Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Оператори та провайдери (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=20)
-   -   INET:Tvin (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=66859)

Dimonchik 03-10-2017 13:09

Это не слухи. 2500грн. ответ. И три месяца пользования интернетом бесплатно. Ценник такой , ссылаясь на прокладку кабеля.
Звонил я сам, и получил такой ответ. Переспросил даже, кося под неслышащего дедушку.
Адрес Космонавтов 63/9.

DIMMka 05-10-2017 15:04

Цитата:

Повідомлення від Dimonchik (Повідомлення 3210696)
Это не слухи. 2500грн. ответ. И три месяца пользования интернетом бесплатно. Ценник такой , ссылаясь на прокладку кабеля.
Звонил я сам, и получил такой ответ. Переспросил даже, кося под неслышащего дедушку.
Адрес Космонавтов 63/9.

Да, нас там близко нигде нет.

ross 05-10-2017 23:31

Цитата:

Повідомлення від Dimonchik (Повідомлення 3210696)
Это не слухи. 2500грн. ответ. И три месяца пользования интернетом бесплатно. Ценник такой , ссылаясь на прокладку кабеля.
Звонил я сам, и получил такой ответ. Переспросил даже, кося под неслышащего дедушку.
Адрес Космонавтов 63/9.

Может лучше написать в разделе поиска провайдера?

Dimonchik 06-10-2017 11:09

Нужен быстрый стабильный интернет. Эверест был таким около года-полтора назад.
Получается такого провайдера в моем доме нет и пока не будет.

SanSanZ 04-08-2019 10:24

Не хочется сглазить, но уже 8 месяцев от повторного подключения (до этого был подключен 2 года назад, нужно было заморозить инет) полет отличный. Скорость, пинг, нет потерь пакетов и ни одного перебоя за полгода не было замечено :) Так и дальше надо продолжать :cool:

Mrgreen 21-04-2020 16:47

Сьогодні відкрив для себе даного провайдера. Передзвонив уточнити про можливість підключення. На сайті помітив акцію для вінницьких абонентів - 100 за підключення, 80 за місяць протягом року. Це все за безліміт 100Мбіт. Уточнюю деталі акції і дізнаюсь, що для участі в акції, я повинен передати їм абонентське обладнання попереднього провайдера. Спробував уточнити, що вони мають на увазі під цим розпливчатим поняттям, і не отримав адекватної відповіді.
На питання: "Якщо мій поточний провайдер працює по ІРоЕ, то вам шматок езернет кабеля вистачить? :d:lol::d " - почув неясне бурмотіння і мені було сказано, що в такому випадку я мушу платити повну вартість підключення(800) і повну вартість абонплати на місяць(180). :confused:
Чого ж тоді просто не вказати обмеження даної акції на сайті провайдера?
При цьому, мені було сказано, що провайдер має встановлене обладнання у моєму будинку і проблем з підключенням не буде.

UPD. Загалом, все вищесказане прояснилось після повторного дзвінка від провайдера, умови акції все-таки діють і як тільки за моєю адресою буде можливість підключення(котрої насправді немає поки шо), я зможу нею скористатись.
Спишемо перший невдалий досвід спілкування на непорозуміння, особливо якщо згадати, що дана компанія пропонує швидкість вищу 100Мб, що непогано у перспективі.

DIMMka 22-04-2020 20:04

Цитата:

Повідомлення від Mrgreen (Повідомлення 3241257)
Сьогодні відкрив для себе даного провайдера. Передзвонив уточнити про можливість підключення. На сайті помітив акцію для вінницьких абонентів - 100 за підключення, 80 за місяць протягом року. Це все за безліміт 100Мбіт. Уточнюю деталі акції і дізнаюсь, що для участі в акції, я повинен передати їм абонентське обладнання попереднього провайдера. Спробував уточнити, що вони мають на увазі під цим розпливчатим поняттям, і не отримав адекватної відповіді.
На питання: "Якщо мій поточний провайдер працює по ІРоЕ, то вам шматок езернет кабеля вистачить? :d:lol::d " - почув неясне бурмотіння і мені було сказано, що в такому випадку я мушу платити повну вартість підключення(800) і повну вартість абонплати на місяць(180). :confused:
Чого ж тоді просто не вказати обмеження даної акції на сайті провайдера?
При цьому, мені було сказано, що провайдер має встановлене обладнання у моєм убудинку і проблем з підключенням не буде.
Моя оцінка провайдера: 10 хитрожопих бариг з 10 :lol::lol::lol:

Мы редко включаем в многоквартирных домах, поэтому оператор оказался не готов к вашему вопросу. О каком адресе идёт речь? Барыги посмотрят, или могут они вас включить.

privet_77 01-07-2020 14:59

Отписал Вам в ЛС

vingitel 04-09-2020 21:29

на вул. Сергія Зулінського пiдключаете? %\ а то воля афуевша по 320 гр

DIMMka 08-09-2020 21:47

Цитата:

Повідомлення від vingitel (Повідомлення 3244514)
на вул. Сергія Зулінського пiдключаете? %\ а то воля афуевша по 320 гр

В районе "Драйв-клуба" есть. Обратитесь по контактным номерам на сайте


Поточний час: 12:56. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024