PDA

View Full Version : аккад


Сторінки : [1] 2

Pank
05-08-2006, 01:18
Ось створив сьогодні на realmusic сторінку гурта :heart: АккаД :heart: .
Там є мп3, фотки і також біографія:) Потім ще, можливо, позакидаю тексти пісень.

Ось адреса:

http://realmusic.ru/akkadbar

Заходьте і діліться своїми враженнями :yes: :yes: :yes: :) Якщо в когось вони будуть... :uups: :uups:

Delpic
05-08-2006, 01:23
Ось створив сьогодні на realmusic сторінку гурта :heart: АккаД :heart: .
Там є мп3, фотки і також біографія:) Потім ще, можливо, позакидаю тексти пісень.

Ось адреса:

http://realmusic.ru/akkadbar

Заходьте і діліться своїми враженнями :yes: :yes: :yes: :) Якщо в когось вони будуть... :uups: :uups:
Там є ЕМОтреки про які ти мені казав, треба траф докачати до ранку

Pank
05-08-2006, 01:45
Там є ЕМОтреки про які ти мені казав, треба траф докачати до ранку

Так, є. Повтикай "Про Маски", Двадцять градусів нижче нуля, Запах Вулиці, Моє Серце, Небо. Ну і інші:)

Delpic
05-08-2006, 08:05
Так, є. Повтикай "Про Маски", Двадцять градусів нижче нуля, Запах Вулиці, Моє Серце, Небо. Ну і інші:)
Дякую, про 20 градусів вже скачав, класна, інші, коли траф поповню

RedGreen
05-08-2006, 09:58
Ось створив сьогодні на realmusic сторінку гурта :heart: АккаД :heart: .
Там є мп3, фотки і також біографія:) Потім ще, можливо, позакидаю тексти пісень.

Ось адреса:

http://realmusic.ru/akkadbar

Заходьте і діліться своїми враженнями :yes: :yes: :yes: :) Якщо в когось вони будуть... :uups: :uups:
Так це ти вокаліст Аккад?Чи як,можливо я не так зрозуміла?

Pank
05-08-2006, 11:28
Так це ти вокаліст Аккад?Чи як,можливо я не так зрозуміла?

Взагаді то так :uups: Ти зрозуміла правильно :)

501d!3R
05-08-2006, 13:52
Так це ти вокаліст Аккад?Чи як,можливо я не так зрозуміла?
прикииинннььььььььььььььь ь)))

вот он,эта симпатяжка))

:(JO):
05-08-2006, 13:58
прикииинннььььььььььььььь ь)))

вот он,эта симпатяжка))
:) :) :) :?) :?) :?)
фотки-супер!!! Остальное не смотрела...
Всё Олежка, до О.Э. осталось недалеко.... :yes:

501d!3R
05-08-2006, 14:01
:) :) :) :?) :?) :?)
фотки-супер!!! Остальное не смотрела...
Всё Олежка, до О.Э. осталось недалеко.... :yes:
до чего не далеко?

ай мазефакин лайк зис фото!!!

RedGreen
05-08-2006, 16:24
аккад

S_c_R_e_A_m_O
05-08-2006, 16:27
аккад

Ты случайно не маньячка !!!???
Там ссылка дана !!! Или ты думаешь что не кто пользыватся не умеет )))!!! лучше Бери Шмотки и в Бар сунь ))) !!! :heart: :kiss: :heart:

RedGreen
05-08-2006, 16:37
Ты случайно не маньячка !!!???
Там ссылка дана !!! Или ты думаешь что не кто пользыватся не умеет )))!!! лучше Бери Шмотки и в Бар сунь ))) !!! :heart: :kiss: :heart:
Дуже смішно... :mad: Можливо у когось немає можливості зайти на платний сайт,і взагалі мені подобаються просто їхні слова пісень,музика,хоча я не фанат цієї групи,просто не люблю фанатів,і не хочу,щоб тему закрили... :)

S_c_R_e_A_m_O
05-08-2006, 16:40
Дуже смішно... :mad: Можливо у когось немає можливості зайти на платний сайт,і взагалі мені подобаються просто їхні слова пісень,музика,хоча я не фанат цієї групи,просто не люблю фанатів,і не хочу,щоб тему закрили... :)


Ну да с трафа если снимает 4 Коп. Я думаю мало кто зайдет такая сума денег мало у кого есть )))) :kiss:

RedGreen
05-08-2006, 16:43
ДААВВВАААЙ ИССЧЧЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Уже нету

Pank
06-08-2006, 00:30
ось ще одна фотка. персонажа зправа, напевно, знають всі:)

Pank
06-08-2006, 00:45
а ось ще:

S_c_R_e_A_m_O
06-08-2006, 01:27
Ось створив сьогодні на realmusic сторінку гурта :heart: АккаД :heart: .
Там є мп3, фотки і також біографія:) Потім ще, можливо, позакидаю тексти пісень.

Ось адреса:

http://realmusic.ru/akkadbar

Заходьте і діліться своїми враженнями :yes: :yes: :yes: :) Якщо в когось вони будуть... :uups: :uups:

Мне не очень понравилось из 100% на 40%!!! Я думаю всё еще в переди!!!
Корны тож выдали 1 альбом не ахти )))

Pank
06-08-2006, 02:27
Мне не очень понравилось из 100% на 40%!!! Я думаю всё еще в переди!!!
Корны тож выдали 1 альбом не ахти )))

Thnx :)

P.S. Мені навпаки перший альбом KoЯn найбільше подобається:)

WwaazZzaapP
06-08-2006, 09:12
ничётак, пойдёт...

S_c_R_e_A_m_O
06-08-2006, 13:54
Thnx :)

P.S. Мені навпаки перший альбом KoЯn найбільше подобається:)



Ахха !!! Не ма зашо !!! Крытыкуй та Псуй !!!


P.S. Каждому своё ))) KoRn (1994) альбом не попер !!!

SKATEBOARDER
07-08-2006, 19:31
Аккад-такая ниче себе группа,у меня даже есть пару песен.(Парни вы супер,только не очень там загордитесь) :uups:

Pank
07-08-2006, 23:45
Аккад-такая ниче себе группа,у меня даже есть пару песен.(Парни вы супер,только не очень там загордитесь) :uups:

Дякую:) Дуже приємно :yes:

Ось ще ондна фотка з фесту в Ямполі:

Last_hero
09-08-2006, 04:18
чуваки, понравилось. музыка что надо. незря работаете.

Pank
10-08-2006, 14:41
To Last Hero: Дякую:)

Доречі, можливо скоро буде нормальний сайт:) Нам його один мій знайомий з Чехії, по ходу, має зробити.

Ось, доречі. Якби в Бару проводився якийсь рок фест, з Вінниці приїхав би хтось щоб на нього потрапити? Це я так питаю, тому що можливо найближчим часом ми щось і замутимо:)

Katalina
10-08-2006, 14:58
классная группа, оч удивительно, что практически "наша"
думаю, ждет большое будющее
молодцы, работайте в таком же духе :good:
"запах вулиці", "скоро","20 градусів..." жыр=)

Pank
10-08-2006, 17:25
классная группа, оч удивительно, что практически "наша"
думаю, ждет большое будющее
молодцы, работайте в таком же духе :good:
"запах вулиці", "скоро","20 градусів..." жыр=)

Дякую:) Ми стараємося :d :uups:

Last_hero
10-08-2006, 18:44
Ось, доречі. Якби в Бару проводився якийсь рок фест, з Вінниці приїхав би хтось щоб на нього потрапити? Це я так питаю, тому що можливо найближчим часом ми щось і замутимо:)

Я бы постарался приехать (конечно, не учитывается форс-мажор или картошка :d ). Со мной ещё как минимум двое.
Ну и некоторая часть форумчан, я уверен, не отказалась бы.

Pank
10-08-2006, 23:19
Я бы постарался приехать (конечно, не учитывается форс-мажор или картошка :d ). Со мной ещё как минимум двое.
Ну и некоторая часть форумчан, я уверен, не отказалась бы.

Фест планується проводитися 26 серпня, але на це потрібні кошти, які ми зараз і пробиваємо. Невідомо очно чи буде він проводитися, але якщо буде, то я закину сюди афішу:) Називатися скоріше всього буде "БарРокКо 2", ну або щось в такому дусі. :rolleyes:

Last_hero
11-08-2006, 08:24
Фест планується проводитися 26 серпня, але на це потрібні кошти, які ми зараз і пробиваємо. Невідомо очно чи буде він проводитися, але якщо буде, то я закину сюди афішу:) Називатися скоріше всього буде "БарРокКо 2", ну або щось в такому дусі. :rolleyes:
Время, как по мне, отличное. Как раз после Меджибожа.
А кто-то из винницких групп планируется?

Pank
11-08-2006, 15:36
Время, как по мне, отличное. Как раз после Меджибожа.
А кто-то из винницких групп планируется?

Так, планується. Якщо буде вже все точно відомо, то я напишу :) А поки що приходиться чекати. :confused:

Emo Girl
11-08-2006, 16:15
Hey! там есть даже моё тварение)))

Pank
11-08-2006, 16:30
Hey! там есть даже моё тварение)))

Так, я думаю ти не проти щоб воно там лежало :) Прикольне просто, якщо хочеш я можу той малбнок звідти забрати:)

Emo Girl
11-08-2006, 16:33
Так, я думаю ти не проти щоб воно там лежало :) Прикольне просто, якщо хочеш я можу той малбнок звідти забрати:)


Почему? наоборот прыкол!)))

Emo Girl
11-08-2006, 16:42
Почему? наоборот прыкол!)))


Кстати, если кому с кем сделать обои - скидывайте фото в.... любой топ и шлите в пс ссылку - ( зы - новые кисточки нашла, также делаю фирменные кисти!)

Pank
11-08-2006, 16:45
Кстати, если кому с кем сделать обои - скидывайте фото в.... любой топ и шлите в пс ссылку - ( зы - новые кисточки нашла, также делаю фирменные кисти!)

Ок, буду мати на увазі:) Дякую :uups: :uups:

Pank
12-08-2006, 06:31
19-20 серпня в місті Криловець (Сумська обл.) має проходити фестиваль альтернативної рок музики під назвою "Про Рок". Там будуть присутні немало цікавих команд зі всієї України і не тільки:) Також грати там буде і :heart: АккаД :heart:

Якщо що, то приїждайте :d

Ось афіша фесту:

RedGreen
12-08-2006, 21:11
19-20 серпня в місті Криловець (Сумська обл.) має проходити фестиваль альтернативної рок музики під назвою "Про Рок". Там будуть присутні немало цікавих команд зі всієї України і не тільки:) Також грати там буде і :heart: АккаД :heart:

Якщо що, то приїждайте :d

Ось афіша фесту:
а цей фест буде десь транслюватись,хотілось би подивитись... :confused:

S_c_R_e_A_m_O
14-08-2006, 18:28
19-20 серпня в місті Криловець (Сумська обл.) має проходити фестиваль альтернативної рок музики під назвою "Про Рок". Там будуть присутні немало цікавих команд зі всієї України і не тільки:) Також грати там буде і :heart: АккаД :heart:

Якщо що, то приїждайте :d

Ось афіша фесту:

УУУУ не плохие команды !!! Удачи прорватся !!! :cool:
Трансляцыя будет !? Кстати РАСТА кули там ОНИ жосткие )))!!!
Орут и не поймешь что орут но Большой + Музыка хорошая мне нравится особенно елементы Гитар !!! Оу кстати попробуйте Больше Баса дать о то уж больно Попсовое выходит у вас !!! :| :uups: :heart: :kiss:

Pank
15-08-2006, 00:07
Привіт :)

Ну я не знаю чи він буде десь транслюватися :confused: :rolleyes:
Можливо й буде адже в інформаційних спонсорах зазначиний, здається, телекан Тоніс, можливо там щось і буде. :) :)

Last_hero
16-08-2006, 01:26
Жаль, на ПроРок не поеду. Но зато в Бар 99%

Legol@s
16-08-2006, 01:29
Скажете точно де буде транслюватися :)

XXX-FUCKTOR
17-08-2006, 18:40
УУУУ не плохие команды !!! Удачи прорватся !!! :cool:
Трансляцыя будет !? Кстати РАСТА кули там ОНИ жосткие )))!!!
Орут и не поймешь что орут но Большой + Музыка хорошая мне нравится особенно елементы Гитар !!! Оу кстати попробуйте Больше Баса дать о то уж больно Попсовое выходит у вас !!! :| :uups: :heart: :kiss:

Раста - это действительно круто.
И все там понятно.
п.с. тяжесть не зависит от количества баса. Точнее зависит, но очень посредственно.
Если попсе дать больше низких частот, то она попсой и останется... Попсой с большим количеством низких частот...

Pank
19-08-2006, 00:12
Ось доречі нас ще можна закачати на цьому сайті:)

http://www.neformat.com.ua/our.php

Прикольно, блін.

Сьогодні зранку виїжджаємо на Про Рок, потім розповім як там все пройшло:)

Delpic
19-08-2006, 00:25
Ось доречі нас ще можна закачати на цьому сайті:)

http://www.neformat.com.ua/our.php

Прикольно, блін.

Сьогодні зранку виїжджаємо на Про Рок, потім розповім як там все пройшло:)
А відео буде? :uups:
Надіюсь, що Руслан камеру візьме:uups:

JOSIE
19-08-2006, 10:54
вінниця-день молоді

(the)Cerber
19-08-2006, 14:01
Бандейка себе, как бандейка... Ничего такого особенного... Не радует тот факт, что ничем новым или уникальным Аккад не выделяется, как и большинство Украинских банд, играющих в подобном стиле (тока в Киеве их Куева Хуча).

SKATEBOARDER
21-08-2006, 16:53
Как вчера виступили парни?Вчера пропустила в 5 было по телику,может еще повторение будут,не знаете? :confused:

501d!3R
21-08-2006, 17:08
Как вчера виступили парни?Вчера пропустила в 5 было по телику,может еще повторение будут,не знаете? :confused:
mne Oleg tokawo(pol 4asa mogt na3ad) 3vonil.Skazal wo otli4no(kak vsegda)..Rotirovat'sya bydyt na radio stanciyah i vse takoe))
3avtra priedit-rasskaget))
ggg

JOSIE
21-08-2006, 23:15
mne Oleg tokawo(pol 4asa mogt na3ad) 3vonil.Skazal wo otli4no(kak vsegda)..Rotirovat'sya bydyt na radio stanciyah i vse takoe))
3avtra priedit-rasskaget))
ggg


урааааааааааааа! я за них так рада! :yahoo: :good: :Dance2: :clapping:
парни просто молодцы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yes: :d

JOSIE
21-08-2006, 23:20
Бандейка себе, как бандейка... Ничего такого особенного... Не радует тот факт, что ничем новым или уникальным Аккад не выделяется, как и большинство Украинских банд, играющих в подобном стиле (тока в Киеве их Куева Хуча).


это для тебя они не особенные! а для меня это очень классная и особенная группа! :heart:
я за них очень рада, и желаю огромных успехов

Last_hero
22-08-2006, 08:53
Pank, давай впечатления.

Pank
23-08-2006, 02:42
Бандейка себе, как бандейка... Ничего такого особенного... Не радует тот факт, что ничем новым или уникальным Аккад не выделяется, как и большинство Украинских банд, играющих в подобном стиле (тока в Киеве их Куева Хуча).

Назви будь ласка декілька штучок:) А то я щось не можу з орієнтуватися на кого ж ми похожі, а ти кажеж,що в Києві таких дофіга. Напиши більш детальніше, ок?:)

Pank
23-08-2006, 02:45
Pank, давай впечатления.

Привіт. Я завтра все розкажу, тому що тільки но прийшов додому. Й тому впадло щос. посеред ноч1 писати:)

Delpic
23-08-2006, 02:59
Привіт. Я завтра все розкажу, тому що тільки но прийшов додому. Й тому впадло щос. посеред ноч1 писати:)
А ти не пиши, а фотки викладуй

Pank
23-08-2006, 09:53
Не знаю чи фоток буде багато, тому що в мене фотіка більше немає:(

Але мені дещо вже прислали:)

Потім напишу більш детальніше про фест.

Ось поки що одна:

501d!3R
23-08-2006, 09:54
Не знаю чи фоток буде багато, тому що в мене фотіка більше немає:(

Але мені дещо вже прислали:)

Потім напишу більш детальніше про фест.

Ось поки що одна:
ааааа!!!!
мего фотка!!! :eek:

Last_hero
23-08-2006, 16:10
Привіт. Я завтра все розкажу, тому що тільки но прийшов додому. Й тому впадло щос. посеред ноч1 писати:)
Здоров. То в суботу в Барі у вас шось буде? (маю на увазі БарРокко2)
Бо я зараз їду, у Вінницю і до інтернету доберусь аж в суботу зранку.
Тож якшо шось буде, то давай сюди інфу про захід, а також як краще добиратись до вас в Бар, і як звідти.
І ше. Можна буде виїхати зразу після фесту, ввечері, чи прийдеться ночувати?

Pank
23-08-2006, 23:39
Здоров. То в суботу в Барі у вас шось буде? (маю на увазі БарРокко2)
Бо я зараз їду, у Вінницю і до інтернету доберусь аж в суботу зранку.
Тож якшо шось буде, то давай сюди інфу про захід, а також як краще добиратись до вас в Бар, і як звідти.
І ше. Можна буде виїхати зразу після фесту, ввечері, чи прийдеться ночувати?

26 серпня фесту не буде через недостатнє фінансування цього заходу:(
Але....Але на день міста яке буде проводитися на початку вересня, походу, має щось відбуватися. На скільки мені відомо, в аренду, на цілий день, має братися аппарат в Грицюка (магазин YAMAHA). До вечора мають відбуватися якісь народні забави чи щось схоже на те, далі з 18 годинни вечора і до 20 буде проходити коцерт за участью гуртів Аккад, Віта Бревіс, ну і ще декого (секретні гості :) ) . Потім, після восьмої годинни буде грати якийсь народний колектив, опісля якого буде відбуватися святкова дискотека (гигигиги :d :d ).

Добиратися в Бар потрібно на маршрутних таксі які відходять до нашого міста з автовокзалу, що біля Барського шоссе. Маршрутки ходять до 19 годдини, тому людям які вирішать все ж таки приїхати на цей захід прийдеться заночувати в місті. Але в нас є готелі, так що після концерту там за гривень 10 з чоловіка можна буде заночувати. Також можна завітати до сауни, вони також працюють цілодобово, головне заплатити відповідну сумму:) Короче, напевно, буде весело:)

Pank
24-08-2006, 01:07
Зараз, як і обіцяв постараюся розповісти про відбувшийся в м.Криловець (Сумська обл.) фестиваль альтернативної музики "Про Рок".

Фестиваль Про Рок відбувався цього року вперше, і як мені здається все пройшло дещо не гладко. Але початок був закладенний досить непоганий, не дивлячись на непрофесійну організацію людей які цей фест проводили.

Ми, тобто Аккад, приїхали в Криловець 19 серпня о 16 годинні. В цьому місті перед цим з нас ніхто й ніколи не був, думали що хтось з організаторів нас зустріне, але нажаль цього не відбулося. Тому нам за свої кошти прийшлося брати таксі й їхати до центральної площі міста, де й проводився сам фест.

По прибутті туди нам видали бейджі, доречі досить не погано зробленні.

Глядачі на концерті були чомусь всі на одне лице. Всі в чорних футболках з символікою різних гуртів, починаючи від Сradle Of Filth й закінчуючи різними СліпКнотами, і Корнами. Спочатку всі були більш менш спокійні, але чим більше вони випивали алкоголю, тим веселіше ставало навколо. Так що під кінець дня до сцени летіли бутилки з під пива, і всього такого іншого. Але так як там були службові з Беркута, то декому приходилося не солодко. Я на свої очі бачив як одного чувака стукнули головою об бобік, після чого стукнули декілька раз по печінці, положили на землю, щось покричали, а потім закинули бідолагу в машину. Напевно було за що :rolleyes: І такі випадки там були не одинарні...Блін, навіть мене двоє мусорів хотіли забрати на 15 діб через те що я сходив до вітру в неположеному місці:) Але це таке, я відморозився...

Після того як нам дали бейджі, я вирішив подивитися виступ команд. Але в цей час до мене підійшов чувак, й попросив щоб я вийшов за сцену бо хтось там зі мною хоче зфоткатися. Гигиги. Короче, там було декілька дівчаток по яким було видно, що вони точно не з Криловця. Доречі, досить прикольні. Як потім виявилося, вони приїхали туди з Санкт-Петербурга і Мурманська до своїх родичів. Ці дівчата перепутали мене з Бурзіком з Jane Air, хехехе, ну не знаю в чому вони знайшли схожість, але було весело, особливо те як вони почали мені розповідати про нашу пісню Джанк, гигигиги...

Зі всіх гуртів які виступали в перший день, мені запам'яталися лише Е-42 які грали емо, потім Інкунабула, ну і авжеж Раста. А все інше це просто якийсь жах. Уууу, що террорайзер. Там були команди починаючи від якогось неякісного хардкору, і закінчуючи хеві металом, думом, готикою та ще й такою нудною, що я думав, що реально там засну. Витерпіти пісні по 15 хвилин якось важкувато. Короче фігня,Ж але це моя думка...

Доречі під час виступу команд, майже всі інші учасники бухали за сценою разом з організаторами, туди й часто забігав ведучий щоб потянути лишній стакан. Не знаю, як на кого, але я вважаю це не правильним, це ще раз показує не організованість та не професіональність організатрів.

Звук який лунав зі сцени був досить не поганий, але звукорежисер чомусь давав завжди багато верхів, а низів було мало. Ну, але впринципі не погано. В деяких гуртів також було погано чути вокал.

Під час фесту проводилося багато пивних конкурсів. Запам'ятався один конкурс з цікавою назвою "Пивний міннет", Це потрібно було бачити :)

Після першого дня фесту всіх учасників повезли в гуртожиток, так як готелів там немає. дивне місто. В гуртожитку, як і очікувалося, гарячої води не було, тому й прийшлося обходитися два дні без душа :( Оххх...

На наступний день мали виступати ми.

Спочатку всіх відвезли поснідати, після чого мав початися саундчек.

Саундчек мав початис о пів на 10, але затримався десь на півтори годдини.

Після саундчеку я з нашим барабанищиком пішли вештатися по місту. Уууу, жах. Місто як ніби то розвивалося до вісімдесятих років двадцятого сторіччя, а потім ненароком десь там зупинилося. Що при союзі:) Якісь маленькі дерев'яні будинки, всюди кооперації, мінімум людей на вулицях, все якесь сіре та не живе. Дивне якесь місто...

Потім почався концерт. Ми виступали четвертими. Круто відіграли. Наш барабаніст аж поломав лапку. Грали сім пісень.

Після виступу понабігало куча дівчаток які усе просили щоб з ними фоткатися і давати афтографи:) Я був не проти, і я зовсім не ображався на них навіть після того як хтось з них розляв мені на кросівки стакан Маккофе. Хехехе, короче було прикольно.

Після нас виступали тормознуті Хеві металюги аля мановар. О господи, я такого ще ніколи не бачив. Їхній вокаліст збирався на сцену як на війну, весь в шипаш, на руках напульсники аж по локті, також всі обшиповані, він ще й був весь в шкіряному одязі. Ну що Іммортал, тільки без гриму. Перед своїм виступом чуваки десь з пів годдини фоткались. Уууу, бачили б ви їхні лиця:) Гранітні... Ще й до того ж всього за вокалістом завжди ходила його 70 річна мама, і все щось йому підказувала:) Я словами не можу цього описати :?)

Більше нічого такого там ніби цікавого не відбувалося. До кінця вечора всі понапивалися так, що ледве рухалися. Я в цей час був занятий дещо іншим. Не бухав короче...ХСтрейт ейджХ...

Потім був фейерверк. Потім нас знову завезли в гуртожиток, і на наступний день ми поїзали додому. Ну я ще залишився в Києві, заїжджав на радіокомпанію "На всі 100". Так що десь з початку вересня нас можна буде почути на 62 радіостанціях України.

О, і ще нам дали на фесті якусь грамоту, але я її поки що ще не бачив. Вона в нашого гітариста, а ми просто додому не разом їхали, він відбув до Бару раніше за нас усіх.

Pank
24-08-2006, 01:13
Ось зараз позакидаю фоти які мені надіслав один фотограф який знаходився на фесті.

Pank
24-08-2006, 01:15
наступна

Pank
24-08-2006, 01:18
Наступне фото

Pank
24-08-2006, 01:32
Далі....

Pank
24-08-2006, 01:33
Наступна робота:

Pank
24-08-2006, 02:01
слідуюча...це вже як би шпалера на робочий стіл:) :uups:

501d!3R
24-08-2006, 02:02
26 серпня фесту не буде через недостатнє фінансування цього заходу:(
Але....Але на день міста яке буде проводитися на початку вересня, походу, має щось відбуватися. На скільки мені відомо, в аренду, на цілий день, має братися аппарат в Грицюка (магазин YAMAHA). До вечора мають відбуватися якісь народні забави чи щось схоже на те, далі з 18 годинни вечора і до 20 буде проходити коцерт за участью гуртів Аккад, Віта Бревіс, ну і ще декого (секретні гості :) ) . Потім, після восьмої годинни буде грати якийсь народний колектив, опісля якого буде відбуватися святкова дискотека (гигигиги :d :d ).

Добиратися в Бар потрібно на маршрутних таксі які відходять до нашого міста з автовокзалу, що біля Барського шоссе. Маршрутки ходять до 19 годдини, тому людям які вирішать все ж таки приїхати на цей захід прийдеться заночувати в місті. Але в нас є готелі, так що після концерту там за гривень 10 з чоловіка можна буде заночувати. Також можна завітати до сауни, вони також працюють цілодобово, головне заплатити відповідну сумму:) Короче, напевно, буде весело:)
olegka,thnx))))) :lol: :?)

Pank
24-08-2006, 02:04
Наступна робота:

Pank
24-08-2006, 02:10
І ще одна фотка

Pank
24-08-2006, 02:13
olegka,thnx))))) :lol: :?)

Та нема за що:)

Як тобі та сторінка на яку я дав ссилку?

Pank
24-08-2006, 02:17
І ось, нажаль, поки що остання фотка:

RedGreen
24-08-2006, 11:14
Зараз, як і обіцяв постараюся розповісти про відбувшийся в м.Криловець (Сумська обл.) фестиваль альтернативної музики "Про Рок".

Фестиваль Про Рок відбувався цього року вперше, і як мені здається все пройшло дещо не гладко. Але початок був закладенний досить непоганий, не дивлячись на непрофесійну організацію людей які цей фест проводили.

Ми, тобто Аккад, приїхали в Криловець 19 серпня о 16 годинні. В цьому місті перед цим з нас ніхто й ніколи не був, думали що хтось з організаторів нас зустріне, але нажаль цього не відбулося. Тому нам за свої кошти прийшлося брати таксі й їхати до центральної площі міста, де й проводився сам фест.

По прибутті туди нам видали бейджі, доречі досить не погано зробленні.

Глядачі на концерті були чомусь всі на одне лице. Всі в чорних футболках з символікою різних гуртів, починаючи від Сradle Of Filth й закінчуючи різними СліпКнотами, і Корнами. Спочатку всі були більш менш спокійні, але чим більше вони випивали алкоголю, тим веселіше ставало навколо. Так що під кінець дня до сцени летіли бутилки з під пива, і всього такого іншого. Але так як там були службові з Беркута, то декому приходилося не солодко. Я на свої очі бачив як одного чувака стукнули головою об бобік, після чого стукнули декілька раз по печінці, положили на землю, щось покричали, а потім закинули бідолагу в машину. Напевно було за що :rolleyes: І такі випадки там були не одинарні...Блін, навіть мене двоє мусорів хотіли забрати на 15 діб через те що я сходив до вітру в неположеному місці:) Але це таке, я відморозився...

Після того як нам дали бейджі, я вирішив подивитися виступ команд. Але в цей час до мене підійшов чувак, й попросив щоб я вийшов за сцену бо хтось там зі мною хоче зфоткатися. Гигиги. Короче, там було декілька дівчаток по яким було видно, що вони точно не з Криловця. Доречі, досить прикольні. Як потім виявилося, вони приїхали туди з Санкт-Петербурга і Мурманська до своїх родичів. Ці дівчата перепутали мене з Бурзіком з Jane Air, хехехе, ну не знаю в чому вони знайшли схожість, але було весело, особливо те як вони почали мені розповідати про нашу пісню Джанк, гигигиги...

Зі всіх гуртів які виступали в перший день, мені запам'яталися лише Е-42 які грали емо, потім Інкунабула, ну і авжеж Раста. А все інше це просто якийсь жах. Уууу, що террорайзер. Там були команди починаючи від якогось неякісного хардкору, і закінчуючи хеві металом, думом, готикою та ще й такою нудною, що я думав, що реально там засну. Витерпіти пісні по 15 хвилин якось важкувато. Короче фігня,Ж але це моя думка...

Доречі під час виступу команд, майже всі інші учасники бухали за сценою разом з організаторами, туди й часто забігав ведучий щоб потянути лишній стакан. Не знаю, як на кого, але я вважаю це не правильним, це ще раз показує не організованість та не професіональність організатрів.

Звук який лунав зі сцени був досить не поганий, але звукорежисер чомусь давав завжди багато верхів, а низів було мало. Ну, але впринципі не погано. В деяких гуртів також було погано чути вокал.

Під час фесту проводилося багато пивних конкурсів. Запам'ятався один конкурс з цікавою назвою "Пивний міннет", Це потрібно було бачити :)

Після першого дня фесту всіх учасників повезли в гуртожиток, так як готелів там немає. дивне місто. В гуртожитку, як і очікувалося, гарячої води не було, тому й прийшлося обходитися два дні без душа :( Оххх...

На наступний день мали виступати ми.

Спочатку всіх відвезли поснідати, після чого мав початися саундчек.

Саундчек мав початис о пів на 10, але затримався десь на півтори годдини.

Після саундчеку я з нашим барабанищиком пішли вештатися по місту. Уууу, жах. Місто як ніби то розвивалося до вісімдесятих років двадцятого сторіччя, а потім ненароком десь там зупинилося. Що при союзі:) Якісь маленькі дерев'яні будинки, всюди кооперації, мінімум людей на вулицях, все якесь сіре та не живе. Дивне якесь місто...

Потім почався концерт. Ми виступали четвертими. Круто відіграли. Наш барабаніст аж поломав лапку. Грали сім пісень.

Після виступу понабігало куча дівчаток які усе просили щоб з ними фоткатися і давати афтографи:) Я був не проти, і я зовсім не ображався на них навіть після того як хтось з них розляв мені на кросівки стакан Маккофе. Хехехе, короче було прикольно.

Після нас виступали тормознуті Хеві металюги аля мановар. О господи, я такого ще ніколи не бачив. Їхній вокаліст збирався на сцену як на війну, весь в шипаш, на руках напульсники аж по локті, також всі обшиповані, він ще й був весь в шкіряному одязі. Ну що Іммортал, тільки без гриму. Перед своїм виступом чуваки десь з пів годдини фоткались. Уууу, бачили б ви їхні лиця:) Гранітні... Ще й до того ж всього за вокалістом завжди ходила його 70 річна мама, і все щось йому підказувала:) Я словами не можу цього описати :?)

Більше нічого такого там ніби цікавого не відбувалося. До кінця вечора всі понапивалися так, що ледве рухалися. Я в цей час був занятий дещо іншим. Не бухав короче...ХСтрейт ейджХ...

Потім був фейерверк. Потім нас знову завезли в гуртожиток, і на наступний день ми поїзали додому. Ну я ще залишився в Києві, заїжджав на радіокомпанію "На всі 100". Так що десь з початку вересня нас можна буде почути на 62 радіостанціях України.

О, і ще нам дали на фесті якусь грамоту, але я її поки що ще не бачив. Вона в нашого гітариста, а ми просто додому не разом їхали, він відбув до Бару раніше за нас усіх.
По твоїм словам,там хоч було з чого насміятись,не дивлячись на умови :lol:

Pank
24-08-2006, 12:09
По твоїм словам,там хоч було з чого насміятись,не дивлячись на умови :lol:

Хехехе, ну, впринципі, так:)

Ще було прикольно дивитися на панків які їхали з нами в одному вагоні назад до Києва :) Електричка відправлялася з Кроловця в 7 годдин ранку, а вони напевно не повідходили ще після вчорашнього, і з п'яними лицями, з криками, з пивом так і їхали до самого Києва. Я через них там так і нормально не поспав :rolleyes:

JOSIE
24-08-2006, 12:12
Хехехе, ну, впринципі, так:)

Ще було прикольно дивитися на панків які їхали з нами в одному вагоні назад до Києва :) Електричка відправлялася з Кроловця в 7 годдин ранку, а вони напевно не повідходили ще після вчорашнього, і з п'яними лицями, з криками, з пивом так і їхали до самого Києва. Я через них там так і нормально не поспав :rolleyes:


:hah: :hah: :hah:

ще буде якийсь фест на якому ви будете виступати?
і чи буде він транслюватись? і коли? :rolleyes:

Pank
24-08-2006, 13:38
:hah: :hah: :hah:

ще буде якийсь фест на якому ви будете виступати?
і чи буде він транслюватись? і коли? :rolleyes:

Так, 1-3 вересня ми будемо грати в Луцьку, на фестивалі "UpFest!".
Афіша нижче:

Доречі. Вітаю всіх з Днем Незалежності України. Днем, який розпочав нові сторінки в історії нашого народу, надав багатьом людям віру в нове й краще майбутнє. Давайте будувати його разом :yes: Бажаю всім гарно відпочити і провести прикольно час.

Storm
01-09-2006, 12:31
Після нас виступали тормознуті Хеві металюги аля мановар. О господи, я такого ще ніколи не бачив. Їхній вокаліст збирався на сцену як на війну, весь в шипаш, на руках напульсники аж по локті, також всі обшиповані, він ще й був весь в шкіряному одязі. Ну що Іммортал, тільки без гриму. Перед своїм виступом чуваки десь з пів годдини фоткались. Уууу, бачили б ви їхні лиця:) Гранітні... Ще й до того ж всього за вокалістом завжди ходила його 70 річна мама, і все щось йому підказувала:) Я словами не можу цього описати :?)


Олег, ти знаєш, я тебе поважаю, але це дуже негарно з твого боку таке говорити :no: . Я наприклад починав з Моновара. Я не спорю, бувають такі кадри, що просто провал, але ти ж музикант, тому поважай творчість інших. Я сам ходжу на терори і мені це подобається.
А тепер подумай, якщо ти так вільно можеш сказати "тормознуті Хеві металюги аля мановар", то де гарантія що ти не скажеш таке про April або про іншу команду, з якою ти добровільно розділив одну сцену. Будь обережним, підірвеш довіру....:mad: Не псуй репутацію.... Твоя ж ціль захопити максимум аудиторії... :confused:

XXX-FUCKTOR
04-09-2006, 21:08
вот тормознутые эмеры - это жир.

Pank
05-09-2006, 00:43
Олег, ти знаєш, я тебе поважаю, але це дуже негарно з твого боку таке говорити :no: . Я наприклад починав з Моновара. Я не спорю, бувають такі кадри, що просто провал, але ти ж музикант, тому поважай творчість інших. Я сам ходжу на терори і мені це подобається.
А тепер подумай, якщо ти так вільно можеш сказати "тормознуті Хеві металюги аля мановар", то де гарантія що ти не скажеш таке про April або про іншу команду, з якою ти добровільно розділив одну сцену. Будь обережним, підірвеш довіру....:mad: Не псуй репутацію.... Твоя ж ціль захопити максимум аудиторії... :confused:

Я ж про Террорайзер нічого поганого не писав :) І на Мановар не гнав, а писав про Моноліт, хехе. Просто треба було бачити їх зі сторони, і бачити їхню поведінку. Потрібно дещо стриманіше їм було б поводитися, то я б нічого поганого про них і не написав:) Це чисто суб'єктивна думка :yes:
А про April поганого я нічого не казав :confused:

Pank
05-09-2006, 00:49
вот тормознутые эмеры - это жир.

Так, авжеж. Ти правий на всі 100 відсотків :yes: :yes: :yes:

Joy Rostie
05-09-2006, 17:11
А хто вы тут такие? Мановар - это что? :|

LadyInRed
05-09-2006, 17:14
А хто вы тут такие? Мановар - это что? :|
транс вроди който :confused:

AngelDust
05-09-2006, 17:22
шо из этой группы раздули?
я не понимаю

звизда во лбу у вокалера, больше приметного ничего он ней сказать не могу
репорт его же, еще больше меня в этом убедил

XXX-FUCKTOR
05-09-2006, 22:02
люблю, когда мальчики лижутся!

это про эмеров

Pank
06-09-2006, 01:00
шо из этой группы раздули?
я не понимаю

звизда во лбу у вокалера, больше приметного ничего он ней сказать не могу
репорт его же, еще больше меня в этом убедил

А хто що роздував? Хто що думає той те і пише :confused:

:d "звизда во лбу у вокалера" :d Ну не знаю - не знаю :no: :?)
Ти перший хто таке сказав, хехе.
А що до мого опису фесту Про Рок, то це чисто моя думка, і ти можеж з нею й не погоджуватися. Але я написав все як там і було. А що до гуртів на цьогорічному Про Році, то справді якісних можна було перещитати на пальцях.

Ось наприклад на християнському арт фестивалі UpFest! (Луцьк) все було на більш високому рівні. Там була і велика кількість гуртів з різних країн світу, і гарна атмосфера, добрі, дружні люди, якісний, професійний звук. Також там було дві сцени: велика і мала. Ми спочатку грали на малій сцені де зайняли перше місце, після чого, на наступний день виступили на великій сцені з такими гуртами як Карна (Івано Франківськ), Е42 (Лубни), Священий Кодекс (США), Phosphonic (Швейцарія).

На фесті, доречі, глядачам та гостям фестивалю скучати не приходилося. Так як з 10 ранку і аж до початку самого концерту проводилися різні майстер-класси та семінари, такі як: Барабани, Бас гітара, Велотріал, Відео Та Фото Мистецтво, Граффіті, Електро-Гітара, Капоейр, Класична гітара, DJ-скретч та інші.

Також при реєстрації кожен з участників та гостей фестивалю підписався під листом де зобов'язувався на території фесту не вживати та не розповсюджувати алкоголь, наркотики. Також заборонялося там і курити. Таким чином організатори впроваджували серед молоді здоровий спосіб життя, що є дуже важливим на данний час.

Порівняно з ПроРоком це дуже виділялося на загальному фоні, не тверезих хлопців та дівчат там помічено не було.

Навіть правоохоронним органам не прийшлося залучатися до сили, тому що просто напросто цієї грубої сили там і не потрібно було. Так як всі гості фесту поводилися чемно та виховано. Але зато під сценою, під час виступу деяких гуртів, було спекотно:) Давно не бачив такого слему, круто.

Я тільки можу побажати організаторам UpFest! не зупинятися на досягнутому, а йти тільки вперед і з року в рік розвиватися тільки в кращу сторону :yes: :yes: :yes:

Pank
06-09-2006, 01:13
:heart: Кошення :heart:

AngelDust
06-09-2006, 10:40
Ми спочатку грали на малій сцені де зайняли перше місце, після чого, на наступний день виступили на великій сцені з такими гуртами як Карна (Івано Франківськ), Е42 (Лубни), Священий Кодекс (США), Phosphonic (Швейцарія).

на большой сцене тоже заняли первое место?

Pank
06-09-2006, 12:44
на большой сцене тоже заняли первое место?

На великій сцені відбувався, так би мовити, гала-концерт до закриття фесту. Там конкурс не проводився :) Але всерівно було круто...

Pank
06-09-2006, 22:02
А жаль. Я бы вам похлопал.
А вот те группы, перечисленные тобой, это действительно крутые банды?
Просто я не слышал ни одного названия, тобой перечисленных (кроме Карны, да и то группа так себе)

Як на мене, то так, ну принаймні деякі з них. Серед всіх мені найбільше сподобалися Е42 з міста Лубни (Полтавська область). Грали християнське емо. Ми вже з ними виступали на одній сцені на фесті ПроРок. Прикольні чуваки, і музику грають якісну і цікаву. Їх можна на мошпіті закачати.

Phosphonic грали indie rock, були дещо схожими на Fugazi чи Мои Ракеты Вверх. Вони мені запам'яталися найбільше тим, що спалили на саундчекі гітарний комбо підсилювач Marshall. Звукорежисер і техніки були цим не дуже задоволені, але воно й не дивно :rolleyes: Але музика в чуваків справді прикольна.

"Священий Кодекс" виконували рок в стилі Cardigans. Найбільш запам'яталися своєю симпатичною вокалісткою і її гарним вокалом :uups:

Storm
07-09-2006, 08:54
транс вроди който :confused:
:lol: :lol: :lol: **здець.... Якшо ти серйозно, то Мановар - легенда хеві. Мля.... транс...:lol:

Storm
07-09-2006, 09:04
на наступний день виступили на великій сцені з такими гуртами як Карна (Івано Франківськ)
Респект! Заздрю по-доброму. Я хотів би хоча б побувати на їх концерті, вже не кажу про те, щоб виступати на одній сцені.

А на рахунок металюг, може ти і правий, бо сам знаю такі випадки, коли не музика, а самі понти і пафос.

В Аккаді теж багато пафосу, але як на мене, він заслужений і підтверджений діями і творчістю, а не пустими словами.;) Все пучком! Продовжуйте в тому ж дусі, у вас все вийде!

AngelDust
07-09-2006, 10:25
Респект! Заздрю по-доброму. Я хотів би хоча б побувати на їх концерті, вже не кажу про те, щоб виступати на одній сцені.

А на рахунок металюг, може ти і правий, бо сам знаю такі випадки, коли не музика, а самі понти і пафос.

В Аккаді теж багато пафосу, але як на мене, він заслужений і підтверджений діями і творчістю, а не пустими словами.;) Все пучком! Продовжуйте в тому ж дусі, у вас все вийде!
панк тебе дал взятку? :=)

LadyInRed
07-09-2006, 10:25
музыка ничё так, да и поёт девушка не плохо...
мне нравиться эта группа

LadyInRed
07-09-2006, 10:29
имхо, Сендер всё равно лучший)))
не надо офтопить тут
если есть инфа о односельчанах то выкладывай, а так..... =/

Nemesis Divina
07-09-2006, 10:46
а все-таки вокалиска-красавица :)
Не Тарьи ли сестра?

Dinara
07-09-2006, 10:47
ага, Марья
так Дарья же :confused:

Nemesis Divina
07-09-2006, 10:49
так Дарья же :confused:
Дарья по ходу в Токио Хотел поет.
:confused:

Dinara
07-09-2006, 10:49
Дарья по ходу в Токио Хотел поет.
:confused:
я все новости узнаю самая последняя :| :|

Pank
07-09-2006, 14:25
Респект! Заздрю по-доброму. Я хотів би хоча б побувати на їх концерті, вже не кажу про те, щоб виступати на одній сцені.

А на рахунок металюг, може ти і правий, бо сам знаю такі випадки, коли не музика, а самі понти і пафос.

В Аккаді теж багато пафосу, але як на мене, він заслужений і підтверджений діями і творчістю, а не пустими словами.;) Все пучком! Продовжуйте в тому ж дусі, у вас все вийде!

Дякую :)

А про металюг я писав не про всіх, а виключно про МОНОЛІТ :) Не потрібно путати :rolleyes:

А пафоса в Аккада немає ніякого. Де в нас пафос? :?) :rolleyes:

Pank
07-09-2006, 15:47
Честно говоря, нинаю. Откуда все это взяли? Гонят шото на вас низаслужино ниразу.
Надо отомстить. Страшной мстёй. :yes:

ЗЫ. То если ты не про всех пишешь, то нужно СРАЗУ уточнять.

Ні, мститися не потрібно :) Це не гарно та й навіщо, ніхто ні на кого не ображається ;)

PS: Я просто думав зрозуміють про кого я там писав , але виявилося що ні :rolleyes:

Storm
08-09-2006, 10:57
можна декілька назв???


Пфос не може бути заслуженим - це негативна риса, і вона не личить нікому навіть грандам справи - хочаб тим же Rhapody
Декілька назв не можна, бо образяться учасники груп. Восновному, це групи, які починають.
А пафос не зовсім негативна риса. Дивись, наприклад: Я, ОСОБИСТО, взагалі вважаю культуру готів і емерів (2 Рank: Не подумай, що це образа в твою сторону) більш як на половину пафосною і показовою. Мені це не подобається. Я колись теж непогано варився в готичній культурі і розчарувався у пафосі який присутній там. Але я не кажу, що це погано, бо цей пафос має гарний вигляд і приносить естетичне задоволення.


..............
оце я написав....:?) ну прямо романтізмом повіяло і Байроном набзділо трохи....

Storm
08-09-2006, 11:02
панк тебе дал взятку? :=)
Ну чого ти так? Пацанчики внатурі молодці! Дивись скільки концертів дали за сезон, і записалися, і конкурси вигравали, і грають не погано, добре виглядають на сцені, всім подобаються, особо понтів не кидають. Що ще треба??? помоєму заслужено.... але безумовно, що це тільки початок ;)

RedGreen
09-09-2006, 15:27
Чому усі так накинулись на людину?Pank просто висловив свою думку,надіюсь,хоча я вважаю,що не потрібно судити людей з першого погляду,сама запевнялась у цьому :yes:
А Аккаду бажаю не взлітати високо,тому що уже багато перемог,головне бути собою і не піднімати ніс,бажаю вам подальшого творчого успіху ! :)

Pank
09-09-2006, 17:31
Чому усі так накинулись на людину?Pank просто висловив свою думку,надіюсь,хоча я вважаю,що не потрібно судити людей з першого погляду,сама запевнялась у цьому :yes:
А Аккаду бажаю не взлітати високо,тому що уже багато перемог,головне бути собою і не піднімати ніс,бажаю вам подальшого творчого успіху ! :)

Дякую:)

Хехехе, а ніс ніхто не задирає:)

Потім закину декілька фоток з UpFest!

JOSIE
09-09-2006, 21:56
Чому усі так накинулись на людину?Pank просто висловив свою думку,надіюсь,хоча я вважаю,що не потрібно судити людей з першого погляду,сама запевнялась у цьому :yes:
А Аккаду бажаю не взлітати високо,тому що уже багато перемог,головне бути собою і не піднімати ніс,бажаю вам подальшого творчого успіху ! :)

Я ПРИЄДНУЮСЬ ДО ПОДРУГИ, І БАЖАЮ НЕВИЧЕРПНОГО ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ

WwaazZzaapP
10-09-2006, 10:03
Я ПРИЄДНУЮСЬ ДО ПОДРУГИ, І БАЖАЮ НЕВИЧЕРПНОГО ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ
:yes:
дякую
будем над собою працювати :yes:

Pank
11-09-2006, 01:09
:yes:
дякую
будем над собою працювати :yes:

Оу, спасибі :) Як раз збирався це написати :yes:

Ось, опрацьовані фото з UpFest!

Фотограф - Noven.
Опрацьовував фотки я.

Pank
11-09-2006, 01:11
Спочатку закину фоти з глядачами:)

Фото 1:

Pank
11-09-2006, 01:15
Фота 2:

Pank
11-09-2006, 01:18
Фота 3:

Pank
11-09-2006, 01:21
Фота 4:

Pank
11-09-2006, 01:24
Фота 5:

Pank
11-09-2006, 01:26
Фота 6:

Pank
11-09-2006, 01:30
Завтра закину інші фото. :)

American Idiot
11-09-2006, 01:35
Мені вони подобаються, я навіть давав слухати їх американцям разом з Федотовою. Але, по-перше, в живу вони сподобались більше, ніж їх записи, скачані з сайту. А, по-друге( може я і "не шарю"), та музика не є емо...

D-MoN
11-09-2006, 11:21
Лично я ни в коем случае не хочу никого обидеть,но все же выскажу своё не очень позитивное мнение...
Я,честно говоря,удивляюсь как с такой музыкой можно собрать хоть какие-то награды (хотя и с другой стороны понимаю,что в нашей стране,с нашим "шоу-бизнесом" и коррупцией возможно все). =) Я не знаю воспринимают ли такое другие,но я этого сделать не могу. В музыке полное отсутствие мелодики,а почему такой вокал,это что,шансон?! Группа вроди как альтернативная,но музыка слабее и скучнее даже какого-то рядового подвального рока,а разговоры об эмо - вообще бред. Я даже не поверил,когда первый раз услышал,что это называется "ЭМО"!!! :?) Таких песенок можно насочинять сотни. Судя по всему здесь идёт ориентир не на качество,а на количество...
З.Ы. Это лишь моё персональное мнение,потому прошу не оспарвать,ведь и надо понимать,что мир большой,а всем не угодишь...

Frensis J
11-09-2006, 14:20
Лично я ни в коем случае не хочу никого обидеть,но все же выскажу своё не очень позитивное мнение...
Я,честно говоря,удивляюсь как с такой музыкой можно собрать хоть какие-то награды (хотя и с другой стороны понимаю,что в нашей стране,с нашим "шоу-бизнесом" и коррупцией возможно все). =) Я не знаю воспринимают ли такое другие,но я этого сделать не могу. В музыке полное отсутствие мелодики,а почему такой вокал,это что,шансон?! Группа вроди как альтернативная,но музыка слабее и скучнее даже какого-то рядового подвального рока,а разговоры об эмо - вообще бред. Я даже не поверил,когда первый раз услышал,что это называется "ЭМО"!!! :?) Таких песенок можно насочинять сотни. Судя по всему здесь идёт ориентир не на качество,а на количество...
З.Ы. Это лишь моё персональное мнение,потому прошу не оспарвать,ведь и надо понимать,что мир большой,а всем не угодишь...


Про эмо ты прав... да и ваще прав)))

RedGreen
11-09-2006, 15:17
Лично я ни в коем случае не хочу никого обидеть,но все же выскажу своё не очень позитивное мнение...
Я,честно говоря,удивляюсь как с такой музыкой можно собрать хоть какие-то награды (хотя и с другой стороны понимаю,что в нашей стране,с нашим "шоу-бизнесом" и коррупцией возможно все). =) Я не знаю воспринимают ли такое другие,но я этого сделать не могу. В музыке полное отсутствие мелодики,а почему такой вокал,это что,шансон?! Группа вроди как альтернативная,но музыка слабее и скучнее даже какого-то рядового подвального рока,а разговоры об эмо - вообще бред. Я даже не поверил,когда первый раз услышал,что это называется "ЭМО"!!! :?) Таких песенок можно насочинять сотни. Судя по всему здесь идёт ориентир не на качество,а на количество...
З.Ы. Это лишь моё персональное мнение,потому прошу не оспарвать,ведь и надо понимать,что мир большой,а всем не угодишь...
Я також не вважаю,що музика у них емо,але взагалі,яка різниця емо чи ні,головне,щоб музика зображала внутрішні почуття виконавця,була живою і від чистого серця(ИМХО)А взагалі,то чуваки молодці,з такого маленького містечка ,і вже видно прогрес:) Може просто дехто заздрить :confused: А взагалі,то у кожного свій смак :yes:

RedGreen
11-09-2006, 15:21
Извини, а чему тут завидовать? Объясни, а то я чего-то может недопонимаю...
Ну я маю на увазі,що цією групою уже немало здобуто,тому всякі люди є :confused:

RedGreen
11-09-2006, 15:31
А что конкретно?
ЗЫ. А какая по твоему причина того, что
Просто по-перше,вони пробились з маленького містечка,ними здобуто уже немало нагород,а взагалі слава це не показник

JOSIE
11-09-2006, 16:56
Извини, а чему тут завидовать? Объясни, а то я чего-то может недопонимаю...


в такій країні як Україна, незважаючи на те , що цінуються гроші а не творчість, вони змогли пробитися своєю творчістю!!! :)

JOSIE
11-09-2006, 17:08
На самом деле насчет творчества, я соглашаюсь с этим постом
http://www.smart.vn.ua/forum/showpost.php?p=1204870&postcount=126
Я послушал несколько записей аккада - что-то мне не понравилось это "творчество".
Вернее так: мне НЕ ПОНРАВИЛОСЬ!!!!! их творчество. По-моему, причина заключается не в этом, а чем-то другом (правда сам пока не разобрался в чем именно :d )

знаешь, я не хочу говорить уже за творчество!
я говорю за то, что они сами всего добиваются, а не множеством денег (как делают некоторые!)

501d!3R
11-09-2006, 17:36
Ой..ну что вам такого тот аккад сделал?
ну играют себе ребята,ну пусть играют..за творчестао "сан эклипса" и всех остальных групп,где играл ты,Ириник,никто ведь ничего такого не говорит..но я не думаю,если не говорит значит всем так сильно оно нравиться.
А если не разобрался,чего так не нравиться аккад-то разбирайся значит=)XD

501d!3R
11-09-2006, 17:51
Ой..ну что вам такого тот аккад сделал?
ну играют себе ребята,ну пусть играют..за творчестао "сан эклипса" и всех остальных групп,где играешь ты,Ириник,никто ведь ничего такого не говорит..но я не думаю,если не говорит значит всем так сильно оно нравиться.
А если не разобрался,чего так не нравиться аккад-то разбирайся значит=)XD
ой..ладно...у каждого свое ИМХО..
без базара=\

Sun Eclipse
11-09-2006, 18:02
Ой..ну что вам такого тот аккад сделал?
ну играют себе ребята,ну пусть играют..за творчестао "сан эклипса" и всех остальных групп,где играешь ты,Ириник,никто ведь ничего такого не говорит..но я не думаю,если не говорит значит всем так сильно оно нравиться.
А если не разобрался,чего так не нравиться аккад-то разбирайся значит=)XD
Нашли где про СЭ вспомнить... :| А в силу растущей популярности Аккада , наверное, прийдется внукам рассказывать, что мы с ними даже на одной сцене выступали! :d

Frensis J
11-09-2006, 20:35
Я також не вважаю,що музика у них емо,але взагалі,яка різниця емо чи ні,головне,щоб музика зображала внутрішні почуття виконавця,була живою і від чистого серця(ИМХО)А взагалі,то чуваки молодці,з такого маленького містечка ,і вже видно прогрес:) Може просто дехто заздрить :confused: А взагалі,то у кожного свій смак :yes:

Прогрес??? Про это можно долго спорить :no:

Frensis J
11-09-2006, 20:36
в такій країні як Україна, незважаючи на те , що цінуються гроші а не творчість, вони змогли пробитися своєю творчістю!!! :)

А может и нет...

Aridan
11-09-2006, 20:42
знаешь, я не хочу говорить уже за творчество!
я говорю за то, что они сами всего добиваются, а не множеством денег (как делают некоторые!)
Поддержываю, пацаны просто молодцы

RedGreen
11-09-2006, 20:50
А может и нет...
Такі люди як ти вміють на когось гнати,а самі нічого не добиваються,і люблять слідкувати за іншими,точніше ставати їм в опозицію...А від того,що отримувати нагороди за гроші ніякого кайфа немає,і я думаю,що Аккад здобувають успіх своєю творчістю,хоча я точно не знаю...

Frensis J
11-09-2006, 20:54
Такі люди як ти вміють на когось гнати,а самі нічого не добиваються,і люблять слідкувати за іншими,точніше ставати їм в опозицію...А від того,що отримувати нагороди за гроші ніякого кайфа немає,і я думаю,що Аккад здобувають успіх своєю творчістю,хоча я точно не знаю...

Не базарь, что кто-то ничего не добивается... Если хочешь на меня погнать или опустить меня, то скажи мне это в глаза и почему ты так говоришь, как-будто точно что-то знаешь???
Тут идёт разговор об Аккад и я не говорил, что они добиваются всего деньгами, но такое вполне допустимо...

RedGreen
11-09-2006, 20:56
Не базарь, что кто-то ничего не добивается... Если хочешь на меня погнать или опустить меня, то скажи мне это в глаза и почему ты так говоришь, как-будто точно что-то знаешь???
Ну я нічого про тебе не знаю,тому не можу казати,пробач,якщо образила :) Я уже зрозуміла,що тобі не подобається ця музика,але навіщо гнати на людей,якщо ти не знаєш які вони? :confused:

Frensis J
11-09-2006, 21:00
Ну я нічого про тебе не знаю,тому не можу казати,пробач,якщо образила :) Я уже зрозуміла,що тобі не подобається ця музика,але навіщо гнати на людей,якщо ти не знаєш які вони? :confused:

Я не гоню на людей... Олежку я знаю (вроде бы нормальный человек)... Просто в нашей стране все стремятся под кого-то косить, забивают себя в рамки каких-то стилей, стремятся к примитивному, а не к уникальному.

RedGreen
11-09-2006, 21:04
Я не гоню на людей... Олежку я знаю (вроде бы нормальный человек)... Просто в нашей стране все стремятся под кого-то косить, забивают себя в рамки каких-то стилей, стремятся к примитивному, а не к уникальному.
Так,потрібна якась індивідуальність і неповторимість,а тобі здається ,що Аккад під когось косять?Так,а щодо емо,то мені здається,що це не емо,як би вокаліст цього не хотів...А взагалі яка різниця емо чи не емо,навіщо себе ставити у якісь рамки? :)

Frensis J
11-09-2006, 21:09
Так,потрібна якась індивідуальність і неповторимість,а тобі здається ,що Аккад під когось косять?Так,а щодо емо,то мені здається,що це не емо,як би вокаліст цього не хотів...А взагалі яка різниця емо чи не емо,навіщо себе ставити у якісь рамки? :)

Уникального в их музыке ничего нет... Косят под себе подобных. Как по мне, то с музыкой нужно проводить експерименты... А Аккад этого не делает

RedGreen
11-09-2006, 21:12
Уникального в их музыке ничего нет... Косят под себе подобных. Как по мне, то с музыкой нужно проводить експерименты... А Аккад этого не делает
Ну я не знаю,група всетаки молода,тому їм ще багато прийдеться навчитись,мені подобається група,я не знаю чому,можливо тому що автор відвертий у своїх творах,ітак хлопці молодці,їм ще прийдеться багато критики наслухатись,тому бажаю їм удачі і вчитись на помилках :)

Delpic
11-09-2006, 21:35
Запишыте мне ктото диск с их у музыкой, пожалуйста! :uups: Диск с меня!Очень интересно послушать их!
С тебя ДВД-Рка

Pank
12-09-2006, 00:56
:?) :?) :?) :?) Хехе, як би ми мали стільки грошей, як дехто тут вважвє, то ми б давно б мали нормальну репетиціону базу, Тарас грав би на барабанах мінімум класу Yamaha. Саня з Русланом купили б собі по гітарному комбіку, а не грали б в лінію так як роблять це зараз :) Ехх...

Ось нові фото з АпФесту:

Pank
12-09-2006, 00:59
Ще одна (гурт Avva):

Pank
12-09-2006, 01:01
гурт Avva

Pank
12-09-2006, 01:03
Фліт:

Pank
12-09-2006, 01:07
Фліт(2)

Pank
12-09-2006, 01:11
Корпорацц!я

Pank
12-09-2006, 01:14
Гурт Stundkit:

Pank
12-09-2006, 01:17
А ось наші фотки.

№1:

Pank
12-09-2006, 01:20
____ №2:

Pank
12-09-2006, 01:23
____ №3:

Pank
12-09-2006, 01:25
______№4:

Pank
12-09-2006, 01:28
_______№5:

Pank
12-09-2006, 01:30
_______№6:

Pank
12-09-2006, 01:33
_______№7:

Pank
12-09-2006, 01:35
_______№8:

Last_hero
12-09-2006, 01:47
А мені подобається.
І все тут.
Акустика звісно менше, ала це вже справа якості запису.

AngelDust
12-09-2006, 09:27
:?) :?) :?) :?) Хехе, як би ми мали стільки грошей, як дехто тут вважвє, то ми б давно б мали нормальну репетиціону базу, Тарас грав би на барабанах мінімум класу Yamaha. Саня з Русланом купили б собі по гітарному комбіку, а не грали б в лінію так як роблять це зараз :) Ехх...

Ось нові фото з АпФесту:
интересно узнать про ваши инструменты
что за железо у ударника, спарка
шо за ибанезы у гитаристов, чье производство (китай, корея, япония)
аналогично - что за бас

GEN
12-09-2006, 14:25
интересно узнать про ваши инструменты
что за железо у ударника, спарка
шо за ибанезы у гитаристов, чье производство (китай, корея, япония)
аналогично - что за бас

Все очень просто. У ударника железо Ziljian модель Planet Z (160$). Про спарку и речи не может быть, так себе педаль правда Tama, но за 230 грн. Дальше гитары. Первый Ibanez (белый) модель RG-270 пр-во Индонезия, второй (черный) модель GRG-170 и з той же самой Индонезии, только модель економ класа с звукачами попроще. У меня же бас Ibanez BTB-200, активный, пр-во индонезия. Так что нам с оборудыванием до среднего класа ой как далеко... :d :d :d

AngelDust
12-09-2006, 14:46
Все очень просто. У ударника железо Ziljian модель Planet Z (160$). Про спарку и речи не может быть, так себе педаль правда Tama, но за 230 грн. Дальше гитары. Первый Ibanez (белый) модель RG-270 пр-во Индонезия, второй (черный) модель GRG-170 и з той же самой Индонезии, только модель економ класа с звукачами попроще. У меня же бас Ibanez BTB-200, активный, пр-во индонезия. Так что нам с оборудыванием до среднего класа ой как далеко... :d :d :d
спасибо :friends:

Storm
12-09-2006, 15:05
Ги... А я цих пациків, шо на фотках вже десь бачив!:umnik2: Рульні фоти із апфеста особливо!:yes:

D-MoN
12-09-2006, 19:15
Добре! Куда тебе его поднести? Где?
Что ты делаешь?! Ты хоть знаешь с кем идешь набиваться?! Не делай глупостей. Ты уже не первая!

D-MoN
12-09-2006, 20:11
А что такое? :rolleyes:
Просто стоко разговоров об етой групе! Стало интересно послушать!
Нехороший он парень... :no: Да шучу - он золотко =)

D.A.R
12-09-2006, 20:15
Нехороший он парень... :no: Да шучу - он золотко =)чиво ты маиво милава абижаиж???:lol:

сцуго жжош нипадецки, ааааааа йа нимагу...


итить...

бьюсь в конвульсийаг... ааааааааааа


тю папса ваш аккад... каг-то оно по-пидарски ИМХО

МИМИКРИR
12-09-2006, 20:31
Фотки...очень...классные....

Pank
12-09-2006, 20:41
Ги... А я цих пациків, шо на фотках вже десь бачив!:umnik2: Рульні фоти із апфеста особливо!:yes:

Фотки...очень...классные....

Так, в оригіналі вони були дещо іншими :)

Frensis J
12-09-2006, 21:53
:?) :?) :?) :?) Хехе, як би ми мали стільки грошей, як дехто тут вважвє, то ми б давно б мали нормальну репетиціону базу, Тарас грав би на барабанах мінімум класу Yamaha. Саня з Русланом купили б собі по гітарному комбіку, а не грали б в лінію так як роблять це зараз :) Ехх...

Ось нові фото з АпФесту:

Да ладно... :) Я просто предпологал... обидеть или рассмешить не хотел :?)

Frensis J
12-09-2006, 22:41
Вопрос к Олежке... Чё не эксперементируете с разными стилями???

Pank
12-09-2006, 23:11
Да ладно... :) Я просто предпологал... обидеть или рассмешить не хотел :?)

Та нічого :) Все гаразд :yes: :yes:

Вопрос к Олежке... Чё не эксперементируете с разными стилями???

Тому що теперешній результат нас поки що влаштовує. Взагалі то зараз все трішки звучить не так як на записі, і не так як в Вінниці на День Молоді.

Frensis J
12-09-2006, 23:12
Та нічого :) Все гаразд :yes: :yes:



Тому що теперешній результат нас поки що влаштовує. Взагалі то зараз все трішки звучить не так як на записі, і не так як в Вінниці на День Молоді.

А как же всё звучит??? Я считаю, что нужно как-то выделяться...

Pank
12-09-2006, 23:16
А как же всё звучит??? Я считаю, что нужно как-то выделяться...

Ну, як звучить :rolleyes: Як на мене краще ніж раніше :) Ось...:rolleyes:
Я на словах не поясню :confused:

Frensis J
12-09-2006, 23:17
Ну, як звучить :rolleyes: Як на мене краще ніж раніше :) Ось...:rolleyes:
Я на словах не поясню :confused:

Ну удачи вам... Не стойте на месте...

Pank
12-09-2006, 23:23
Ну удачи вам... Не стойте на месте...

Дякую :) Ми старємося, хехе, і ніби не стоїмо на одному місці :)

Storm
13-09-2006, 10:55
Так, в оригіналі вони були дещо іншими :)
Ну, ну! Я так і думав. Особливо кайфова та, де діти за решіткою! Кууул! Я хочу собі такий волпейпер!

AngelDust
13-09-2006, 11:48
:?) :?) :?) :?) Хехе, як би ми мали стільки грошей, як дехто тут вважвє, то ми б давно б мали нормальну репетиціону базу, Тарас грав би на барабанах мінімум класу Yamaha. Саня з Русланом купили б собі по гітарному комбіку, а не грали б в лінію так як роблять це зараз :) Ехх...

Ось нові фото з АпФесту:
как с таким звуком вы куда-то выбились, если выбились конечно :rolleyes:

Pank
13-09-2006, 12:49
Ну, ну! Я так і думав. Особливо кайфова та, де діти за решіткою! Кууул! Я хочу собі такий волпейпер!

Юра, напиши свій мейл. А я якщо хочеш надішлю тобі цей малюнок в більш нормальній якості :)

Pank
13-09-2006, 12:52
как с таким звуком вы куда-то выбились, если выбились конечно :rolleyes:

Стараємося просто витягувати з мінімума максимум. В вас в Вінниці є набагато більше можливостей, але багато людей цього не цінують і не розуміють :( А звук такий тільки на нашій "базі", на концертах зазвичай звук же ж виставляють організатори.

В Гражданскої Оборони також був колись галімий звук, але ж вони рвали всіх :d :d :d Хехе:)

AngelDust
13-09-2006, 12:58
Стараємося просто витягувати з мінімума максимум. В вас в Вінниці є набагато більше можливостей, але багато людей цього не цінують і не розуміють :( А звук такий тільки на нашій "базі", на концертах зазвичай звук же ж виставляють організатори.

В Гражданскої Оборони також був колись галімий звук, але ж вони рвали всіх :d :d :d Хехе:)
нашел авторитетов =)

если купили ибанезы, то можно было б миниальные комбари купить, ватт по 60 не навороченные
гитары в линию - это жуть

GEN
13-09-2006, 14:19
если купили ибанезы, то можно было б миниальные комбари купить, ватт по 60 не навороченные
гитары в линию - это жуть

Конечно жуть :d . А что делать если денег нету :confused: . Даже на минимальный (доларов по 200). Вообщем выкручиваемся как можем.

Pank
13-09-2006, 14:37
нашел авторитетов =)

если купили ибанезы, то можно было б миниальные комбари купить, ватт по 60 не навороченные
гитары в линию - это жуть

Хехехе :d :?) Єгор Лєтов крутий чувак, його краще більше не зачіпати. Це я серйозно. Я його поважаю. Во... :uups:

AngelDust
13-09-2006, 14:47
Хехехе :d :?) Єгор Лєтов крутий чувак, його краще більше не зачіпати. Це я серйозно. Я його поважаю. Во... :uups:
а я нет :)

Pank
13-09-2006, 16:57
а я нет :)

Людина тим і прекрасна, що різні особистості можуть мати різні точки зору на поставлені перед ними однакові питання, факти :)

SKATEBOARDER
15-09-2006, 19:45
Людина тим і прекрасна, що різні особистості можуть мати різні точки зору на поставлені перед ними однакові питання, факти :)
шось вокаліст аккад підозріло добрий :|

WwaazZzaapP
16-09-2006, 00:14
шось вокаліст аккад підозріло добрий :|
:yes:
віруючий напевно

WwaazZzaapP
16-09-2006, 00:18
а що тут такого?
ну вони такі добрі співрозмовники найчастіше

Pank
16-09-2006, 01:14
шось вокаліст аккад підозріло добрий :|

:) :) :) А що в цьому підозрілого чи поганого? Я вважаю, що це навпаки добре :) Пишу те що думаю. Якби я почав писати усілякий гон, то хіба б від цього комусь було краще? :confused: :rolleyes:

SKATEBOARDER
16-09-2006, 22:57
:) :) :) А що в цьому підозрілого чи поганого? Я вважаю, що це навпаки добре :) Пишу те що думаю. Якби я почав писати усілякий гон, то хіба б від цього комусь було краще? :confused: :rolleyes:
зовсім нічого поганого-просто якщо ти такий насправді то це дуже велика рідкість.я завжди помиляюся у людях.ось наприклад тоді на руті,ти якраз біля мене сидів і мені здалося що ти не дуже добра людина :confused: здається я помилялась,дуже на це сподіваюсь :yes:

Pank
17-09-2006, 00:14
зовсім нічого поганого-просто якщо ти такий насправді то це дуже велика рідкість.я завжди помиляюся у людях.ось наприклад тоді на руті,ти якраз біля мене сидів і мені здалося що ти не дуже добра людина :confused: здається я помилялась,дуже на це сподіваюсь :yes:

Хехе :) Цікаво, що я на руті такого поганого робив, що я здався тобі злим? :confused: :rolleyes: Можливо це тоді коли я з Тарасом прикалувався з відеокамерою? :uups: Бо більше я, якщо чесно, не можу згадати чогось такого "кримінального" зі свого боку :)

WwaazZzaapP
17-09-2006, 09:35
Хехе :) Цікаво, що я на руті такого поганого робив, що я здався тобі злим? :confused: :rolleyes: Можливо це тоді коли я з Тарасом прикалувався з відеокамерою? :uups: Бо більше я, якщо чесно, не можу згадати чогось такого "кримінального" зі свого боку :)
:confused:
не, ну отрыгивал, шуршал бомажками от канхфет, тыкал пальцами на исполнителей и смеялся с исполнителей наглым смехом...
гроулил и заливался пифом :confused:

dead poetic
17-09-2006, 09:38
:confused:
не, ну отрыгивал, шуршал бомажками от канхфет, тыкал пальцами на исполнителей и смеялся с исполнителей наглым смехом...
гроулил и заливался пифом :confused:
:uups:

WwaazZzaapP
17-09-2006, 09:39
:uups:
=)
да-да

SKATEBOARDER
17-09-2006, 21:30
Хехе :) Цікаво, що я на руті такого поганого робив, що я здався тобі злим? :confused: :rolleyes: Можливо це тоді коли я з Тарасом прикалувався з відеокамерою? :uups: Бо більше я, якщо чесно, не можу згадати чогось такого "кримінального" зі свого боку :)
не в тому річ-ти нічого не робив-це просто відчуття,але я вже казала-я помиляюсь у людях :uups:

Pank
17-09-2006, 23:02
не в тому річ-ти нічого не робив-це просто відчуття,але я вже казала-я помиляюсь у людях :uups:

Зрозуміло :) Так таке часто буває і не тільки в тебе :)

Pank
17-09-2006, 23:05
:confused:
не, ну отрыгивал, шуршал бомажками от канхфет, тыкал пальцами на исполнителей и смеялся с исполнителей наглым смехом...
гроулил и заливался пифом :confused:

Щось я за собою такого не пригадую :rolleyes: Хехе :)

WwaazZzaapP
17-09-2006, 23:30
Щось я за собою такого не пригадую :rolleyes: Хехе :)
:rolleyes:
а мож это и не ты был, бо я такой пьяный был, и бомаками шуршал %\

Pank
17-09-2006, 23:40
:rolleyes:
а мож это и не ты был, бо я такой пьяный был, и бомаками шуршал %\

Скоріше всього, що не я :) :uups: Взагалі спіртне рідко вживаю :)

Pank
26-09-2006, 01:49
Ось вчора приїхали з міста Рівне, грали там на фестивалі Курок :)
Гарне місто, приємні люди, море емокідів :heart: :heart: , виховані та людяні організатори які з мінімума стараються вижати максимум :yes: :yes: Хоча звук на фесті був не дуже хорошим, але народ всеодно слемився і отримував задоволення від виступавших перед ними гуртів.
На фестивалі брали участь ось такі гурти:
Аккад (місто Бар, Вінницька область);
Дитячий Садок (місто Житомир);
Dark Side (місто Обухів, Київська область);
Скотчерс (місто Рівне);
Yakudza (місто Рівне);
Amily (місто Рівне);

Після фесту ми також грали в місцевому клубі "Гавана" де можна було побачити знайомі нам лиця з фесту :)

Доречі, якщо можливо хтось буде в Рівному 13 жовтня ( :heart: п'ятниця 13 :heart: ), то заходьте в клуб "Гавана". В цей день ми знову будемо грати перед місцевою публікою :)

Pank
26-09-2006, 01:52
На пісню "20(Пропадаю)", один наш хороший знайомий Саня Fox з міста Рівне зробив кліп :)

Ось силка на нього:
http://www.sendspace.com/file/9xsp75

При його створені були використані кадри виступу гурту "АкКаД" на Перлинах Сезону 2006.

501d!3R
26-09-2006, 14:53
На пісню "20(Пропадаю)", один наш хороший знайомий Саня Fox з міста Рівне зробив кліп :)

Ось силка на нього:
http://www.sendspace.com/file/9xsp75

При його створені були використані кадри виступу гурту "АкКаД" на Перлинах Сезону 2006.
надеюсь,что скачивать не нужно))так как запишешь)
очень хочу поглядеть)) ;) :)

Pank
26-09-2006, 16:52
надеюсь,что скачивать не нужно))так как запишешь)
очень хочу поглядеть)) ;) :)

Я тобі його запишу:) Як буду в Вінниці, то привезу, ок?:)

S_c_R_e_A_m_O
28-09-2006, 12:48
На пісню "20(Пропадаю)", один наш хороший знайомий Саня Fox з міста Рівне зробив кліп :)

Ось силка на нього:
http://www.sendspace.com/file/9xsp75

При його створені були використані кадри виступу гурту "АкКаД" на Перлинах Сезону 2006.


30 Мб. гРОШЕЙ мАЛО !!! тРАФ Вмырае (((( !!! Ты можешь выслать на мыло её !? Я скачал всего 4 Мб ))) начало клипа хоть увидел ))) !!!!
А хоцю весь очень интересно :cry: :cry: :cry:

501d!3R
28-09-2006, 14:53
30 Мб. гРОШЕЙ мАЛО !!! тРАФ Вмырае (((( !!! Ты можешь выслать на мыло её !? Я скачал всего 4 Мб ))) начало клипа хоть увидел ))) !!!!
А хоцю весь очень интересно :cry: :cry: :cry:
я тобюи його запишу,як олежка в винницю прииде,ок,=)

S_c_R_e_A_m_O
28-09-2006, 16:11
я тобюи його запишу,як олежка в винницю прииде,ок,=)


Буду висьма признателен !!! СП :kiss: :heart: :kiss: !!!

Pank
28-09-2006, 20:02
30 Мб. гРОШЕЙ мАЛО !!! тРАФ Вмырае (((( !!! Ты можешь выслать на мыло её !? Я скачал всего 4 Мб ))) начало клипа хоть увидел ))) !!!!
А хоцю весь очень интересно :cry: :cry: :cry:

В мене, нажаль, вих1дний траффік дуже повільний :) Я б з радістью, але не можу вислати тобі цей кліп на мейл як би я цього не бажав:( :confused:

Я Олі запишу, потім вона тобі передасть це відео :yes: :yes: :yes:

Pank
28-09-2006, 20:06
Ось рецензія на минувший фест "Крок-9" взята з сайту www.kurockfest-narod.ru

Щойно відгримів останніми гітарними рифами наш 9-ий Курок. Багато чого змінилося з тих часів, коли близько року назад на цій сцені виступали лише Bram Stoker, Yakudza D.S. та acloneofmyown. У «Вересневому» побували гурти зі Львова, Києва, Вінниці, Житомира, США, Канади, Німеччини. Не можна сказати, що 9-ий фестиваль не був чимось незвичним, бо ж нові учасники – це завжди щось очікуване і незвичне. А цього дня на нас чекали три колективи – новачки нашої сцени. Отож…

Першими слово взяли Scotchers. Досить цікавий рівненський гурт,що показав себе, як добре зіграний та впевнений в своїх силах. Всього троє учасників, але які класні ритми, гітарні програші, і, в першу чергу, звичайно, дуже приємні ліричні композиції. За словами гітариста-вокаліста Scotchers – Антона, їх гурт найлегший на цьому фесті. Що ж, напевно, це так.

Наступними зійшли на сцену панки з Житомира. Дитячий Садок. Вони назавжди запам’ятаються, як запальні, веселі хлопці, щоправда, не без натяку на претензійність. Варто лише згадати пісеньку про ADIDAS та парубків у спортивних костюмах. Крім того, «дитсадківці» переграли (у своєму, звісно, стилі) відому Соєву «Эй, прохожий!».

Слід відзначити прикольну мімічну гру басиста a-la BloodHound Gang,- хто був на Курку, знає, про що я говорю.

Розуміючи, що натовп треба розворушити, на сцену покликано людей, що мучать собак, а коротше, Dark Side (м. Обухів). Заявка на Hate-core повністю виправдана: важкі гітари, рівні басові партії в стилі Limpbizkit і два вокалісти, що по-черзі надривають горлянки- все це відповідним чином подіяло на глядачів, і під сценою розпочався справжній slam. Враження таке, ніби сотня чоловік напилася енерджі-дрінків до стуку в скронях. Wow!
Тут слід відзначити пісні «Время» і «Человек».

Ближче до середини свята нас дуже порадували своїм виступом Аккад- хлопці з Вінниці. То було щось неймовірне!!!

Поєднання ЕМО та Grunge справило враження на всіх, особливо активною була жіноча половина. Музиканти відіграли просто на-ура. А їх вокаліст Олег (ходяча харизма) продемонстрував чудесний scream-n-crying без тіні гри на обличчі. Просто супер, просто the best!!! Тим більше, що хлопці двома годинами пізніше повторили свою програму у славнозвісній Гавані.

Після emo-boys вийшли динозаври рівненської сцени. Чули. Знаємо. Любимо- Yakudza D.S. Як завжди швидкі та непередбачувані. Хто чув їх хоч раз, одразу проведе паралелі з ню-йоркськими монстрами the Autocracy. Все той же вибуховий hard-trash-core. Не треба бути екстрасенсом, щоб здогадатися, що робилося під сценою.

І завершували все дійство Emily, теж рівненські і теж добре знані. Жіночий вокал і більш повільні композиції зробили свою справу і це було дійсно гарне закінчення вечора. Місцями схоже на Evanescence, місцями на сповільнене Терпіння. Дуже добре. Будемо надіятись на швидкий прогрес в плані техніки, чого й усім іншим бажаємо.

Так пройшов 9-ий Курок. Багато емоцій, ще більше спогадів. Але всі ми добре знаємо, що незабаром ювілейний 10-ий, і хто буде грати там, відомо лише Богу і організаторам. Будемо чекати крутих виконавців, спонсорів, халявного пива, освітлення від Zinteco і озвучки від Мажора, словом, хліба і видовищ!

Saleck (saleck@ukr.net)

S_c_R_e_A_m_O
28-09-2006, 22:36
В мене, нажаль, вих1дний траффік дуже повільний :) Я б з радістью, але не можу вислати тобі цей кліп на мейл як би я цього не бажав:( :confused:

Я Олі запишу, потім вона тобі передасть це відео :yes: :yes: :yes:

ОК !!! Ты только давай по шустрее !!! :|

Pank
29-09-2006, 00:21
ОК !!! Ты только давай по шустрее !!! :|

Ну це вже як вийде :) А вийде я навіть і не знаю коли, часу зараз взагалі в обмаль :(

Pank
29-09-2006, 00:46
Ось декілька фоток з Рівного:)

Pank
29-09-2006, 00:49
Слідуюча:

Pank
29-09-2006, 00:51
Наступна:

Pank
29-09-2006, 00:53
Фота номер 4о+ири:

Pank
29-09-2006, 00:55
Фота 5:

Pank
29-09-2006, 00:58
Шоста:

Pank
29-09-2006, 00:59
Фота номер 7, з клубу "Гавана":

Pank
29-09-2006, 01:01
Ще одна фотка з "Гавани":

Pank
29-09-2006, 01:04
А це такий собі маленький бонус:)
Це справді прізвище жінки яка працює в Рівному директором "чогось там", і ще плюс відповідає за пожежний стан якогось приміщення:)

NightWish
29-09-2006, 01:16
А це такий собі маленький бонус:)
Це справді прізвище жінки яка працює в Рівному директором "чогось там", і ще плюс відповідає за пожежний стан якогось приміщення:)

я извиняюсь....
фотка конечн прикольная...но как она относится к твоей же собственной теме?
которую по сути наверн для себя и создал :)

Pank
29-09-2006, 07:39
я извиняюсь....
фотка конечн прикольная...но как она относится к твоей же собственной теме?
которую по сути наверн для себя и создал :)

Ну я ще можу написати, що вона, тобто ця жінка, надає хлопцям з А Clone Of My Own ,які організовують "Курок", приміщення для репетицій.
Це і є невеличкий фрагмент їхньої реп.бази на якій ми сохлили з 7 ранку, а дехто й грав :)

А щодо теми, то є теми одноденні (де задається запитання, і отримується вичерпна відповідь на нього), є проблематичні (де мусоляться проблеми), а є інформативні (де подається корисна\некорисна, цікава \нецікава інформація - це вирішуєте не лише Ви). 3,457 переглядів даної теми свідчить про те, що люди її читають (ну, хіба що пару людей постійно туди заглядають). :uups: :)

dead poetic
29-09-2006, 10:13
На пісню "20(Пропадаю)", один наш хороший знайомий Саня Fox з міста Рівне зробив кліп :)

Ось силка на нього:
http://www.sendspace.com/file/9xsp75

При його створені були використані кадри виступу гурту "АкКаД" на Перлинах Сезону 2006.

было бы еще неплохо, чтоб аудио дорожка совпадала с видео :rolleyes:

порадовало качество аудио, но не версия песни, очень каято спокойная ,без скрима :confused:

501d!3R
29-09-2006, 12:29
Ну я ще можу написати, що вона, тобто ця жінка, надає хлопцям з А Clone Of My Own ,які організовують "Курок", приміщення для репетицій.
Це і є невеличкий фрагмент їхньої реп.бази на якій ми сохлили з 7 ранку, а дехто й грав :)

А щодо теми, то є теми одноденні (де задається запитання, і отримується вичерпна відповідь на нього), є проблематичні (де мусоляться проблеми), а є інформативні (де подається корисна\некорисна, цікава \нецікава інформація - це вирішуєте не лише Ви). 3,457 переглядів даної теми свідчить про те, що люди її читають (ну, хіба що пару людей постійно туди заглядають). :uups: :)
БЛЯ!вот именно!:Х

RedGreen
29-09-2006, 12:53
Ну я ще можу написати, що вона, тобто ця жінка, надає хлопцям з А Clone Of My Own ,які організовують "Курок", приміщення для репетицій.
Це і є невеличкий фрагмент їхньої реп.бази на якій ми сохлили з 7 ранку, а дехто й грав :)

А щодо теми, то є теми одноденні (де задається запитання, і отримується вичерпна відповідь на нього), є проблематичні (де мусоляться проблеми), а є інформативні (де подається корисна\некорисна, цікава \нецікава інформація - це вирішуєте не лише Ви). 3,457 переглядів даної теми свідчить про те, що люди її читають (ну, хіба що пару людей постійно туди заглядають). :uups: :)
Чому,є люди,яким цікава ця тема,ага :yes: А доречі,кліп ще не бачила,так як тільки вчора заплатила за Інет,а прийдуть гроші мабуть уже у понеділок %\ ,тому зразу коли буду мати змогу подивлюсь і розкажу враження своє...

RedGreen
30-09-2006, 11:15
было бы еще неплохо, чтоб аудио дорожка совпадала с видео :rolleyes:

порадовало качество аудио, но не версия песни, очень каято спокойная ,без скрима :confused:
О,я закачала...Подивилась,сподо балось,але "-" було те,що аудіо не співпадало з відео,а так то молодці :yes: Ну можливо ще трохи тихий кліп

Pank
01-10-2006, 02:16
было бы еще неплохо, чтоб аудио дорожка совпадала с видео :rolleyes:

порадовало качество аудио, но не версия песни, очень каято спокойная ,без скрима :confused:

Так я також на це звернув увагу :) Але це ж Саня, чувак який робив це відео, робив його з власного бажання, ніхто його про це не просив.

Тому йому й напевно було дещо ліньки довго над ним сидіти :confused:

А якби ми робили справжнє відео, то все було б зовсім по інакшому :yes: :yes:

Так, в живу ця пісня звучить зовсім по інакшому, набагато жвавіше :)
А на записі вона вийшла занадто спокійна, але ми її перезапишемо полюбому :yes:

501d!3R
07-10-2006, 21:56
пакупаем новій экстримм!!Олежка сеня звонил сказал,шо он там есть!!!=))))

RedGreen
07-10-2006, 21:58
пакупаем новій экстримм!!Олежка сеня звонил сказал,шо он там есть!!!=))))
шо?не зрозуміла....

RazoR
07-10-2006, 22:00
шо?не зрозуміла....
журнал такой есть X3M

RedGreen
07-10-2006, 22:29
журнал такой есть X3M
а-а-а,спасибі,ато я бик,не знала...=))
По темі:А що саме у цьому журналі про Олега?

RedGreen
07-10-2006, 22:44
не знаю,що про олега,але раджу купити)
вин сказав,що щось е))

ты с ним на завтра не набивалась?или вы не набиваетесь?0
ні, а що?

D-MoN
07-10-2006, 22:44
не знаю,що про олега,але раджу купити)
вин сказав,що щось е))

ты с ним на завтра не набивалась?или вы не набиваетесь?0
Фотка есть,вроди больше ничего... Счастье то какое! :?)

RedGreen
07-10-2006, 22:46
Фотка есть,вроди больше ничего... Счастье то какое! :?)
а до чого фотка?

D-MoN
07-10-2006, 22:51
а до чого фотка?
Там несколько фото участников тех групп,которые участвовали на фесте в Луцку. И его фота одна среди них. Может там и что-то ещё написано про этих же участников,но уверен,что немного. Там больше про фест...

RedGreen
07-10-2006, 22:52
Там несколько фото участников тех групп,которые участвовали на фесте в Луцку. И его фота одна среди них. Может там и что-то ещё написано про этих же участников,но уверен,что немного. Там больше про фест...
Ясно....

Pank
08-10-2006, 02:09
13 жовтня (п'ятниця 13) Гурт Аккад буде грати в місті Рівне, в клубі Гавана. Можливо якщо хтось там ненароком буде, то приходьте:)

14-15 жовтня ми будемо грати на фестивалі "Нівроку", що в Тернополі.
Ось склад його учасників:

"Синя машина" (1вано-Франк1вськ)
"Akkad" (Бар)
"Дабл" (Кременець)
"Безодня" (Хмельницький)
"Бульдозер" (Терноп1ль)
"Холодне сонце" (Терноп1ль)
"Wasab1" (Ки1в)
"Ковчег" (Терноп1ль)
"1нкунабула" (Льв1в)
"Н -Три"(Ки1в)
"Mushmellow" (Запор1жжя)
"Ot V1nta" (Р1вне)
"27 день" (Ки1в)
"Audi-Sile" (Козова-Ки1в)
"АтмАсфера" (Ки1в)
"Полинове поле" (Льв1в)
"Йожики см1ються" (Херсон)
"Навколо кола" (Ки1в)
"Оратан1я" (Льв1в)
"Широко закрит оч1" (Черн1г1в)
"BioN1k" (Ки1в)
"Фл1т" (1вано-Франк1вськ)
"Карна" (1вано-Франк1вськ)
"Анна" (Льв1в)
"Борщ" (Ки1в)

Frensis J
08-10-2006, 21:27
пакупаем новій экстримм!!Олежка сеня звонил сказал,шо он там есть!!!=))))

Я и Димон наблюдали это :)

SKATEBOARDER
15-10-2006, 15:53
Хотела сказать,что всетаки как хорошо что среди нас есть группа которая добилась неплохого успеха...Аккад.
Какие бы они уже небыли,в каком направлении б не пели всеровно хорошо что они есть...Мне лично приятно :yes:
и хватит гнать на них если само даже на гитаре играть не умеет,но видиш ли не нравиться как они это делают... :cool:

Tr@4ka
15-10-2006, 16:26
В ХзМ-е эт вы?(белая церкоВь)
мне понравилось ..всего слышалоа ток 3 компо3ии,но в общих черта- ничё так))

501d!3R
18-10-2006, 12:32
аккад-форева
алежка луччий!!! :lol: :Dance2: :yahoo: :clapping: :clapping: :clapping:
по-больше розового,олежко(с) :d

501d!3R
29-10-2006, 23:37
на перлинах сезону :)
:heart:

Delpic
30-10-2006, 01:08
на перлинах сезону :)
:heart:
а я бачыв :)
Класно выступылы :good:

:(JO):
30-10-2006, 01:09
на перлинах сезону :)
:heart:
ах да....точно....

AngelDust
30-10-2006, 02:10
аккад-форева
алежка луччий!!! :lol: :Dance2: :yahoo: :clapping: :clapping: :clapping:
по-больше розового,олежко(с) :d
чёлка не мешает левым глазом смотреть?

alxs
02-11-2006, 12:28
а шота я слышау, что Аккад вроде как того... гигнулсо типа...

AngelDust
02-11-2006, 13:03
а шота я слышау, что Аккад вроде как того... гигнулсо типа...
:cry:

Pank
05-11-2006, 16:33
ПРивіт:)

Якщо вам не важко, то не могли б ви проголосувати за Аккад ось в цьому голосуванні:

http://www.musicline.net.ua/prem.php

Там багато ном1нац1й в яких ми приймаемо участь, просто потрібно спуститись вниз щоб їх побачити:)

А що до того, що АккаД розпався, то це взагалі то не зовсім так :?)
Фендер просто мало що знає:)

Tr@4ka
05-11-2006, 17:17
прагалусували.

501d!3R
05-11-2006, 17:25
прагалусували.
и мы))

alxs
06-11-2006, 11:30
А що до того, що АккаД розпався, то це взагалі то не зовсім так :?)
Фендер просто мало що знає:)

ну я ж просто спросил... :uups:

spirit of SPANGEBOB
18-11-2006, 18:49
Да дейтвительно,ребята -ВЫ УМНИЧКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Продожай е в том жэ духе. :kiss:

kingstreet
18-11-2006, 21:38
Имхо Аккад не тру емо. (учтите, я написал ИМХО!) Но всё же парни молодцы.

Tr@4ka
18-11-2006, 21:42
Шановна пані Ольго Кульо,вийдіть нахер 3і свого бану,бо я помру наодинці давлячись сльозами..
ми тут про тру)

по теме:

501d!3R
19-11-2006, 22:22
тххаа..
канеша аккад эмо..
но не тру тока..
да...я тоже так сичтаю..плус адын там какму-то.. :cool:

AngelDust
20-11-2006, 02:14
:megaPREY: х10

zar
30-11-2006, 22:17
А чё, правда Аккада больше нет? По крайней мере, в старом составе?

Delpic
30-11-2006, 22:20
А чё, правда Аккада больше нет? По крайней мере, в старом составе?
правда :(

501d!3R
30-11-2006, 22:58
правда :(
а ты звидкы знаешь?
так бытсро слухи зазносяться...
о________О

Delpic
30-11-2006, 23:01
а ты звидкы знаешь?
так бытсро слухи зазносяться...
о________О
Руслан мой одногрупник, да и просто Олег сказал

501d!3R
30-11-2006, 23:06
Руслан мой одногрупник, да и просто Олег сказал
аааааа
пнятна))
ого..олег сказал...)))