Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Технічний форум (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=8)
-   -   HDMI проблема (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=51501)

kossack 15-01-2014 00:43

HDMI проблема
 
Купив шнур для телевізора HDMI - HDMI....Підключив до ПК, і якість зображення какашка:rolleyes: Тобто на VGA було краще. Просвітіть в чому проблема?

disprozzy 15-01-2014 01:45

у меня была такая же проблема при подключении ноута к монитору/телевизору самсунг, чем вызвано - хз.

проблема решилась покупой перехоника hdmi-dvi, который был подключен к hdmi-hdmi кабелю.
hdmi - в ноут
dvi - в телевизор

kossack 15-01-2014 01:50

54
 
Цитата:

Повідомлення від disprozzy (Повідомлення 2977674)
у меня была такая же проблема при подключении ноута к монитору/телевизору самсунг, чем вызвано - хз.

проблема решилась покупой перехоника hdmi-dvi, который был подключен к hdmi-hdmi кабелю.
hdmi - в ноут
dvi - в телевизор

В мене в телеку є лише HDMI і VGA виходи...Тому не варіант:confused:

Chega 15-01-2014 02:01

Цитата:

Повідомлення від kossack (Повідомлення 2977676)
В мене в телеку є лише HDMI і VGA входи...Тому не варіант:confused:

А чим VGA не влаштовує?
Для HDMI в ТВ потрібно задати, що підключений ПК.

disprozzy 15-01-2014 02:08

Цитата:

Повідомлення від Chega (Повідомлення 2977679)
Для HDMI в ТВ потрібно задати, що підключений ПК.

точно. в моем ТВ нет такой функции, поэтому пришлось подключать через DVI

kossack 15-01-2014 10:54

54
 
Мда...весело:(

backup 15-01-2014 13:28

Цитата:

Повідомлення від kossack (Повідомлення 2977727)
Мда...весело:(

а разрешение экрана с пк на телек какое идет ? частота развертки ? что за телек вообще ?

FLASHproject 15-01-2014 14:38

Цитата:

Повідомлення від Chega (Повідомлення 2977679)
А чим VGA не влаштовує?
Для HDMI в ТВ потрібно задати, що підключений ПК.

Є таке, але не на всіх телевізорах. Наприклад, на нових Лижах такого немає, все автоматично розпізнається. На старих тільки потрібно було вказувати в меню, що підключений ПК.

Despedo 15-01-2014 15:02

Цитата:

Повідомлення від FLASHproject (Повідомлення 2977799)
Є таке, але не на всіх телевізорах. Наприклад, на нових Лижах такого немає, все автоматично розпізнається. На старих тільки потрібно було вказувати в меню, що підключений ПК.

Ну не скажите, у меня новый телевизор LG, при пдключении к ПК через HDMI играть было невозможно, картинка отставала от монитора на пол секунды.
Оказалось надо в настройках изображения выбрать нужный режим (кажись он так и назывался "Игры").

Так что я бы покопался в настройках телека, там может быть много чего интересного.

FLASHproject 15-01-2014 16:06

Цитата:

Повідомлення від Despedo (Повідомлення 2977805)
Ну не скажите, у меня новый телевизор LG, при пдключении к ПК через HDMI играть было невозможно, картинка отставала от монитора на пол секунды.
Оказалось надо в настройках изображения выбрать нужный режим (кажись он так и назывался "Игры").

Так что я бы покопался в настройках телека, там может быть много чего интересного.

Я ж не говорю, що в усіх такої фігні немає. Конкретно в моєму і ще в деяких які я бачив (бюджетки) немає, працює як звичайний монітор. Максимум що можливо зміннити, це переіменувати входи, щоб не плутатися:)


Поточний час: 09:24. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024