Винницкий форум  

Вернуться   Винницкий форум > Городской форум > Кино

Ответ
Опции темы Опции просмотра
Непрочитано 21.08.2014, 16:50   #1
TS1
Фанат

По умолчанию Пропоную бойкотувати кінотеатр.

Пропоную бойкотувати кінотеатр ім. Коцюбинського. Пр

Причини:

1. Низька якість 3д зображення.
2. Окуляри які видають не обробляются жодними антибактерицидними речовинами (що особливо важливо для дітей).
3. Самі окуляри в жахливому стані. Багато з них пошкодженні і працюють як-небудь.
4. Зали непристосовані для нормального перегляду фільмів людям зі зростом меньше 170 см.
5. Неможливо нормально обрати місце в самому залі на касі (елементарне хамство касирів)

Є ще багато інших причин які можна перерахувати. Виклав основні на мій погляд.
Зрозумійте вірно! Якщо ми не будемо ніяким чином виявляти своє незадоволення то так і будемо мати поганенький кінотеатр в якому не зможемо отримати задоволення від перегляду фільмів.

Прошу озвучувати свої думки
TS1 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.08.2014, 17:01   #2
amoremio
Ветеран

Я ходжу в цей гадюшник лише раз на рік - прем'єра чергової частини Володара Кілець чи Хобіта. Ходжу лише через те, що не можу дочекатися блюрей ліцензії в 3д із подальшим переглядом на домашньому проекторі. Так що можна вважати, що я та моя сім'я їх також бойкотує).
amoremio вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.08.2014, 17:01   #3
krebs83
Старожил

ходив після IMAX 3D в Києві. Був останній раз в Коцюбинського...
krebs83 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.08.2014, 17:06   #4
demon200777
Гуру

я там был 1 раз в 2013 на 3д про зомби - зомби в кассе - зомби на входе - туалет как в фильме тоже - цены просто пистец, короче там тока бесплатные фильмы для пенсионеров показывать ))
купил себе телик с 3д и смотрю дома )))
demon200777 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.08.2014, 17:13   #5
TS1
Фанат

Всеодно жаль "Мир" в якому більш-менш можна було дивитись прем'єри нових фільмів без відверто жахливого 3д (після ялтинського аймакса будь який 3д котрий не аймакс - не 3д). Коцюба тупо заробляє на відсутності альтернативи як такої. Хто в курсі чому махнули на "Мир" ? Як я розумію то там всього лиш замінити аналогові проектори на цифру і все.....
TS1 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 12.11.2014, 23:00   #6
ross
Старожил

Цитата:
Сообщение от TS1 Посмотреть сообщение
Всеодно жаль "Мир" в якому більш-менш можна було дивитись прем'єри нових фільмів без відверто жахливого 3д (після ялтинського аймакса будь який 3д котрий не аймакс - не 3д). Коцюба тупо заробляє на відсутності альтернативи як такої. Хто в курсі чому махнули на "Мир" ? Як я розумію то там всього лиш замінити аналогові проектори на цифру і все.....
у нас тц мало в городе... не у всех мудачков в собственности тц есть просто...
ross вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 13.11.2014, 00:04   #7
M42
Гигант мысли

Цитата:
Сообщение от TS1 Посмотреть сообщение
Пропоную бойкотувати кінотеатр ім. Коцюбинського. Пр

Причини:

1. Низька якість 3д зображення.
2. Окуляри які видають не обробляются жодними антибактерицидними речовинами (що особливо важливо для дітей).
3. Самі окуляри в жахливому стані. Багато з них пошкодженні і працюють як-небудь.
4. Зали непристосовані для нормального перегляду фільмів людям зі зростом меньше 170 см.
5. Неможливо нормально обрати місце в самому залі на касі (елементарне хамство касирів)

Є ще багато інших причин які можна перерахувати. Виклав основні на мій погляд.
Зрозумійте вірно! Якщо ми не будемо ніяким чином виявляти своє незадоволення то так і будемо мати поганенький кінотеатр в якому не зможемо отримати задоволення від перегляду фільмів.

Прошу озвучувати свої думки
Моя думка очень проста: не нравится - сделай лучше/посоветуй как лучше/собери единомышленников и составьте письмо с предложениями как сделать лучше или просто не ходи Но не ходи сам, а не подстрекай других, ибо если все поведутся на такую "прогрессивную" идею у нас не будет и поганенького кинотеатра.
M42 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.11.2014, 12:10   #8
SanSanZ
Писатель

Хожу в него на те фильмы которые жду. Вчера был например на Interstellar. Кинотеатр конечно полное дно, я еще давно говорил. У мира не было цифрового оборудования поэтому они не могли показывать много фильмов. Нет смысла что бы делали с этим кинотеатром что то, нам нужно что бы построили нормальный кинотеатр в ТРЦ или РЦ, как во всех нормальных областных центрах...
SanSanZ вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.11.2014, 13:46   #9
amoremio
Ветеран

Цитата:
Сообщение от SanSanZ Посмотреть сообщение
Нет смысла что бы делали с этим кинотеатром что то, нам нужно что бы построили нормальный кинотеатр в ТРЦ или РЦ, как во всех нормальных областных центрах...
згоден повністю
amoremio вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 26.08.2015, 22:49   #10
SergeK
Юзер

Не был в этом кинотеатре и судя по отзывам не буду
SergeK вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра