View Single Post
Старий 12-03-2021, 00:48   #908
Mrgreen
Писатель
 
Mrgreen's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Vinnytsia
Повідомлення: 282
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Алиса Переглянути допис
Ты просто им доверяешь?

Попробую объяснить как смогу. С 050 минуты, там объясняют механизм односторонней транскрипции. Днк-рнк-белок.
Все правильно, так задумано, так і працює всередині клітини.

Цитата:
Матричная рнк вакцина, это синтетическая программа организму. Производители, или лучше так, генные инженеры утверждают, что повлиять на ДНК эта программа никаким образом не может. Не может теоретически, потому как они механизм обратной транскрипции отключили.
Не організму, а клітинам. Вкажіть тайм-код де сказано про можливість зворотної транскрипції з допомогою мРНК вакцини і її відключення для безпеки?
Де ЗТ точно задіяна, то це в клітинах, заражених деякими видами вірусів, для котрих цей процес є частиною їх життєвого циклу. Коронавірус не є одним із таких.

Цитата:
На самом деле связь днк рнк и белок односторонней не является и выглядит вот так.

Ваша картинка - настільки примітизована схема роботи клітинного апарату, що далі нема куди. Це те саме, що трикутником і стрілочками змоделювати роботу 4-циліндрового двигуна внутрішнього згорання. Дає загальні уявлення і купу місця для необґрунтованих домислів.

Цитата:
ДНК это как рецепт рнк изготовитель а белок ингридиент. Если изменить ингридиент изменится рецепт.
От тут криється ваш найбільший факап, причиною якого, ймовірно, є ваше бажання видати бажане за дійсне, не знаю, та й це не головне.

Правильна схема виглядає так: ДНК - книга рецептів, мРНК - рецепт, рибосома - кухар, що готує білок по рецепту(мРНК). Амінокислоти - інгредієнти.
Кухар зготує те, рецепт чого йому підсунуть, і цим користується розробник мРНК вакцини.

Розробники взяли розшифрований геном sars cov-2, знайшли шматок, що кодує білок шипа, котрим вірус проникає в клітину і закодували цю частину геному в мРНК.
Простими словами, ця мРНК, потрапляючи в клітину, губиться поміж домашньою мРНК і під шумок завантажує роботою рибосоми, котрі відпрацьовуючи алгоритм, продукують в тому числі і вірусний білок. Далі "ворожі" білки, які є копіями шматків реального віруса, локалізуються імунними клітинами організму і допомагають створити той самий імунітет.
Рекомендую переглянути відео з 10.58, навіть я зрозумів з першого разу
https://youtu.be/EaqfXI3t7eY?t=659

Цитата:
ДНК изменится и начнет копировать уже измененный ДНК. Тоесть по сути это уже будет другая личность. Так можно менять все. Но они, не знаю кто, утверждают, мы же не безумцы так поступать. Остается либо верить им либо не верить.
Мені ваші сентенції про страшні вакцини, що міняють геном людей, нагадують як совкове населення без ознак критичного мислення хаває все, що йому підсовують з телевізора і починає це активно ретранслювати.
Заряджена вода і сеанси Кашпіровського, МММ, "небезпека ГМО"(бо з'їси модифікований організм і він модифікує тебе в рєптілоїда), пальмова олія від професора харчових наук Ляшка, "внєшнєє управлєніє" і ще багато іншого, чого я, на щастя, не бачив.
Кожна з подібних псевдонаукових, а частіше ретроградних і (росіянське) "мракобєсниих" теорій була ґрунтовно розбита справжніми науковцями, або тими, хто здатен керуватись логікою і науковими методом. Тільки от на носіїв мракобісниих наративів докази науки і логіки не діють.

І це сумно.

Останній раз редагувалося Mrgreen; 00:54.
Mrgreen не на форумі   Reply With Quote