View Single Post
Старий 13-03-2021, 12:54   #919
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Mrgreen очень много текста. Материала очень много. Поэтому буду писать частями. Твой посыл мне понятен. Не знаю с чего начать ответ. Во первых, я не считаю тебя тупым, но серьезно к тебе тоже не отношусь, после того как ты осуждал мои действия опираясь на эффект бабочки. Свои познания в области генетики не переоцениваю. Я знаю что они на уровне интересующегося человека. Я не биолог. Еще один момент относительно
Цитата:
Повідомлення від Mrgreen Переглянути допис
Також не маю на меті ніяких образ, а от спроба назвати фашистом опонента, який вказує на ваші власні помилки - ознака слабкої позиції у дискусії. Як і перехід на образи і зневажливе ставлення, що я, особисто, за вами вже помічав раніше.
Если ты не имел цели никого обижать, то как понимать это?

Цитата:
Повідомлення від Mrgreen Переглянути допис
Мені ваші сентенції про страшні вакцини, що міняють геном людей, нагадують як совкове населення без ознак критичного мислення хаває все, що йому підсовують з телевізора і починає це активно ретранслювати.
Заряджена вода і сеанси Кашпіровського, МММ, "небезпека ГМО"(бо з'їси модифікований організм і він модифікує тебе в рєптілоїда), пальмова олія від професора харчових наук Ляшка, "внєшнєє управлєніє" і ще багато іншого, чого я, на щастя, не бачив.
Кожна з подібних псевдонаукових, а частіше ретроградних і (росіянське) "мракобєсниих" теорій була ґрунтовно розбита справжніми науковцями, або тими, хто здатен керуватись логікою і науковими методом. Тільки от на носіїв мракобісниих наративів докази науки і логіки не діють.

І це сумно.
Это текст, особенно после комментариев

Цитата:
Повідомлення від Leepshec Переглянути допис
блин как круто завуалировал слово "дебил"
вызывает еще больше негативных эмоций. Это ты осознаешь? Или двойные стандарты? Если ты такой принципиальный в поисках истины и взаимопонимания зачем позволил себе подобное, а если уж позволил, тогда будь добр не упрекай других.

С этим похоже разобрались.

Остальное позже.
Алиса не на форумі   Reply With Quote