Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 29-10-2011, 13:38   #1
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням Цікава новина для любителей вигулювати собачок без намордників

Житель Артемовска застрелил хозяйку питбуля, покусавшего его супругу

http://fakty.ua/142267-zhitel-artemo...go-ego-suprugu

Погибшая женщина держала двух собак, одна из которых была бойцовой породы – годовалая самка питбультерьера (на фото). Содержанию питбуля хозяйка, по словам соседей, не уделяла достаточного внимания, а также выгуливала опасного пса без намордника. Вот эта питбульша и укусила за руку и за ногу женщину, проживающую в этом же подъезде четырехэтажного дома. Мать четверых детей получила серьезные травмы.

Пока покусанной оказывали помощь в травмпунке, о случившемся узнал ее муж. Он пошел поговорить с соседкой, прихватив с собой ружье (кстати, хранящиеся у него дома на законных основаниях), чтобы в случае чего отбиться от собаки. Соседка же, в этот момент выгуливавшая еще одну свою (беспородную) собаку, увидев оружие, заподозрила, что мужчина хочет убить ее животное, и бросилась на защиту.

Женщина схватила ружье за ствол и начала тянуть на себя, призывая соседа не стрелять в собаку. Во время этой борьбы за ружье и раздался роковой случайный выстрел. От смертельного ранения в грудь потерпевшая скончалась на месте.


Ну що і далі будемо вигулювати собачок без намордників?
Attached Images
 
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 13:48   #2
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
нет, перестанем выдавать оружие дебилам, которые не умеют им пользоваться!!!
Чоловік взяв зброю і пішов розбиратися, бо його жінка в лікарні і вина цього інших людей. Прийшов би з голими руками, тупо би послали. Хазяїчка підбуля чомусь не поїхала в лікарню до покусаної її чадом жінки, болт ложила.
Чоловік зробив вірно, хотів застрілити собаку, а ця жінка дурепа, мало того, що її собаки людей кусають, то ще й дуло зброї на себе направляє, бо собачку жалко. А жінку чотирьох дітей не жалко? А себе не жалко?
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 13:54   #3
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
мне людей вообще не жалко, собак жалко, они не виноваты что хозяева их идиоты!
Ну так і добре, що застрелили дурепу, для других буде наука. А синок застріленої сказав, що собачку буде вигулювати тільки в намординку, типу мати його не права. От бачите, вже до однієї сімї дійшло.

Ще випадок з Донецької області. Нікого не застрілили, тому хазяєва і далі вигулюють таких собак без намордника. Тепер думаю, що на Донеччині люди призадумуються. Є ж місцеві газете, телебачення.

На Донеччині пітбультер’єр покусав 3-річну дівчинку

http://vidomosti-ua.com/ukraine/5193

У Донецькій області із серйозними травмами обличчя госпіталізована 3-річна дівчинка, яку покусав собака.
Attached Images
 
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 14:40   #4
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Щодо собак, то моя думка така: "Треба брати приклад з нормальних цивілізованих країн. Тобто, собаку треба вигулювати в наморднику, під час вигулу ходити з совочком та мусорним пакетом. Тоді собачка хазяїна нікого не покусає і не обсирає прибудинкові території". А бійцівські породи собак взагалі заборонити, як це є у країнах ЄС та інших країнах світу.
Ще пару дибілів/дибілок пристрелять/заріжут і тоді ми все рівно прийдемо до того, що зараз в нормальних країнах. Тобто, суспільство виховує нерадивих хазяїв собак.
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 16:53   #5
Prima
Гуру
 
Prima's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 14,923
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
Щодо собак, то моя думка така: "Треба брати приклад з нормальних цивілізованих країн. Тобто, собаку треба вигулювати в наморднику, під час вигулу ходити з совочком та мусорним пакетом. Тоді собачка хазяїна нікого не покусає і не обсирає прибудинкові території". А бійцівські породи собак взагалі заборонити, як це є у країнах ЄС та інших країнах світу.
Ще пару дибілів/дибілок пристрелять/заріжут і тоді ми все рівно прийдемо до того, що зараз в нормальних країнах. Тобто, суспільство виховує нерадивих хазяїв собак.
Что значит "прийдемо"? Это типа ноу-хау? Хвала "нормальним цивілізованим країнам"? При союзе собаки ходили в намордниках
Я делаю правильный вывод - СССР был нормальной цивилизованной страной?
Prima не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 17:29   #6
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Prima Переглянути допис
Что значит "прийдемо"? Это типа ноу-хау? Хвала "нормальним цивілізованим країнам"? При союзе собаки ходили в намордниках
Я делаю правильный вывод - СССР был нормальной цивилизованной страной?
При радянському союзі не було моди на собак бійцівських пород. Це зараз собака як символ крутості та позитивного іміджу. Я якщо ще й бійцівської і породи і не за одну сотню баксів, то це взагалі атас.
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 17:47   #7
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
у меня собака пастушьей породы, бойцы для качков)))
и кстати моя собака стоит далеко не одну сотку баксов, ибо нормальная собака стоит дорого.
а до этого был королевский дог, кстати нормального дога ты за 300 уе не купишь)))
или какую сумму ты имел в виду когда написал, не одна сотка баксов?
не розбираюся у собаках, але знаю, що породисті від 300 баксів коштують.
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 17:53   #8
Vladum
Гуру
 
Vladum's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2008
Адреса: Северный полюс
Повідомлення: 5,756
Send a message via ICQ to Vladum
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
у меня собака пастушьей породы, бойцы для качков)))
и кстати моя собака стоит далеко не одну сотку баксов, ибо нормальная собака стоит дорого.
а до этого был королевский дог, кстати нормального дога ты за 300 уе не купишь)))
или какую сумму ты имел в виду когда написал, не одна сотка баксов?
и сколько ты за своего волкодава отдал?
__________________
Vladum не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 17:56   #9
Vladum
Гуру
 
Vladum's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2008
Адреса: Северный полюс
Повідомлення: 5,756
Send a message via ICQ to Vladum
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
это очень охраняемая военная тайна
сказал бы просто стоит много, но дал мало, т.к. брал у хороших знакомых которые много с меня взять не смогли, как говорит мой папа!
__________________
Vladum не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-10-2011, 18:17   #10
Vladum
Гуру
 
Vladum's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2008
Адреса: Северный полюс
Повідомлення: 5,756
Send a message via ICQ to Vladum
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
бл№, ты не поверишь но все именно так и было}

ты не поверишь, но я тебе поверил!
__________________
Vladum не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
цикавинка від вов


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 23:06. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024