View Single Post
Старий 09-09-2008, 15:41   #617
Ang
Писатель
 
Ang's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2006
Повідомлення: 347
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від www.vintorg.net Переглянути допис
Тот факт, что пасечника не любят такие как ты, является его самой лучшей рекомендательной грамотой
Ты абшибаешься!
ФАКТ ТО ,ЧТО ПАСЕЧНИКА НЕ ЛЮБЯТ!
А ежели его любят лизоблюды и компания(в которой и ты),то в ближайшее время вы окажетесь на свалке!

Шановні вінничани!

На очах у всієї країни 2 вересня розпочато реалізацію вкрай небезпечного сценарію дестабілізації ситуації в Україні.
Відмовившись засудити російську агресію проти Грузії та підтримати територіальну цілісність цієї країни, БЮТ спільно із комуністами та регіоналами не тільки свідомо вбиває клин між Україною та цивілізованим світом, але й створює передумови для посягання на територіальну цілісність України. Всупереч домовленості про створення коаліції демократичних сил і офіційної позиції «Нашої України», новостворена більшість у складі БЮТ, Партії Регіонів та Комуністичної Партії України проголосували за ряд законів, спрямованиї на усунення від влади всенародно обраного Президента України та передачу усієї влади антиукраїнській парламентській олігархії.
На наших очах народжується антиконституційна, антиукраїнська прем'єрська диктатура. Блок Юлії Тимошенко відкрито став на шлях знищення демократичної коаліції і створив нову антиукраїнську більшість спільно із регіоналами та комуністами.
Я підтримую рішення фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» провихід зі складу коаліції і вважаю, що уся відповідальність за наслідки руйнування коаліції лягає на БЮТ.
Я буду захищати українську державність і переконаний, що в цьому мене підтримають тисячі вінничан.
У парламенті розпочався конституційний і політичний переворот. Рукми БЮТ, ПР та КПУ встановлено антиконституційний Закон про Уряд, який спровокував парламентську кризу і вибори, даний закон встановлює диктатуру Прем'єр-міністра. В основі цього щСоюзу лежать не українські інтереси.
Верховна Рада України, всупереч Конституції України та нехтуючи представницьким мандатом виборців України, систематично не працює як законодавчий орган. Криза в Парламенті, штучно створена політиками, свідчить про неспроможність національних партій нести консолідуючу програмну відповідальність за законодавчу політику і європейський вибір України, за розширення бази демократії, прав та свобод громадян, за протекціонізм національному виробнику, покращення матеріального становища населення та захисту національних інтересів.
Вважаю за необхідне скликати позачергові сесіїмісцевих рад, з метою звернення до Президента України, з проханням взяти ситуацію, що склалася, під особистий контроль.
Ми повинні усі об'єднатись навколо Президента – єдиного гаранта наших прав і свобод. Разом ми - сила. Дамо опір злочинному союзу демагогів, олігархів та криміналу!
Міський голова
В. Гройсман
roman-sharp.livejournal.com

Останній раз редагувалося Ang; 16:24.
Ang не на форумі