View Single Post
Старий 15-03-2007, 17:09   #23
B.E.S.
Гигант мысли
 
B.E.S.'s Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Адреса: Чуєш, є якісь кишинькові гроші? Як немає? Ану пострибай! Ти що пацюк? А що це в тебе за ланцюг?
Повідомлення: 820
Send a message via ICQ to B.E.S.
Thumbs up

А тепер я хочу розвіяти всі плітки навколо цього питання:
1 - Ці трамваї для Вінниці обішлись нічим, тобто трамваї безкоштовні і навіть швейцарці оплатили і транспортували їх до нас!
2 - В Україні всього 4 міста з вуськими коліями. Це Вінниця, Львів, Євпаторія і Полтава(здається)! Чому вибрали саме Вінницю, тому що в нас є станція на якій можна ремонтувати транваї.
3 - Нас забезпечили безкоштовними запчастинами до них.
4 - Ці трамваї в середині краще збериглися чим наші, після 25-и років користування. Ці трамваї в середині новіші і чистіші. Тому що кожних 6 років там відбувався кап-ремонт.
Нам вони подарували лише 28 трамваїв, але восени пришлють ще 14. Якщо виникне питання чому вони їх просто відали, тому що в них будуть трамваї без сходинок, для того щоб навіть інваліди заїджали без проблем. На даний момент у нас в Вінниці близько 100-а трамваїв, але виходять на роботу лише 80.
Я за ці трамваї, тому що мені тепер не прийдеться їздити в цих маленьких трамваях, які дуже низькі. Тобто по Вінниці є такі самі перші, які випускались.
Але нажаль ми їх побачимо в роботі, тільки десь через місяць або два.
B.E.S. не на форумі   Reply With Quote