Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Чи потрібно в Україні узаконити багатоженство, проституцію і продаж наркотиків (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=10849)

AKM 01-06-2007 22:17

Чи потрібно в Україні узаконити багатоженство, проституцію і продаж наркотиків
 
Багатоженство потрібно узаконити, нехай кожен сам собі вирішує скільки...
і зменшиться кількість випадків подружньої зради

Проституція - була і буже завжди хоч як ти з нею не борись.
Так не простіше узаконити цей вид діяльності, профспілки будуть турбуватись про належні умови праці, та й нам не завадить додатковий прибуток в наш бюджет

А ще потрібно узаконити продаж коноплі. Люди вживають наркотики бо це заборонено, а те що заборонено воно завжди притягує увагу. Якщо легалізувати вживання коноплі то це приведе до зменьшення кількості наркоманів в нашій країні :d

А що ви думаєте? :cool:

Лосёнок 01-06-2007 22:22

Цитата:

Повідомлення від AKM
Багатоженство потрібно узаконити, нехай кожен сам собі вирішує скільки...
і зменшиться кількість випадків подружньої зради

Проституція - була і буже завжди хоч як ти з нею не борись.
Так не простіше узаконити цей вид діяльності, профспілки будуть турбуватись про належні умови праці, та й нам не завадить додатковий прибуток в наш бюджет

А ще потрібно узаконити продаж коноплі. Люди вживають наркотики бо це заборонено, а те що заборонено воно завжди притягує увагу. Якщо легалізувати вживання коноплі то це приведе до зменьшення кількості наркоманів в нашій країні :d

А що ви думаєте? :cool:

думаю что стоит узаконить проституцию, и "заставить" этот бизнес выйти из тени...

наркоту нельзя легалезировать, ибо все скурятся нафик...

а вот про многоженство :rolleyes:

зы первый

Lil Золотой 01-06-2007 22:24

неттт

Лосёнок 01-06-2007 22:25

Цитата:

Повідомлення від Lil Золотой
неттт

почему? :rolleyes:

AKM 01-06-2007 22:26

Цитата:

Повідомлення від Lil Золотой
неттт

аргуметуйте свою думку

Лосёнок 01-06-2007 22:30

Цитата:

Повідомлення від AKM
аргуметуйте свою думку

ну а как ты думаешь?

clubni4ka 01-06-2007 22:31

ia dymaiy zhodniy kraini ne treba ze yzakoniyvatu=)mu zh zum ysim boremosia nevzhe prosto tak?ni,mu boremosia tomy sho ysi zi re4i taki iak narkotuku,prostutyziya ta bagato inshogo psyiyt nashe zhuttia!Bagatozhenstvo ia vvazhaiy prosto zlo4unom tomy sho ze zbutkyvannia nad zhinkamu ta povushennia samoozinku kozhnogo 4olovika!!!!ze ogudno!4omy vu vvazhaete sho lushe 4olovik xo4e bytu oblaskanum z ysix storin?zhinku takozh pragnyt bytu oblaskanumu ta koxanumu bagatma 4olovikamu!!!Prostutyziya to strashno!!!!skilku bidolashnux malenkux div4atok iaki ne maiyt batkiv abo maiyt batkiv puyakiv zmysheni takum 4unom zarobliatu na zhuttia abo she girshe ix prumyshyiyt iaksho ze legalizyvatu sho byde robutusia na vyluziax nashoi krainu?!nixto ne podymav pro ixni strazhdannia i pro syteneriv iaki vuvoziat svoix zhertv za kordon i ti neshasni ne ba4yt ne kopiyku do samoi svoi smerti iaka byvae she girshoiy za ix zhuttia?!!podymaite pro ze yse a pro sviato narkomaniv v takomy vupadky krashe navit ne bydy govorutu!!!

AKM 01-06-2007 22:33

Цитата:

Повідомлення від Лосёнок
ну а как ты думаешь?

Як я думаю я написав в першому пості. Мені цікаво що думають інші і чому вони думають так чи інакше

Лосёнок 01-06-2007 22:33

Цитата:

Повідомлення від clubni4ka
ia dymaiy zho .........

ниасилил... ничё не понятно

Лосёнок 01-06-2007 22:34

Цитата:

Повідомлення від AKM
Як я думаю я написав в першому пості. Мені цікаво що думають інші і чому вони думають так чи інакше

а дык завтыкал сори :uups:


Поточний час: 02:04. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024