Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Политическая жизнь в Украине (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=14271)

Platon 29-12-2007 11:42

Политическая жизнь в Украине
 
В связи с тем, что тему «Выборы 2007» закрыли, считаю нужным открыть новую тему о политике. Здесь обсуждаем политическую жизнь Украины, а также ту часть международной политики, которая имеет к нашей стране непосредственное отношение.

Platon 29-12-2007 14:53

Цитата:

Треть украинцев считает Тимошенко лучшим политиком-2007

30,7% опрошенных Центром Разумкова считают Юлию Тимошенко лучшим политиком 2007 года.
В ходе опроса, проведенного с 20 по 26 декабря, было опрошено 2018 респондентов старше 18 лет по всей Украине.

При этом 14,8% респондентов считают лучшим политиком года лидера Партии регионов Виктора Януковича, 6,6% - Президента Виктора Ющенко, 4% - председателя Верховной Рады Арсения Яценюка, 3,8% - председателя фракции "Блока Литвина" Владимира Литвина.

Кроме этого, 2,5% респондентов называют лучшим политиком 2007 года лидера фракции Коммунистической партии Петра Симоненко, 2,4% - лидера общественного движения "Народная Самооборона" министра внутренних дел Юрия Луценко.

12,3 % опрошенных не поддерживают ни одного из политиков, а 16,8% респондентов затруднились ответить на поставленный вопрос.

Опрос был проведен с 20 по 26 декабря, было опрошено 2018 респондентов старше 18 лет по всей Украине.

Погрешность выборки не превышает 2,3%.

Согласно результатам опроса, проведенного центром Социальный мониторинг и Украинским институтом социальных исследований, 55% опрошенных не доверяют Президенту Виктору Ющенко.
По материалам Українськi новини

http://korrespondent.net/ukraine/politics/329739

Vdovy 29-12-2007 15:02

Цитата:

Повідомлення від Platon (Повідомлення 2206379)
Треть украинцев считает Тимошенко лучшим политиком-2007

30,7% опрошенных Центром Разумкова считают Юлию Тимошенко лучшим политиком 2007 года.
В ходе опроса, проведенного с 20 по 26 декабря, было опрошено 2018 респондентов старше 18 лет по всей Украине.

При этом 14,8% респондентов считают лучшим политиком года лидера Партии регионов Виктора Януковича, 6,6% - Президента Виктора Ющенко, 4% - председателя Верховной Рады Арсения Яценюка, 3,8% - председателя фракции "Блока Литвина" Владимира Литвина.

Кроме этого, 2,5% респондентов называют лучшим политиком 2007 года лидера фракции Коммунистической партии Петра Симоненко, 2,4% - лидера общественного движения "Народная Самооборона" министра внутренних дел Юрия Луценко.

12,3 % опрошенных не поддерживают ни одного из политиков, а 16,8% респондентов затруднились ответить на поставленный вопрос.

Опрос был проведен с 20 по 26 декабря, было опрошено 2018 респондентов старше 18 лет по всей Украине.

Погрешность выборки не превышает 2,3%.

Согласно результатам опроса, проведенного центром Социальный мониторинг и Украинским институтом социальных исследований, 55% опрошенных не доверяют Президенту Виктору Ющенко.
По материалам Українськi новини

Ти не те виділив:)

Gnome 29-12-2007 18:11

Российский аналог Черновецкого....
http://video.ukr.net/videos/show/key...49deddec209487

Дядя Бабай 29-12-2007 18:30

Цитата:

Повідомлення від Vdovy (Повідомлення 2206382)
Ти не те виділив:)

плюс адын

Platon 30-12-2007 12:25

Цитата:

Повідомлення від Vdovy (Повідомлення 2206382)
Ти не те виділив:)

Хочу Вас трохи розчарувати, я виділив саме те, що хотів. Адже е суттєва різниця між змістом термінів «лучший политик» и «не доверяют». Особисто я також вважаю, що найкращим політиком (чи точніше політиканом:)) 2007 року е Тимошенко, адже їй вдалося збаламутити всю країну, спровокувати протизаконні вибори та таки зайняти крісло прем’єра. А найкращий управлінець (на мою думку) 2007 року – В.Ф.Янукович. А ось людина якій найменше довіряють – це В.А.Ющенко, саме це я і підкреслив у своєму попередньому пості.

Sammael 30-12-2007 15:08

Юлю уважаю и всё=)А так политика у нас просто ****:|

www.vintorg.net 30-12-2007 21:36

Цитата:

Повідомлення від Platon (Повідомлення 2207200)
А найкращий управлінець (на мою думку) 2007 року – В.Ф.Янукович.

А какие-нибудь количественные показатели его управленческих подвигов имеются?
Ну типа там, зарплаты вдруг в несколько раз обогнали рост цен или инвестиции к нам хлынули и число рабочих мест утроилось или удвоение ВВП при нем шло более быстрыми темпами чем в 2005-2006? :)

Николаич 30-12-2007 22:29

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2207599)
А какие-нибудь количественные показатели его управленческих подвигов имеются?
Ну типа там, зарплаты вдруг в несколько раз обогнали рост цен или инвестиции к нам хлынули и число рабочих мест утроилось или удвоение ВВП при нем шло более быстрыми темпами чем в 2005-2006? :)

Ну, это наверное. несколько не те показатели управленческого таланта нашего многоуважаемого экс-управленца.
Возможно Platon имел ввиду такие методы премьера, как "в морду кулаком за нетрудолюбие"...
А если честно, эта марионетка даже в управлении и консолидации своей команды лыка не вяжет... как и в других , более публичных вещах...
Platon, ти так гарно розмовляєш мовою своєї держави, але ж так натхненно відстоюєш позиції Віктора Федоровича...
Якщо твоя ласка, поясни будь ласка, чому тобі пан Янукович такий близький до серця, що ти навіть не помічаєш інших шляхів реалізації управлінського таланту ?

Драматург 30-12-2007 23:01

Цитата:

Повідомлення від Николаич (Повідомлення 2207662)
Ну, это наверное. несколько не те показатели управленческого таланта нашего многоуважаемого экс-управленца.
Возможно Platon имел ввиду такие методы премьера, как "в морду кулаком за нетрудолюбие"...
А если честно, эта марионетка даже в управлении и консолидации своей команды лыка не вяжет... как и в других , более публичных вещах...
Platon, ти так гарно розмовляєш мовою своєї держави, але ж так натхненно відстоюєш позиції Віктора Федоровича...
Якщо твоя ласка, поясни будь ласка, чому тобі пан Янукович такий близький до серця, що ти навіть не помічаєш інших шляхів реалізації управлінського таланту ?

тому що під ніком платона сидить та людина, що важко навіть уявити що ця людина може сидіте на цьому форумі - це Тарас Чорновіл (маю сподівання що після цього написаного мною, я ще тиждень проживу:d)

Николаич 30-12-2007 23:12

Цитата:

Повідомлення від Драматург (Повідомлення 2207724)
тому що під ніком платона сидить та людина, що важко навіть уявити що ця людина може сидіте на цьому форумі - це Тарас Чорновіл (маю сподівання що після цього написаного мною, я ще тиждень проживу:d)

:) Дуже інколи шкода що яблуко від яблуні так далеко пада...
))) А взагалі то, Черкащина не Донетчина... Мабуть тому й заглядає сюди інколи... через паркан

Irus'ka 31-12-2007 00:18

Не знаю, хто що там... мені подобається Юля! Обіцяла підвищити степендію - виконала обіцянку!;)Поважаю...:)
а так взгалі-то в нас політики немає, в нас на політиці будують шой бізнес!

freedom 31-12-2007 00:30

Цитата:

Повідомлення від Irus'ka (Повідомлення 2207807)
Не знаю, хто що там... мені подобається Юля! Обіцяла підвищити степендію - виконала обіцянку!;)Поважаю...:)
а так взгалі-то в нас політики немає, в нас на політиці будують шой бізнес!

Як поверхнево Ви це сказали(про Юлію Володимірівну)...Побачимо як це обернеться для економіки країни...Про політику згоден...

Николаич 31-12-2007 00:36

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2207843)
Як поверхнево Ви це сказали(про Юлію Володимірівну)...Побачимо як це обернеться для економіки країни...Про політику згоден...

А нехай потрусить...
Економікою країни вже 16 років всі так болісно переймаються, а вона чомусь ніяк не хоче адекватно реагувати на чаяння доброзичливців

freedom 31-12-2007 00:43

Цитата:

Повідомлення від Николаич (Повідомлення 2207854)
А нехай потрусить...
Економікою країни вже 16 років всі так болісно переймаються, а вона чомусь ніяк не хоче адекватно реагувати на чаяння доброзичливців

Головне щоб це трусіння було не наших кишень(підвищення цін)...З 1 січня буде підвищення цін на газ для підприємств, що в свою чергу призведе на здороженню їх продукції...З сьогоднішнього дня подорожчав хліб на 30коп...Я вже не говорю що подорожчав проїзд на приміських маршутах..До одного місця таке підвищення стипендії, якщо за ту стипендію я зможу купити все те що я зможу за теперішню в такій самій кількості...

Николаич 31-12-2007 01:15

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2207864)
Головне щоб це трусіння було не наших кишень(підвищення цін)...З 1 січня буде підвищення цін на газ для підприємств, що в свою чергу призведе на здороженню їх продукції...З сьогоднішнього дня подорожчав хліб на 30коп...Я вже не говорю що подорожчав проїзд на приміських маршутах..До одного місця таке підвищення стипендії, якщо за ту стипендію я зможу купити все те що я зможу за теперішню в такій самій кількості...

Газ - ініціатива Росії... Підвищення для підприємств відбулося би навіть тоді, якби тягар сплати поклали також на населення...
Я зовсім не вихвалюю Юліні соцреформи, вона просто робить те що обіцяла... Я про те що цій країні треба вже давно жорстка рука, яка нехай і краде, але й вимагає щоб ті крадії хоч трохи ділились... До того ж, судячи по першому її прем"єрству, вона намагається працювати відкрито і публічно..
Час розсудить

freedom 31-12-2007 01:26

Цитата:

Повідомлення від Николаич (Повідомлення 2207894)
Газ - ініціатива Росії... Підвищення для підприємств відбулося би навіть тоді, якби тягар сплати поклали також на населення...
Я зовсім не вихвалюю Юліні соцреформи, вона просто робить те що обіцяла... Я про те що цій країні треба вже давно жорстка рука, яка нехай і краде, але й вимагає щоб ті крадії хоч трохи ділились... До того ж, судячи по першому її прем"єрству, вона намагається працювати відкрито і публічно..
Час розсудить

Звісно час покаже...Але думаю це будуть знову виправдання типу:"Я старалась але мені не дали зробити....".....Я взагалі не люблю тих людей які просто кажуть я за "такогото політика", бо він класний, а нічим цього підтвердити не можуть...Я не проти власне Тимошенко, я взагалі "за" якщо це буде дійсно конструктивна робота її як прим"єра(теперішній бюджет не спонукає вірити в це:confused:),а не робота "на публіку"....

freedom 01-01-2008 14:47

Цитата:

Повідомлення від Иценков (Повідомлення 2208736)
Очень скоро так же будут недоверять и Тимошенко. А вообще на Украине есть ли политики, которым можно доверять? На мой взгляд из Крыма - таковых нет. Причина в отсутствии политических партий, как таковых. В отсутствии желания строить государство, ибо как его можно строить, не имея концепции, плана и пр. Что ждет дом, построенный наспех и без проекта?

А при чому тут Крим?:uups:...

freedom 01-01-2008 20:20

Цитата:

Повідомлення від Судья Ди (Повідомлення 2208868)
ага. ща все попрутся в студенты и будут, как колорадские жуки, на повышенных стипендиях объедать страну. :)

Хватить в принципі цих студентів що вже є:)...Я висловився за розмір стипендій і їх необгрунтованість...Новий бюджет це бюджет проїдання, а не розвитку...

freedom 01-01-2008 20:24

Цитата:

Повідомлення від Судья Ди (Повідомлення 2208869)
не понял??? какой нафиг план при свободной рыночной экономике??? госплан тебе подавай, да? :lol:

А причому тут ринок? Якщо мова йде про розвиток держави в цілому(всі сфер).

freedom loving 03-01-2008 14:02

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2208877)
Хватить в принципі цих студентів що вже є:)...Я висловився за розмір стипендій і їх необгрунтованість...Новий бюджет це бюджет проїдання, а не розвитку...

Если не секрет, сколько получает на "прожигание жизни" нынешний студент???
2freedom
Приведите пример бюджета "не проедання"...

freedom loving 03-01-2008 14:07

Цитата:

Повідомлення від Иценков (Повідомлення 2208736)
Очень скоро так же будут недоверять и Тимошенко. А вообще на Украине есть ли политики, которым можно доверять? На мой взгляд из Крыма - таковых нет. Причина в отсутствии политических партий, как таковых. В отсутствии желания строить государство, ибо как его можно строить, не имея концепции, плана и пр. Что ждет дом, построенный наспех и без проекта?

Все есть и план и концепт - просто нам, народу, этого показывать нельзя......
Идет разделение общества "по старым, добрым принципам" на патрициев и плебеев.....

freedom 03-01-2008 15:19

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210452)
Если не секрет, сколько получает на "прожигание жизни" нынешний студент???
2freedom
Приведите пример бюджета "не проедання"...

Ну, зараз стипендія звичайна щось біля 156грн. і кіка копійок...Тільки її я не прожигаю...Прожигаю свої заробітки іноді приходиться і з степендії брати трохи грошеннят...Так стипендія і де на навчання, проїзд, харчування і на мобільний зв"зок...

В нас таких бюджетів не було...Але були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було(не пам"ятаю хто прим"єром був)...

freedom loving 03-01-2008 15:42

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210502)
Ну, зараз стипендія звичайна щось біля 156грн. і кіка копійок...Тільки її я не прожигаю...Прожигаю свої заробітки іноді приходиться і з степендії брати трохи грошеннят...Так стипендія і де на навчання, проїзд, харчування і на мобільний зв"зок...
В нас таких бюджетів не було...Але були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було
(не пам"ятаю хто прим"єром був)...

156 грн/30 = 5 грн+ пару коп на один день?????
стипендия должна равняться прожиточному минимуму (хотя бы официальному)
Очень весомый аргумент - "В нас таких бюджетів не було...були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було, но ни рокыв ны прымера не памянтаююю"...
Чиста канретна по базару и забазарыл!!!!!

freedom 03-01-2008 15:47

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210520)
156 грн/30 = 5 грн+ пару коп на один день?????
стипендия должна равняться прожиточному минимуму (хотя бы официальному)
Очень весомый аргумент - "В нас таких бюджетів не було...були такі роки коли дефіциту бюджету майже не було, но ни рокыв ны прымера не памянтаююю"...
Чиста канретна по базару и забазарыл!!!!!

-20 грн проїзний+25грн моб зв"зок=101грн...
Всмислі?....Я шось не ферштейн:uups:....

freedom loving 03-01-2008 15:50

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210522)
Всмислі?....Я шось не ферштейн:uups:....

Не понимаеш, что сам написал про бюджеты прошлых лет/правительств/цветных/блатных и прочих нах/ных?????

freedom 03-01-2008 16:06

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210525)
Не понимаеш, что сам написал про бюджеты прошлых лет/правительств/цветных/блатных и прочих нах/ных?????

Я написав, були бюджети в яких дифіциту майже не було...Та й останні роки було якесь екстримальне прийняття бюджетів(на скору руку)...Проблема Тимошенко, що вона хоче перед всіма задобритися, роздати побільше, а от подумати де взяти те що роздавати, якось не виходить в неї....

freedom loving 03-01-2008 16:18

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210541)
Я написав, були бюджети в яких дифіциту майже не було...Та й останні роки було якесь екстримальне прийняття бюджетів(на скору руку)...Проблема Тимошенко, що вона хоче перед всіма задобритися, роздати побільше, а от подумати де взяти те що роздавати, якось не виходить в неї....

Для того, что бы опровергнуть твоё не правдивое утверждение про то, что "були бюджети в яких дифіциту майже не було.." и тд. я прошу конкретизировать "что ты имела в виду????", какие года, кто премъерил и тд.!?!?
Ферштейн????
де взяти - да просто меньше красти!!!!!

freedom 03-01-2008 16:26

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210551)
Для того, что бы опровергнуть твоё не правдивое утверждение про то, что "були бюджети в яких дифіциту майже не було.." и тд. я прошу конкретизировать "что ты имела в виду????", какие года, кто премъерил и тд.!?!?
Ферштейн????
де взяти - да просто меньше красти!!!!!

Я взагалі він, а не вона...
Береш гуглю чи мету вводиш: бюджети України за період 2000-2007роки...І знаходиш в якому був найменший % інфляції і найменший дифіцит от той і буде найкращим варіантом...Я б пошукав але сьогодні вночі витратив останній траф:).....
зи можна ще на сайті ВР, там теж повинні бути бюджети....

freedom loving 03-01-2008 16:32

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210555)
Я взагалі він, а не вона...
Береш гуглю чи мету вводиш: бюджети України за період 2000-2007роки...І знаходиш в якому був найменший % інфляції і найменший дифіцит от той і буде найкращим варіантом...Я б пошукав але сьогодні вночі витратив останній траф:).....
зи можна ще на сайті ВР, там теж повинні бути бюджети....

Взагалы то були слова ыз песны, а из песни слов не выкинеш.....
Про Гулю и др. я и сам знаю, но просто расчитывал, что ты сам за свои слова, как настоящщий ПР отбазарищщщ.....
Але ж ты втратыв увесь свый траф и это на 15.30. 03.01.08.
Балабол кароче....

freedom 03-01-2008 16:40

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210562)
Взагалы то були слова ыз песны, а из песни слов не выкинеш.....
Про Гулю и др. я и сам знаю, но просто расчитывал, что ты сам за свои слова, как настоящщий ПР отбазарищщщ.....
Але ж ты втратыв увесь свый траф и это на 15.30. 03.01.08.
Балабол кароче....

Люди вчаться, а не тільки гуляють...Курсач висить, от і пришлось нічку попрацювати...Захист 08.01, а в курсачі і конь не валявся....
Ваше право так думати....Мені впринципі всерівно....
зи А що значить ПР?:uups:

freedom 03-01-2008 16:57

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210567)
зи А що значить ПР?:uups:

З"явились підозри що це Партія Регіонів....Ні нічого спільного немаю з цією партією...Впринципі мені всерівно при якому уряді буде стадільність в економіці, головне щоб це була стабільність не на словах...

Дядя Бабай 03-01-2008 17:39

янукович - мудак :cool:

Дядя Бабай 03-01-2008 17:44

Цитата:

Повідомлення від Platon (Повідомлення 2207200)
Хочу Вас трохи розчарувати, я виділив саме те, що хотів. Адже е суттєва різниця між змістом термінів «лучший политик» и «не доверяют». Особисто я також вважаю, що найкращим політиком (чи точніше політиканом:)) 2007 року е Тимошенко, адже їй вдалося збаламутити всю країну, спровокувати протизаконні вибори та таки зайняти крісло прем’єра. А найкращий управлінець (на мою думку) 2007 року – В.Ф.Янукович. А ось людина якій найменше довіряють – це В.А.Ющенко, саме це я і підкреслив у своєму попередньому пості.

Не позорь имя великого философффа, профффесор...:)

Nemesis Divina 03-01-2008 19:41

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210555)
Я взагалі він, а не вона...

гыы, а я думала,что Фридом и Фридом лавинг это типа муж и жона:lol:он любит её, симейная идилия,епты:d

freedom 03-01-2008 19:49

Цитата:

Повідомлення від Nemesis Divina (Повідомлення 2210769)
гыы, а я думала,что Фридом и Фридом лавинг это типа муж и жона:lol:он любит её, симейная идилия,епты:d

Девушка какую информацыонную нагрузку это несет для топа?....

Nemesis Divina 03-01-2008 20:10

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210776)
Девушка какую информацыонную нагрузку это несет для топа?....

да собственно никакую,флужу я тут:)
а шо?:)

freedom 03-01-2008 22:32

Цитата:

Повідомлення від Судья Ди (Повідомлення 2210930)
ага. а если все вузы закрыть и всех студентов разогнать вообще - то развития в бюджете добавится или наоборот? :|

Что Вы так коверкаете мои цитаты и перекручиваите на свой лад?:confused:

www.vintorg.net 13-01-2008 10:29

Юля начинает крупномасштабное наступление на ... ... ... грабли :)
Цитата:

Кабмин намерен ввести предельные торговые надбавки на бензин и ДТ
Кабинет Министров намерен обязать областные государственные администрации устанавливать предельные торговые надбавки на дизельное топливо и моторные бензины, реализуемые с автозаправочных станций, на уровне не более 10% оптово-отпускной цены производителя или таможенной стоимости.
Об этом говорится в проекте постановления Кабмина, разработанном Министерством экономики.
Похоже надо запасаться бензином, пока он еще есть в продаже, а то эта "ошпаренная совком" так и не усвоила азов рыночной экономики :(

Vdovy 13-01-2008 11:44

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2224037)
Юля начинает крупномасштабное наступление на ... ... ... грабли :)

Похоже надо запасаться бензином, пока он еще есть в продаже, а то эта "ошпаренная совком" так и не усвоила азов рыночной экономики :(

Скільки плануєш "про запас" прикупити?:)


Поточний час: 18:40. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024