View Single Post
Старий 25-11-2019, 12:23   #5
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від krebs83 Переглянути допис
ну 10 років назад точно було найкращим. Я також десь 10 років таким користувався. Зараз перейшов на ISDT C4. В старій зарядці, якщо аккумулятор поганий, то не показувало, яким током заряджало. На екрані світолось 200мА, а реально набагато меньше. В ISDT C4 це видно + показує опір аккумуляторів. Половину аккумуляторів повикидав
Вже багато років не слідкував за темою зарядок для "пальчиків" і не виключаю що прогрес не стоїть на місці)) Тим більше кому потрібний розширений функціонал і універсальність по типам елементів ISDT C4 звісно на голову сильніший

В мене таких нюансів в роботі не було жодного разу, завжди заряджає прогнозовано в залежності від вибраного режиму, чи то на 200мА, чи то на 1800мА. А від коли перейшов на енелупи щей жоден елемент не здох))) Для не професійного зарядника воно і так має дофіга функцій, відображення опору взагалі думаю вже булоб зайве. Тим більше опір воно здається зчитує (але просто не показує) і "вбиті" елементи відмовляється заряджати. Ще є такий нюанс що у вас стояла не стабільна прошивка, раніше були із ними проблеми, я коли купував пам'ятаю хвилювався щоб прийшло зарядне із нормальною прошивкою.

Але є всеж один мінус, коли сильно розрядилися елементи, зарядне їх не бачить, потрібно на 1-2сек. "прикурити" будь-яким іншим дешевим.
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote