Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Политическая жизнь в Украине (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=14271)

freedom loving 03-01-2008 14:02

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2208877)
Хватить в принципі цих студентів що вже є:)...Я висловився за розмір стипендій і їх необгрунтованість...Новий бюджет це бюджет проїдання, а не розвитку...

Если не секрет, сколько получает на "прожигание жизни" нынешний студент???
2freedom
Приведите пример бюджета "не проедання"...

freedom loving 03-01-2008 14:07

Цитата:

Повідомлення від Иценков (Повідомлення 2208736)
Очень скоро так же будут недоверять и Тимошенко. А вообще на Украине есть ли политики, которым можно доверять? На мой взгляд из Крыма - таковых нет. Причина в отсутствии политических партий, как таковых. В отсутствии желания строить государство, ибо как его можно строить, не имея концепции, плана и пр. Что ждет дом, построенный наспех и без проекта?

Все есть и план и концепт - просто нам, народу, этого показывать нельзя......
Идет разделение общества "по старым, добрым принципам" на патрициев и плебеев.....

freedom 03-01-2008 15:19

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210452)
Если не секрет, сколько получает на "прожигание жизни" нынешний студент???
2freedom
Приведите пример бюджета "не проедання"...

Ну, зараз стипендія звичайна щось біля 156грн. і кіка копійок...Тільки її я не прожигаю...Прожигаю свої заробітки іноді приходиться і з степендії брати трохи грошеннят...Так стипендія і де на навчання, проїзд, харчування і на мобільний зв"зок...

В нас таких бюджетів не було...Але були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було(не пам"ятаю хто прим"єром був)...

freedom loving 03-01-2008 15:42

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210502)
Ну, зараз стипендія звичайна щось біля 156грн. і кіка копійок...Тільки її я не прожигаю...Прожигаю свої заробітки іноді приходиться і з степендії брати трохи грошеннят...Так стипендія і де на навчання, проїзд, харчування і на мобільний зв"зок...
В нас таких бюджетів не було...Але були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було
(не пам"ятаю хто прим"єром був)...

156 грн/30 = 5 грн+ пару коп на один день?????
стипендия должна равняться прожиточному минимуму (хотя бы официальному)
Очень весомый аргумент - "В нас таких бюджетів не було...були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було, но ни рокыв ны прымера не памянтаююю"...
Чиста канретна по базару и забазарыл!!!!!

freedom 03-01-2008 15:47

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210520)
156 грн/30 = 5 грн+ пару коп на один день?????
стипендия должна равняться прожиточному минимуму (хотя бы официальному)
Очень весомый аргумент - "В нас таких бюджетів не було...були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було, но ни рокыв ны прымера не памянтаююю"...
Чиста канретна по базару и забазарыл!!!!!

-20 грн проїзний+25грн моб зв"зок=101грн...
Всмислі?....Я шось не ферштейн:uups:....

freedom loving 03-01-2008 15:50

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210522)
Всмислі?....Я шось не ферштейн:uups:....

Не понимаеш, что сам написал про бюджеты прошлых лет/правительств/цветных/блатных и прочих нах/ных?????

freedom 03-01-2008 16:06

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210525)
Не понимаеш, что сам написал про бюджеты прошлых лет/правительств/цветных/блатных и прочих нах/ных?????

Я написав, були бюджети в яких дифіциту майже не було...Та й останні роки було якесь екстримальне прийняття бюджетів(на скору руку)...Проблема Тимошенко, що вона хоче перед всіма задобритися, роздати побільше, а от подумати де взяти те що роздавати, якось не виходить в неї....

freedom loving 03-01-2008 16:18

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210541)
Я написав, були бюджети в яких дифіциту майже не було...Та й останні роки було якесь екстримальне прийняття бюджетів(на скору руку)...Проблема Тимошенко, що вона хоче перед всіма задобритися, роздати побільше, а от подумати де взяти те що роздавати, якось не виходить в неї....

Для того, что бы опровергнуть твоё не правдивое утверждение про то, что "були бюджети в яких дифіциту майже не було.." и тд. я прошу конкретизировать "что ты имела в виду????", какие года, кто премъерил и тд.!?!?
Ферштейн????
де взяти - да просто меньше красти!!!!!

freedom 03-01-2008 16:26

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210551)
Для того, что бы опровергнуть твоё не правдивое утверждение про то, что "були бюджети в яких дифіциту майже не було.." и тд. я прошу конкретизировать "что ты имела в виду????", какие года, кто премъерил и тд.!?!?
Ферштейн????
де взяти - да просто меньше красти!!!!!

Я взагалі він, а не вона...
Береш гуглю чи мету вводиш: бюджети України за період 2000-2007роки...І знаходиш в якому був найменший % інфляції і найменший дифіцит от той і буде найкращим варіантом...Я б пошукав але сьогодні вночі витратив останній траф:).....
зи можна ще на сайті ВР, там теж повинні бути бюджети....

freedom loving 03-01-2008 16:32

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210555)
Я взагалі він, а не вона...
Береш гуглю чи мету вводиш: бюджети України за період 2000-2007роки...І знаходиш в якому був найменший % інфляції і найменший дифіцит от той і буде найкращим варіантом...Я б пошукав але сьогодні вночі витратив останній траф:).....
зи можна ще на сайті ВР, там теж повинні бути бюджети....

Взагалы то були слова ыз песны, а из песни слов не выкинеш.....
Про Гулю и др. я и сам знаю, но просто расчитывал, что ты сам за свои слова, как настоящщий ПР отбазарищщщ.....
Але ж ты втратыв увесь свый траф и это на 15.30. 03.01.08.
Балабол кароче....


Поточний час: 22:09. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024