View Single Post
Старий 04-11-2006, 00:40   #40
Rembo
Фанат
 
Rembo's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2006
Адреса: -=PiSaReVa StReeT=-
Повідомлення: 502
Send a message via Yahoo to Rembo Send a message via Skype™ to Rembo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Rembo
Я йому це теж казав......але він сказав що коли підішов до вікна був видний місяць і зорі але сильно рвав вітер так що вірячи його словам то не гроза!.......
О! Згадав жутку історію яку нам вчителька розказувала (хто з 26-ї школи її знає -Ніна Валеріївна)
Ну коорочє коли їй було 15( а це десь років 40 назад ) в селі у хазяїна здохла коза...і він її захоронив біля подвір'я (вона цього не знала)(Ніна Валерівна не знала а не коза)
В той день у сільському клубі було свято і вони пізно повертаючись додому з подругою ішли по вулиці подруга завернула до свої хати а їй залишилось метрів 400 пройти....Ну завертає вона на сусідню вулицю а там стоїть коза.....а хоча літо але вже темно було ,а козу було добре видно ну вона її мацнула але її рука розішлась в образі кози......вона шуганулась і дала драла.....ха!а коза не дурна погналась за нею.....та нашугана через кущі якось пробившись найкоротшим шляхом до хати озирнулась але кози вже не було.....ну вона розказала це все мамі .......ну мама подумала шо вона перепила самогонки.......але на наступний день вона сказала шо один старий дідок розказав їй шо це все правда і доказав це........він сказав шо коза як любе живе существо після смерті віддає в землю всі мінерали які були в тілі .......серед них є фосфор який є майже в кожній частинці тіла виділяється на поверхню.....і тому був створений точний образ кози......на питання чому вона гналась за нею старий сказав шо це все винний вітер який создала втікачка коли почала бігти ....і цей вітер почав дути на козу і вона поплила.......а об кущі вона поступово розвіялась......таке , за його словами, трапляється з небіжчиком 3 рази.. і чим він "свіжішийй" тим чіткіше видніється образ........страх......провірят и не хочу.....
лічно я в цю розповідь не дуже вірю , жутковата....
__________________
Я бы изменил мир, но Бог не дает исходники!
Rembo не на форумі   Reply With Quote