Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Мережевий форум (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Помогите протестировать мой сайт (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=49850)

Платон Винницкий 13-05-2015 10:21

Цитата:

Повідомлення від vetlik (Повідомлення 3124973)
Not Found

The requested URL /mobile/portfolio/24.jpg was not found on this server.


И такой случай не единственный, скорее всего

Спасибо за уделенное время и внимание, исправлю. :)

[K.O.P.C.] 01-06-2015 02:01

Скажу от себя. Извиняюсь, если что не так, но я бы дизайн не заказывал уж точно.
Если бы увидел главную страницу - переключил бы дальше. На главной странице ничего не читабельно, номер в верху выглядит черным ужасно. Правда скажу, что все вкладки кроме мейна довольно неплохи.
Переделать индех под остальные и сделать, что бы более читабельно было и все гуд. Да сделайте же что то с этим номером огромного шрифта и жирным. :d

Платон Винницкий 02-06-2015 12:26

Цитата:

Повідомлення від [K.O.P.C.] (Повідомлення 3128426)
Скажу от себя. Извиняюсь, если что не так, но я бы дизайн не заказывал уж точно.
Если бы увидел главную страницу - переключил бы дальше. На главной странице ничего не читабельно, номер в верху выглядит черным ужасно. Правда скажу, что все вкладки кроме мейна довольно неплохи.
Переделать индех под остальные и сделать, что бы более читабельно было и все гуд. Да сделайте же что то с этим номером огромного шрифта и жирным. :d

Насчет текстов на желтом фоне, согласен, не очень читабельно. Номер, наоборот, четко выраженный на странице, что упрощает его поиск. Спасибо за комментарий.

Платон Винницкий 06-11-2015 09:35

Цитата:

Повідомлення від astral (Повідомлення 3152407)
Магазин небольшой на 200-250 товаров можете сделать?

Здравствуйте! Сменил профиль деятельности. Сейчас работаю в сфере интернет-маркетинга. Если захотите разработать маркетинговую стратегию для магазина, обращайтесь.

Haramen 16-04-2016 21:36

Цитата:

Повідомлення від Платон Винницкий (Повідомлення 3152750)
Здравствуйте! Сменил профиль деятельности. Сейчас работаю в сфере интернет-маркетинга. Если захотите разработать маркетинговую стратегию для магазина, обращайтесь.

Еще лого не должен быть кликабельный на главной

jmu 17-04-2016 13:56

1) я б підсунув телепорт про або аналогічними сайто-качалками ваш сайт щоб перевірити на наявність 404.
2) зовсім не подобається співвідношення розміру іконок і елементів оформлення до розміру шрифту (основного тексту), переважно на другорядних сторінках. елементи оформлення забирають на себе занадто багато уваги.
3) не працює історія, навіть якщо у вас SPA вона повинна працювати
4) різні відступи в різних елементів інтерфейсу навіть на титульній сторінці
5) іконки додаткових сторінок, клієнтів настільки кидаються в очі що забирають на себе всю увагу, якщо для вас настільки важливі всі клієнти то краще з них зробити обої-плитку і замостити фон сторінки. або хоча б розмітити їх іконки над "візиткою" щоб відділити посилання на інші ресурси від внутрішніх
6) логотипи в сірому кольорі не так легко ідентифікуються, при наведенні можна збільшувати їх розмір на 20-50% і вмикати колір
7) "залишити відгук" - форма відгуків для вас мабуть важливіша за самі відгуки бо візуально саме так виглядає...

p.s. звісно це питання смаку але... якщо на фото повішали національну символіку то зробіть вже й українську версію сайту і англійську... imho остання в наш час це - "must have"

p.s.s. як на мене то до тих пір поки не станеш профі з великим багажем досвіду за плечима краще фігачити на бутстрапі, - все одно краще навряд чи вийде

Платон Винницкий 21-07-2016 11:01

Цитата:

Повідомлення від Стас Максимюк (Повідомлення 3181306)
хороший способ трафика нагнать)))

Я рад что Вам понравилось, возьмите на заметку:d

З.Ы. Только я немного сменил род деятельности и сайт сейчас на реконструкции


Поточний час: 07:34. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024