Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Комерційний форум (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=11)
-   -   ПОИСК: Ищу специалиста по позвоночнику (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=35962)

Илюха 13-03-2012 10:14

Ищу специалиста по позвоночнику
 
Посоветуйте хорошего врача!Травмировался на соревнованиях.

neakr 13-03-2012 10:20

Телефона на жаль не памятаю, але можу підказати: в 1 лікарні (біля політеху) Заєць Андрій Миколайович. Той корпус що зліва, 1 поверх, трохи далі за ренгеном кабінет вроді 118. Спеціаліст вмсококласний і бере недорого

aroundtrance 13-03-2012 10:36

Мой тебе совет, найди частную клинику, и не экономь на этом , с этим шутить нельзя.

vinbazar 13-03-2012 10:39

Цитата:

Повідомлення від aroundtrance (Повідомлення 2715892)
Мой тебе совет, найди частную клинику, и не экономь на этом , с этим шутить нельзя.

часні клініки тільки бало витягують - стикався - знаю (

aroundtrance 13-03-2012 10:43

Цитата:

Повідомлення від vinbazar (Повідомлення 2715895)
часні клініки тільки бало витягують - стикався - знаю (

А что, лучше сэкономить а потом мучиться? На здоровье нельзя экономить. Если есть действительно хорошие знакомые врачи, то это другое дело.

vinbazar 13-03-2012 10:45

Цитата:

Повідомлення від aroundtrance (Повідомлення 2715898)
А что, лучше сэкономить а потом мучиться? На здоровье нельзя экономить. Если есть действительно хорошие знакомые врачи, то это другое дело.

не економити - а знайти нормального лікаря, перевіреного вже кимось

vov 13-03-2012 10:49

Цитата:

Повідомлення від aroundtrance (Повідомлення 2715892)
Мой тебе совет, найди частную клинику, и не экономь на этом , с этим шутить нельзя.

клініки по хребту - мілоє дєло для лікарів-бариг. мій знайомий лікар (до речі, кандидат медичних наук) пішов на курси по масажу на два тижні в Києві і зараз працює в одній з найвідоміших клінків по хребту.
Він каже, що ніхто нічого не лікує, лише роблять масаж та обезболюють. Грубо кажучи, знімають проблему на пару місяців. Укол обезболювального коштує копійки + колять мочегонне, щоб клітини воду віддягули з тих місць, де травма. Він каже, що реального лікування немає і бути не може, а з кожного пацієнта вони в середньому беруть за лікування (кілька сеансів) 1800 грн.
людина прийшла, їй вкололи обезболююче - стало легше і вона з радістю достає бабло. а причину то ніхто не лікує, бо це гімор і на це треба роки.

bammer 13-03-2012 10:54

Институт позвоночника на Ленских событий, 50. (0432)570-517 096-360-22-57
Контора частная, но оно того стоит. Лет 7 назад пришлось там побывать, сделали все в лучшем виде, больше проблем не было. Рекомендую.

amoremio 13-03-2012 10:55

Колісник Петро Федорович, Центр вертебрології біля "Пироговки". Один із кращих у Вінницькій області (якщо не кращий), однак і ціна сеансу у нього відповідна.
вул. Блока, 30 Тел.: 66-22-32. Бувай здоровий!

Серёга 13-03-2012 11:28

Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2715903)
клініки по хребту - мілоє дєло для лікарів-бариг. мій знайомий лікар (до речі, кандидат медичних наук) пішов на курси по масажу на два тижні в Києві і зараз працює в одній з найвідоміших клінків по хребту.
Він каже, що ніхто нічого не лікує, лише роблять масаж та обезболюють. Грубо кажучи, знімають проблему на пару місяців. Укол обезболювального коштує копійки + колять мочегонне, щоб клітини воду віддягули з тих місць, де травма. Він каже, що реального лікування немає і бути не може, а з кожного пацієнта вони в середньому беруть за лікування (кілька сеансів) 1800 грн.
людина прийшла, їй вкололи обезболююче - стало легше і вона з радістю достає бабло. а причину то ніхто не лікує, бо це гімор і на це треба роки.

в больнице делают только обследование, ренген и прочии анализы. А лечить можно как в больнице, так и в частных клубах "ЛФК" (лікувальна фізкультура). Там и массаж, если это нужно будут делать, конечно за определенное бабло и дают всякие разные упражнения для лечения, укрепления и т.д. Я чё так говорю, у меня девушка там уже пол года работает, только с детьми 3-11 лет. Приходят и со скалиозами, после операций, детки с ДЦП.
Так что согласен что в клинике или в больнице снимут боль и сделают обследование, а вот тренироваться уже нужно в другом месте


Поточний час: 17:40. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024