Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Общественный транспорт города (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=9775)

Topa 15-03-2007 17:02

Цитата:

Повідомлення від <SANTA>
Есть еще особенность у них: дверь надо открывать пассажиру нажатием на кнопку.

:lol: :lol: :lol:

NightWish 15-03-2007 17:06

Цитата:

Повідомлення від <SANTA>
Есть еще особенность у них: дверь надо открывать пассажиру нажатием на кнопку.

давно мечтал о таком %\


А она хоть будет работать. Иль трамваи пустыми будут ездить, т.к. кнопка сламалась? :lol:

B.E.S. 15-03-2007 17:09

А тепер я хочу розвіяти всі плітки навколо цього питання:
1 - Ці трамваї для Вінниці обішлись нічим, тобто трамваї безкоштовні і навіть швейцарці оплатили і транспортували їх до нас!
2 - В Україні всього 4 міста з вуськими коліями. Це Вінниця, Львів, Євпаторія і Полтава(здається)! Чому вибрали саме Вінницю, тому що в нас є станція на якій можна ремонтувати транваї.
3 - Нас забезпечили безкоштовними запчастинами до них.
4 - Ці трамваї в середині краще збериглися чим наші, після 25-и років користування. Ці трамваї в середині новіші і чистіші. Тому що кожних 6 років там відбувався кап-ремонт.
Нам вони подарували лише 28 трамваїв, але восени пришлють ще 14. Якщо виникне питання чому вони їх просто відали, тому що в них будуть трамваї без сходинок, для того щоб навіть інваліди заїджали без проблем. На даний момент у нас в Вінниці близько 100-а трамваїв, але виходять на роботу лише 80.
Я за ці трамваї, тому що мені тепер не прийдеться їздити в цих маленьких трамваях, які дуже низькі. Тобто по Вінниці є такі самі перші, які випускались.
Але нажаль ми їх побачимо в роботі, тільки десь через місяць або два.

Nemesis Divina 15-03-2007 17:09

Цитата:

Повідомлення від NightWish
давно мечтал о таком %\


А она хоть будет работать. Иль трамваи пустыми будут ездить, т.к. кнопка сламалась? :lol:

так это же вообще круто)
уже вижу как на каждом светофоре эти двери будут открываться и кому надо выходить будет) :d

Mercutio 15-03-2007 17:10

Европа одним словом... будем ездить на трамваях и мечтать, что мы в Швейцарии... - едешь и сыром пахнет ... из окна видны Альпы по которым бобры на медведях возят молоко для милки... :d

Endy48 15-03-2007 17:11

Цитата:

Повідомлення від <SANTA>
Есть еще особенность у них: дверь надо открывать пассажиру нажатием на кнопку.

Это ж круто, когда надо выйти, трамвай может даже и неостанавливатся :d

Rainman 15-03-2007 17:14

А они швецарские потомушо дерявые? :rolleyes:

RAP live 15-03-2007 17:16

Ці трамваї являють собою 2 зкріплених маленьких вагони назразок наших стареньких! Краще їздити на наших довгих і зручних трамваях, з 2-ма фарами!
(Це моя думка)

Alice 15-03-2007 17:17

А почему в опросе нет варианта "мне пофиг, я катаюсь на такси"?..... :rolleyes:

RAP live 15-03-2007 17:17

Цитата:

Повідомлення від Alice
А почему в опросе нет варианта "мне пофиг, я катаюсь на такси"?..... :rolleyes:

Можешб просто проигнорировать опрос!


Поточний час: 14:39. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024