Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Технічний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 11-09-2014, 21:08   #31
M42
Гигант мысли
 
M42's Avatar
 
Реєстрація: May 2014
Повідомлення: 1,280
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від freedom Переглянути допис
Для швидкості і плавності плагінів потрібен ссд з особистого досвіду знаю в мене на 775 сокеті і 4гігами оператви правда проц був 4 ядерний з фотошопом не було ніяких приторможувань.

подивіться скільки та мамка коштує з ддр3 під цей сокет та щей б/у, вже краще взяти якусь під 1150 в85 і якийсь целерон, який доречі врази буде потужнішим за ваш коре 2 дуо.
Все это относительно. Если бы я не начал пользоваться именно "этими" плагинами и не работал с файлами именно "такого" размера, да и фотошоп был бы прошлогодний или какойнить ЦС3)) то я бы тоже написал, что у меня и с 2 гигами оператвы нет ни малейших проблем. Тем более что так оно и было до последнего времени.
По поводу материнки я подумаю, спасибо. А вот по поводу селеронов сорри, даже если туда 888 ядер запхнут, для фото нужен целый пень, а не этот кастрат))
M42 не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-09-2014, 21:32   #32
freedom
Ветеран
 
freedom's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Адреса: нема...
Повідомлення: 2,349
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від M42 Переглянути допис
Все это относительно. Если бы я не начал пользоваться именно "этими" плагинами и не работал с файлами именно "такого" размера, да и фотошоп был бы прошлогодний или какойнить ЦС3)) то я бы тоже написал, что у меня и с 2 гигами оператвы нет ни малейших проблем. Тем более что так оно и было до последнего времени.
По поводу материнки я подумаю, спасибо. А вот по поводу селеронов сорри, даже если туда 888 ядер запхнут, для фото нужен целый пень, а не этот кастрат))
проти теперішніх селеронів ваш коре 2 дуо навіть не кастрат...якщо вам цього проца(е6700) вистачало(ви тільки думали про заміну мп) то продуктивність сучасних целеронів вас здивує...архітектура наше все а не ядра і мегагерци...пффф а взагалі такий майстер фотошопу не може собі дозволити повноцінний і7 навіть на 1150 сокеті?

я взагалі теж думав замість свого ку9400 купити якийсь Xeon X5492 мамка дозволяла це зробити, але одного разу сів за офісний пк з целероном г1820 і був здивований він виконував все те що і мій квад але коштує в рази менше і споживає менше енергії і я задумався нащо засиджуватися на старій платформі перейшов на 1150 спочатку на целерон, а потім з часом на і7.
__________________

Останній раз редагувалося freedom; 21:42.
freedom не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-09-2014, 21:38   #33
M42
Гигант мысли
 
M42's Avatar
 
Реєстрація: May 2014
Повідомлення: 1,280
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від freedom Переглянути допис
а взагалі такий майстер фотошопу не може собі дозволити повноцінний і7 навіть на 1150 сокеті?
Пока не вижу необходимости. Проблема не глобальная. Когда тупит какая-то игруха ты меняешь комп или выходишь из положения иначе?
M42 не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-09-2014, 13:40   #34
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

А відяшка то яка стоїть? Я чого питаю, бо всі нові "Адоб" програми вимагають свіженьких відяшок так щей не самих бюджетних!
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-09-2014, 14:27   #35
M42
Гигант мысли
 
M42's Avatar
 
Реєстрація: May 2014
Повідомлення: 1,280
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від FLASHproject Переглянути допис
А відяшка то яка стоїть? Я чого питаю, бо всі нові "Адоб" програми вимагають свіженьких відяшок так щей не самих бюджетних!
Нормальная. HD 7730
У меня не с адобами тормоза. Со сторонними плагинами. От всех кроме одной уже отказался, так что все уже не так плохо)
M42 не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-09-2014, 14:32   #36
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від M42 Переглянути допис
Нормальная. HD 7730
У меня не с адобами тормоза. Со сторонними плагинами. От всех кроме одной уже отказался, так что все уже не так плохо)
Ну тоді, 4 ядра, 8 Гб ОЗУ, і ССД допоможе.
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-09-2014, 00:15   #37
M42
Гигант мысли
 
M42's Avatar
 
Реєстрація: May 2014
Повідомлення: 1,280
За замовчуванням

хм... пацыки, а толку мне ставить 64 битную винду чтоб увидеть 4 гига вместо трех если 64 битной надо 2 гига, а 32 битной один? Так, чисто писюном поиграться?
M42 не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-09-2014, 21:28   #38
freedom
Ветеран
 
freedom's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Адреса: нема...
Повідомлення: 2,349
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від M42 Переглянути допис
хм... пацыки, а толку мне ставить 64 битную винду чтоб увидеть 4 гига вместо трех если 64 битной надо 2 гига, а 32 битной один? Так, чисто писюном поиграться?
В 64 більший ліміт пам'яті яку може займати програма. Фактично вона дає не тільки можливість бачити все озу а і користуватися ним.
__________________
freedom не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-09-2014, 21:36   #39
M42
Гигант мысли
 
M42's Avatar
 
Реєстрація: May 2014
Повідомлення: 1,280
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від freedom Переглянути допис
В 64 більший ліміт пам'яті яку може займати програма. Фактично вона дає не тільки можливість бачити все озу а і користуватися ним.
Да, но у меня 4 гига оперативы. 32 битная винда хавает 1 гиг но видит 3 в остатке 2. 64 битная хавает 2 гига, но видит 4 в остатке 2. Где ошибка?
M42 не на форумі   Reply With Quote
Старий 02-10-2014, 15:44   #40
Light Elf
Ветеран
 
Light Elf's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2007
Повідомлення: 2,239
За замовчуванням

Якщо файл з доволі великим розширенням - то і 8-м не вистачає.
__________________
Я вижу оптики нить
И с меди счищаю лак
И если один скажет SYN,
Кто-то ж ответит ACK…
Light Elf не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 08:17. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024