Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Комерційний форум (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=11)
-   -   ПОИСК: Вело-ексцентрик (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=62641)

_Igor_ 21-11-2015 14:46

Вело-ексцентрик
 
Придбаю за символічну ціну, прийму в дар поломаний Вело-ексцентрик ТАКИЙ або ТАКИЙ
Хочу модернізувати малому лобзік.

semion 21-11-2015 21:42

так лучше сразу моторчик приделать...

_Igor_ 21-11-2015 22:15

Цитата:

Повідомлення від semion (Повідомлення 3154828)
так лучше сразу моторчик приделать...

для чого цей сарказм?:rolleyes:

semion 21-11-2015 22:16

просто подумал ,что лень уже закрутить барашек...

_Igor_ 21-11-2015 22:17

Цитата:

Повідомлення від semion (Повідомлення 3154839)
просто подумал ,что лень уже закрутить барашек...

тобі не лень, мені теж ні - а в дитини не вистачає сили закрутити щоб не виривало полотно

semion 21-11-2015 22:19

так увеличить плечо - отверткой.. а то зажать такую эксцертику тоже нужно силы приложить... Эксц скорее для скорости монтажа. а в лобзике - главное усидчивость и выдержка. спешка не нужна.
И чтоб не вырывало - доработайте место крепления, шайбы, гайки...

_Igor_ 21-11-2015 22:22

Цитата:

Повідомлення від semion (Повідомлення 3154841)
так увеличить плечо - отверткой.. а то зажать такую эксцертику тоже нужно силы приложить... Эксц скорее для скорости монтажа. а в лобзике - главное усидчивость и выдержка. спешка не нужна.
И чтоб не вырывало - доработайте место крепления, шайбы, гайки...

повторюю - дитині не 20 років... яка отвертка? :rolleyes:

як що не маєш що запропонувати прохання не флудити
є люди які ломані екси викидають - а мені він стане у пригоді

semion 21-11-2015 22:24

да не вопрос.. я предлагаю научить стаить отвертку в барашек таким образом увеличить плече. второй способ - простая гайка и ключ.. а эксцентрик - попробуйте на велосипеде или на самокате (скутере) - пускай ребенок зажмет. а потом ставьте на лобзик. и не флужу а хочу понять, накой это нада... Удачи в поиске разумного решения...

_Igor_ 21-11-2015 22:32

Цитата:

Повідомлення від semion (Повідомлення 3154843)
да не вопрос.. я предлагаю научить стаить отвертку в барашек таким образом увеличить плече. второй способ - простая гайка и ключ.. а эксцентрик - попробуйте на велосипеде или на самокате (скутере) - пускай ребенок зажмет. а потом ставьте на лобзик. и не флужу а хочу понять, накой это нада... Удачи в поиске разумного решения...

малий має велік з ексцентріками - справляється з ними відмінно

я от зажимаю лобзік йому отверткою і ключиком - скажу так, для дитини в 11 натягнути полотно і крутити одночасно зажим, маючи при тому тільки 2 руки :lol: - не реально, треба як мінімум 2 руки які зжимають сам лобзік і 2 руки які крутять отверткою і ключиком

як що маєш лобзік - спробуй. от тоді вислухаю пропозиції :cool:

от з цього і виплило рішення про ексцентріки

semion 21-11-2015 22:36

Цитата:

Повідомлення від _Igor_ (Повідомлення 3154847)
малий має велік з ексцентріками - справляється з ними відмінно

я от зажимаю лобзік йому отверткою і ключиком - скажу так, для дитини в 11 натягнути полотно і крутити одночасно зажим, маючи при тому тільки 2 руки :lol: - не реально, треба як мінімум 2 руки які зжимають сам лобзік і 2 руки які крутять отверткою і ключиком

як що маєш лобзік - спробуй. от тоді вислухаю пропозиції :cool:

от з цього і виплило рішення про ексцентріки

У мене також були уроки праці. і до речі, досить не погано. і лобзиком працювали.
Зажимаєш один кінець пилочки рукою, дотягуєш викруткою, потім до верстаку (чи що там ви використовуєте) одним кінцем впираєте, а іншим жме тілом (можна рукою), інша рука при цьому вільна, в неї кладете викрутку (або напилок), вміщуєте у барашек і айда... А затиснути ексцентрик теж необхідно бути трируким...)))
Ще варіант - берете мотузку, пару раз обертаєте навколо попередньо стиснутого лобзику, тепер без напряга можете вільно вставити пилочку і крутити... При цьому вже стискати підкову не потрібно... Все одно не розумію..
А за моторчик - пропозиція не спроста... Є й такі рішення. Я на кружку авіамоделювання нервюри різав на такому верстаці... Моторчик рухав лобзик вгору вниз... лишалось лише деталь ворушити... Ото механізацція...


Поточний час: 01:57. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024