Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Комерційний форум (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=11)
-   -   ПРОДАМ: Карпатські вітамінно-трав'яні чаї (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=57392)

травник 01-12-2014 20:57

Карпатські вітамінно-трав'яні чаї
 
Літечко пролетіло,пройшла осінь,недалеко настала зима. Коли людина тяжко працює,або стомленно - збудженна хочеться заварити теплого ароматного чайку, відчути запах рідних Карпатських гір, і ця можливість у вас є.
Шановні форумчани і гості Вінницького форума хочу вам запропонувати Карпатські Вітамінні чаї. Травами займаюсь біля семи років. Сам збираю, сушу, вкладаю сили і душу. Якість на першому місці. Щоб в вас не виникало підозр нарахунок моїх зборів, то на перший раз можу вислати просто так перші 5 пробників. Одне діло говорити, а друге побачити, перевірити, посмакувати.Вага одного пробника 15-20грамм.
Склад чаїв. 1.Гірський вітамінний чай.Склад-Верес,Шипшина,Цвіт липи,Червона горобина,Іван-чай,Ожина,Малина,Мята.
2.Ароматний вітамінний чай.Склад-Меліса,Материнка,Малина,Мя а,Іван-чай,Червона горобина,Чорна горобина,Плоди Глоду.
3.Лісовий вітамінний чай.Склад- листя Брусниці,листя Чорниці,Мята,Первоцвіт,Мал на,Материнка,Червона горобина.
4.Карпатський вітамінний чай.Склад-Чебрець,Малина,листя Чорниці,Первоцвіт,Мята,пло и Глоду,Шипшина,Іван-чай.
5.Вітамінний чай Різнотрав"я-Верес,Іван-чай,Чорниця,Малина,Ожина,Ма теринка,Червона горобина,Шипшина,Первоцвіт .
При замовленні більше 10 чаїв діє знижка.ВАГА великої пачки-150-160грам Ціна-25 грв.

Ventelyator 01-12-2014 21:14

Форматування тексту?
Чай в Вінниці?

травник 01-12-2014 22:14

чай
 
Івано-франківська обл.

Вавка 01-12-2014 22:14

Цитата:

Повідомлення від травник (Повідомлення 3084059)
Івано-франківська обл.

ааа, тоді можна

травник 01-12-2014 22:33

чай
 
Де збираю?Є таке Курортне містечко Моршин,воно розташовано в гірсько-лісовій смузі.Недалеко від нього збираю рослини,а також біля чудових мальовничих гірських сіл.

Yariksss 01-12-2014 22:44

Есть интерес к Вашем чаям, прочитайте почту.

Yariksss 01-12-2014 23:17

Чай планирую приобрести. Или взять пробники.
Доставка новой почтой 25грн
Кто есть на форуме желающий скомбинировать доставку, заказываем, я забираю и привожу к отелю ю.Буг и забрать у меня можно будет в любой день с 10 до 18.
Пишите здесь или в лс все у кого будет желание.
Через пару деньков буду делать заказик

dimanoiprocs 02-12-2014 00:24

Цитата:

Повідомлення від Yariksss (Повідомлення 3084083)
Кто есть на форуме желающий скомбинировать доставку

+1, завтра відпишу в лс

2forum: Приєднуйтесь.

Ventelyator 02-12-2014 08:03

Цитата:

Повідомлення від Yariksss (Повідомлення 3084083)
Чай планирую приобрести. Или взять пробники.
Доставка новой почтой 25грн
Кто есть на форуме желающий скомбинировать доставку, заказываем, я забираю и привожу к отелю ю.Буг и забрать у меня можно будет в любой день с 10 до 18.
Пишите здесь или в лс все у кого будет желание.
Через пару деньков буду делать заказик

1 і 5 чаї для мене замов по 1 пачці.

BlackRat 02-12-2014 12:07

Цитата:

Повідомлення від Yariksss (Повідомлення 3084083)
Чай планирую приобрести. Или взять пробники.
Доставка новой почтой 25грн
Кто есть на форуме желающий скомбинировать доставку, заказываем, я забираю и привожу к отелю ю.Буг и забрать у меня можно будет в любой день с 10 до 18.
Пишите здесь или в лс все у кого будет желание.
Через пару деньков буду делать заказик

Если наберется >10 будет и скидка по цене, и доставка разелится на всех?


Поточний час: 13:24. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024