Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Политическая жизнь в Украине (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=14271)

sunwheel 14-09-2012 16:06

Коли узнав, що графу "проти всіх" вилучили з бюлетенів, почав думати, чи йти взагалі на вибори.

Проти цього стримує те, що за всім відомі політичні сили бажання голосувати немає. Через недовіру.

Голосувати по принципу "нє, ну а за кого" якось не тягне.

Віддавати голос за невідомі партєйкі, які нікуди не пролізуть, теж сенсу мало.

Тоді в мене з"явилась думка піти на вибори, але свій бюлетень залишити на пам"ять, і не голосувати ні за кого.

Можливо, через 20 років продам його якомусь схибленому колекціонеру :)

так ось що мене цікавить:
1. Чи ПОВИНЕН я вкинути бюлетень в урну для голосування, чи наприклад, можу розірвати його, та викинути в урну для сміття?
2. Чи на виборах пильно пасуть, щоб кожен бюлетень взяв, зайшов в кабінку, проголосував, та обов"язкого вкинув до урни?

це дрібниці, але просто цікаво стало, може хтось щось знає?
чи вже так робив? :)

Prima 14-09-2012 16:20

Цитата:

Повідомлення від sunwheel (Повідомлення 2779759)
Коли узнав, що графу "проти всіх" вилучили з бюлетенів, почав думати, чи йти взагалі на вибори.

Проти цього стримує те, що за всім відомі політичні сили бажання голосувати немає. Через недовіру.

Голосувати по принципу "нє, ну а за кого" якось не тягне.

Віддавати голос за невідомі партєйкі, які нікуди не пролізуть, теж сенсу мало.

Тоді в мене з"явилась думка піти на вибори, але свій бюлетень залишити на пам"ять, і не голосувати ні за кого.

Можливо, через 20 років продам його якомусь схибленому колекціонеру :)

так ось що мене цікавить:
1. Чи ПОВИНЕН я вкинути бюлетень в урну для голосування, чи наприклад, можу розірвати його, та викинути в урну для сміття?
2. Чи на виборах пильно пасуть, щоб кожен бюлетень взяв, зайшов в кабінку, проголосував, та обов"язкого вкинув до урни?

це дрібниці, але просто цікаво стало, може хтось щось знає?
чи вже так робив? :)

Самый простой способ "порвать и выкинуть в мусорку" это написать "Голосую За Шумахера!" и бросить в урну для голосования :)

Prima 14-09-2012 16:20

Цитата:

Повідомлення від Boroda (Повідомлення 2779763)
буду голосовать за коммунистов. вернее - за идею, за идеологию...

Дык тебе уже по возрасту положено :p

www.vintorg.net 14-09-2012 16:56

Цитата:

Повідомлення від sunwheel (Повідомлення 2779759)
1. Чи ПОВИНЕН я вкинути бюлетень в урну для голосування, чи наприклад, можу розірвати його, та викинути в урну для сміття?
2. Чи на виборах пильно пасуть, щоб кожен бюлетень взяв, зайшов в кабінку, проголосував, та обов"язкого вкинув до урни?

По п.2 не знаю насколько за этим следят (зависит от степени пофигизма на конкретном участке), но вынос бюллетеня за пределы участка это нарушение закона с ответственностью вплоть до уголовной.

А п.1, как по мне вообще лишен смысла. На кой переться на участок и стоять в очереди, чтобы потом порвать бюллютень? Если просто забить и не пойти, то конечный результат будет точно тот же :)

www.vintorg.net 14-09-2012 17:03

Цитата:

Повідомлення від Boroda (Повідомлення 2779763)
буду голосовать за коммунистов. вернее - за идею, за идеологию... и буду надеятся , шо Симоненка и прочих ему подобных продажных ушлепков оттель попрут.

Блин, ну вроде ж взрослый человек :confused:
Ты своим голосом добьешься ровно противоположного. Петя Симоненко будет сидеть в парламенте, брать по пять лимонов за каждый голос своей фракции при любом сложном голосовании (когда борьба и каждый голос на счету) и тихо посмеиваться над лохами, которые за него голосовали.

Лучшее, что ты можешь сделать для коммунистической идеи, это ни в коем случае не голосовать за ООО КПУ :)
Когда оно разорится, возможно на его месте появятся настоящие идейные коммунисты. Не ранее.

Chega 14-09-2012 17:08

Цитата:

Повідомлення від Boroda (Повідомлення 2779763)
буду голосовать за коммунистов. вернее - за идею, за идеологию... и буду надеятся , шо Симоненка и прочих ему подобных продажных ушлепков оттель попрут.

Типа они ху@вые, но говорят правильно.:d
Тогда уже лучше рыгам отдаться. чем этим бл@дям.

sunwheel 14-09-2012 17:11

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2779793)
По п.2 не знаю насколько за этим следят (зависит от степени пофигизма на конкретном участке), но вынос бюллетеня за пределы участка это нарушение закона с ответственностью вплоть до уголовной.

А п.1, как по мне вообще лишен смысла. На кой переться на участок и стоять в очереди, чтобы потом порвать бюллютень? Если просто забить и не пойти, то конечный результат будет точно тот же :)

стосовно відповіді на п.2 - окремо дякую.

стосовно п.1 - я не мав на увазі розірвати, просто наводив приклад, чи можу я після отримання бюлетеню робити з ним, що заманеться, в. т.ч. рвати, підтиратись, виносити з собою.

ну, бачу, що винос якщо запалять може дорого обійтись.

тоді дійсно, проголосую за Шумахера. Міхаель, ми з тобою! :d

Prima 14-09-2012 17:12

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2779797)
Блин, ну вроде ж взрослый человек :confused:
Ты своим голосом добьешься ровно противоположного. Петя Симоненко будет сидеть в парламенте, брать по пять лимонов за каждый голос своей фракции при любом сложном голосовании (когда борьба и каждый голос на счету) и тихо посмеиваться над лохами, которые за него голосовали.

А шо, уже есть имена тех кто будет делать по другому? http://forums.overclockersclub.com/p...lt/popcorn.gif

Prima 14-09-2012 17:14

Цитата:

Повідомлення від sunwheel (Повідомлення 2779800)
тоді дійсно, проголосую за Шумахера. Міхаель, ми з тобою! :d

Ну вот. Я эстафету передал, теперь можно на выборы не ходить - дело не умретЪ! :d

[SPY]der(FOG) 14-09-2012 17:17

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2779797)
Ты своим голосом добьешься ровно противоположного. Петя Симоненко будет сидеть в парламенте, брать по пять лимонов за каждый голос своей фракции при любом сложном голосовании (когда борьба и каждый голос на счету) и тихо посмеиваться над лохами, которые за него голосовали.

Это можно сказать о ЛЮБОЙ партии. :confused:

Чёделать-чёделать???!!!


Поточний час: 12:42. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024