Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Комерційний форум (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=11)
-   -   ПОИСК: Трансформатор до 200вт: 25Вх2 + 14Вх2 (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=72964)

Nickolay 07-01-2022 14:48

Трансформатор до 200вт: 25Вх2 + 14Вх2
 
Ищу трансформатор для замены в американской акустике, нашел что в каких-то версиях присутствует перемычка 110/220, но увы в той что пришла мне такого не вижу. Также буду благодарен за советы, где заказать/поискать.

Фото текущего (сам трансформатор весит 2,7кг):

Victory 07-01-2022 19:08

Теоретично такий транс знайти можна, - але, пройшовши цей тернистий путь пошуків, дійдеш висновків, що краще зробити наступне:
береш транс від телевізора ТС 180, ТС 160(краще..., хоча в твоєму випадку однаково) і робиш з нього те, що тобі потрібно. Ну, правильно буде: доробляєш. Оце і буде повноцінне вирішення проблеми, а не якась китайська хрінь, яку ти десь там знайдеш...
Можна й написати що треба зробити, але для цього спочатку потрібно почути (прочитати) що ти до цього готовий...

Nickolay 07-01-2022 20:41

Пока из готовых вариантов нашел только HKSP-060462EP, но пишут что он греется и шумит. Сам доработкой вряд ли буду заниматься, смотрел на OLX несколько объявлений кто делает, по стоимости назвали около 400грн за 250вт транс - если у нас в городе не найду никого, то закажу доставкой.

Victory 07-01-2022 22:34

400 Грн. і з роботою це не те що недорого, - це навіть дешево! (ціну на Нову пошту не враховую, бо важить він непогано!:yes:) Але я не випадково сказав про 180-тий, там по-людски ще все зроблено. Кількість витків без "економіїї", сама мідь ще та, переріз дроту також ще без економії. В наші дні такого вже на жаль нема, і не тільки на Алі! І м'яко кажучи, буде неприємно, коли він як мінімум буде грітись!... Тож суть не тільки в ціні, а в тому щоб потім знову не шукати по-новому. А доробити 180-тий можна при бажанні за вечір. Потрібен тільки паяльник, ключик на 10(чи на 8), ну і плоскогубці та може викрутка... Ну перед тим бажано покурити Ютюб може з півгодини якщо вже зовсім нульовий рівень...

s_w 08-01-2022 00:34

Можно сделать все намного проще.
Берешь любой(!) советский транс на соответствующую мощность 200-250W типа ТС
который состоит из двух обмоток, в котором первичка для 220В соединяется последо
вательно. Соединяешь его согласно его схеме подключения (имеется ввиду первичку)
и с середины соединения первички снимаешь с него 110 вольт(по схеме автотрансфор
матора) которыми и запитываешь родного американца. Транс ТС в корпус, ставишь
разьем и на выходе имеешь110вольт, не трогаешь руками тк первичка под фазным
напряжением. Вот и все.

Конечно, перемотать вторичку на трансе ТС180-ТС250 намного красивее и правильнее,
но это только если руки растут из нужного места, имеется опыт намотки без стан
ка и в наличии есть медь нужного диаметра и длинны.
Еще красивее сделать это на торе (при наличии на нем первички на 220вольт )

polzovatel 08-01-2022 13:56

Або ще простіше, йдеш на базар і купуєш адаптер 220/110 їх раніше біля кожного копіювального canon fc2 pc2 було. Габарити маленький і 200ват потягне

Victory 08-01-2022 14:28

Відвід середини первинної, - це не порада, а підстава, коли мова йде про акустику! при даному залізі(180-му) обмотки як первинна, так і вторинна мають бути намотані виключно симетрично на обох кернах, коли мова йде про акустику! Працювати то буде, але такий транс треба буде відвести хоча б з на півмерта від плат...
А щодо тора, то згоден, - ідеальний варіант для акустики: і тихий, і струм холостого ходу мінімальний! Але в даному випадку швидше всього є одна проблема: корпус то вже є! І цей тор просто не буде де впихнути, бо він за розмірами доволі токи незручний... а от 180-й швидше за все впишеться на місце старого.
А от щодо домотки вторинної, то було б ідеально це зробити не розбираючи його, - тому що струм холостого ходу буде як мінімум в три рази більший, ну і шум також збільшитись. Так, незручно, але якщо хороша акустика і для себе, то воно того варте.

Victory 08-01-2022 14:35

Імпульсний адаптер для акустики?! Це недопустимо!

Victory 08-01-2022 14:46

Неуважно прочитав s_w, - ти мав на увазі окремий транс з відводом, а я подумав що з заміною...
Так, такий варіант проходить, але тільки при умові що цей окремий транс буде подалі від самої акустики, ну і дешевше від імпульсника-адаптера раза в три! В мене якраз такий варант з американським повітряочисником, - правда там 50Вт всього, то я його навіть всередину запихнув...

Viacheslav 12-01-2022 14:25

Про позолоченные контакты не забудьте.
Это же акустика!


Поточний час: 10:16. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024