Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Незрозумілий пил (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=17003)

Legol@s 06-09-2008 21:36

Незрозумілий пил
 
Учора зустрів на своєму шляху пилову хмару,після проходження через неї почав раптово кашляти.
на сьогодні всі симптоми ГРЗ.
шо то є? ви з таким на днях не зустрічались?

*пости типу: "шо ти курив?",не пропонувати!

ArmHorse 06-09-2008 21:41

Обычно заразиться через пыль можно очень даже просто - больные плюют мокроты на асфальт, после высыхания возбудитель вместе с пылью попадает к другому человеку. Звучит противно, но это факт.

Legol@s 06-09-2008 21:58

Цитата:

Повідомлення від ArmHorse (Повідомлення 2367273)
Обычно заразиться через пыль можно очень даже просто - больные плюют мокроты на асфальт, после высыхания возбудитель вместе с пылью попадает к другому человеку. Звучит противно, но это факт.

Але це був якийсь дивний пил,бо він не лягав на землю,а був у повітрі...

Legol@s 06-09-2008 22:05

Цитата:

Повідомлення від Uncle Splin (Повідомлення 2367280)
аллергия часто сопровождается симптомами, характерными для орз.

я не алергик..

Andrei 06-09-2008 22:27

Не займайся телепотізмом, здай аналізи і проби грунту з місця пригоди до санепідемстанції, там тобі розпишуть всі алергени, збудники хвороб і перевищення ГДК :yes:

Legol@s 06-09-2008 23:52

Цитата:

Повідомлення від Andrei (Повідомлення 2367288)
Не займайся телепотізмом, здай аналізи і проби грунту з місця пригоди до санепідемстанції, там тобі розпишуть всі алергени, збудники хвороб і перевищення ГДК :yes:

та шо ви поради мені сиплите!!!1
я ж не консультуюсь ,шо мені робити.
я питаю,шо це за хмара з пилу,яка трималась у повітрі!

Foggy 07-09-2008 00:12

ну пыль вообще не сразу оседает...
и неисключено что одно с другим совсем не связано. а может это вообще какое-то кислотнотрасгипермегапара нормально радиационноанунафигистиче ское облако)))

ЗЫ и всетаки, где берешь такую?)))

Legol@s 07-09-2008 00:41

Цитата:

Повідомлення від Foggy (Повідомлення 2367302)
ну пыль вообще не сразу оседает...
и неисключено что одно с другим совсем не связано. а может это вообще какое-то кислотнотрасгипермегапара нормально радиационноанунафигистиче ское облако)))

ЗЫ и всетаки, где берешь такую?)))

а вдруг хD
жаль із собою не було прибору Гейгера.

зи:бггггг)

Profffesor 07-09-2008 09:54

Цитата:

Повідомлення від Legol@s (Повідомлення 2367307)
а вдруг хD
жаль із собою не було прибору Гейгера.

зи:бггггг)

Поверь мне,человеку,который про радиоактивность узнал далеко не из ЖДАЛКЕРА или ХАЛКА-итак:
Во-первых-шанс встретить такое облако с ,,горячей частичкой,,-1:10000000,хотя вероятность взрыва на ЧАЕС была такой же....
Во-вторых-Радоактивность-штука то непростая.Даже при дозах,которые превышают смертельные в 2-3раза ,первая реакция человека наступает не ранее чем через 5-30мин.Так-что,если б это было радиоактивным заражением-ты б тему создать не успел бы....

Legol@s 07-09-2008 18:38

Цитата:

Повідомлення від Profffesor (Повідомлення 2367323)
Поверь мне,человеку,который про радиоактивность узнал далеко не из ЖДАЛКЕРА или ХАЛКА-итак:
Во-первых-шанс встретить такое облако с ,,горячей частичкой,,-1:10000000,хотя вероятность взрыва на ЧАЕС была такой же....
Во-вторых-Радоактивность-штука то непростая.Даже при дозах,которые превышают смертельные в 2-3раза ,первая реакция человека наступает не ранее чем через 5-30мин.Так-что,если б это было радиоактивным заражением-ты б тему создать не успел бы....

та я ж не кажу,шо воно було радіоактивне... може шось із роду "смогу" :confused:
за інфу дякую.


Поточний час: 11:37. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024