View Single Post
Старий 29-08-2012, 22:41   #22
logs
Ветеран
 
Реєстрація: Jun 2012
Повідомлення: 2,052
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Uncle Splin Переглянути допис
Что мне дало высшее образование, так то, что стоить как огня боятся специалистов широчайшего профиля.
В прошлый раз, подобные эскапады "специалиста - разоблачителя" закончились тем, что в коммерческом появилась тема по продаже/написанию дипломов...
Я по своїй спеціальності учив: програмування, розробка радіоелетронних простроїв, розробка антенних пристроїв, розробка засобів звязку, ремонт електроніки, мікропроцесори (включно з їх програмуванням), телефонію, супутниковий звязок, системи автоматизованого управління і т.д.

На виході - спеціаліст АСУ (автоматизованих систем управління). Тобто все потрохи наче знаю і вчився досить добре, але глибше "копни" гарного спеціаліста у жодній з цих тем. Краще б нас вчили щось одне, програмування наприклад.

Я можу братися з того, що вчив - практично за все. Навіть коли треба програмую під ВЕБ, ремонтую електронну апаратуру, можу програмувати мікроконтролери і т.д. Але це все "непрофесійно", а так, дуже поверхово. Це все "понти", бо посади біля мене "вузькокваліфікованого" спеціаліста - і я одразу буду виглядати гірше ніж він.

Ось тому, я за таку освіту як у США. Там готують лише вузькокваліфікованих спеціалістів, а не так як у нас "галопом по Європах", а потім на "заводі" навчишся щось одного.
logs не на форумі   Reply With Quote