Тема: ПОИСК: Вело-ексцентрик
View Single Post
Старий 21-11-2015, 22:36   #10
semion
Старожил
 
semion's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 2,553
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від _Igor_ Переглянути допис
малий має велік з ексцентріками - справляється з ними відмінно

я от зажимаю лобзік йому отверткою і ключиком - скажу так, для дитини в 11 натягнути полотно і крутити одночасно зажим, маючи при тому тільки 2 руки - не реально, треба як мінімум 2 руки які зжимають сам лобзік і 2 руки які крутять отверткою і ключиком

як що маєш лобзік - спробуй. от тоді вислухаю пропозиції

от з цього і виплило рішення про ексцентріки
У мене також були уроки праці. і до речі, досить не погано. і лобзиком працювали.
Зажимаєш один кінець пилочки рукою, дотягуєш викруткою, потім до верстаку (чи що там ви використовуєте) одним кінцем впираєте, а іншим жме тілом (можна рукою), інша рука при цьому вільна, в неї кладете викрутку (або напилок), вміщуєте у барашек і айда... А затиснути ексцентрик теж необхідно бути трируким...)))
Ще варіант - берете мотузку, пару раз обертаєте навколо попередньо стиснутого лобзику, тепер без напряга можете вільно вставити пилочку і крутити... При цьому вже стискати підкову не потрібно... Все одно не розумію..
А за моторчик - пропозиція не спроста... Є й такі рішення. Я на кружку авіамоделювання нервюри різав на такому верстаці... Моторчик рухав лобзик вгору вниз... лишалось лише деталь ворушити... Ото механізацція...

Останній раз редагувалося semion; 22:43.
semion не на форумі   Reply With Quote