Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Що нас дратує/не любимо? (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=32489)

vov 30-10-2011 22:10

Що нас дратує/не любимо?
 
Почну з себе:

1. Коли особа заходить в маршрутку і розраховується не при вході, а валить в кінець салону і дьоргає 5-7 людей, щоб передали гроші, а потім ще й здачу. Бог з ним, якщо якась вагітна жінка або стара людина, яка ледве ходить, але коли маршрутка пуста, то я вважаю, що це неповага до людей. Гроші треба готувати заздалегідь, що я й роблю.

2. Коли особо блатні вважають, що можуть лізти без черги в магазинах (типу знайома продавця), лікарнях і т.д.

3. Коли захламлений робочий стіл (як комп'ютера так і звичайний стіл). Особливо не люблю, коли з мого столу починають робити "мусорку".

4. Коли особа сперечається і при цьому не в "темі". А особливо тоді, коли є ґрунтовні аргументи, а вона не хоче визнати, що не права.

5. Коли вигулюють собак бійцівських порід без намордника.

6. Коли викидають сміття / трусять ковдри з балконів/на балконах, часто-густо людям на голову.

7. Коли наставляють машин під під'їздом так, що не можна вивезти коляску з дитиною, бо не має як проїхати.

8. Коли власник машини спить п'яний, а сигналізація його машини гудить годинами людям на голову.

9. Коли кидають петарди під ноги людям.

10. Коли реально не працює Інтернет, а провайдер вішає лапшу та дурня включає.

11. Коли політики нагло брешуть та займаються популізмом.

12. Коли люди обманюють своїх батьків і не допомагають в разі проблем.

Згодом список продовжу.

vov 30-10-2011 22:15

13. Коли заходить старе бидло з міської ради в маршрутку і не хоче платити за проїзд, і починає розказувати, що воно працює в транспортному управлінні міської ради (бачив таку ситуацію, їхавши маршруткою №4 Бучми-Вишенька).

14. Коли люди неякісно роблять свою роботу, по будь якій спеціальності. Я вважаю, що виправдання "мало-платять" не канає. Якщо мало платять треба йти на іншу роботу, де платять більше. Але це не значить, що треба ложити болт на клієнтів.

korn me korn 30-10-2011 22:17

Цитата:

Повідомлення від navigator (Повідомлення 2658636)
меня раздражает количество быдло колхозников в городе:mad:

угу, а добивает суржик.

warfolomeich 30-10-2011 22:24

Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)
Почну з себе:

1. Коли особа заходить в маршрутку і розраховується не при вході, а валить в кінець салону і дьоргає 5-7 людей, щоб передали гроші, а потім ще й здачу. Бог з ним, якщо якась вагітна жінка або стара людина, яка ледве ходить, але коли маршрутка пуста, то я вважаю, що це неповага до людей. Гроші треба готувати заздалегідь, що я й роблю.

Меня больше бесит, когда я хочу зайти в маршрутку, сзади подпирают 10 человек, а один стоит передо мной загораживая весь проход и расчитывается... Да, и подготовь заранее 50 грн или 100 грн :)


Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)

2. Коли особо блатні вважають, що можуть лізти без черги в магазинах (типу знайома продавця), лікарнях і т.д.


Палка опять же о двух концах... Если твоя мама или лучший друг работает врачом или продавцом, ты будешь стоять очередь 20 человек? Особенно если тебя попросили о помощи или там денег срочно одолжить, а ты ещё и задерживаешь :confused:

Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)

3. Коли захламлений робочий стіл (як комп'ютера так і звичайний стіл). Особливо не люблю, коли з мого столу починають робити "мусорку".

Ты зачем чужих людей к своему столу пускаешь, ещё и даешь его захламлять? :eek:

Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)

4. Коли особа сперечається і при цьому не в "темі". А особливо тоді, коли є ґрунтовні аргументи, а вона не хоче визнати, що не права.
5. Коли вигулюють собак бійцівських порід без намордника.

Назови мне навскидку 10 бойцовских пород без лазанья в гугл? Не можешь? Зачем ты лезешь в тему, в которой не сечёшь? Кстати, что за дурацкое название "бойцовская". Есть собаки охотничьи, служебные и декоративные :confused:

Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)

6. Коли викидають сміття / трусять ковдри з балконів/на балконах, часто-густо людям на голову.

А если это бабушка инвалид?:)


Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)
7. Коли наставляють машин під під'їздом так, що не можна вивезти коляску з дитиною, бо не має як проїхати.

Была бы у тебя "дитина", кинул бы кирпич или колесо проткнул, и на завтра никто уже не ставит. Если этого не делаешь, значит таки можно проехать, и это претензия не к автовладельцу, а к мерии, которая не обеспечивает город нужным количеством стоянок, гаражей и паркингов.
Купишь машину, посмотришь где сам оставлять будешь :confused:

Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)
8. Коли власник машини спить п'яний, а сигналізація його машини гудить годинами людям на голову.
9. Коли кидають петарди під ноги людям.

В ухо давать надо, или вызывать милицию, и нет проблемы, чё тут не любить...

Цитата:

Повідомлення від vov (Повідомлення 2658635)
10. Коли реально не працює Інтернет, а провайдер вішає лапшу та дурня включає.

11. Коли політики нагло брешуть та займаються популізмом.

12. Коли люди обманюють своїх батьків і не допомагають в разі проблем.

Все люди лгут, это в человеческой природе...Сам небось тоже не безгрешен...

P.S. Ты ещё не ушёл? Или новый ник пока выдумываешь?:)

vov 30-10-2011 22:36

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
Меня больше бесит, когда я хочу зайти в маршрутку, сзади подпирают 10 человек, а один стоит передо мной загораживая весь проход и расчитывается... Да, и подготовь заранее 50 грн или 100 грн :)

А що тут загороджувати, дав гроші і пішов. Якщо зарання не наготовив, то здачу тобі передадуть. От і все.


Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
Палка опять же о двух концах... Если твоя мама или лучший друг работает врачом или продавцом, ты будешь стоять очередь 20 человек? Особенно если тебя попросили о помощи или там денег срочно одолжить, а ты ещё и задерживаешь :confused:

Треба чекати і немає тут мам, пап, знайомих. Усі ми люди і повинні поважати один-одного. Я оформлюючи загран. паспорт став в чергу 4 людини і стояв 1,5 години тільки із-за того, що міліціонери водили своїх. І це при тому, що я теж робив на той час в міліції. Але корона з мене не впала.

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
Ты зачем чужих людей к своему столу пускаешь, ещё и даешь его захламлять? :eek:

Мене бісить навіть те, що в когось стіл захламлений. До себе нікого не пускаю :)

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
Назови мне навскидку 10 бойцовских пород без лазанья в гугл? Не можешь? Зачем ты лезешь в тему, в которой не сечёшь? Кстати, что за дурацкое название "бойцовская". Есть собаки охотничьи, служебные и декоративные :confused:

Усі собаки мають бути в намордниках, бо будь яка може вкусити. Але собак типу пітбуль я точно знаю.

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
А если это бабушка инвалид?:)

Сил вистачає сходити в магазин? Тоді не проблема і сміття з собою прихватити. Якщо сил не має, то нехай сміття виносить той, хто за нею доглядає.
А взагалі далеко не інваліди трусять коври на балконах і кидать окурки, сміття і т.д. з балконів.

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
Была бы у тебя "дитина", кинул бы кирпич или колесо проткнул, и на завтра никто уже не ставит. Если этого не делаешь, значит таки можно проехать, и это претензия не к автовладельцу, а к мерии, которая не обеспечивает город нужным количеством стоянок, гаражей и паркингов.
Купишь машину, посмотришь где сам оставлять будешь :confused:

Місця для стоянок є. Тільки ставити ніхто не хоче, бо треба платити і часто одну-дві зупинки проїхати. При цьому кайф від машини втрачається.
Дитини у мене поки немає, але я таку ситуацію у себе під під'їздом бачив. Що було далі не знаю.

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
В ухо давать надо, или вызывать милицию, и нет проблемы, чё тут не любить...

А якщо власник приїхав в гості? І фіг знає чия машина і до кого приїхав? В нас таке було, що до 3 ночі десятка пілікала.

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
Все люди лгут, это в человеческой природе...Сам небось тоже не безгрешен...

P.S. Ты ещё не ушёл? Или новый ник пока выдумываешь?:)

У мене теж є гріхи, але я тут не про себе :)

Joy_Rostie 30-10-2011 22:44

Цитата:

Повідомлення від warfolomeich (Повідомлення 2658640)
Есть собаки охотничьи, служебные и декоративные

А пастушьи?

vov 30-10-2011 22:49

Не пишіть про мене і не коментуйте інших. Нехай кожен пише, що його дратує. Так буде цікавіше.

Mayster 30-10-2011 22:51

мене vov дратує.
кстати, ты че еще тут?

vov 30-10-2011 22:55

Цитата:

Повідомлення від navigator (Повідомлення 2658663)
ты меня раздражаешь!
так пойдет?:uups:

Ок. Якщо хтось когось на форумі дратує - це добре, бо тоді на форумі веселіше. А так би було все "унило"...

$n@ke 30-10-2011 22:56

либо все бесит
либо на все по бубну


Поточний час: 21:50. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024