Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Политическая жизнь в Украине (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=14271)

Николаич 30-12-2007 23:12

Цитата:

Повідомлення від Драматург (Повідомлення 2207724)
тому що під ніком платона сидить та людина, що важко навіть уявити що ця людина може сидіте на цьому форумі - це Тарас Чорновіл (маю сподівання що після цього написаного мною, я ще тиждень проживу:d)

:) Дуже інколи шкода що яблуко від яблуні так далеко пада...
))) А взагалі то, Черкащина не Донетчина... Мабуть тому й заглядає сюди інколи... через паркан

Irus'ka 31-12-2007 00:18

Не знаю, хто що там... мені подобається Юля! Обіцяла підвищити степендію - виконала обіцянку!;)Поважаю...:)
а так взгалі-то в нас політики немає, в нас на політиці будують шой бізнес!

freedom 31-12-2007 00:30

Цитата:

Повідомлення від Irus'ka (Повідомлення 2207807)
Не знаю, хто що там... мені подобається Юля! Обіцяла підвищити степендію - виконала обіцянку!;)Поважаю...:)
а так взгалі-то в нас політики немає, в нас на політиці будують шой бізнес!

Як поверхнево Ви це сказали(про Юлію Володимірівну)...Побачимо як це обернеться для економіки країни...Про політику згоден...

Николаич 31-12-2007 00:36

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2207843)
Як поверхнево Ви це сказали(про Юлію Володимірівну)...Побачимо як це обернеться для економіки країни...Про політику згоден...

А нехай потрусить...
Економікою країни вже 16 років всі так болісно переймаються, а вона чомусь ніяк не хоче адекватно реагувати на чаяння доброзичливців

freedom 31-12-2007 00:43

Цитата:

Повідомлення від Николаич (Повідомлення 2207854)
А нехай потрусить...
Економікою країни вже 16 років всі так болісно переймаються, а вона чомусь ніяк не хоче адекватно реагувати на чаяння доброзичливців

Головне щоб це трусіння було не наших кишень(підвищення цін)...З 1 січня буде підвищення цін на газ для підприємств, що в свою чергу призведе на здороженню їх продукції...З сьогоднішнього дня подорожчав хліб на 30коп...Я вже не говорю що подорожчав проїзд на приміських маршутах..До одного місця таке підвищення стипендії, якщо за ту стипендію я зможу купити все те що я зможу за теперішню в такій самій кількості...

Николаич 31-12-2007 01:15

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2207864)
Головне щоб це трусіння було не наших кишень(підвищення цін)...З 1 січня буде підвищення цін на газ для підприємств, що в свою чергу призведе на здороженню їх продукції...З сьогоднішнього дня подорожчав хліб на 30коп...Я вже не говорю що подорожчав проїзд на приміських маршутах..До одного місця таке підвищення стипендії, якщо за ту стипендію я зможу купити все те що я зможу за теперішню в такій самій кількості...

Газ - ініціатива Росії... Підвищення для підприємств відбулося би навіть тоді, якби тягар сплати поклали також на населення...
Я зовсім не вихвалюю Юліні соцреформи, вона просто робить те що обіцяла... Я про те що цій країні треба вже давно жорстка рука, яка нехай і краде, але й вимагає щоб ті крадії хоч трохи ділились... До того ж, судячи по першому її прем"єрству, вона намагається працювати відкрито і публічно..
Час розсудить

freedom 31-12-2007 01:26

Цитата:

Повідомлення від Николаич (Повідомлення 2207894)
Газ - ініціатива Росії... Підвищення для підприємств відбулося би навіть тоді, якби тягар сплати поклали також на населення...
Я зовсім не вихвалюю Юліні соцреформи, вона просто робить те що обіцяла... Я про те що цій країні треба вже давно жорстка рука, яка нехай і краде, але й вимагає щоб ті крадії хоч трохи ділились... До того ж, судячи по першому її прем"єрству, вона намагається працювати відкрито і публічно..
Час розсудить

Звісно час покаже...Але думаю це будуть знову виправдання типу:"Я старалась але мені не дали зробити....".....Я взагалі не люблю тих людей які просто кажуть я за "такогото політика", бо він класний, а нічим цього підтвердити не можуть...Я не проти власне Тимошенко, я взагалі "за" якщо це буде дійсно конструктивна робота її як прим"єра(теперішній бюджет не спонукає вірити в це:confused:),а не робота "на публіку"....

freedom 01-01-2008 14:47

Цитата:

Повідомлення від Иценков (Повідомлення 2208736)
Очень скоро так же будут недоверять и Тимошенко. А вообще на Украине есть ли политики, которым можно доверять? На мой взгляд из Крыма - таковых нет. Причина в отсутствии политических партий, как таковых. В отсутствии желания строить государство, ибо как его можно строить, не имея концепции, плана и пр. Что ждет дом, построенный наспех и без проекта?

А при чому тут Крим?:uups:...

freedom 01-01-2008 20:20

Цитата:

Повідомлення від Судья Ди (Повідомлення 2208868)
ага. ща все попрутся в студенты и будут, как колорадские жуки, на повышенных стипендиях объедать страну. :)

Хватить в принципі цих студентів що вже є:)...Я висловився за розмір стипендій і їх необгрунтованість...Новий бюджет це бюджет проїдання, а не розвитку...

freedom 01-01-2008 20:24

Цитата:

Повідомлення від Судья Ди (Повідомлення 2208869)
не понял??? какой нафиг план при свободной рыночной экономике??? госплан тебе подавай, да? :lol:

А причому тут ринок? Якщо мова йде про розвиток держави в цілому(всі сфер).


Поточний час: 03:40. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024