Тема: TV:DVB-T2
View Single Post
Старий 07-09-2012, 13:12   #101
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 352
За замовчуванням

Уже пройшло більше двох тижнів як я використовую цифровий приймач SТRОNG і за цей час накопилось багато вражень.
Почну спочатку з недоліків самого приймача:
- дуже сильно гріється БП, немає нормальних отворів для вентиляції, хоч бери дрель і роби їх сам.
- усі спроби відредагувати список телеканалів закінчуються невдачею, спочатку усе виходить але через декілька вмикань тюнера видалені канали повертаються, а список стає таким яким був у момент налаштування.
- дуже дратує зависання телеканалів, приблизно 5 раз на 2 години.
- зависають не тільки канали а й сам тюнер підчас обновления, яке відвувається щоразу після його вмикання яке теж відбувається не менше хвилини.
- підчас перегляду має місце такий ефект коли озвучка невстигає за картинкою.
Тепер про самі телеканали а їх є 30.
- немає жодного кіношного та спортивного канала, зате їх спробували замінити на Ентер-фільм (радянське кіно) та Хокей.
- добавили 2 муз. канали тепер їх аж 3.
- окремо про дитячий піксельТV, особисто я його б заборонив тому що те що він показує виховує з дітей стадо баранів.

А тепер про хороше:
+ приємно порадувала можливість відтворення mkv з флешки особливо при наявності НDMІ.
+ картинка транслюється у дійсно чудовій якості.
+ приємно здивувала наявність каналів 2+2 і МЕГА напевно це єдині канали із доданих які можна дивитись.

Спростовую міф про те що потрібна спеціальна антена, це не так, майже всі антени справляються з прийомом.

Не можу нічого сказати про трімакс так як не чув поганих відгуків.

Особисто я розчарований цифровим телебаченням.

Останній раз редагувалося Bagration; 13:19.
Bagration не на форумі   Reply With Quote