Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Кино

View Poll Results: фаше отношение к аниме?
круто.... мне нравится 271 44.87%
так себе 150 24.83%
ацтой 107 17.72%
а шо це таке? 76 12.58%
Ті, хто голосували: 604. You may not vote on this poll

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 24-05-2007, 00:54   #991
Юрко
Читатель
 
Юрко's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 108
Send a message via ICQ to Юрко
За замовчуванням

От і шкода, що не ходять — в багатьох містах є віртуальні і справжні аніме-клуби, а от вінницької спеціальної сторінки в інтернеті немає...
__________________
Перегляд-А : моя програмка для обліку вашої колекції аніме! Незабаром в новому випуску зображення до аніме.
Мій блоґ про моделювання: Клей і пластмаса
Юрко не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-05-2007, 01:10   #992
Житель_Планеты_Земля
Гуру
 
Реєстрація: Apr 2005
Адреса: .....
Повідомлення: 5,009
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Юрко
От і шкода, що не ходять — в багатьох містах є віртуальні і справжні аніме-клуби, а от вінницької спеціальної сторінки в інтернеті немає...
Потому что не так уж и много анимешников в Виннице, что бы клуб организовывать...
Да и к тому же ни у кого из них нет опыта организации подобных неформальных объединений...
__________________
GOD'S IN HIS HEAVEN. ALL RIGHT WITH THE WORLD.
Житель_Планеты_Земля не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-05-2007, 21:36   #993
komandorkrek
Юзер
 
komandorkrek's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 44
За замовчуванням

а какой смысл организовывать клуб, вот я имею опыт - когда-то клуб любителей фантастики организовывал, была и поддержка БК "Зари", и писателей фантастов, даже название клуба было, но собиралось 4-6 человек-друзей, вот мы ходили вместо засиданий клуба пиво пить. - а клуб плавно перерос в любителей АДнД, который существует неформально до сих пор уже 6 лет - поэтому клуб "фантастов-любителей" закрылся ...
Каждый анимешник занятый своим делом, нас объеденяет только любовь к аниме, а аниме, как известно стоит смотреть в одиночестве(окрайней мере я в этом убежден), вот и напришивается вопрос - зачем организовывать клуб, чего туда ходить чего обсуждать... Посмотрел - получил кайф, подумал, сходил к знакомому, договорился взял новое аниме - Посмотрел - получил кайф, подумал, скачал из инета что понравилось - и куда здесь клуб можно вписать? Лично мне этого форума вполне хватает, да и поименно большинство анимешников знаю в лицо. Ой чтота много наваял - если что уточните и поправте. Вот кстати интерестный ресурс:http://shounen.ru/anime/
__________________
"Там будет много кавайных кошечек и собачек... и все мёртвые!" -- Осака, Azumanga Daiou
Винницкий Аниме-форум animeclub.vn.ua

Останній раз редагувалося komandorkrek; 07:39.
komandorkrek не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-05-2007, 10:16   #994
komandorkrek
Юзер
 
komandorkrek's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 44
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Вампиресса
Форум спит и уже давно.ЛЮДИ!Ау! У кого есть Шаман Кинг(желательно манга) отзовитесь! Позарез нужен
http://tb.animereactor.ru н этом сайте есть торрент на сериал все 64 серии - регистрируйся и качай, но это аниме а не манга, тов.
__________________
"Там будет много кавайных кошечек и собачек... и все мёртвые!" -- Осака, Azumanga Daiou
Винницкий Аниме-форум animeclub.vn.ua
komandorkrek не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-05-2007, 14:49   #995
Юрко
Читатель
 
Юрко's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 108
Send a message via ICQ to Юрко
За замовчуванням

Люди, ну що це за ментальність така? Якщо нічого не робити, а сидіти склавши лапки, то нічого і не буде. Хто каже, що в Вінниці недостатньо анімешників? На чому зосноване це ствердження? Якщо дивитися хоча б на населення міста, то можна з (статистичною) впевненістю сказати, що в Вінниці є щонайменше декілька десятків анімешників. А цієї кількості вже достатньо для клубу будь-якої форми.
По-друге, я не мав на увазі обов’язково справжній клуб на кшталт гуртка, із власним приміщенням, періодичними зібраннями і т.д. Йдеться про „віртуальний“ клуб в інтернеті — спеціальна сторінка, конференція, себто спеціалізоване „місце“ де вінницькі анімешники можуть зустрічатися, обговорювати і т.д. Існування такого клубу дає багато гарних ефектів: краща централізована організація любителів, кращі можливості обговорення, контакти з іншими (численними) клубами України, кращий обмін(!), сприятливі умови для знаходження потенційних любителів (яких дуже багато), зрештою можна інколи і зустрічатися, адже багатьом хочеться спілкуватися з людьми однакових інтересів, особливо таких спеціальних, як аніме.
Прикладів таких інтернет-клубів (і не тільки, є багато справжніх) дуже багато і все те, про що я пишу, працює там чудово. В Тернополі є, в Хмельницькому, в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Києві, Львові... Соромно за Вінничину! Так що треба якось організовуватися.
__________________
Перегляд-А : моя програмка для обліку вашої колекції аніме! Незабаром в новому випуску зображення до аніме.
Мій блоґ про моделювання: Клей і пластмаса
Юрко не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-05-2007, 20:15   #996
komandorkrek
Юзер
 
komandorkrek's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 44
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Юрко
Люди, ну що це за ментальність така? Якщо нічого не робити, а сидіти склавши лапки, то нічого і не буде. Хто каже, що в Вінниці недостатньо анімешників? На чому зосноване це ствердження? Якщо дивитися хоча б на населення міста, то можна з (статистичною) впевненістю сказати, що в Вінниці є щонайменше декілька десятків анімешників. А цієї кількості вже достатньо для клубу будь-якої форми.
По-друге, я не мав на увазі обов’язково справжній клуб на кшталт гуртка, із власним приміщенням, періодичними зібраннями і т.д. Йдеться про „віртуальний“ клуб в інтернеті — спеціальна сторінка, конференція, себто спеціалізоване „місце“ де вінницькі анімешники можуть зустрічатися, обговорювати і т.д. Існування такого клубу дає багато гарних ефектів: краща централізована організація любителів, кращі можливості обговорення, контакти з іншими (численними) клубами України, кращий обмін(!), сприятливі умови для знаходження потенційних любителів (яких дуже багато), зрештою можна інколи і зустрічатися, адже багатьом хочеться спілкуватися з людьми однакових інтересів, особливо таких спеціальних, як аніме.
Прикладів таких інтернет-клубів (і не тільки, є багато справжніх) дуже багато і все те, про що я пишу, працює там чудово. В Тернополі є, в Хмельницькому, в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Києві, Львові... Соромно за Вінничину! Так що треба якось організовуватися.
Я впевненний, що кому треба, той зорганізується завжди. Якщо хочеш з кимось збиратися то обов"язково знайдеш з ким збиратися. А існування цього форуму - вже можна вважати існуванням деякого "клубу" без назви. коли хочешь щось сказати чи поділитися - винось на форум, крім того - я вже особисто з багатьма активними учасниками форуму зустрічався особисто - у цьому немає ніякої проблеми, і не треба говорити про песимізм, сором, чи щось на кшталт неогранізованності. Крім того ти сам можеш проявити ініціативу - і організувати щось на зразок зібрання у лісі чи десь у закритому приміщенні, щоб обговорити ситуацію та вподобання - якщо для тебе це так важливо. Якщо вже починаєш шукати якісь недоліки спробуй дати якісь конкретні пропозиції, і не треба говорити за інших - якщо щось пропонуєш - бери ініціативу.
__________________
"Там будет много кавайных кошечек и собачек... и все мёртвые!" -- Осака, Azumanga Daiou
Винницкий Аниме-форум animeclub.vn.ua
komandorkrek не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-05-2007, 20:22   #997
komandorkrek
Юзер
 
komandorkrek's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 44
За замовчуванням

кстати с моей стороны - если вдруг у кого есть работоспособный чат - я могу залить его на свой сайт - и будут анимешники иметь свой собвтвенный чат, кроме того - на моем сайте уже находится подробный список моего аниме, и форум на котором я уже кое с кем координирую свою закачку.
__________________
"Там будет много кавайных кошечек и собачек... и все мёртвые!" -- Осака, Azumanga Daiou
Винницкий Аниме-форум animeclub.vn.ua
komandorkrek не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-05-2007, 21:59   #998
Юрко
Читатель
 
Юрко's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 108
Send a message via ICQ to Юрко
За замовчуванням

Я ніяких недоліків не шукав. Просто Житель щось сказав, а я подав свої аргументи і загальні думки. А цей форум, сам розумієш, не порівняти із справжнім для анімешників. Ти кажеш, що ми тут вже маємо міні-клуб, а я просто пропоную зробити логічний крок і зробити більше і краще.
Я б сам щось зробив, але зовсім не знаюся на сайтобудуванні. А організація справжніх зустрічей — вже другий крок.
Конкретна пропозиція (на високому рівні): створити для вінницьких анімешників електр. сторінку і конференцію в інтернеті, таким чином втілюючи ідею віртуального клубу.
__________________
Перегляд-А : моя програмка для обліку вашої колекції аніме! Незабаром в новому випуску зображення до аніме.
Мій блоґ про моделювання: Клей і пластмаса

Останній раз редагувалося Юрко; 22:18.
Юрко не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-05-2007, 22:14   #999
Житель_Планеты_Земля
Гуру
 
Реєстрація: Apr 2005
Адреса: .....
Повідомлення: 5,009
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Юрко
Просто Житель щось сказав...
Спасибо Вам за то, что являетесь постоянным читателем нашего издания! Помните, мы трудимся для Вас и Вашего блага!
Обратите внимание! Со следующего месяца мы увеличим количество страниц нашего еженедельника для того, что бы Вы смогли получить больше полезной и занимательной информации! А так же добавим раздел бесплатных объявлений! Так что если Вам нужно что то продать или купить - наш журнал к Вашим услугам!
Еще раз мы благодарим Вас за то, что выбрали наш журнал!
__________________
GOD'S IN HIS HEAVEN. ALL RIGHT WITH THE WORLD.
Житель_Планеты_Земля не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-05-2007, 22:15   #1000
Юрко
Читатель
 
Юрко's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 108
Send a message via ICQ to Юрко
За замовчуванням

Не зрозумів жарту... Я писав про те, що „в Вінниці недостатньо анімешників“.
__________________
Перегляд-А : моя програмка для обліку вашої колекції аніме! Незабаром в новому випуску зображення до аніме.
Мій блоґ про моделювання: Клей і пластмаса
Юрко не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
унылое говно


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 15:38. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024