Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Политическая жизнь в Украине (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=14271)

freedom 03-01-2008 16:40

Цитата:

Повідомлення від freedom loving (Повідомлення 2210562)
Взагалы то були слова ыз песны, а из песни слов не выкинеш.....
Про Гулю и др. я и сам знаю, но просто расчитывал, что ты сам за свои слова, как настоящщий ПР отбазарищщщ.....
Але ж ты втратыв увесь свый траф и это на 15.30. 03.01.08.
Балабол кароче....

Люди вчаться, а не тільки гуляють...Курсач висить, от і пришлось нічку попрацювати...Захист 08.01, а в курсачі і конь не валявся....
Ваше право так думати....Мені впринципі всерівно....
зи А що значить ПР?:uups:

freedom 03-01-2008 16:57

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210567)
зи А що значить ПР?:uups:

З"явились підозри що це Партія Регіонів....Ні нічого спільного немаю з цією партією...Впринципі мені всерівно при якому уряді буде стадільність в економіці, головне щоб це була стабільність не на словах...

Дядя Бабай 03-01-2008 17:39

янукович - мудак :cool:

Дядя Бабай 03-01-2008 17:44

Цитата:

Повідомлення від Platon (Повідомлення 2207200)
Хочу Вас трохи розчарувати, я виділив саме те, що хотів. Адже е суттєва різниця між змістом термінів «лучший политик» и «не доверяют». Особисто я також вважаю, що найкращим політиком (чи точніше політиканом:)) 2007 року е Тимошенко, адже їй вдалося збаламутити всю країну, спровокувати протизаконні вибори та таки зайняти крісло прем’єра. А найкращий управлінець (на мою думку) 2007 року – В.Ф.Янукович. А ось людина якій найменше довіряють – це В.А.Ющенко, саме це я і підкреслив у своєму попередньому пості.

Не позорь имя великого философффа, профффесор...:)

Nemesis Divina 03-01-2008 19:41

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210555)
Я взагалі він, а не вона...

гыы, а я думала,что Фридом и Фридом лавинг это типа муж и жона:lol:он любит её, симейная идилия,епты:d

freedom 03-01-2008 19:49

Цитата:

Повідомлення від Nemesis Divina (Повідомлення 2210769)
гыы, а я думала,что Фридом и Фридом лавинг это типа муж и жона:lol:он любит её, симейная идилия,епты:d

Девушка какую информацыонную нагрузку это несет для топа?....

Nemesis Divina 03-01-2008 20:10

Цитата:

Повідомлення від freedom (Повідомлення 2210776)
Девушка какую информацыонную нагрузку это несет для топа?....

да собственно никакую,флужу я тут:)
а шо?:)

freedom 03-01-2008 22:32

Цитата:

Повідомлення від Судья Ди (Повідомлення 2210930)
ага. а если все вузы закрыть и всех студентов разогнать вообще - то развития в бюджете добавится или наоборот? :|

Что Вы так коверкаете мои цитаты и перекручиваите на свой лад?:confused:

www.vintorg.net 13-01-2008 10:29

Юля начинает крупномасштабное наступление на ... ... ... грабли :)
Цитата:

Кабмин намерен ввести предельные торговые надбавки на бензин и ДТ
Кабинет Министров намерен обязать областные государственные администрации устанавливать предельные торговые надбавки на дизельное топливо и моторные бензины, реализуемые с автозаправочных станций, на уровне не более 10% оптово-отпускной цены производителя или таможенной стоимости.
Об этом говорится в проекте постановления Кабмина, разработанном Министерством экономики.
Похоже надо запасаться бензином, пока он еще есть в продаже, а то эта "ошпаренная совком" так и не усвоила азов рыночной экономики :(

Vdovy 13-01-2008 11:44

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2224037)
Юля начинает крупномасштабное наступление на ... ... ... грабли :)

Похоже надо запасаться бензином, пока он еще есть в продаже, а то эта "ошпаренная совком" так и не усвоила азов рыночной экономики :(

Скільки плануєш "про запас" прикупити?:)


Поточний час: 18:56. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024