PDA

View Full Version : Решения задач по физике, химии, математике...


Лосёнок
15-10-2006, 11:22
давайте вообще выкладывать сюда задачи, чтоб кто-то помог решить.
Вот я, например, вообще не шарю в химии. Если что - выложу задачку. :)

С какой h упало тело, если за последнюю секунду падения тело прошло путь в два раза больший чем в предыдушюю секундУ!

Від модератора: Викладуєм задачу, щоб хтось допоміг вирішити, без флуду. Обговорення тільки по темі інакше "білет в БАНАНленд". Шо не ясно? (с) Л.П.

Cronus
15-10-2006, 13:15
С какой h упало тело, если за последнюю секунду падения тело прошло путь в два раза больший чем в предыдушюю секундУ!
Путь за посл. секунду: y1=y(t)-y(t-1)
За предпосл. сек: y2=y(t-1)-y(t-2), где t - общее время падения.
y=H-(gt^2)/2 - уравнение движения
y1=g/2(2t-1) (проверь сам, раскрыв скобки t^2-(t-1)^2)
y2=g/2(2t-3)
y1=2*y2
Получаем отсюда t=2.5 сек. Высота соответственно:
H=(gt^2)/2
H=30,625 м
Где мой миллион? :)
ЗЫ: двоечник :p

Cronus
15-10-2006, 13:30
пасиба( y - это чё?)
25 буква английского алфавита :rolleyes:
Координата.

Topa
15-10-2006, 17:49
тока не одуплю де ты взял 2.5 сек
y1=2*y2
g/2(2t-1)=2*g/2(2t-3)
Найди отсюда t...

|CoolFX|
17-10-2006, 22:44
Помогите пожалуйста решить вот эти две задачки (Тема Електромагнитная индукция)
1) За 0,54 секунди магнітний потік, що проходить через контур, рівномірно зменшився з 3,68 Вб до 1,64 Вб. Чому дорівнює при цьому значення ЕРС індукції в контурі?

2) Визначити зміну енергії магнітного поля котушки, якщо при зміні сили струму від 4,8А до 12,4А за час 0,24с у ній виникає ЕРС самоіндукції 18В.

Ну я
17-10-2006, 23:18
Помогите пожалуйста решить вот эти две задачки (Тема Електромагнитная индукция)
1) За 0,54 секунди магнітний потік, що проходить через контур, рівномірно зменшився з 3,68 Вб до 1,64 Вб. Чому дорівнює при цьому значення ЕРС індукції в контурі?

2) Визначити зміну енергії магнітного поля котушки, якщо при зміні сили струму від 4,8А до 12,4А за час 0,24с у ній виникає ЕРС самоіндукції 18В.
№1 E(ЕРС)=Фі"(похідна потоку)=dфі/dt=(3.68-1.64)/0.54=...
№2 E=LI"
L=E*t/I1-I2; енергія це "ель і квадрат/2. підстав, отримаєш відповідь

Ну я
13-03-2007, 19:48
Допоможіть!!!
Є така задачаз фізики: Лазерне випромінювання падає на маленьку залізну кульку радіусом R і вибиває з останньої електрони. Довжина хвилі лазерного променя l(лямбда). Який максимальний заряд може з"явитися на поверхні кульки при дуже великій тривалості опромінювання? Зауважимо, що, крім R i l, для розв"язку потрібен ще один параметр металу(позначимо його X. Він є у багатьох довідниках). Який саме?

Я глянув в довідниках, Х - робота виходу електрона - A.
Я розв"язую задачу так
А=hc/l=q*U
U=kq/R=>A*R=kqq=>qq=A*R/k....
я розумію, шо десь помиляюся, де саме???

Судья Ди
13-03-2007, 20:20
Який максимальний заряд може з"явитися на поверхні кульки при дуже великій тривалості опромінювання? [...] Х - робота виходу електронамакс. заряд - при котором сумма работы выхода и потенциальной энергии освбодившегося электрона относительно шарика равна энергии кванта излучения. (т.е. когда выбитый квантом электрон, потратив часть энергии на выход, ещё может вырваться за пределы электрического поля шарика.) имхо так. формулами сказать не могу - всё забыл. :( :cry:

Ну я
13-03-2007, 20:44
макс. заряд - при котором сумма работы выхода и потенциальной энергии освбодившегося электрона относительно шарика равна энергии кванта излучения. (т.е. когда выбитый квантом электрон, потратив часть энергии на выход, ещё может вырваться за пределы электрического поля шарика.) имхо так. формулами сказать не могу - всё забыл. :( :cry:
Наскільки я зрозумів:
Електрон не може вилетіти, бо його гальмує поле кулі, при цьому виконується робота U*e, де U потенціал кулі, бо на ній з"явився заряд. u=kq/R
U*e+Aвих=hc/l так??
відомий потенціал кулі, легко знайти заряд
Чи U*q+Aвих=hc/l ???

Судья Ди
13-03-2007, 21:02
U*e+Aвих=hc/l:yes:

Legol@s
18-03-2007, 14:06
Допоможіть.....
Буду дуже-дуже вдячний)
1) Знайти енергію плоского конденсатора з площею обкладинки 600см *квадратних* , зарядженого до напруги 300 В, якщо відстань між пластинами становить 2мм і заповнена слюдою.

2) Визначити різницю потенціалів між точками поля, пройшовши яку електрон набув швидкості 2000 км/с.

3) Скільки зайвих електронів містить порошинка масою 10г , яка утримується в рівновазі між пластинами плоского конденсатора з різницею потенціалів 76.5 В і відстанню між пластинами 15мм.

4) Під час ковзання по похилій площині тіло наелектризувалось. Як це вплине на час ковзання? Відповідь обгрунтуйте.
А: Час зменшиться
Б: Ніяк
В: Час збільшиться

Ну я
18-03-2007, 19:09
Допоможіть.....
Буду дуже-дуже вдячний)
1) Знайти енергію плоского конденсатора з площею обкладинки 600см *квадратних* , зарядженого до напруги 300 В, якщо відстань між пластинами становить 2мм і заповнена слюдою.

2) Визначити різницю потенціалів між точками поля, пройшовши яку електрон набув швидкості 2000 км/с.

3) Скільки зайвих електронів містить порошинка масою 10г , яка утримується в рівновазі між пластинами плоского конденсатора з різницею потенціалів 76.5 В і відстанню між пластинами 15мм.

4) Під час ковзання по похилій площині тіло наелектризувалось. Як це вплине на час ковзання? Відповідь обгрунтуйте.
А: Час зменшиться
Б: Ніяк
В: Час збільшиться№1
С=E*E0*S/d(епсілон, епсілон нулеве, ес на де:діелектрична проникність слюди, константа, площа обкладок, відстань між пластинами)
W=C*U*U/2 підстав числа

№2A=U*e
A=m*V*V/2
U*e=m*V*V/2 => U=m*V*V/2*e де m-маса електрона, таблична величина, V-швидкість, e-заряд електрона 1.6*10^-19

№3
E(напруженість поля конденсатора)=U*d=76.5*0.015=...
m*g=E*q
q=m*g/E
n=q/e =>n=m*g/U*d*e підстав числа

№4
Я невпевнений, але: час не зміниться, якшо тіло наелектризувалося, то воно здобуло якись заряд, за законном збереження заряду площина також здобула заряд, за можулем такий самий, але протилежний за знаком. Це означає, що вони будуть притягатися, але ця сила буде перпендикулярною(???) до площини, а тому час не зміниться

Legol@s
18-03-2007, 19:23
...
Дуже-дуже тобі вдячний))
Зара буду розбиратись)

Лосёнок
18-03-2007, 20:23
1)_Знайдіть кінетичну, потенціальну і повну енергію електрона на першій борівській орбіті....
2)_Знайти період обертання електрона на першій борівській орбіті атома водню і його кутову швидкість....

х/з что такое борівська орбіта...

Судья Ди
18-03-2007, 21:04
якшо тіло наелектризувалося, то воно здобуло якись заряд, за законном збереження заряду площина також здобула заряд, за можулем такий самий, але протилежний за знаком. Це означає, що вони будуть притягатися, але ця сила буде перпендикулярною(???) до площини, а тому час не змінитьсяа як це вплине на силу тертя?

Судья Ди
18-03-2007, 21:05
х/з что такое борівська орбіта...по идее, какое-то из базовых понятий того курса, по которому задачка. попробуй заглянуть в учебник.

Legol@s
18-03-2007, 23:37
а як це вплине на силу тертя?
Тобто час зміниться? :rolleyes:

Ну я
19-03-2007, 00:04
а як це вплине на силу тертя?
а хіба я казав, шо має впливати на силу тертя? хоча... якшо тіла будуть притягатися, то, крім складової сили тяжіння на вісь перпендикулярну до площини, з"явиться кулонівська сила, а оскільки тіло не відривається від площини, то збільшиться сила реакціїї опори, а з нею і сила тертя, бо сила тертя прямомпропорційна силі реакції опори. Тіло рухається умовно вниз, значить сила тертя направлена вверх, а тому час ЗБІЛЬШИТЬСЯ...
Хіба не так?

GoodOk
27-03-2007, 16:43
Народ, подскажите, как выразить а с системы:
a\(b+c)=d\b
k\b=m\l=a\(b+c+l)

Sender
27-03-2007, 17:20
пожалуста может хтота может розвязать буду очень благадарен
Елемент зраходится в четвертій групі періодичної системи один літер цього оксиду займае 1,96г.Назвить цей оксид
ПОЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ :cry:

Судья Ди
27-03-2007, 23:00
Елемент зраходится в четвертій групі періодичної системи один літер цього оксиду займае 1,96г.Назвить цей оксид элементарно: валентность 4 - значит, формула оксида выглядит как "что_то-о-два". 1.96 г/л - это явно не каменюка и не жидкость, а газ; для газов объём моля - 22.4 литра, т.е. 44 г/моль. из 44 вычитаем 32 грамма на два атома кислорода - получаем атомную массу элемента, а потом ищем элемент с такой массой в 4-м столбце таблицы менделеева. все данные есть в даже самом дешёвом школьном учебнике химии.

Sender
28-03-2007, 12:42
элементарно: валентность 4 - значит, формула оксида выглядит как "что_то-о-два". 1.96 г/л - это явно не каменюка и не жидкость, а газ; для газов объём моля - 22.4 литра, т.е. 44 г/моль. из 44 вычитаем 32 грамма на два атома кислорода - получаем атомную массу элемента, а потом ищем элемент с такой массой в 4-м столбце таблицы менделеева. все данные есть в даже самом дешёвом школьном учебнике химии.
Большое прибольшое спасибо!!!

Noisy
03-04-2007, 16:55
З точки М до площини Бета проведемо похилу. Проекція похилої = 5 см, а відстань від точки М до площини Бета = 12 см. Знайти довжину похилої.


і ше пару задач. Дуже-дуже потрібно!!!

Площина Альва перпендикулярна до площини Бета. Пряма а - лінія їх перетину. У площині Альфа взято точку А, а у площині Бета - точку Б, такі, що відстані від них до прямої а = 4 см і 5 см відповідно. Знайти відстань між точками А і Б, я кщо відстань між їх проекціями на пряму а = 2корінь із 2-х.


З точки К до площини проведені дві похилі КР і КД. Знайти відстань від точки К до площини Бета, якщо КД-КР= 2 см, а довжини проекцій похилих = 9 см і 5 см.

Alex W
03-04-2007, 17:31
З точки М до площини Бета проведемо похилу. Проекція похилої = 5 см, а відстань від точки М до площини Бета = 12 см. Знайти довжину похилої.


і ше пару задач. Дуже-дуже потрібно!!!

Площина Альва перпендикулярна до площини Бета. Пряма а - лінія їх перетину. У площині Альфа взято точку А, а у площині Бета - точку Б, такі, що відстані від них до прямої а = 4 см і 5 см відповідно. Знайти відстань між точками А і Б, я кщо відстань між їх проекціями на пряму а = 2корінь із 2-х.


З точки К до площини проведені дві похилі КР і КД. Знайти відстань від точки К до площини Бета, якщо КД-КР= 2 см, а довжини проекцій похилих = 9 см і 5 см.
1) 13
2) 7
3) условие точно правильное ?

Vdovy
03-04-2007, 19:33
3) условие точно правильное ?
Точно :yes:
Відповідь - 12

Розв'язання:
(а^2 = "а в квадраті")

Дано:
КД=2+КР
КД^2=h^2 + 9^2 = h^2+81 (h - те, що шукаємо, відстань від точки К до площини)
КР^2=h^2 + 5^2 = h^2+25

Переписуємо друге рівняння: (2+КР)^2=h^2+81 або 4+4КР+КР^2=h^2+81
Підставляємо сюда значення КР^2 з третього рівняння, отримуємо
4+4КР+h^2+25=h^2+81
Звідси КР=13, звідси (з третього рівняння умови) h=12
:)

Alex W
03-04-2007, 19:39
Точно :yes:
Відповідь - 12
:yes:
я просто случайно перепутал длины проекций , и получил отрицательную длину :uups:

Noisy
04-04-2007, 18:01
Мені потрібне повністю розв*язання :(

Magnetto
05-05-2007, 21:06
очень большая просьба до завтрашнего утра плиз решите две задачи(Физика Сила Архимеда)

1. Акваріум має форму куба з довжиною ребра = 24 см. За якої товщини шару води сила тиску на дно у 8 разів більше ніж на кожну зі стінок

2. Айсберг плває в морі так , що об*єм кулі над водою V= 200 м^3 Знайти масу всього асберга , якщо густина льоду = 800 кг\м^3 а води - 1030 кг\м^3

помогите плиз

B.E.S.
05-05-2007, 21:13
очень большая просьба до завтрашнего утра плиз решите две задачи(Физика Сила Архимеда)

1. Акваріум має форму куба з довжиною ребра = 24 см. За якої товщини шару води сила тиску на дно у 8 разів більше ніж на кожну зі стінок

2. Айсберг плває в морі так , що об*єм кулі над водою V= 200 м^3 Знайти масу всього асберга , якщо густина льоду = 800 кг\м^3 а води - 1030 кг\м^3

помогите плиз
Я б тобі поміг чувак, але не сильний в фізиці, а тобі дуже сильно це потрібно?...

Magnetto
05-05-2007, 21:14
Я б тобі поміг чувак, але не сильний в фізиці, а тобі дуже сильно це потрібно?...
до завтрашнего утра(8-45)

Ну я
05-05-2007, 21:17
очень большая просьба до завтрашнего утра плиз решите две задачи(Физика Сила Архимеда)

1. Акваріум має форму куба з довжиною ребра = 24 см. За якої товщини шару води сила тиску на дно у 8 разів більше ніж на кожну зі стінок

2. Айсберг плває в морі так , що об*єм кулі над водою V= 200 м^3 Знайти масу всього асберга , якщо густина льоду = 800 кг\м^3 а води - 1030 кг\м^3

помогите плиз
№1 Вода тисне однаково на всі стінки і дно.P=F/S... сила всюди однакова, отже Sдна/Sбічноїграні=8, 24*24/24*х=8 => х=3см
№2 m*g=Vзанчаст*g*РОводи
m=Vзанчаст*РОводи
(Vзанчаст+V)*РОльоду=Vзанчаст *РОводи
Vзанчаст=V*РОльоду/(РОводи-РОльоду)=200*800/(1030-800)=692.65
=(Vзанчаст+V)*РОльоду=892.65*800=714 120

Skay
05-05-2007, 21:26
очень большая просьба до завтрашнего утра плиз решите две задачи(Физика Сила Архимеда)

1. Акваріум має форму куба з довжиною ребра = 24 см. За якої товщини шару води сила тиску на дно у 8 разів більше ніж на кожну зі стінок

2. Айсберг плває в морі так , що об*єм кулі над водою V= 200 м^3 Знайти масу всього асберга , якщо густина льоду = 800 кг\м^3 а води - 1030 кг\м^3

помогите плиз

Магнетто помни деньги решают все даже сложніе задачи с физики по теме сила архимеда :lol:

Magnetto
05-05-2007, 21:52
не.......тебе надо найти масу.....m=PV=800*695=556тонн))) :yes: ;)
я ведь вытер сообщение --> вдуплился что не то сказал...=)

Teoden
09-05-2007, 08:45
Помогите решить уравнение :)
x^( log^3 po 2 (x)- 5log po 2 (x))= 1/16
зарание благодарен

ArmHorse
09-05-2007, 17:03
№1 Вода тисне однаково на всі стінки і дно.P=F/S... сила всюди однакова, отже Sдна/Sбічноїграні=8, 24*24/24*х=8 => х=3см
нет, давление на боковую стенку равно Pст=Fна_дно/(2*Sст). На два делим так как сила давления на стенку линейно увеличивается по мере погружения начиная с нуля и заканчивая силой действующей на дно (ро*g*h), поэтому нужно брать среднее значение силы. Сейчас нет времени считать ответ, вечером посчитаю.

Ну я
09-05-2007, 17:42
нет, давление на боковую стенку равно Pст=Fна_дно/(2*Sст). На два делим так как сила давления на стенку линейно увеличивается по мере погружения начиная с нуля и заканчивая силой действующей на дно (ро*g*h), поэтому нужно брать среднее значение силы. Сейчас нет времени считать ответ, вечером посчитаю.
АБСУРД... Довго думав? Сили дійсьно збільшується лінійно від висоти, але у нас процес не відбувається на протязі часу, нам треба конкретний момент

Magnetto
09-05-2007, 17:46
АБСУРД... Довго думав? Сили дійсьно збільшується лінійно від висоти, але у нас процес не відбувається на протязі часу, нам треба конкретний момент
насчет той задачи там действительно то решение было неправильное что ты написал...но то фигня...мне учитель обьяснил как правильно уже..

Ну я
09-05-2007, 17:49
насчет той задачи там действительно то решение было неправильное что ты написал...но то фигня...мне учитель обьяснил как правильно уже..
я сумнівався над нею... не вмів я ніколи розв"язувати задачі, в яких не треба нічого рахувати, якісні задачі

ArmHorse
09-05-2007, 22:30
АБСУРД... Довго думав? Сили дійсьно збільшується лінійно від висоти, але у нас процес не відбувається на протязі часу, нам треба конкретний моментИМХО абсурд написал ты. Если бы было всё так как ты написал, то вода бы не растекалась, а сохраняла всегда формупосуды.
Вот график распределения силы относительно глубины слоя.

Ну я
10-05-2007, 22:34
ИМХО абсурд написал ты. Если бы было всё так как ты написал, то вода бы не растекалась, а сохраняла всегда формупосуды.
Вот график распределения силы относительно глубины слоя.
Я згоден з графіком, але я не про це, я про те, шо не треба ділити на 2 для усереднення, бо в нас вода не наливається, а налита... сила і тиск постійні

Dimus
10-05-2007, 23:09
Я згоден з графіком, але я не про це, я про те, шо не треба ділити на 2 для усереднення, бо в нас вода не наливається, а налита... сила і тиск постійні
Дуже цікаві балачки..
Ану-ка, згадав задачку для Руслана:
При якій висоті Н в циліндр. посудині радіусом г=5 см. сила тиску на бічну стінку і на дно будуть однаковими? (Саме сила тиску, а не тиск.)

ArmHorse
10-05-2007, 23:32
Я згоден з графіком, але я не про це, я про те, шо не треба ділити на 2 для усереднення, бо в нас вода не наливається, а налита... сила і тиск постійніЕсли ты согласен с графиком, то при чём здесь, точто вода налита? Каждый слой воды (а их огромное количество) давит на стенку на своей высоте давлением ro*g*H*S, где H бесконечно малая величина, в итоге результирующее давление равно интегралу по deltaH. Или ты считаешь, что давление распределено по всей стенке сосуда равномерно? Если так, то налей в презерватив воды, поставь его на стол нижним концом и посмотри, что внизу давление на стенки выше.

ArmHorse
10-05-2007, 23:42
... (Саме сила тиску, а не тиск.)Дай, плиз, физическое определение этих двух, как ты считаешь разных, понятий. Интересно просвятиться в новых аспектах науки.

Dimus
11-05-2007, 18:52
Дай, плиз, физическое определение этих двух, как ты считаешь разных, понятий. Интересно просвятиться в новых аспектах науки.
тиск Р=ро*же*аш;
сила тиску ЕФ=Р*ЕС (F=P*S);
и я что-то не понял, с каких это пор сила и давление одно и тоже. И я думаю, ты не сомневаешься в физической компитенции таких личностей как Ясинский, Фейнман и Ландау, в задачах и лекциях которых встречаются данные понятия.

ArmHorse
11-05-2007, 19:39
тиск Р=ро*же*аш;
сила тиску ЕФ=Р*ЕС (F=P*S);
и я что-то не понял, с каких это пор сила и давление одно и тоже. И я думаю, ты не сомневаешься в физической компитенции таких личностей как Ясинский, Фейнман и Ландау, в задачах и лекциях которых встречаются данные понятия.Ясинский вроде как математик, но это не важно.
Я порылся в инете, и понял, что ты прав :)

Dimus
11-05-2007, 20:03
Ясинский вроде как математик, но это не важно.
Я порылся в инете, и понял, что ты прав :)
Есть два Ясинского: один математик винницкий, другой киевский - в КПИ работает, так я про второго.
ну вот и уладили.)

GoodOk
15-05-2007, 16:54
Народ, підскажіть формулу відстані між точками перетину медіан та бісектрис в прямокутному трикутнику??? :)

Mosk
15-05-2007, 20:15
Народ, підскажіть формулу відстані між точками перетину медіан та бісектрис??? :)


Насколько я знаю такой формулы нету...

GoodOk
15-05-2007, 20:52
Насколько я знаю такой формулы нету...

В прямокутному трикутнику повинна бути! :)

Sergey17
16-05-2007, 11:16
В прямокутному трикутнику повинна бути! :)

гм. виведеш формулу - поділись, цікаво :)

Іво Бобул
16-05-2007, 17:39
Очень нужна помощь. :cry:
Пробил Т.О по химии. Жаль что в химии я полный нуб.
Кто чем может помочь?
Хоть 1 задачку.... :yes:

SKA
16-05-2007, 17:52
Очень нужна помощь. :cry:
Пробил Т.О по химии. Жаль что в химии я полный нуб.
Кто чем может помочь?
Хоть 1 задачку.... :yes:
Закінчити р-ня реакцій:
Перевірте, хто-небуть по валентностях!!!

SKA
16-05-2007, 17:54
гм. виведеш формулу - поділись, цікаво :)
Ось, що я згадав, точка перетину медіан знаходиться на відстані 2/3 починаючи з вершини. Точка перетину бісектрис знаходиться на відстані R від всіх вершин(де R радіус вписаного кола). Але потрібно знайти відстань між цими точками, можливо це комусь допоможе в розв’язанні задачі.......

OLEG_01
16-05-2007, 23:15
2+2=?

OLEG_01
16-05-2007, 23:16
Очень нужна помощь. :cry:
Пробил Т.О по химии. Жаль что в химии я полный нуб.
Кто чем может помочь?
Хоть 1 задачку.... :yes:
9 класс?
это легко хотя я не хорошо учусь!

Іво Бобул
17-05-2007, 17:08
9 класс?
это легко хотя я не хорошо учусь!
Ну так реши раз легко.

Mixey
17-05-2007, 17:14
Закінчити р-ня реакцій:
Перевірте, хто-небуть по валентностях!!!
dobawl9esh 2 pered Fe i w skobkah pishesh O.

freedom
17-05-2007, 17:23
Закінчити р-ня реакцій:
Перевірте, хто-небуть по валентностях!!!

В рівняні де відновлюється ферум воднем:в лівій частині постав 3 перед воднем,а в правій 3 перед водою і 2 перед ферумом.

Mixey
17-05-2007, 17:25
В рівняні де відновлюється ферум воднем:в лівій частині постав 3 перед воднем,а в правій 3 перед водою і 2 перед ферумом.
esli postawish 3 perew wodnem, bydet 2 wodn9 na odnoi storone i 6 na drygoi. prawil'no bydet tak kak 9 napisal

freedom
17-05-2007, 17:28
esli postawish 3 perew wodnem, bydet 2 wodn9 na odnoi storone i 6 na drygoi. prawil'no bydet tak kak 9 napisal

Можеш нормально писати?
Все правильно(як я написав) буде в правій і лівій частині рівняння водню буде 6,оксигену 3 і 2 феруму.

Mixey
17-05-2007, 17:33
Можеш нормально писати?
Все правильно(як я написав) буде в правій і лівій частині рівняння водню буде 6,оксигену 3 і 2 феруму.
normal'no pisat' nemagy, patamy4to 9 w Amerike sei4as. ti sam posmotri: w lewoi 4asti 2 feryma, 3 oksigena i 2 hidrogena. nado na prawoi polowine poly4it' toshe samoe. feryma y nas i tak 2, tak 4to ego ne trogaem. na trebyjutsa eshe 1 ferym i 2 oksigena. tak 4to wstawl9em oksigen w skobki, i pishem 2 pered ferymom. y nas bydet:

2Fe(O)

Mixey
17-05-2007, 17:35
Можеш нормально писати?
Все правильно(як я написав) буде в правій і лівій частині рівняння водню буде 6,оксигену 3 і 2 феруму.
tak kak na kartinke twoei toshe prawil'no, no prosto moi wariant koro4e.

freedom
17-05-2007, 17:40
tak kak na kartinke twoei toshe prawil'no, no prosto moi wariant koro4e.

Якщо писати так як ти то це буде не повне рівняння...Насправді реакція проходить до повного відновлення феруму,а не до двох валентного його оксиду Fe(O).
зи: а де саме ти в Америці?

Mixey
17-05-2007, 17:42
Якщо писати так як ти то це буде не повне рівняння...Насправді реакція проходить до повного відновлення феруму,а не до двох валентного його оксиду Fe(O).
зи: а де саме ти в Америці?
9ffno. 9 prosto ne wdawals9 w takie detali...

w Texase, gorod Gunter, eto wozle Dallasa takoi malen'kii gorodok... 9 tyta po obmeny yshe 10 mes9cew... wot sei4as sishy na yroke...

Magnetto
18-05-2007, 16:36
1).У скільки разів зміниться тиск одноатомного газу в результаті зменшення його об*єму втричі і збільшення середньої кінетичної енергії його молекул вдвічі?


2).Який об*єм займає 100 молей ртуті?

ArmHorse
18-05-2007, 22:03
2).Який об*єм займає 100 молей ртуті?Эта задача не имеет решения так как не указано давление и температура

freedom
18-05-2007, 22:27
Эта задача не имеет решения так как не указано давление и температура

Решыма посколько это не газ и давления и температуры не нужно...
Нужно вычислить масу 100моль(~20кг) ртути и умножить ее на плотность ртути(сотриш в справочнике).
Масу вычислил как сложение молярной(берется из таблицы Д.И. Менделеева) масы и количества моль вещества.

Ну я
18-05-2007, 22:33
Эта задача не имеет решения так как не указано давление и температура
для рідини?

елементарно, Ватсон...
ми знаємо густину, знаємо молярну масу, знайдемо кілсть молів в одному кубічному метрі для цього поділимо масу, яка чисельно відповідає густині на молярну масу

ню=m/мю.... і m і мю - табличні величини, тепер ми знаємо скільки молів на 1 куб метр, тепер знайдемо скільки об"єму займає 100 молів

V100=100/ню... вся задача

№1 P=m*R*T/V*мю

якшо енергія збільшується вдічі, то квадрат швидкості збільшився вдвічі, квадрат швидкості прямомпропорційний темепературі...
Дивлячись на формулу тиску бачимо, шо при збільшенні енергії вдвічі(збільшиться вдвічі температура), і при зменшенні об"єму втричі тиск збільшиться в 6 разів
6 разів

ArmHorse
18-05-2007, 23:00
Решыма посколько это не газ и давления и температуры не нужно...
Ртуть пожет быть и в газообразном состоянии и в твёрдом, да и линейное расширение никто не отменял :) Просто здесь наверняка имели ввиду норм. условия, поэтому ты прав.

SKA
11-08-2007, 19:36
Народ допоможіть:
Циліндрична кастрюля з алюмінію маси М має поперечний переріз S і висоту стінок H. У дні каструлі роблять два маленьких круглих отвори радіусами r1 та r2. Каструлю кладуть на воду. Вантаж якої маси m необхідно помістити у центр каструлі, щоб вона потонула? Поверхневий натяг води a.

-SD-
05-02-2009, 21:27
Дайте плиз ссылки на сайты на которых есть методика и помощь в решении задач по Алгебре ,Геометрии, Химии, Физике.

GUS'
06-02-2009, 00:36
думаю, шо искать подобные вещи в интернете - не лучший выход. в принципе можно, но лучше брать провереный источник. нашумевших книжек хватает, сайтов - поменьше