Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 18-05-2015, 14:49   #1
soap-name
Юзер
 
Реєстрація: May 2015
Повідомлення: 0
За замовчуванням Внимание мошенник.

Добрый день. Хочу предостеречь вас от мошенника который живет в городе и от которого вы можете пострадать, как и я. Зовут Головатюк Сергей Петрович, номер телефона 063-4684483. "Подрабатывает" тем , что дает на сландо объявление о продаже ноутбука, телефона и прочее. Потом просит небольшую предоплату, якобы страховка за пересылку (вдруг покупатель не придет), а когда деньги получены, пропадает. Телефон не берет, на сообщения не отвечает, через время опять дает новое объявление. Номер карты 4149 4978 1304 2217. ник на сландо saturnsergosaturn. Прошу, будьте внимательны, не доверяйте слепо.

В подтверждение своих слов всем желающим вышлю нашу с ним переписку и банковскую выписку о переводе средств.

Удачи всем.
soap-name не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-06-2015, 19:39   #2
svv
Гигант мысли
 
Реєстрація: Apr 2014
Повідомлення: 841
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від soap-name Переглянути допис
Добрый день. Хочу предостеречь вас от мошенника который живет в городе и от которого вы можете пострадать, как и я. Зовут Головатюк Сергей Петрович, номер телефона 063-4684483. "Подрабатывает" тем , что дает на сландо объявление о продаже ноутбука, телефона и прочее. Потом просит небольшую предоплату, якобы страховка за пересылку (вдруг покупатель не придет), а когда деньги получены, пропадает. Телефон не берет, на сообщения не отвечает, через время опять дает новое объявление. Номер карты 4149 4978 1304 2217. ник на сландо saturnsergosaturn. Прошу, будьте внимательны, не доверяйте слепо.

В подтверждение своих слов всем желающим вышлю нашу с ним переписку и банковскую выписку о переводе средств.

Удачи всем.
Напиши заяву в мусарку и в приват банк в службу безопасности, я так одного пидорка за жопу взял,тоже кинуть меня хотел, но потом мусора за сраку его взяли.
svv не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-06-2015, 23:43   #3
Catherine
Юзер
 
Catherine's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2015
Адреса: Винница
Повідомлення: 30
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від svv Переглянути допис
Напиши заяву в мусарку и в приват банк в службу безопасности, я так одного пидорка за жопу взял,тоже кинуть меня хотел, но потом мусора за сраку его взяли.
Где-то читала, что если сумма не большая - меньше минимальной зп или прожиточного минимума (точно не помню), то это не считается серьезным правонарушением хотя конечно, это бред, любая украденная сумма по сути это преступление, но...наша милиция кучу заявлений каждый день получает по поводу всяких разводов в интернете, и если сумма на которую кинули меньше 1000 то будет эта заява скорее всего пылиться долго и нудно в чьем-то столе
__________________
понедельник начинается в субботу
Catherine не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-06-2015, 16:16   #4
kossack
Гигант мысли
 
kossack's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2011
Повідомлення: 1,428
Send a message via ICQ to kossack Send a message via Yahoo to kossack Send a message via Skype™ to kossack
За замовчуванням 54

Я тоже лоханувся Кинув предоплату... Добре що 50грн,жалко, але не багато. Ось номер Гімнюка 068-02-54-619. Телефоную йому, а воно щей знущається. Отака фігня...
__________________
Те, кто постоянно критикуют наше поколение, кажется забыли, кто его вырастил.
kossack не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-06-2015, 16:20   #5
krebs83
Гуру
 
krebs83's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 5,332
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від kossack Переглянути допис
Я тоже лоханувся Кинув предоплату... Добре що 50грн,жалко, але не багато. Ось номер Гімнюка 068-02-54-619. Телефоную йому, а воно щей знущається. Отака фігня...
дай номер на сайті якому що якусь цінну річ віддасиш на халяву і хай викине сімку
krebs83 не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-06-2015, 18:47   #6
bus-travel.com.ua
Ветеран
 
Реєстрація: Oct 2009
Повідомлення: 1,911
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від kossack Переглянути допис
Я тоже лоханувся Кинув предоплату... Добре що 50грн,жалко, але не багато. Ось номер Гімнюка 068-02-54-619. Телефоную йому, а воно щей знущається. Отака фігня...
так мене тоже 200 грн за видеокарту жалко....вроде как у тебе покупал))
bus-travel.com.ua не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-06-2015, 22:48   #7
Endzi
Писатель
 
Endzi's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2014
Повідомлення: 231
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від bus-travel.com.ua Переглянути допис
так мене тоже 200 грн за видеокарту жалко....вроде как у тебе покупал))
__________________
Люди одиноки,потому что вместо мостов они строят стены.
Крыша над головой часто не позволяет людям расти.
Endzi не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-06-2015, 19:53   #8
freedom
Ветеран
 
freedom's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Адреса: нема...
Повідомлення: 2,349
За замовчуванням

Я думаю краще звернутися в приват показати переписку там щось придумають, міліція справді може проморозитися. Ну ще як мінімум можна поскаржитися в сландо, його там теж заблокують. В мене було таке що навіть блокували за те що людина не прийшла за своїм замовленням, тільки просили надати скріни переписки. Я передоплати не брав за доставку.
А взагалі на сландо куча таких кидал, вже разів 5 з такими зустрічався гроші не пересилав. Після переписки я деякий час думав-сумнівався, а потім бачив як блокували їх)))
__________________
freedom не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-06-2015, 21:40   #9
Вавка
Старожил
 
Вавка's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2011
Повідомлення: 2,571
За замовчуванням

ви такі смішні.
тут буває кінтам на два тижні позичаєш гроші, а вони по півтора роки віддати не можуть.
а ви ліпите за взагалі ліві копійчані попадалова.
Вавка не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 00:25. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024