Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Оператори та провайдери (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=20)
-   -   TV:DVB-T2 (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=21472)

Bagration 07-09-2012 13:12

Уже пройшло більше двох тижнів як я використовую цифровий приймач SТRОNG і за цей час накопилось багато вражень.
Почну спочатку з недоліків самого приймача:
- дуже сильно гріється БП, немає нормальних отворів для вентиляції, хоч бери дрель і роби їх сам.
- усі спроби відредагувати список телеканалів закінчуються невдачею, спочатку усе виходить але через декілька вмикань тюнера видалені канали повертаються, а список стає таким яким був у момент налаштування.
- дуже дратує зависання телеканалів, приблизно 5 раз на 2 години.
- зависають не тільки канали а й сам тюнер підчас обновления, яке відвувається щоразу після його вмикання яке теж відбувається не менше хвилини.
- підчас перегляду має місце такий ефект коли озвучка невстигає за картинкою.
Тепер про самі телеканали а їх є 30.
- немає жодного кіношного та спортивного канала, зате їх спробували замінити на Ентер-фільм (радянське кіно) та Хокей.
- добавили 2 муз. канали тепер їх аж 3.
- окремо про дитячий піксельТV, особисто я його б заборонив тому що те що він показує виховує з дітей стадо баранів.

А тепер про хороше:
+ приємно порадувала можливість відтворення mkv з флешки особливо при наявності НDMІ.
+ картинка транслюється у дійсно чудовій якості.
+ приємно здивувала наявність каналів 2+2 і МЕГА напевно це єдині канали із доданих які можна дивитись.

Спростовую міф про те що потрібна спеціальна антена, це не так, майже всі антени справляються з прийомом.

Не можу нічого сказати про трімакс так як не чув поганих відгуків.

Особисто я розчарований цифровим телебаченням.

parker 13-09-2012 13:54

Цитата:

Повідомлення від j.com (Повідомлення 2774801)
кабельное hd в Виннице есть?

Пока не слышал. Воля планировала ввести HD ТВ. В многих других городах уже сделали.

rosso 15-09-2012 11:30

STRONG
Напишу вкратце про минусы, с плюсами вроде и так все понятно.
1. Долго загружаеться.
2. При выключении сбивает отсортированый список каналов
3. Медиаплеер отстойный,а именно не воспроизводит звук в фильмах кроме мп3, хотя тянет картинку 1080 и нормально перематывает
4. Маштабирование маловразумительное
5. USB с задней стороны
Рекомендуеться к покупке.

vg77 15-09-2012 15:34

Кстати, я установил Strong в сельской местности,
он нормально работает с "польской" антенной с усилителем.
Встроенный усилитель антенны в тюнере практически бесполезен.

ortodox 15-09-2012 22:43

Цитата:

Повідомлення від vg77 (Повідомлення 2780057)
Кстати, я установил Strong в сельской местности,
он нормально работает с "польской" антенной с усилителем.
Встроенный усилитель антенны в тюнере практически бесполезен.

Какое расстояние от телецентра?
В Казатине например на польскую из Винницы не берёт.
Из Бердичева берёт только 16 каналов.:(

Bagration 15-09-2012 23:51

Цитата:

Повідомлення від rosso (Повідомлення 2779991)
STRONG
Напишу вкратце про минусы, с плюсами вроде и так все понятно.
1. Долго загружаеться.
2. При выключении сбивает отсортированый список каналов
3. Медиаплеер отстойный,а именно не воспроизводит звук в фильмах кроме мп3, хотя тянет картинку 1080 и нормально перематывает
4. Маштабирование маловразумительное
5. USB с задней стороны
Рекомендуеться к покупке.

Як ви можете рекомендувати його з такими мінусами, які доречі не всі. Склалось враження що цей пристрій було спроектовано нашвидкоруч у якомусь підвалі, коротше кажучи Бета версія.
Купувати не рекомендую.

rosso 16-09-2012 00:46

Тут все очень просто. Альтернативы особо нет. Качество каналов высокое.Мгновенно ловит 32 канала там , где показывают не все каналы,хороший звук. Простота работы, выход HDMI для панелей. К плееру надо относиться как к приятному бонусу. Хочешь плеер , берешь за 1000 грн Дюну 101 или смотри с/на компе. кстати тянет как флешку, так и карман (довольно капризный по питанию) с NTFS. Есть инфо, что заводишь с HDMI на ресивер и он тебе декодирует хоть AAC , хоть DTS. Нормальное устройство , но не совершенное. Да ему надо поддержку всех распространенных форматов, сетевой разьем или даже вайфай, не помешало бы табло хотя бы 2-х строчное, встроенный торрент клиент и браузер. Но увы. Есть что есть.

Bagration 16-09-2012 22:51

Цитата:

Повідомлення від rosso (Повідомлення 2780219)
Тут все очень просто. Альтернативы особо нет. Качество каналов высокое.Мгновенно ловит 32 канала там , где показывают не все каналы,хороший звук. Простота работы, выход HDMI для панелей. К плееру надо относиться как к приятному бонусу. Хочешь плеер , берешь за 1000 грн Дюну 101 или смотри с/на компе. кстати тянет как флешку, так и карман (довольно капризный по питанию) с NTFS. Есть инфо, что заводишь с HDMI на ресивер и он тебе декодирует хоть AAC , хоть DTS. Нормальное устройство , но не совершенное. Да ему надо поддержку всех распространенных форматов, сетевой разьем или даже вайфай, не помешало бы табло хотя бы 2-х строчное, встроенный торрент клиент и браузер. Но увы. Есть что есть.



Ви помиляєтесь АЛЬТЕРНАТИВА ЗАВЖДИ Є так як і є право вибору. Можна купити тюнер або докласти 200грн і поставити тарілку, і взагалі який сенс купувати тюнер якщо всерівно нема що дивитись. Каналів зараз 28 а не 32. Єдине що радує так це відтворення mkv з usb а особливо при виході через hdmі. Звісно гріх скаржитися якщо ти отримав його безкоштовно, але купувати його не варто. Я думаю що варто зачекати, всерівно до нового року аналог не вимкнуть.

rosso 17-09-2012 00:03

Не надо все валить в одну кучу. В 10-20 км от Винницы есть такие села как Дашковцы и там живет 3 тыс человек . У них нет кабельного, но они тоже хотят посмотреть Шахтер-Динамо или Шустера. И спутник им тут совсем не поможет, а медиаплеер им вовсе бывает не нужен . Не видите дальше своего носа , а в области живет 2 млн человек . Люди в Петрике хотят приехать на дачу и смотреть свои любимые передачи, сезонно, без тарелок и прочей лабуды.

Bagration 17-09-2012 23:16

Цитата:

Повідомлення від rosso (Повідомлення 2780502)
Не надо все валить в одну кучу. В 10-20 км от Винницы есть такие села как Дашковцы и там живет 3 тыс человек . У них нет кабельного, но они тоже хотят посмотреть Шахтер-Динамо или Шустера. И спутник им тут совсем не поможет, а медиаплеер им вовсе бывает не нужен. Не видите дальше своего носа, а в области живет 2 млн человек. Люди в Петрике хотят приехать на дачу и смотреть свои любимые передачи, сезонно, без тарелок и прочей лабуды.

А хіба я говорив про кабельне???...
Можливо в дашківцях тарілка й справді не допоможе (небув - незнаю) але я точно знаю що в могилів-подільському районі тарілку можна побачити на кожній третій хаті.
''а медиаплеер им вовсе бывает не нужен" якщо ви намікаєте що наше село відстале, я вам впевнено відповім: інтелектуальні та цифрові технології уже давно завітали у всі куточки нашої подільської землі.
"Не видите дальше своего носа" Ну раз ви таки всевидящий то просвітіть. :d


Поточний час: 13:01. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024