жизни этих парней и обменять их на пленных российских десантников, чем бесцельно положить в котле.

snmp
31-08-2014, 12:46
Утырок бегом на фронт, какое ты гнида моральное право имеешь судить этих пацанов. Лучше сберечь жизни этих парней и обменять их на пленных российских десантников, чем бесцельно положить в котле.

Не зрозумів? Чому я маю виправдовувати людей, які відмовилися воювати, а пішли здаватися? А якщо полонених закатують до смерті, то що? Вони не знали на що йдуть? Ті хлопці, які відмовилися воювати і вирішили, що легше повірити Хуйлу про коридор, думає те не знали, що їх можуть постріляти як в тиру? Знали, але вирішили ризикнути. Мені їх жаль, але не більше того. Мені більше жаль хлопців, які загинули в боях, а не у випадках "аля Волноваха і Іловайськ".

На мене багато хто злий, бо я ламаю стереотипи, які нав'язані ЗМІ та 5-ю колоною. І я даю факти і лише факти. Наприклад, я ще до Іловайська писав, що тербати - це повне гівно і толку з них нуль. Події в Іловайську показали, що при реальному бою весь патріотизм кудись пропав: частина добровольців тупо втекла додому, частина дезертувала прямо з Іловайська, решту пішли коридором "Хуйла", а потім здалися в полон.

snmp
31-08-2014, 13:12
Справжні герої, які без істерик та соплів штурмують міста та визволяють Україну! На відміну від лоховатих Семенченків!

NundJU2SJ0E

Boroda
31-08-2014, 14:25
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/08/31/7036308/

snmp
31-08-2014, 15:03
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/08/31/7036308/

Я думаю, що кацапи таки не будуть здавати ЛуганДон і реально будуть воювати за нього, а воювати вони можуть роками. Треба робити все, що РФ розпалася на шматки. Не буде центром Кремль і Москва - не буде імперії, не буде агресії щодо України на інших народів. А з росіянами, які не будуть "марити імперією" ми домовимося.

snmp
31-08-2014, 17:34
А там жеж жахіття, правда?
"Пузаті безіменні генерали" зрадили,не підвезли боєприпасів,
підкріплення не прислали, так жеж?
"Мочи сволочєй" (ц) :shuffle:


Я коли читав хроніку боїв під Іловайськом був у повному афуї,якщо чесно.
Типу: Наш тербат не дочекався підмоги, нас не чують у штабі, ми відійшли.
Другий слідом: Ой у нас немає можливості триматися, тут такий вогонь, ми відійшли,
бо треба берегти людей !
Звісно, ж в цьому винуваті "пузаті безіменні генерали-зрадники" (ц) б/п! :smilie9:
І в тому що ви насравши на наказ триматися і воювати покинули СВОЇХ ПОБРАТИМІВ,
які там залишилися і не скиглили, а воювали з терами, і в тому, що ви без підготовки полізли на як зясувалося! :super:
укріплене місто з системою захисту(бля, яка прикра несподзянка!) хтоб міг подумати!
Розвідку ж заслати туди, щоб попередньо все розвідати звісно ж заборонили категорично як завжди "пузаті безіменні генерали-зрадники", розробити план атаки теж генерали підступно не наказали, а ви не дотумкали самі, бо звідкіля ж...

Що хочецця сказати.
Звісно, не зрозумійте мій пост як виправдання от тих генералів-гондонів, які звісно є, я в цьому переконаний!
Але- не треба списувати свої пройопи, самонадіяність та повне росїпайство на міфічних "генералів"
Бо якщо продовжувати це робити, то так все і залишиться, по росїпайськи фуйово і ніхто не зробить ніяких висновків!

Andrei
31-08-2014, 17:49
https://www.facebook.com/michael.shekhter/posts/788248017881811?fref=nf

snmp
31-08-2014, 19:25
Що цікаво, зверніть увагу: Добровольческий батальон территориальной обороны Донецкой области "Донбасс". Усі територіальні батальйони підпорядковані Міністерству Оборони, тобто ЗСУ.
Доказ:
Батальйо́ни територіа́льної оборо́ни в Україні були створенi в травнi 2014 року в областях України у відповідності з Законом України від 6 грудня 1991 року № 1932-XII «Про оборону України», Законом України від 17 березня 2014 року № 1126-VІІ «Про затвердження Указу Президента України „Про часткову мобілізацію”» та згiдно Указу Президента України від 2 вересня 2013 року №471/2013 «Про затвердження Положення про територіальну оборону України»[1]. Батальйони територіальної оборони (БТрО) входять до складу Збройних сил України (ЗСУ) i керуються Генеральним штабом ЗСУ.

Але батальйон територіальної оборони Донецької області не був сформований, хоча Луганської області був (24-й БТрО ЗСУ «Айдар» Луганської області). Міністерство оборони не довірило Семенченку, але чому?
По суті до червня цей батальйон (насправді пару десятків чоловік) був "партизанським", за якого захищався пан Аваков. В той же час, Аваков злив Темура Юлдашева, відправивши його та людей проходити підготовку у школу міліції в Луганській області, в район підконтрольний колорадам. Темур потрапив в полон, батальйон не сформували. Аваков активно бореться з Правим Сектором, як із незаконним збройним формуванням, а за Донбас Семенчека, який теж був незаконним збройним формуванням він вписується (ситуація, коли міліція прижала Семенченка та Донбас). Цікаво, а хто такий Семенченко, що створив незаконне збройне формування і має прямі контакти з цілим Міністром МВС?

Пізніше, після розгрому Донбасу під Карлівкою, Аваков (вважай БЮТ) піарять Семенченка у ЗМІ і створюють цей батальйон при МВС. А далі пішов піар людини "в балаклаві" з псевдонімом і т.д. Що це за цирк? У нас хтось з командирів тербатів ховає лице?
Я думаю, що БЮТ його витягнули для того, щоб зробити ще один проект, окрасою якого може стати Семенчено, який уже УРА! зняв балаклаву і це буде "шуму до виборів".

snmp
31-08-2014, 19:38
Ось до брехні Семенченка, що не було чим воювати

http://*******/video14115462_170613972

От подонок! Виявляється, що навіть танки були і людей 700 чоловік.

ross
31-08-2014, 21:09
Русский морпех ноет родителям что не хочет на войну в Украину

dzbuKdfSrOA

ross
31-08-2014, 21:22
http://*******/zlogoduh

http://lostivan.ru/ivan/97

FeeD
31-08-2014, 21:58
А кто-то верит во все эти переговоры, которые сбу выкладывает?:)

snmp
31-08-2014, 22:20
А кто-то верит во все эти переговоры, которые сбу выкладывает?:)

Я вірю. Наші не будуть викладати дезу. СБУ - це державний рівень, а не рівень "жовтої преси" і заяви робляться на основі беззаперечних фактів.
П.С. А Ви що колорад? Чого це Ви так СБУ зацікавилися?

Вавка
31-08-2014, 22:28
може не в тему

https://twitter.com/vilnezheettya/status/506142841404657664/photo/1

FeeD
31-08-2014, 22:43
Я вірю. Наші не будуть викладати дезу. СБУ - це державний рівень, а не рівень "жовтої преси" і заяви робляться на основі беззаперечних фактів.
П.С. А Ви що колорад? Чого це Ви так СБУ зацікавилися?
Контрольный вопрос, как вам подача новостей тсн?

Andrei
31-08-2014, 22:52
Контрольный вопрос, как вам подача новостей тсн?

ТСН не знає міри ні в чому. Як і більшість телепараші.

snmp
31-08-2014, 22:59
ТСН не знає міри ні в чому. Як і більшість телепараші.

Там об'єктивні більш-менш новини. Взагалі, щоб виявити 5-ту колону, то треба просто дивитися канал Інтер, який у власності Фірташа-Льовчкіна (читай Хуйла) і подивитися, хто у нього постійно в гостях.
Я так зрозумів, що 5-та колона піде як змій, де кожна голова буде діяти окремо. Зокрема, з телеканалу Інтер не вилазить Ляшко.
Також його відвідують і інші особи. Телеканал обсирає Порошенка, Кличка та Коломойського. Тобто усіх тих, хто реально бореться за Україну.

snmp
31-08-2014, 23:01
Константин Машовец: Бои за Иловайск велись в полуанархическом режиме


http://focus.ua/modules/thumb.php?u=../files/images/5508/5508800.jpg&m=c_large

http://focus.ua/country/314292/

В чем причина поражения под Иловайском: это было предательство, некомпетентность генералов или добровольцев, или что-то еще?

Недисциплинированность и низкое морально-психологическое состояние командного и личного состава. Два подразделения, которые должны были прикрыть группировку со стороны госграницы, просто покинули свои позиции без всяких объяснений, еще и пытались потом строить из себя героев.

А вины командования армии вы не видите?

Командование послало помощь, но она не смогла пробиться. Стянули все, что могли, но у противника уже были превосходящие силы. Бои за Иловайск вообще велись в полуанархическом режиме. Добровольческие подразделения воюют по своему собственному плану. Они вообще-то предназначены для наведения порядка в тылах, а они зачем-то рвутся вперед, хотя штурмом априори должна заниматься армия. Тот же комбат Семенченко, похоже, вообще ведет персональную пиар-войну с Путиным - или я чего-то не понимаю…

Nuvi
31-08-2014, 23:16
Жопа ........ я снова в говно....

snmp
01-09-2014, 00:45
Бачо Корчилава

Перед каналом интер стоит куча охраны. Остановился и вышел из машины наблюдаю, стало интересно кто это такой крутой. Минут через 7 из здания канала выходят Антон Геращенко и Олег Ляшко. Поговорили, минут так 5 и разъехались. Геращенко один без охраны сел за руль скромного авто, а Ляшко сел в дорогой Рендж-ровер и с двумя машинами сопровождения и человек 9 охраны умчался. Ну твою дивизию, вип персона. А расскажет же что за его голову дают миллион долларов. Я бы лично и доллара не дал, клоуны нынче не в цене...

ross
01-09-2014, 06:31
А кто-то верит во все эти переговоры, которые сбу выкладывает?:)

:confused:. это наверное как с обстрелом рашистами наших войск. кто-то верит, а кто-то нет. кстати, у всех гсм операторов на станциях стоят системы для записи и анализа разговоров. технически для перехвата разговоров даже не нужно сканировать эфир, хотя и это не проблема. с перехватом сдма проблемы есть. там голос только на станции снять можно.

ross
01-09-2014, 07:17
стырено:

Последние новости из Новоазовска. ( 31.08, вечер)
По результатам опроса 9 родственников, друзей, знакомых. Только те факты, которые повторялись. во всех разговорах.
1. Стрельбы нет. Обстрелов, боёв, сгоревших танков и гор трупов тоже.
2. Есть танки с белой краской на башнях, просто танки с флагами ДНР, БТР, блок-посты и патрули на перекрёстках и въездах-выездах из Новоазовска (развилка трассы на Донецк. Таганрог, Мариуполь, на трассе Седово-Донецк и внутри города)
3. Вооружённые люди делятся на три типа: донбасские, с характерным "шо", георгиевскими лентами и поношенной форме; неизвестные, в новой форме, в отличающейся от днр-вской амуниции, без опознавательных знаков, говорят "что"; люди в военной форме, характерной кавказской внешности, держатся отдельно, с непонятными знаками отличия. Говор и акцент соответствует внешности.
4. Свет, вода, газ - есть.
5. Магазины закрыты почти все. Работают два ларька в центре и то - два-три часа в день. Хлебозавод работает, но заканчивается сырьё. В понедельник может прекратить работу. Начинает ощущаться дефицит продуктов. Выручают огороды и погреба.
6. Банки не работают. Пенсии, пособия, зарплаты не выплачиваются. Задержка - неделя и перспективы неясные.
7. Из города по прежнему никого не выпускают и никого не впускают. Люди находятся на положении заложников, и так же они себя ощущают.
8. Сотовая связь работает, но Киев стар - с перебоями. Телевизор транслирует как российские, так и украинские каналы.
9. 1 сентября дети в школу не пойдут. Надеются пойти в школу 10 сентября. Закрыты детские сады, полуразрушенная больница принимает только экстренных пациентов.
10. Настроения упаднические. Все ждут худшего. Многие из тех, с кем я беседовал, просили передать президенту РФ пламенный привет и ещё кое что, что я здесь цитировать не буду".

ross
01-09-2014, 07:26
http://i.obozrevatel.ua/8/1626187/gallery/609301.jpg

Вавка
01-09-2014, 07:31
http://i.obozrevatel.ua/8/1626187/gallery/609301.jpg

баяніще

Boroda
01-09-2014, 07:35
все не так-то уж и просто :rolleyes:
http://www.snob.ru/profile/25228/blog/80397

ross
01-09-2014, 07:43
баяніще

стрянно... вроде как поиск гугля по картинкам не больше двух суток отроду показывает этому перлу. двое суток - уже баянище? :)

Вавка
01-09-2014, 07:57
стрянно... вроде как поиск гугля по картинкам не больше двух суток отроду показывает этому перлу. двое суток - уже баянище? :)

в даній ситуації і при темпах розвитку деяких подій - два дні - дуже багато :)

Boroda
01-09-2014, 08:25
из комментов: Я всем говорил и говорю - вы пожинаете плоды одного тура. когда в условиях надвигающейся войны выбрали президента-бизнесмена. При этом бизнесмена с сомнительной репутацией. Это примерно как при необходимости хирургической операции поперется на дискотеку... Теперь вот хлебаем... (с)

а попросту, так что бы доступно - сами выбрали войну. Фонтаны, как оказалось, затмевают здравый смысл :confused:

Boroda
01-09-2014, 08:57
Началась массовая переброска авиации России в Ростов

Российская авиация с авиабаз в Астраханской и Нижненовгородской областях сегодня начала массово перебрасываться к границам Украины в районе Ростова. Местные жители в районе авиабазы города Енгельс фиксируют, что каждые несколько минут взлетают самолеты ВВС России в западном направлении. По их словам ранее такого с момента грузинской войны 2008 года не было.

http://freejournal.biz/article4929/index.html

Andrei
01-09-2014, 09:05
Трохи позитиву
https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10635790_1467135093562710_4492307034860958831_n.jp g?oh=85384f0d4b46bac69b127a21612cbb5b&oe=547A969A

ross
01-09-2014, 09:07
в даній ситуації і при темпах розвитку деяких подій - два дні - дуже багато :)

:d некоторые события - таки да :yes:

ross
01-09-2014, 10:08
Началась массовая переброска авиации России в Ростов

***

http://freejournal.biz/article4929/index.html

наблюдается и такое.

Российские солдаты начали дезертировать из частей, чтобы не ехать в Украину

http://hvylya.net/news/digest/rossiyskie-soldatyi-nachali-dezertirovat-iz-chastey-chtobyi-ne-ehat-v-ukrainu.html

Boroda
01-09-2014, 12:22
http://hvylya.net/analytics/politics/voyna-ukrainyi-i-rossii-vklyuchaem-mozgi.html
хороший анализ

snmp
01-09-2014, 13:16
http://hvylya.net/analytics/politics/voyna-ukrainyi-i-rossii-vklyuchaem-mozgi.html
хороший анализ

Написано гарно, але не більше того. Є деякі нюанси.
1. Т-64 - це сучасний танк, останні його модифікації виготовлялися навіть в кінці 80-х років, а з невеликою модернізацією він не гірше за Т-90А. Взагалі танки Т-64/72/80 - це танки фактично одного рівня та покоління, просто вони виготовлялися різними заводами. На зберіганні у нас близько 3 тис. штук танків Т-64.
2. Танків Т-64БМ Булат не 60 штук, а близько сотні. Правда по них є втрати (точну кількість втрачених не знаю, але є відео з знищеними цими танками).
3. Крім БТР-4 у нас виготовляються серійно БТР-3 (в Києві), які мають аналогічні можливості по озброєнню, але дещо застарілу концепцію входу/виходу екіпажу.
4. По літакам у нас дещо гірша ситуація ніж тут написано.

ross
01-09-2014, 13:28
http://hvylya.net/analytics/politics/voyna-ukrainyi-i-rossii-vklyuchaem-mozgi.html
хороший анализ

а сам что думаешь? все так плохо, как в "хорошем анализе"?

WhiteAngel
01-09-2014, 13:42
Написано гарно, але не більше того. Є деякі нюанси.
1. Т-64 - це сучасний танк, останні його модифікації виготовлялися навіть в кінці 80-х років, а з невеликою модернізацією він не гірше за Т-90А. Взагалі танки Т-64/72/80 - це танки фактично одного рівня та покоління, просто вони виготовлялися різними заводами. На зберіганні у нас близько 3 тис. штук танків Т-64.

Из этих 3 000, сколько реально вот прям ща, взять завести, посадить екипаж, положить боекомплект и поехать так сказать воевать??? МАЛО!

Сейчас танк это в условиях войны 5-7 мин боя и его подорвали к чертовой матери!

С самолетами у нас вообще ситуация скажем прямо ГАВНО, мало того что ("хороших") самолетов нет, так еще и пилоты летают по картам 1954 годов = пиздец в общем...

а сам что думаешь? все так плохо, как в "хорошем анализе"?

Понимаю одно, что ситуация тяжелая, НО Порох не врет, она все таки - контролируемая! Все зависит от хуйла, если он двинет войсками, Украине пиздец в полном смысле этого слова, единственное что меня радует то что Украина не маленькая, это я про то что всех войск что есть по факту сейчас у границы Украины и парашкостана, не хватит что бы вот прям взять и завоевать всю Украину сразу, но вот спасет ли этот запас времени Украину, ХЗ...:rolleyes:

snmp
01-09-2014, 13:45
а сам что думаешь? все так плохо, как в "хорошем анализе"?

Не все так погано. Зараз армія відновлює свої сили, створюють нові підрозділи. Треба допомагати ЗСУ, бо ніхто крім них кацапську регулярну армію не зупинить. Час тербатів пройшов. Хлопці з автоматами для кацапів будуть просто м'ясом.

snmp
01-09-2014, 13:50
Из этих 3 000, сколько реально вот прям ща, взять завести, посадить екипаж, положить боекомплект и поехать так сказать воевать??? МАЛО!

Сейчас танк это в условиях войны 5-7 мин боя и его подорвали к чертовой матери!

С самолетами у нас вообще ситуация скажем прямо ГАВНО, мало того что ("хороших") самолетов нет, так еще и пилоты летают по картам 1954 годов = пиздец в общем...



Понимаю одно, что ситуация тяжелая, НО Порох не врет, она все таки - контролируемая! Все зависит от хуйла, если он двинет войсками, Украине пиздец в полном смысле этого слова, единственное что меня радует то что Украина не маленькая, это я про то что всех войск что есть по факту сейчас у границы Украины и парашкостана, не хватит что бы вот прям взять и завоевать всю Украину сразу, но вот спасет ли этот запас времени Украину, ХЗ...:rolleyes:

Да ну, 5-7 хвилин. Щось наші танки живуть довше. Не нагнітайте.
Літаки у нас нормальні, є частина модернізованих. Їх просто мало. Ракети повітря-повітря Р-27 Україна виготовляє в Києві на заводі Артем. Кацапи по зубам получать точно.

Кацапські війска і так в Україні і їх там багато. Вони просто не наступили по усім фронтам, а лише зі Сходу. Нам головне зараз протриматися як можна довше. Ситуація із ЗСУ у нас покращується: йде навчання мобілізованих, формуються нові підрозділи, ремонтується техніка, знімається з консервування техніка і т.д.

Boroda
01-09-2014, 13:50
а сам что думаешь? все так плохо, как в "хорошем анализе"?

не думаю ... я не являюсь свидетелем того, что там происходит. Верить СМИ? Себе дороже ...можно прислушиваться к умным , к свидетелям и участникам событий, но, жить своими мозгами и готовиться к худшему. Будет лучше - ок. можно посмеяться над собой; оказаться не готовым к худшему - поставить близких на грань выживания

snmp
01-09-2014, 13:51
"Бідненький", не витрамав без піару, прийшлось "спалитися". Ну що:
1. Пошкодження кістки ноги немає, бо був би гіпс.
2. Ні про які осколки "під серцем" та операції мови немає, самі розумієте...

У мене 74 річна бабуся пошкодила ногу (при падінні). М'які тканини ноги тріснули аж до кістки. В лікарні зашили, зробили дренаж. Бабуся лише добу лежала, а потім сама годувала хазяйство, носила навіть воду. Тільки важкого не піднімала. Через 6 днів шви зняли, а через 12 днів - і сліду не було видно. І це при тому, що у старих людей рани загоюються довго.

Тепер питання: чому він залишив своїх хлопців і відсиджувався у лікарні? А потім підняв істерики та організовував мітинги проти проукраїнської влади?
В лікарню поступив 19 числа, осколки видалили. Чому 31 числа він ще "числився в лікарні"? Йому не жаль своїх людей?

Ось слова лікаря http://ua.112.ua/video/yak-oduzhuye-semen-semenchenko.html?type=90206

http://s017.radikal.ru/i402/1409/a5/c2df684cef69.jpg

Boroda
01-09-2014, 13:53
Не все так погано. Зараз армія відновлює свої сили, створюють нові підрозділи. Треба допомагати ЗСУ, бо ніхто крім них кацапську регулярну армію не зупинить. Час тербатів пройшов. Хлопці з автоматами для кацапів будуть просто м'ясом.

а как же за и про украинский Президент и Самое Главное Командование? :eek: Их напрасно выбирали? Для красоты? Бо так трэба?

ross
01-09-2014, 13:54
еще и пилоты летают по картам 1954 годов = пиздец в общем...

а у нас все пилоты летают по картам 54-го? пилот в друзяках али на форуме где прочитал? :)


Понимаю одно, что ситуация тяжелая, НО Порох не врет, она все таки - контролируемая! Все зависит от хуйла, если он двинет войсками, Украине пиздец

ппц раше будет, если ты имеешь ввиду ввод всех боеспособных частей рашнами. а так, то давно уже они здесь, и что? ппц?

snmp
01-09-2014, 13:56
а как же за и про украинский Президент и Самое Главное Командование? :eek: Их напрасно выбирали? Для красоты? Бо так трэба?

Усі війни ведуть народи, а не Президенти. Президент - це представник народу і він зараз робить усе вірно.
Кожен має думати, чим його допомогти, бо у випадку повномасштабної війни перемога України буде залежити від зусиль кожного з нас.

WhiteAngel
01-09-2014, 14:05
а у нас все пилоты летают по картам 54-го?
Сейчас ситуация исправляеться но все таки да 1954 года ...

а у нас все пилоты летают по картам 54-го? пилот в друзяках али на форуме где прочитал?
Служил в ВВС, есть пару ребят знакомых...


если ты имеешь ввиду ввод всех боеспособных частей рашнами
Именно это...

snmp
01-09-2014, 14:15
Сейчас ситуация исправляеться но все таки да 1954 года ...

Служил в ВВС, есть пару ребят знакомых...
Именно это...

Де саме служив? Дуже цікаво, бо я також служив у ВПС.

Лёлик
01-09-2014, 14:17
Не защищаю генералов, но хочу согласиться с snmp, особенно по Семенченко.
Пиар чистой воды.
До сих пор не пойму зачем он в лоб полез, тот Иловайск брать, почему когда не получилось пёр до последнего пока не окружили.
Если был приказ, почему не назвал виноватых.
Кричит небыло подкреплений, так их и у 79 бригады небыло, в чистом поле под огнём Градов 2 недели, и ничего выдержали, вышли из окружения.
Нафига столько было писать в ФБ при выходе из окружения - кто, куда, зачем, что делать будут. Да его под трибунал за разглашение военной тайны отдать нужно, а не ордена вешать.

Andrei
01-09-2014, 14:18
Про карти 1954 року тут
ms42UhClFFM
І як завжди, завдяки волонтерам ситуація потроху виправляється.

WhiteAngel
01-09-2014, 14:25
Де саме служив? Дуже цікаво, бо я також служив у ВПС.
Учебка Гайсин, боевая Гавришовка...

snmp
01-09-2014, 14:48
Ось і відео про наших Вінничан, дивитися з 1 години 13 хвилин

nywUjvU-t4Y#t=4400

WhiteAngel
01-09-2014, 14:57
Ось і відео про наших Вінничан, дивитися з 1 години 13 хвилин
Штабная крыса в виде майора сука пиздякать будет что то, да сам пиздуй и повоюй, сука нихуя не дали, бросают как мясо и требуют что то... Майора этого кто то знает, он из Винницы???

АА так это подполковник даже Винницкий, ну сука урюк...

snmp
01-09-2014, 16:00
Штабная крыса в виде майора сука пиздякать будет что то, да сам пиздуй и повоюй, сука нихуя не дали, бросают как мясо и требуют что то... Майора этого кто то знает, он из Винницы???

АА так это подполковник даже Винницкий, ну сука урюк...

Це Ви про кого? На війні буває по іншому? Там вбивають, там калічать. Там страшно. Але навіщо ж вони йшли і займали місця нормальних мужиків у Вінницький тербат?
Навіщо на них витрачали гроші, навіщо люди робили пожертви, бачили в них героїв? Не соромно їм? Зайняли місця нормальних хлопців та мужиків, а самі втекли, як....
Ви послухайте, що кажуть зрадникам ті Вінницькі хлопці, які залишился воювати 1 год. 15 хвилин 40 секунд.
Але наших втекло менше половини, з того ж Франківська майже усі, залишилося всього 15 чоловік.

П.С. За дезертирство є стаття в Кримінальному Кодексі. Значить усі дезертири мають отримати тюремні строки. Вони знали на що йшли, коли підписували контракт і отримували зарплату, а також допомогу від людей і бізнесу.

snmp
01-09-2014, 16:09
Семенченко відкрив лице. Нарешті. Одразу видно, що тип від "скользкий", чого і варто було очікувати.

http://s017.radikal.ru/i415/1409/f2/02dd54f8de3f.jpg

snmp
01-09-2014, 16:29
а хіба не керівники дають накази військовим починати якісь дії? ти справді думаєш, що рашен солдати самі б пішли без наказу? хрін ти вгадав. а помагати армії звичайно треба, треба бути пильним на кожному кроці, елементарно бути людиною, не паркуватись на газонах, не смітити, вести себе як людина.

Президент і є народ, тобто представник волі народу. Але війну веде народ. І від якості народу та бажання перемогти залежить результат.

snmp
01-09-2014, 16:30
глибокий психоаналіз по одній фотографії, от де таланти пропадають :)

Подивіться на лице, у Вас воно викликає довіру? У мене ні. Так, по життєвому досвіду.

ross
01-09-2014, 17:00
Про карти 1954 року тут
І як завжди, завдяки волонтерам ситуація потроху виправляється.

т.е. мальчик, который запиарился на этом видео, стал для тебя и snmp авторитетом, который заявляет, что карты 57-го года и все захавали? это просто чувак, который грамотно пиарит "себя" и "продукты" которые он "продает" армии.

Andrei
01-09-2014, 17:07
т.е. мальчик, который запиарился на этом видео, стал для тебя и snmp авторитетом, который заявляет, что карты 57-го года и все захавали? это просто чувак, который грамотно пиарит "себя" и "продукты" которые он "продает" армии.

Тобто він все купує на гроші, які йому дає міноборони, попутно збираючи пожертви? Є документи, які це підтверджують, з чого ти робиш такі висновки?

ross
01-09-2014, 17:08
не думаю ... я не являюсь свидетелем того, что там происходит. Верить СМИ? Себе дороже ...можно прислушиваться к умным , к свидетелям и участникам событий, но, жить своими мозгами и готовиться к худшему. Будет лучше - ок. можно посмеяться над собой; оказаться не готовым к худшему - поставить близких на грань выживания

так бы и написал - х.е.з., хочешь мира - готовься к войне :)

Вавка
01-09-2014, 17:11
так бы и написал - х.е.з., хочешь мира - готовься к войне :)

не знаю чи в тему
http://www.radiosvoboda.org/content/article/26561019.html


а ось хлопчина сказав про Гелетея:

Maksym Savanevsky @maksm
По моєму, Гелетей вже знає, що його знімуть, бо трохи дивна заява про тактичну ядерну зброю. Таке точно не міністр оборони має казати.

WhiteAngel
01-09-2014, 17:11
Ви послухайте, що кажуть зрадникам ті Вінницькі хлопці, які залишился воювати 1 год. 15 хвилин 40 секунд.
Але наших втекло менше половини, з того ж Франківська майже усі, залишилося всього 15 чоловік.

П.С. За дезертирство є стаття в Кримінальному Кодексі. Значить усі дезертири мають отримати тюремні строки. Вони знали на що йшли, коли підписували контракт і отримували зарплату, а також допомогу від людей і бізнесу.

Я скажу так: ВЫ много сделает с автоматом калашникова если на вас выезжает БМП или Т 64 ??? Мое мнение таково и оно прозвучало в видео, нужны хорошие толковые командиры и хорошая толковая техника, тогда можно и войну выиграть, а так, быть втупую пушечным мясом под обстрелами, просить подмоги и её не получать, да нахуй такая война нужна, легче обьвить войну германии и здаться в плен!!!

А на счет статьи, Вы что предлагает штрафбаты создавать???

ross
01-09-2014, 17:12
Тобто він все купує на гроші, які йому дає міноборони, попутно збираючи пожертви? Є документи, які це підтверджують, з чого ти робиш такі висновки?

нет бля, я про карты 57-го года, которые мне здесь пытаются втюхать, что по ним наши пилоты летают.

а мальчики денежку зарабатыват.

Вавка
01-09-2014, 17:13
«Краткое изложение военного дела». Книга III. V век.:
Таким образом, кто хочет мира, пусть готовится к войне; кто хочет победы, пусть старательно обучает воинов; кто желает получить благоприятный результат, пусть ведёт войну, опираясь на искусство и знание, а не на случай. Никто не осмеливается вызывать и оскорблять того, о ком он знает, что в сражении он окажется сильнее его.

Andrei
01-09-2014, 17:19
нет бля, я про карты 57-го года, которые мне здесь пытаются втюхать, что по ним наши пилоты летают.

а мальчики денежку зарабатыват.

Це йому пілоти сказали. В нього є робота, волонтерство не його основний вид зайнятості, він програміст, всі документи і витрати по карткових рахунках викладає у відкритому доступі, які інші волонтери, які себе поважають. Ви як snmp: один по фотографії визначає характер людини, іншому достатньо відеосюжета, щоб сказати, що людина заробляє на волонтерах. Так операторів поліграфів скоро залишите без роботи.

ross
01-09-2014, 17:33
Це йому пілоти сказали. В нього є робота, волонтерство не його основний вид зайнятості, він програміст, всі документи і витрати по карткових рахунках викладає у відкритому доступі, які інші волонтери, які себе поважають. Ви як snmp: один по фотографії визначає характер людини, іншому достатньо відеосюжета, щоб сказати, що людина заробляє на волонтерах. Так операторів поліграфів скоро залишите без роботи.

андрей, сорри, но ты далек от авиации, как я не разбираюсь в балете. чел пиарит свои гпс, которые (часть из них) прикупил на пробу за собранные денежки. ты вкурсе, что наша страна еженедельно выделает лямы грн на оборутку армии? куда эти денежки идут? пруфы скинь о расходах, если такой осведомленноый, а, имхо, чел пытается контракт на поставку пропихнуть своего товара, не более. пехоте от его девайсов пользы, шо новобранцу от портянок.

Andrei
01-09-2014, 17:38
андрей, сорри, но ты далек от авиации, как я не разбираюсь в балете. чел пиарит свои гпс, которые (часть из них) прикупил на пробу за собранные денежки. ты вкурсе, что наша страна еженедельно выделает лямы грн на оборутку армии? куда эти денежки идут? пруфы скинь о расходах, если такой осведомленноый, а, имхо, чел пытается контракт на поставку пропихнуть своего товара, не более. пехоте от его девайсов пользы, шо новобранцу от портянок.

Це разова акція, пілоти сказали, що такі речі їм потрібні. До цього вони постачали прилади нічного бачення, інфрачервоні прилади для бронетехніки, приціли.
http://www.savelife.in.ua/report/
https://yadi.sk/d/2oRX3E_TVZcyZ

Nuvi
01-09-2014, 17:47
так бы и написал - х.е.з., хочешь мира - готовься к войне :)para bellum, para bellum........кстати куплю люгер парабеллум)))

ross
01-09-2014, 17:51
Це разова акція, пілоти сказали, що такі речі їм потрібні. До цього вони постачали прилади нічного бачення, інфрачервоні прилади для бронетехніки, приціли.
http://www.savelife.in.ua/report/
https://yadi.sk/d/2oRX3E_TVZcyZ

ты неисправим. тебе хер будут показывать - ты скажешь, что это скиптр. еще раз повторюсь. с чего ты решил, что карты 57-го - (ожидаю заяву пилота с пруфами, а не трындеж агента по продажам).

ross
01-09-2014, 18:02
para bellum, para bellum........кстати куплю люгер парабеллум)))

подожди чуть. через месяц дешевле будет :)

snmp
01-09-2014, 18:10
Я скажу так: ВЫ много сделает с автоматом калашникова если на вас выезжает БМП или Т 64 ??? Мое мнение таково и оно прозвучало в видео, нужны хорошие толковые командиры и хорошая толковая техника, тогда можно и войну выиграть, а так, быть втупую пушечным мясом под обстрелами, просить подмоги и её не получать, да нахуй такая война нужна, легче обьвить войну германии и здаться в плен!!!

А на счет статьи, Вы что предлагает штрафбаты создавать???

Відповідь:
1. У них для БМП та Т-64/72 є РПГ-7.
2. Вони структурна одиниця ЗСУ і їх задача тримати певну ділянку фронту. Розвідка тербату має вчасно виявити ворожі сили та доповісти командирам. По розвіданим цілям наноситься артилерійський удар (інколи авіаційний). Наша артилерії прикриває усі тербати.
3. В разі необхідності, на підмогу посилають механізовану роту або наноситься ракетний удар Точкою-У.

Подивіться це відео і Вам стане зрозуміло, чому не треба було тікати

SaXnUDD1xRQ&index=26&list=LLmmC8I_nSGr78aUICAglwhg

Не можна розглядати територіальні батальйони як самостійну бойову одиницю. Вони є частиною ЗСУ і мають робити свою роботу, а не тікати з поля бою. Від танків і БМП їх прикриють. Ті ж франківці які втекли майже повним складом не втратили жодного солдата, лише один легко поранений і то в лікарню не звертався. Питання, а чому вони втекли? Нікого ж навіть не вбили?

Nuvi
01-09-2014, 18:13
подожди чуть. через месяц дешевле будет :)

Что дешевле? Парабеллум? Вот макаровы будут дешевле, а вот люгер, маузер, вальтер и наган останутся в цене.

ross
01-09-2014, 18:13
Усі війни ведуть народи, а не Президенти. Президент - це представник народу і він зараз робить усе вірно.
Кожен має думати, чим його допомогти, бо у випадку повномасштабної війни перемога України буде залежити від зусиль кожного з нас.

а президент тут уже будет не причем. вопрос! нафик такой президент?

ross
01-09-2014, 18:16
Что дешевле? Парабеллум? Вот макаровы будут дешевле, а вот люгер, маузер, вальтер и наган останутся в цене.

огнестрел. ценами на раритет вов и раньше не владею :) слыхал, что даже ржавые денюх стоят :)

snmp
01-09-2014, 18:29
а президент тут уже будет не причем. вопрос! нафик такой президент?

Тобто, слідуючи Вашій логіці, на війну має йти Президент особисто, а солдати мають піти додому? Бо він ж Президент! Дивно...

ross
01-09-2014, 19:22
Тобто, слідуючи Вашій логіці, на війну має йти Президент особисто, а солдати мають піти додому? Бо він ж Президент! Дивно...

дивно у тебе, а президент - главнокомандующий. и следуя твоему пассажу, что в случае "полномасштабной войны" (кстати вопрос, а по твоему она не идет уже как пол года?) все будет зависть от нас, вот и спрашиваю - нафик тогда президент, если все от нас зависеть будет. ведь выборы, которые от нас зависели - провелись. следующие на кону...

snmp
01-09-2014, 19:53
Грішин (Семенченко) взагалі виявився родом не з Донбасу, а з Севастополя. Про це писали колоради ще в червні "аферист-предприниматель Костик Гришин" http://kiber-berkut.livejournal.com/4202.html
Більше того, вони дали його адресу: г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15

А він зараз знімає балаклаву і каже, що її носив, бо боявся за рідних в Севастополі. Брехло ще й те.

5EEc2RTXreU

ross
01-09-2014, 20:00
Грішин (Семенченко) взагалі виявився родом не з Донбасу, а з Севастополя.]

в лучших традициях Вавки :) - это баяніщє. причем этой "находке" сроку поболее двух дней будет. то шо там насчет президента? промолчим в дырочку? з/п конфетами тебе платят?

Online
01-09-2014, 20:27
из простор интернета (http://*******/live_ukr)

Х#йло (@Путін) погрожує взяти #Київ за два тижні, - ЗМІ.

Під час саміту ЄС 30 серпня президент Росії Володимир Путін заявив телефоном главі Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу, що може "взяти Київ за два тижні"

Про це італійській газеті La Repubblica повідомили власні джерела з посиланням на "Європейську правду".

За даними видання, президент Єврокомісії розповів іншим учасникам саміту ЄС, що він запитав президента Росії про "кількість російських солдатів, які незаконно перетнули український кордон". У відповідь Баррозу почув наступне: "Якщо я захочу, я можу взяти Київ за два тижні".

Путін також попередив Баррозу, що це може спіткати Україну, якщо ЄС провокуватиме наступну хвилю санкцій проти Росії, пише італійське видання.

"Не провокуйте мене санкціями", - цитує La Repubblica начебто слова російського президента.

За інформацією видання, канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що Путін нехтує всіма дипломатичними домовленостями і "йде на ескалацію військового конфлікту".

Про реакцію Баррозу та інших лідерів ЄС на цю заяву видання не повідомляє.

Нагадаємо, в 2008 році під час саміту НАТО Путін в Бухаресті вже шокував європейців, заявивши, що не вважає Україну повноцінною державою.

Andrei
01-09-2014, 20:34
из простор интернета (http://*******/live_ukr)

Х#йло (@Путін) погрожує взяти #Київ за два тижні, - ЗМІ.

Під час саміту ЄС 30 серпня президент Росії Володимир Путін заявив телефоном главі Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу, що може "взяти Київ за два тижні"

Про це італійській газеті La Repubblica повідомили власні джерела з посиланням на "Європейську правду".

За даними видання, президент Єврокомісії розповів іншим учасникам саміту ЄС, що він запитав президента Росії про "кількість російських солдатів, які незаконно перетнули український кордон". У відповідь Баррозу почув наступне: "Якщо я захочу, я можу взяти Київ за два тижні".

Путін також попередив Баррозу, що це може спіткати Україну, якщо ЄС провокуватиме наступну хвилю санкцій проти Росії, пише італійське видання.

"Не провокуйте мене санкціями", - цитує La Repubblica начебто слова російського президента.

За інформацією видання, канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що Путін нехтує всіма дипломатичними домовленостями і "йде на ескалацію військового конфлікту".

Про реакцію Баррозу та інших лідерів ЄС на цю заяву видання не повідомляє.

Нагадаємо, в 2008 році під час саміту НАТО Путін в Бухаресті вже шокував європейців, заявивши, що не вважає Україну повноцінною державою.

Цілком вірю, що путін міг би таке сказати, але схоже на фейк, бо так явно виказувати, що санкції реально завдають шкоди, коли він виступаючи каже, що санкції вдарять лише по Заходу а Росії підуть лише на користь.

snmp
01-09-2014, 20:58
Сьогодні за наказом відступили з Луганського аеропорту хлопці львівської аеромобільної бригади, який перед тим в повному оточенні утримували місяцями під постійними обстрілами. По ним працювала артилерія, ГРАДи, здійснювалися і танкові атаки. Але утримання проходило мовчки, без істерик, без криків про допомогу, без шантажу командування, без мітингів у Києві...
Знаєте прізвище їхнього командира?
Він точно не піде на вибори. І я не знаю, чи його нагородили.

snmp
01-09-2014, 21:00
snmp, а сколько на складах: ПТРК Малютка , Малютка-2, ПТРК Фагот ,ПТУР и тд.?

Звідки мені знати? Дивіться дані Вікіпедії, але там теж не буде точних даних, хоча наближено до реальних.
Нам зараз треба Джавеліни або аналоги (Спайк): вистрілив і забув. Для РДГ на окупованих територіях.
КБ Луч виготовляє хороші ПТРК, але це трохи не той рівень. Там лазерне наведення, треба утримувати приціл на цілі, і ці 10-20 секунд можуть бути фатальні.

snmp
01-09-2014, 22:14
А, где взять?


Может быть , но не во всех ситуациях.

Рассчитывать нужно, на то что было...:yes:

Тільки США. Або через будь яку країну НАТО, яка має право купити у США. Але всерівно без дозволу США не буде нічого.
Якщо нам США продасть зброю, то ми можемо доброго підсрачника дати кацапам.

snmp
01-09-2014, 22:40
Покупать, не за что.

На гроші ЄС та США. ЄС дає нам кредит 1 млрд. доларів, ще 1,5 млрд. дає МВФ. Один Джавелін (ракета) коштує 50 тис. доларів.

snmp
01-09-2014, 22:42
Юрий Бирюков (Крила Фенікса)

Я туповат, знаю. Прошу мне доходчиво объяснить, говорю без иронии - я вот не успел еще всю информацию осознать.
В июле несколько армейских бригад попали в окружение, сектор Д. Тысячи людей, техника. По ним работали Грады, 120-мм минометы, 152-мм арта. Утюжили так, что у почти всех бойцов контузии, у некоторых - по 2, по 3. Бойцы получали ранения, гибли, но стояли. ТРИ НЕДЕЛИ! Нет, ну некоторые сбежали через Россию, но это такое, бывает. ВДВ стояло, несколько подразделений 72й стояли. Вышли все, прихватив по пути пограничников и 24ю бригаду. Вышли относительно гладко, с минимальными потерями. Мамы кричали-вопили, мосты перекрывали, но без фанатизма.
В августе несколько добровольческих батальонов попали в окружение. Вопли, крики, ФБ на ушах. Командиры батальонов - звезды соцсетей. Вся история продолжалась чуть больше недели, а шума было на весь земной шар. Выход фиговый, погибли сотни.
Вопрос А: какого хрена все армейское руководство не понесло никаких взысканий за ситуацию номер 1, а некоторые генерал-лейтенанты даже стали генерал-полковниками?
Вопрос Б: добровольческие батальоны - не сильно ли много шума, не сильно ли много хаоса, не сильно ли много потерь?
Действительно прошу объяснить. Вот только без воплей, по фактам.
P.S. И да, мое личное мнение, МОЕ, ЛИЧНОЕ - все эти добровольческие батальоны давно пора реформировать в линейные батальоны регулярной армии.

Aлександр
01-09-2014, 22:51
Ебать, как они продвинулись вперед или это мы отстали :confused:

u9GhrN7O0Hc

Как в Unreal.

snmp
01-09-2014, 23:01
Ебать, как они продвинулись вперед или это мы отстали :confused:

u9GhrN7O0Hc

Відстали капець. Уже Китай має аналогічні ракети (показав 29 серпня цього року)

Основные характеристики ракеты:
Длина 1850 мм
Калибр 165 мм
Масса ракеты 45 кг
Дальность 10 км
Средняя скорость 150 м/с
Наведение по оптико волоконному каналу (типу як Спайк)

http://ic.pics.livejournal.com/andrei_bt/18425682/255286/255286_original.jpg

ross
02-09-2014, 00:00
Сьогодні за наказом відступили з Луганського аеропорту хлопці львівської аеромобільної бригади, який перед тим в повному оточенні утримували місяцями під постійними обстрілами. По ним працювала артилерія, ГРАДи, здійснювалися і танкові атаки. Але утримання проходило мовчки, без істерик, без криків про допомогу, без шантажу командування, без мітингів у Києві...
Знаєте прізвище їхнього командира?
Він точно не піде на вибори. І я не знаю, чи його нагородили.

номер и дата приказа на отступление от почтовика ессно никто и не услышит, кроме визгов, как наши батальоны теряют позиции. или прикольненько 130-ти??? :))) килограммовый ватничек почтовик тут всякую ахинею нести...

snmp
02-09-2014, 00:20
номер и дата приказа на отступление от почтовика ессно никто и не услышит, кроме визгов, как наши батальоны теряют позиции. или прикольненько 130-ти??? :))) килограммовый ватничек почтовик тут всякую ахинею нести...

Дали команду відступити, бо були майже в повному оточені, найближчі населені пункти не втримали. Хлопці ГЕРОЇ!!! Можете собі уявити, як їм там жилося, коли ще наші були від них більш ніж за 100 км, вони в повному оточені, але з певними запасами їжі, води, припасів. І їх постійно обстрілюють. І вони не знають, коли будуть наші і чи будуть вони взагалі.

ross
02-09-2014, 12:15
«Другой работы-то нет»

10 августа Антон позвонил домой: «Мама, нас отправляют в Донецк».

— Я говорю: «Куда? Там война! Вас не могут туда отправить!» Он: «Мам. Это ты так думаешь». Только и сказал: «Послали на помощь ополченцам. Не переживай, все будет чики!»

Насте Антон добавил, что будет на Украине месяца два-три, возможно, до ноября, без связи.

— Только перед самым отъездом сказал: «Я не хочу ехать, мы с пацанами думали соскочить, но до части полторы тысячи километров», — вспоминает Настя. — Может, он чувствовал что… Все последние дни говорил: «Вот, не поженились, у меня ни детей, ничего…» Это просто егошние планы, мечты…

11 августа Антону выдали две гранаты и 150 патронов для автомата. В три часа дня он прислал маме сообщение «ВКонтакте»: «Телефон сдал, на Украину уехал». Всё.

http://www.novayagazeta.ru/society/65075.html

ross
02-09-2014, 13:02
Танки з написами «За Донбас» везуть у Ростовській області (ВІДЕОДОКАЗ)

http://www.hromadske.tv/world/tanki-z-napisami--za-donbas--vezut-u-rostovskii-ob/

sunwheel
02-09-2014, 14:06
«Другой работы-то нет»

10 августа Антон позвонил домой: «Мама, нас отправляют в Донецк».

— Я говорю: «Куда? Там война! Вас не могут туда отправить!» Он: «Мам. Это ты так думаешь». Только и сказал: «Послали на помощь ополченцам. Не переживай, все будет чики!»

Насте Антон добавил, что будет на Украине месяца два-три, возможно, до ноября, без связи.

— Только перед самым отъездом сказал: «Я не хочу ехать, мы с пацанами думали соскочить, но до части полторы тысячи километров», — вспоминает Настя. — Может, он чувствовал что… Все последние дни говорил: «Вот, не поженились, у меня ни детей, ничего…» Это просто егошние планы, мечты…

11 августа Антону выдали две гранаты и 150 патронов для автомата. В три часа дня он прислал маме сообщение «ВКонтакте»: «Телефон сдал, на Украину уехал». Всё.

http://www.novayagazeta.ru/society/65075.html

15 хвилин тому теж прочитав. коментарі заслуговують на увагу.

ross
02-09-2014, 14:12
15 хвилин тому теж прочитав. коментарі заслуговують на увагу.

:yes:
Михаил Елшин, 01 сентябрь 2014 в 19:29
Горько и больно все это читать. В мозгу сверлит мысль, почему этот репортаж (как и предыдущие подобные, напечатанные в "НГ") нельзя положить в основу официального обращения редакции газеты в Генеральную Прокуратуру РФ по факту нарушения Конституции (необъявленная война).
Понятно, что по сути обращения никакого решения принято не будет. Но сам факт обращения...
И все-таки любопытно, как наши псевдоправоохранительные органы будут выкручивать себе руки, какие контраргументы найдут.
Молчит Чайка. Молчит Шойгу.
Кстати, я до сих не видел чьего-либо прямого обращения к президенту страны по фактам участия регулярных войск России на юго-востоке Украины. Дайте ссылку.
Понятно, что они там "добровольно", в отпуске. Подрабатывают.
Скажите, а как это, пойти в отпуск с табельным оружием в руках, да еще на приписанном к твоей в/ч бронетранспортере?
Новое слово в тактике боевых действий регулярных армий мира!

sunwheel
02-09-2014, 16:48
https://www.youtube.com/watch?v=vcl3PvYeZPw

%\

Вавка
02-09-2014, 17:23
https://www.youtube.com/watch?v=vcl3PvYeZPw

%\

:lol::lol::lol:

ALEX HUNTER
02-09-2014, 17:33
https://www.youtube.com/watch?v=vcl3PvYeZPw

%\

:lol:

ross
02-09-2014, 18:11
https://www.youtube.com/watch?v=vcl3PvYeZPw


прикольно. сча ментам корочку народной самообороны покажи - вопросов не возникнет. в воскресенье картину на луке наблюдал. мент тормозит внедорожник на херсонских номерах, а водила ему корочку самообороны тычет(права и техпаспорт раньще отдал) видать на вопрос месный али нет. так через 10 сек уже ехал, а меня еще шманали (номера не винницкие, паспорт с собой забыл взять) от таки дела:confused:

ross
02-09-2014, 18:49
http://storage1.censor.net.ua/images/f/e/1/c/fe1c5400120edd07c594904f43250660/640x466.jpg

Nuvi
02-09-2014, 19:12
Сегодня "свято" а они все про войну, да про войну.....выпить нужно.

TASHA
02-09-2014, 19:28
Сегодня "свято" а они все про войну, да про войну.....выпить нужно.

:yes: у Онекса ДР)))

Nuvi
02-09-2014, 19:29
:yes: у Онекса ДР)))

Николя родился в праздник?

TASHA
02-09-2014, 19:32
Николя родился в праздник?

Николя родился))) вот тебе и праздник.

Николай! С Днем рождения!) :kiss:

Nuvi
02-09-2014, 19:34
Николя родился))) вот тебе и праздник.

Николай! С Днем рождения!) :kiss:

Это у него личный праздник, с чем его и поздравляем...
А в стране сегодня сельхоз праздник - День Борозды Непаханной, что мы и празднуем.

TASHA
02-09-2014, 19:37
Это у него личный праздник, с чем его и поздравляем...
А в стране сегодня сельхоз праздник - День Борозды Непаханной, что мы и празднуем.

в языческих традициях?

Nuvi
02-09-2014, 19:38
в языческих традициях?

В сельскохозяйственных.....

ross
02-09-2014, 19:41
Сегодня "свято" а они все про войну, да про войну.....выпить нужно.

бульк!

Boroda
03-09-2014, 08:03
rwsNEKI1txQ

snmp
03-09-2014, 10:41
rwsNEKI1txQ

Приклад того, як люди займаються піаром на руку Хуйлу. Реально зараз їх батальйони проти армії кацапів - м'ясо, перемог у них уже не буде. Тому і кричать про "зрадників", чим негативно впливають на моральний дух армії і українського народу, а також на кількість добровільно мобілізованих.

Boroda
03-09-2014, 11:02
Приклад того, як люди займаються піаром на руку Хуйлу. Реально зараз їх батальйони проти армії кацапів - м'ясо, перемог у них уже не буде. Тому і кричать про "зрадників", чим негативно впливають на моральний дух армії і українського народу, а також на кількість добровільно мобілізованих.

ролик ни о чем, вапщет... сидят, мнут кокушки. Воевать , наверное, умеют, а вот на камеру - не очень.
Логс, за словесной мишурой и массажем кокушек ты не услышал главного ...слушай между строк

Boroda
03-09-2014, 11:49
Президент Украины обсудил режим полного прекращения огня с Президентом России

http://www.president.gov.ua/ru/news/31152.html

у кремля свой взгляд на это
http://www.kremlin.ru/news/46548

FeeD
03-09-2014, 12:09
es8F32NBGJQ
Бедная украинская армия, теперь еще и авиация:(

Andrei
03-09-2014, 12:22
Бедная украинская армия, теперь еще и авиация:(

Літак, як і російських солдат, вони в супермаркеті купили?

FeeD
03-09-2014, 12:32
Літак, як і російських солдат, вони в супермаркеті купили?
Тож на складе СБУ комплектуху взяли, а потом по чертежам собрали.

-keed-
03-09-2014, 19:21
Foreign Affairs: Ловушка Путина: почему Украина должна покинуть сепаратистский Донбасс
http://inopress.net.ua/2014/09/03/foreign-affairs-lovushka-putina-pochemu-ukraina-dolzhna-pokinut-separatistskiy-donbass/
Логс, прокомментируешь? Я согласен с выводами на все 100%. Правда нормальных людей с Донбасса в Украине надо будет обустроить.

snmp
03-09-2014, 19:42
Foreign Affairs: Ловушка Путина: почему Украина должна покинуть сепаратистский Донбасс
http://inopress.net.ua/2014/09/03/foreign-affairs-lovushka-putina-pochemu-ukraina-dolzhna-pokinut-separatistskiy-donbass/
Логс, прокомментируешь? Я согласен с выводами на все 100%. Правда нормальных людей с Донбасса в Украине надо будет обустроить.

Трохи не так:
1. Глобальна ціль Хуйла знищення України як держави у будь якому вигляді. Саме тому навіть на початку АТО на танках ЛуганДону писали "На Киев", "На Львов".
2. Знищення інфраструктури Донбасу робиться для того, щоб "переддефолтна Україна" завалилася економічно при спробі його відновлення. Щоб ми отримали мільйони людей - біжанців, у яких немає де жити. Опалювальний сезон на Донбасі скоріше за все не розпочнеться, а значить "капець інфраструрі повний".
3. За допомогою біжанців з ЛуганДону Хуйло вирішує і демографічні проблеми "вимираючих регіонів Росії". Зокрема, вже десятки тисяч розселено у регіонах Чувашії, Пермі і т.д. Україна при цьому втрачає людський капітал.
4. Хуйло швидко приєднав Крим по одній причині: щоб колоради інших областей "відчули силу Росії" і підтримували російських бойовиків.

Подивіться це відео, багато чого стане зрозуміло

nkVHK-LPk-A&list=UUE7Ls64iTUpzoG1cQ-8UxFw

A_R
03-09-2014, 19:48
Отличная новость-Франция приостановила выдачу первого "Мистраля" агрессору

Boroda
03-09-2014, 20:18
Трохи не так:
1. Глобальна ціль Хуйла знищення України як держави у будь якому вигляді. Саме тому навіть на початку АТО на танках ЛуганДону писали "На Киев", "На Львов".
2. Знищення інфраструктури Донбасу робиться для того, щоб "переддефолтна Україна" завалилася економічно при спробі його відновлення. Щоб ми отримали мільйони людей - біжанців, у яких немає де жити. Опалювальний сезон на Донбасі скоріше за все не розпочнеться, а значить "капець інфраструрі повний".
3. За допомогою біжанців з ЛуганДону Хуйло вирішує і демографічні проблеми "вимираючих регіонів Росії". Зокрема, вже десятки тисяч розселено у регіонах Чувашії, Пермі і т.д. Україна при цьому втрачає людський капітал.
4. Хуйло швидко приєднав Крим по одній причині: щоб колоради інших областей "відчули силу Росії" і підтримували російських бойовиків.

Подивіться це відео, багато чого стане зрозуміло

nkVHK-LPk-A&list=UUE7Ls64iTUpzoG1cQ-8UxFw

Логс, так ведь этот поц (извините за мой еврейский) нахваливает Порошенко и особенно Яценюка, а ты утверждаешь, что Яценюк проукраинский ...гдежеж правда? :confused::rolleyes:

$n@ke
03-09-2014, 23:15
http://kozmaprutkov.com/story-1/1.html
очень много букаф, но очень годно
не про войну, как таковую

snmp
04-09-2014, 16:49
Про паніку:

Так,щас напишу трохи гадостей про седнишнюю панику про окруженный 11 БТО Киевская Русь. Три недели назад батальон получил приказ занять некий нас.пункт с целью обеспечения обороны предполья г
Дебальцево. Батальон этот приказ ВЫПОЛНИЛ. В качестве основы оюороны были использованы не села,как принято у кацапо-хамазовцев,а элементы промышленой инфраструктуры района. И это когото шибко напрягло. За три недели противник сделал все возможное,чьобы сбить батальон с позиций-обстрелы Градами,атаки ДРГ,пытался даже атаковать танками с пехотным прикрытием. Все эти попытки были пресечены. Батальон не ПОБЕЖАЛ. Были попытки намекнуть-мол вы же знаете ЧЬЕ ВСЕ ЭТО... Нам похуй. У вас будуь проблемы... Нам похуй,проблемы мы вам сами прям щас такие организуем,шо всю оставшуюся свою недолгую жизнь вы будете похожи на огромный фаллоиммитатор-ибо охуеете полностью. И вот сегодня враг ударил на информациооном фронте... Спасите-помогите...Видите ли комбат БОИТСЯ дать приказ на отход... Комбат человек военный и выполняет другой приказ-обеспечить оборону подступов и т.д. И судя по всему выполняет неплохо... Аяяяй....у них нет тяжелого оружия.... В батальоне его столько шо грузить зайобуемся.... У них все сгорело!!!! Автохуй-служба тыла потерла свою волшебную банку-с-салом и достала и запасной комплект брони,и форму и еще много чего. Так шо могу посоветовать товарищам паникерам погудеть в гудок одному персонажу,с чьей подачи весь этот движ и поднялся.

andrew_sn
04-09-2014, 16:58
zIDDqfBPAPU
говорите ополченцев нет, одни русские наемники. вот как не посмотришь подобные записи практически у всех говор именно тех мест и близлежащих, да и украинском хорошо разбираются. а тот говор и говор российской глубинкой не спутаешь.

vinalex
04-09-2014, 18:27
говорите ополченцев нет, одни русские наемники. вот как не посмотришь подобные записи практически у всех говор именно тех мест и близлежащих, да и украинском хорошо разбираются. а тот говор и говор российской глубинкой не спутаешь.

Так называемые "ополченцы" Донбасса, так преданны России, что даже хоронить себя завещают почему-то под Псковом...

А в паРашке тем временем беженцы из Донбасса уже хотят стать беженцами с Колымы.

Вавка
04-09-2014, 20:44
A7k6bHCoBcw

страшна штука :(

Boroda
04-09-2014, 22:22
Эти установки, можно было ликвидировать позавчера.
Но кто-то, тянет, тянет с решением: и будет делать шаг вперед и два назад.
__________________

интересно, кто бы это мог быть? :rolleyes:

Boroda
04-09-2014, 22:46
Человек, который не врет.


я очень сильно хотел бы, что бы это было не так :(

www.vintorg.net
04-09-2014, 23:05
http://kozmaprutkov.com/story-1/1.html
очень много букаф, но очень годно
не про войну, как таковую
Да, очень толково. Просто must read :good:

Boroda
04-09-2014, 23:41
DxvDmxJ9YUg
цекаво, как подобное можно назвать ? как можно назвать людей допустивших это? Логс, это опять истерика?

ross
05-09-2014, 00:41
http://kozmaprutkov.com/story-1/1.html
очень много букаф, но очень годно
не про войну, как таковую

не о войне, и не за мир... еще один взгляд на ситуацию у нас в стране под призмой анализа (хоть не все новостей) а блогов, твитов, форумов також. далеко, если чесно, от реалий в настоящий момент. сейчас получить уже адекватную обстановку по лугандонии не представляется возможным. опрос, поведение, настроение месного населения дает четкий ответ - "они за лнр днр". это уже не политическая позиция. это скорее для них способ выживания, за который уже сами граждане порвут.(те кто там остались)

ross
05-09-2014, 00:51
DxvDmxJ9YUg
цекаво, как подобное можно назвать ? как можно назвать людей допустивших это? Логс, это опять истерика?

нафик тебе лохс? своими истериками он сам,насколько мне заметно, подогревает тему несостоятельности наших бойцов в добровольческих отрядах. ты ему ничего не докажешь

snmp
05-09-2014, 01:05
Человек, который не врет.


На 5-ту колону працюєте?
Ситуація змінилася і якщо у квітні-травні там не було російських військ, то зараз уже введені російські частини.
І зараз не АТО, російсько-українська війна.
На цій війні задіяно до 50 тис. чоловік з боку України (зі слів Яценюка).
У мене знайомий воює кулеметником на АТО, зарплата 5050 грн. в місяць (з бойовими), не багато звісно, але не 2 тис. як до приходу Порошенка. Та й не Порошенко платить зарплату, а Кабмін. Зараз повноваження прездинта дуже обрізані. Треба вибори в Раду.

snmp
05-09-2014, 01:12
DxvDmxJ9YUg
цекаво, как подобное можно назвать ? как можно назвать людей допустивших это? Логс, это опять истерика?

Я істерик від Білецького не помітив. Якщо запросили артелерійську підтримку, а її немає, то значить, що немає можливості її надати. Тим не менше і без неї втримали населений пункт.
П.С. А що Ви хотіли, думаєте, що артилерійські частини з повітря падають? Їх у значній мірі скоротили. Зараз воює частково Одеська бригада і Сумський полк. Думаєте, що на ЛуганДон їх вистачить, якщо ще треба ресурси залишити в Одесі на відбиття можливої атаки кацапів з Придністров'я?
П.С2. Зараз сформована ще одна артилерійска бригада, скоро буде на АТО, буде підтримка. Мобілізовані хлопці проходять навчання.
П.С3. Істерики лише у Грішина (Семенченка), який є політпроектом БЮТ.

ross
05-09-2014, 01:33
П.С3. Істерики лише у Грішина (Семенченка), який є політпроектом БЮТ.

чем докажешь? нам, форумчанам, интересна хода твоих мысл :) юлька зафрактовала паренька, али ты сам такие выводы сделал?

snmp
05-09-2014, 04:36
чем докажешь? нам, форумчанам, интересна хода твоих мысл :) юлька зафрактовала паренька, али ты сам такие выводы сделал?

1. У нас 29 територіальних батальйонів при МО http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B9%D0%BE%D 0%BD%D0%B8_%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1 %80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0% BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%B A%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
та кілька при МВС (Азов, Добнас, Шторм і т.д.), але крім Грішина більшість населення когось знає? Та ні. А значить, що у Грішина вложені великі кошти для розкрутки. В тому числі і на місцевому рівні. Зокрема є статті навіть у Вінницькій газеті МІСТО від 2 вересня. А про нашого керівника батальйону Вінниця-1 Ви щось знаєте?
І це при тому, що "бойові заслуги" Грішина більш ніж сумнівні. Жодного міста його батальйон не взяв. При цьому, втратив сотні вбитих та полонених українських патріотів. Уже в вересні у нього буде третій склад батальйону (Аваков обіцяв навіть танки дати). Він "гробить" людей, а йому дають інших. "Дурачків" бути м'ясом для розкрутки Грішина вистачає.
2. Грішин людина Авакова (БЮТ) починаючи з часів, коли Добнас був незаконним військовим формуванням (легалізовано у червні Аваковим при МВС).
3. Грішин не хоче посади міністра і ще не знає, чи піде в Раду http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/2/7036592/

snmp
05-09-2014, 06:13
рассказывает ком. 5й роты бат. "Днепр-1"

rUtwRgHThsc

snmp
05-09-2014, 07:08
"Из-за бездарного командования гибнут люди"

http://obozrevatel.com/crime/26813-iz-za-bezdarnogo-komandovaniya-gibnut-lyudi.htm

http://i.obozrevatel.ua/8/1627717/291309.jpg

Порядка 20 человек ушли из батальона "Донбасс" после трагедии в Иловайске. Они считают, что бездарное руководство приводит к ненужным жертвам. Удивляются, что после трагической потери почти половины состава их командиру достались лавры вместо порицания.

Комбату батальона "Донбасс" уже пророчат пост главы Минобороны и 5-е место в партийном списке одной из недавно созданных партий. За короткий срок он сумел стать популярнее самого Олега Ляшко. Однако реальность оказалась не так радужна, как об этом рассказывает сам комбат на своей странице в Фейсбук.

К "Обозревателю" обратилась целая группа бойцов "Донбасса", которые не желают воевать под началом Семенченко и считают, что их патриотизм и альтруизм были банально использованы.