Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Технічний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 31-03-2023, 22:50   #11
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від UkrWeb Переглянути допис
Воно можливо і не погано. На вищезгаданому форумі, є кнопка "відповісти з chatGPT", де чат за вас генерує відповідь, а ви просто виправляєте у повідомленні те, що вам не подобається, чи повністю видаляєте повідомлення і пишете свою відповідь.

Також там є ще 1 інтеграція чату, яка працює так: ви створюєте тему і через 1-2 хвилини приходить відповідь від боту. Теж якби не погано, але краще, щоб така відповідь приходила лише за кількох годин, і за умови, що ніхто з живих учасників форуму не відповів.

Подібна інтеграція може трохи оживити форуми, за умови, що доступ до chatGPT зроблять повністю платним, тоді адміни зможуть оплачувати API chatGPT і інтегровувати його у свої форуми. А зараз не бачу особливого сенсу в спілкуванні на подібних форумах, якщо можна відпразу запити на сайті open.ai
На сайті потрібна регистрація а на форумі вона вже є.
Він знаходиться на стадії тестування. Робить дуже багато помилок.

Цікаве відношення людей до нього. Нова форма відносин. Людина -штучний інтелект. Але не знаю, чи стане вона цікава мені особисто. Як будуть складатися відносини на даному етапі не зрозуміло. Хоча аналітики вже розрахували я думаю і модель існує, але можливі непередбачувані варіанти. Важко спостерігати за розвитком цієї деградації людства, як мені здається. Хоча мене завжди цікавила психологія, але це скоріше психіатрія. Дехто хоче довести свою перевагу, дехто отримати визнання. А ще існує бажання замість того щоб довго шукати інформацію швидко запитати у ші...
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-07-2023, 07:58   #12
Alan_S
Юзер
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 12
За замовчуванням

По крайней мере AI намного приятнее, чем зануды, написавшие по 9943 сообщения ни о чём и упрекающие в этом новичков. Слава Богу, их нет в этой теме.
Alan_S не на форумі   Reply With Quote
Старий 15-08-2023, 21:42   #13
Людмила90
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2023
Повідомлення: 3
За замовчуванням

Буду знать)
Людмила90 не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-12-2023, 22:10   #14
NuBi
Юзер
 
NuBi's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2023
Повідомлення: 10
За замовчуванням

Дуже цікаво, але нічого не зрозуміло!..
NuBi не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-12-2023, 15:42   #15
Alent
Юзер
 
Alent's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2023
Повідомлення: 48
За замовчуванням

Зараз багато програм, що дійсно полегшують життя.
Alent не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-12-2023, 19:22   #16
Liza
Юзер
 
Liza's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2023
Повідомлення: 30
За замовчуванням

А ви вже пробували програми для обробки відео зі штучним інтелектом https://blog.comfy.ua/ua/top-program...obrobki-video/ ? От в статті прочитайте, в мене все вийшло та це дійсно просто. Дійсно сучасні технології полегшують життя та навіть роблять його більш насиченим та цікавішим.
Liza не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
listopis тоже бот

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 00:51. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024