Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Кино (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Пропоную бойкотувати кінотеатр. (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=55589)

TS1 21-08-2014 16:50

Пропоную бойкотувати кінотеатр.
 
Пропоную бойкотувати кінотеатр ім. Коцюбинського. Пр

Причини:

1. Низька якість 3д зображення.
2. Окуляри які видають не обробляются жодними антибактерицидними речовинами (що особливо важливо для дітей).
3. Самі окуляри в жахливому стані. Багато з них пошкодженні і працюють як-небудь.
4. Зали непристосовані для нормального перегляду фільмів людям зі зростом меньше 170 см. :(
5. Неможливо нормально обрати місце в самому залі на касі (елементарне хамство касирів)

Є ще багато інших причин які можна перерахувати. Виклав основні на мій погляд.
Зрозумійте вірно! Якщо ми не будемо ніяким чином виявляти своє незадоволення то так і будемо мати поганенький кінотеатр в якому не зможемо отримати задоволення від перегляду фільмів.

Прошу озвучувати свої думки :)

amoremio 21-08-2014 17:01

Я ходжу в цей гадюшник лише раз на рік - прем'єра чергової частини Володара Кілець чи Хобіта. Ходжу лише через те, що не можу дочекатися блюрей ліцензії в 3д із подальшим переглядом на домашньому проекторі. Так що можна вважати, що я та моя сім'я їх також бойкотує).

krebs83 21-08-2014 17:01

ходив після IMAX 3D в Києві. Був останній раз в Коцюбинського...

demon200777 21-08-2014 17:06

я там был 1 раз в 2013 на 3д про зомби - зомби в кассе - зомби на входе - туалет как в фильме тоже - цены просто пистец, короче там тока бесплатные фильмы для пенсионеров показывать ))
купил себе телик с 3д и смотрю дома )))

TS1 21-08-2014 17:13

Всеодно жаль "Мир" в якому більш-менш можна було дивитись прем'єри нових фільмів без відверто жахливого 3д (після ялтинського аймакса будь який 3д котрий не аймакс - не 3д). Коцюба тупо заробляє на відсутності альтернативи як такої. Хто в курсі чому махнули на "Мир" ? Як я розумію то там всього лиш замінити аналогові проектори на цифру і все.....

ross 13-11-2014 00:00

Цитата:

Повідомлення від TS1 (Повідомлення 3058302)
Всеодно жаль "Мир" в якому більш-менш можна було дивитись прем'єри нових фільмів без відверто жахливого 3д (після ялтинського аймакса будь який 3д котрий не аймакс - не 3д). Коцюба тупо заробляє на відсутності альтернативи як такої. Хто в курсі чому махнули на "Мир" ? Як я розумію то там всього лиш замінити аналогові проектори на цифру і все.....

у нас тц мало в городе... не у всех мудачков в собственности тц есть просто...

M42 13-11-2014 01:04

Цитата:

Повідомлення від TS1 (Повідомлення 3058295)
Пропоную бойкотувати кінотеатр ім. Коцюбинського. Пр

Причини:

1. Низька якість 3д зображення.
2. Окуляри які видають не обробляются жодними антибактерицидними речовинами (що особливо важливо для дітей).
3. Самі окуляри в жахливому стані. Багато з них пошкодженні і працюють як-небудь.
4. Зали непристосовані для нормального перегляду фільмів людям зі зростом меньше 170 см. :(
5. Неможливо нормально обрати місце в самому залі на касі (елементарне хамство касирів)

Є ще багато інших причин які можна перерахувати. Виклав основні на мій погляд.
Зрозумійте вірно! Якщо ми не будемо ніяким чином виявляти своє незадоволення то так і будемо мати поганенький кінотеатр в якому не зможемо отримати задоволення від перегляду фільмів.

Прошу озвучувати свої думки :)

Моя думка очень проста: не нравится - сделай лучше/посоветуй как лучше/собери единомышленников и составьте письмо с предложениями как сделать лучше или просто не ходи :confused: Но не ходи сам, а не подстрекай других, ибо если все поведутся на такую "прогрессивную" идею у нас не будет и поганенького кинотеатра.

SanSanZ 16-11-2014 13:10

Хожу в него на те фильмы которые жду. Вчера был например на Interstellar. Кинотеатр конечно полное дно, я еще давно говорил. У мира не было цифрового оборудования поэтому они не могли показывать много фильмов. Нет смысла что бы делали с этим кинотеатром что то, нам нужно что бы построили нормальный кинотеатр в ТРЦ или РЦ, как во всех нормальных областных центрах...

amoremio 16-11-2014 14:46

Цитата:

Повідомлення від SanSanZ (Повідомлення 3079551)
Нет смысла что бы делали с этим кинотеатром что то, нам нужно что бы построили нормальный кинотеатр в ТРЦ или РЦ, как во всех нормальных областных центрах...

згоден повністю

SergeK 26-08-2015 22:49

Не был в этом кинотеатре и судя по отзывам не буду


Поточний час: 14:38. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024