Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Відпочинок, розваги та знайомства

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05-05-2023, 22:18   #91
OlenaOlena
Юзер
 
OlenaOlena's Avatar
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 1
За замовчуванням

Бо в першому варіанті він головой думає.
OlenaOlena не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-05-2023, 12:16   #92
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від OlenaOlena Переглянути допис
Бо в першому варіанті він головой думає.
Відповідь вірна. Але тоді спитаю так. Чому логіка еволюціонує, а емоції ні?
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-05-2023, 12:44   #93
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Не можу знайти для себе новий інтерес.
Шумерський код я розгадала, Атлантиду знайшла, з ШІ розібралась, колекцію фантиків від цукерок Гулівер зібрала.

Найсмачнішим виявився Гулівер від АВК, веган м. Київ шоколадка смачна


Останній раз редагувалося Алиса; 13:25.
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-05-2023, 20:42   #94
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Вчера купила очень вкусную булочку. Пошла сегодня и купила такую же. А она совсем не вкусная . Вопрос почему?
Потому что вчера пекли нормальніе повара, а сегодня другая смена. Украли варенье и сахар и чуть муки и плохо получилось. Теперь я знаю что главное в булочках - повар.
Или лучше так. Оружие не важно, важен воин.
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-05-2023, 22:06   #95
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-05-2023, 22:10   #96
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням




Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-05-2023, 13:28   #97
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням Кіно

"Операція Фортуна": Мистецтво перемоги"(2023) реж. Гай Річі

Третій раз переглянула фільм Гая Річі "Операція фортуна". Спочатку в кіно, потім онлайн. Дуже чекала цей фільм. Але фільм спіткала ціла низка незрозумілих речей. Коли Гай Річі зняв його в Турції, був дуже задоволений. Це я чула з його інтерв"ю. В момент коли фільм мав вийти на екрани, він раптово був заборонений. Посилались на ніби то Річі показав українців бандитами, а це недоречно в період війни. І заставили перезняти. Фільм перезнімався досить довго і вийшов на екрани тільки через рік після обіцяної прем"ери. І тепер склалося враження, що Річі зняв кіно по принципу " Вот вам кино. Отьебитесь" Це вже не той фільм який хотів показати світу режисер.
Але пересічний глядач все одно нічого такого не зрозумє. Це лише для фанатів Річі І не просто фанатів, а глибоко розуміючих творчість режа фанатів. Яким , я являюсь.

Почнемо з того, що Річі не ідіот і належить до кола людей надто сильно освідомлених з процесами, які відбуваються в світі. По друге, він говорить про це в своїх фільмах. Для цього потрібно розумітись на кіномові режисера. Цей фільм був досить важливим для нього, тому слід було чогось очікувати. А в результаті здається, ми отримали якийсь пшик.
Але не дивлячись на це спробую витягти щось із того, що залишилось.

По перше фільм співпадае з початком війни в Україні. Ми маемо фонд Сироти війни. В першій версії були українці, яких вже немає в другій. де хто намагается їх там вгледіти, але то дурня. Їх там не має.
По друге головною зброєю виступае штучний інтелект, теж як раз співпадає. І трете що мене зацікавило найбільш і змусило переглянути фільм третій раз. Це сценарій розвитку подальших подій. Фінансова криза, анархія. Бо ми маємо факт на сьогоднішній день. Це стрибок ціни на золото на світовому ринку не бачений за всю історію, і те що в банках уже декілька місяців припинили продаж золота.


Останній раз редагувалося Алиса; 15:36.
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-05-2023, 15:23   #98
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Не буду вдаватися в подробиці розшифрування фільму, але на мій погляд, згідно Гаю Річі, війна в Україні запланований крок, в результаті якого в хаос втягнеться весь світ, третя світова буде фінансовою, рухне вся банківська система і ми впадемо в стадію анархії, в результаті чого де хто зробить спробу встановити новий світовий порядок. Це якщо я вірно розшифрувала. Але багато відсотків того, що хочеться бачити там, де його немає. Бо так загадковіше і зрозуміліше. Керовані процеси завжди зрозуміліші чим некеровані. Як гра в шахи. Можливо прорахувати ходи, коли існують правила гри.

А тепер про фільм. Фільм зроблений по штампованій схемі шпигунського бойовичка. Але зроблений добротно. Хоч і з безглуздими персонажами. Особливо бандити виглядять потворно, як в кращих традиціях 90-х. Але нам показаний сучасний світ цифрових технологій. Де вже неможлива ніяка приватність. Можлива навіть зміна голосу в онлайн часі. Цифрові технології захопили світ. І звісно цей світ перестає бути реальним, а перетворюється в кіноіндустрію. Ми спостерігаємо лише кіно.

Режисер мій улюблений, актори чудові. Атмосфера естетична і відпочиваюча. Гумор часто можна розгледіти лише з другого разу. А початок фільму, коли кроки плавно перетікають в саундтрек для мене стало естетичною насолодою. Хоча це помітно було в кінотеатрі, онлайн не так.
Хью Гранта я не любила, але актор розкривається тільки у талановитого режа, тому у Річі він мені сподобався, навіть більше, став одним із улюблених зірок. Само собою зрозуміло Стейтем. І новий актор Джош Хартнетт виявився досить харизматичним.

Хто захоче дивитись, приємного перегляду. Норм фільм на вечір. Хоча по правді кажучи, краще заходить з другого разу.

Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-06-2023, 16:32   #99
Аня 2019
Юзер
 
Реєстрація: Sep 2019
Повідомлення: 13
За замовчуванням

Что за глупые метки? Какой дурак их пишет? Видимо Йура.
__________________
Я рождена любовью форума
Вот этой грязной пеной рождена
Аня 2019 не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-06-2023, 18:17   #100
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Аня, привет.
Классная подпись.
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
алиса любит чернослив, кто такая аня?, кто такая таша?, не гадити в мітках, таша беспутная старуха, таша все помнит, таша не любит грибы!


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 11:29. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024