Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Відпочинок, розваги та знайомства (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Что вы сейчас читаете?... (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=7795)

turs 27-02-2007 22:36

Цитата:

Повідомлення від vdovy
Почитай, он хорошо в этой книге о Британии рассказал.

со временем прочитаю... надеюсь. записываю в очередь.

spirit of SPANGEBOB 27-02-2007 22:45

кинг-керри
..и чужие мысли..(

Яgodka 27-02-2007 22:48

Стивен Кинг
"Светящийся"

turs 27-02-2007 22:55

Цитата:

Повідомлення від Яgodka
стивен кинг
"светящийся"

до речі, шодо Стіва.. Нещодавно прочитав "Зону покриття"(здається, останню на сьогоднішній день) рідною мовою. Сюжет типічно Кінгівський, але переклад надає твору дещо "екзотичний"(як на читача, звиклого до російських перекладів) колорит. якість перекладу непогана. сам твір на рівні.

Не буду казати якою мовою краще читати його твори, але до "українського" Кінга я банально не звик. :confused:
ось.

Яgodka 27-02-2007 22:59

Цитата:

Повідомлення від turs
до речі, шодо Стіва.. Нещодавно прочитав "Зону покриття"(здається, останню на сьогоднішній день) рідною мовою. Сюжет типічно Кінгівський, але переклад надає твору дещо "екзотичний"(як на читача, звиклого до російських перекладів) колорит. якість перекладу непогана. сам твір на рівні.

Не буду казати якою мовою краще читати його твори, але до "українського" Кінга я банально не звик. :confused:
ось.

Я теж "Зону покриття" прочитала недавно :yes:
Дійшла висновку що в перекладі українському не те :no:
Втрачається "нить накала" :confused:

turs 27-02-2007 23:05

Цитата:

Повідомлення від Яgodka
Я теж "Зону покриття" прочитала недавно :yes:
Дійшла висновку що в перекладі українському не те :no:
Втрачається "нить накала" :confused:

просто вся увага зосереджується на сприйнятті незвичного викладення тексту твору, пошук паралелей зі звичною стилістикою, тощо...
Наприклад, у мене перша сотня сторінок витрачалася на адаптацію до нюансів.

Vdovy 27-02-2007 23:07

А є у когось Кінг в оригіналі? але саме оригінальний текст, не адаптований.
І "паперовий", а не електронний варіант

turs 27-02-2007 23:11

Цитата:

Повідомлення від vdovy
А є у когось Кінг в оригіналі? але саме оригінальний текст, не адаптований.
І "паперовий", а не електронний варіант

Десь "Insomnia" була... та комусь дав в якості, як то кажуть, "self-education"... на свою голову. тепер можна вже сказати тому "Безсонню" надобраніч :cry:

Vdovy 27-02-2007 23:13

Цитата:

Повідомлення від turs
Десь "Insomnia" була... та комусь дав в якості, як то кажуть, "self-education"... на свою голову. тепер можна вже сказати тому "Безсонню" надобраніч :cry:

У мене теж так купа книг розійшлась - Грішема 'The Chamber', 'Client', 'Street Lawyer', ще якісь бойовикиБ штук 5-6 :(

++Coma White++ 05-05-2007 12:29

...
 
Я сейчас читать Энн Райс "Интервью с вампиром",просто супер))....кино просто обожаю))....раз 30 его уже посмотрела))....пока диск не здоххх...((


Поточний час: 14:35. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024