Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22-01-2009, 20:02   #4551
EvoLuTioN | rOleX
Гигант мысли
 
EvoLuTioN | rOleX's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2006
Повідомлення: 1,041
Send a message via ICQ to EvoLuTioN | rOleX
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Teoden Переглянути допис
пачиму у нас по дисциплине численные методы на курсач вынесены тупа аццкие задачи по теормеху ?((((
EvoLuTioN | rOleX не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 20:08   #4552
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від EvoLuTioN | rOleX Переглянути допис
ВАРІАНТ 55. Система диференціальних рівнянь

де

описує рух корабля “Аполлон” на орбіті біля Землі і Луни [10]. Координатна система тут декілька незвичайна. Три тіла визначають в просторі площину і двомірну декартову систему координат в цій площині. Початок знаходиться в центрі мас двох важких тіл, за вісь Х береться пряма, яка проходить через ці два тіла, а відстань між ними приймається за одиницю. Таким чином, якщо μ – відношення маси Луни до маси Землі, то Земля і Луна локалізуються в точках з координатами (1- μ, 0) і (μ, 0) відповідно; координатна система переміщується при обертанні Луни навколо Землі. По припущенню, маса “Аполлона” зневажливо мала в порівнянні з двома іншими; положення його як функція часу є ( x(t), y(t)). Рівняння (50) виводились з закону руху Ньютона і гравітаційного закону обернених квадратів. Похідні першого порядку в рівняннях з’явились внаслідок оберту системи координат. Відомо, що початкові умови:
x (0) = 1.2; x´(0) = 0;
y (0) = 0; y´(0) = -1.04935751
приводять до періодичного рішення з деяким періодом. Це означає, що “Аполлон” стартує з вказаною початковою швидкістю, знаходячись за дальньою стороною Луни на висоті, приблизно рівній 0.2 від відстані Земля – Луна. Орбіта, яка отримується приводить “Аполлон” дуже близько до Землі і, на кінець, назад за дальню сторону Луни в початкове положення і з початковою швидкістю. Визначити значення періоду. Результати досліджень представити у вигляді таблиць і графіків. Розрахувати повністю орбіту і спрямувати увагу на зміну довжини кроку і меж похибок [2, 10, 18]. Зробити висновки.



и даны эти системы
кието дифуры втарова парядка
__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 20:27   #4553
EvoLuTioN | rOleX
Гигант мысли
 
EvoLuTioN | rOleX's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2006
Повідомлення: 1,041
Send a message via ICQ to EvoLuTioN | rOleX
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Teoden Переглянути допис
ВАРІАНТ 55. Система диференціальних рівнянь

де

описує рух корабля “Аполлон” на орбіті біля Землі і Луни [10]. Координатна система тут декілька незвичайна. Три тіла визначають в просторі площину і двомірну декартову систему координат в цій площині. Початок знаходиться в центрі мас двох важких тіл, за вісь Х береться пряма, яка проходить через ці два тіла, а відстань між ними приймається за одиницю. Таким чином, якщо μ – відношення маси Луни до маси Землі, то Земля і Луна локалізуються в точках з координатами (1- μ, 0) і (μ, 0) відповідно; координатна система переміщується при обертанні Луни навколо Землі. По припущенню, маса “Аполлона” зневажливо мала в порівнянні з двома іншими; положення його як функція часу є ( x(t), y(t)). Рівняння (50) виводились з закону руху Ньютона і гравітаційного закону обернених квадратів. Похідні першого порядку в рівняннях з’явились внаслідок оберту системи координат. Відомо, що початкові умови:
x (0) = 1.2; x´(0) = 0;
y (0) = 0; y´(0) = -1.04935751
приводять до періодичного рішення з деяким періодом. Це означає, що “Аполлон” стартує з вказаною початковою швидкістю, знаходячись за дальньою стороною Луни на висоті, приблизно рівній 0.2 від відстані Земля – Луна. Орбіта, яка отримується приводить “Аполлон” дуже близько до Землі і, на кінець, назад за дальню сторону Луни в початкове положення і з початковою швидкістю. Визначити значення періоду. Результати досліджень представити у вигляді таблиць і графіків. Розрахувати повністю орбіту і спрямувати увагу на зміну довжини кроку і меж похибок [2, 10, 18]. Зробити висновки.



и даны эти системы
кието дифуры втарова парядка
каррамба! я б убился бы
EvoLuTioN | rOleX не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 20:34   #4554
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від EvoLuTioN | rOleX Переглянути допис
каррамба! я б убился бы
я наверна тожи убьюсь
__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 21:52   #4555
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Стрелок Переглянути допис
эксклюзивно для тебя я принесу литруху Берриного самогона и пачку пельменей "Мамины", хочу увидеть тебя пьяным
я такэ не пью

а пьяным- всьо может быть- мож када и давидеццо

я буйнэ очень
__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 23:13   #4556
D.A.R
Ветеран
 
D.A.R's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2005
Адреса: In the Land of White Horses
Повідомлення: 1,545
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Teoden Переглянути допис
ВАРІАНТ 55. Система диференціальних рівнянь

де

описує рух корабля ”Аполлон” на орбіті біля Землі і Луни [10]. Координатна система тут декілька незвичайна. Три тіла визначають в просторі площину і двомірну декартову систему координат в цій площині. Початок знаходиться в центрі мас двох важких тіл, за вісь Х береться пряма, яка проходить через ці два тіла, а відстань між ними приймається за одиницю. Таким чином, якщо μ – відношення маси Луни до маси Землі, то Земля і Луна локалізуються в точках з координатами (1- μ, 0) і (μ, 0) відповідно; координатна система переміщується при обертанні Луни навколо Землі. По припущенню, маса ”Аполлона” зневажливо мала в порівнянні з двома іншими; положення його як функція часу є ( x(t), y(t)). Рівняння (50) виводились з закону руху Ньютона і гравітаційного закону обернених квадратів. Похідні першого порядку в рівняннях з’явились внаслідок оберту системи координат. Відомо, що початкові умови:
x (0) = 1.2; x´(0) = 0;
y (0) = 0; y´(0) = -1.04935751
приводять до періодичного рішення з деяким періодом. Це означає, що ”Аполлон” стартує з вказаною початковою швидкістю, знаходячись за дальньою стороною Луни на висоті, приблизно рівній 0.2 від відстані Земля – Луна. Орбіта, яка отримується приводить ”Аполлон” дуже близько до Землі і, на кінець, назад за дальню сторону Луни в початкове положення і з початковою швидкістю. Визначити значення періоду. Результати досліджень представити у вигляді таблиць і графіків. Розрахувати повністю орбіту і спрямувати увагу на зміну довжини кроку і меж похибок [2, 10, 18]. Зробити висновки.



и даны эти системы
кието дифуры втарова парядка%\
эээ... вссе что тебе требуется - решить систему дифуров, даже не написано каким методом...
но скажу тебе одну вещь - садись за этот курсач прямо щас, ибо дифуры - самое зло...

УПД ах да.. я ж забыл шо ты ксушник... поэтому могу ошибаЦЦа по поводу решения...
у нас АВшников на мнооого понятней задания были : типо "решить дифур\матрицу\интеграл такой-то таким-то методом"
__________________
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.

D.A.R не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 23:25   #4557
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від D.A.R Переглянути допис
эээ... вссе что тебе требуется - решить систему дифуров, даже не написано каким методом...
но скажу тебе одну вещь - садись за этот курсач прямо щас, ибо дифуры - самое зло...

УПД ах да.. я ж забыл шо ты ксушник... поэтому могу ошибаЦЦа по поводу решения...
у нас АВшников на мнооого понятней задания были : типо "решить дифур\матрицу\интеграл такой-то таким-то методом"
у нас светлана михайловна- у нас все нипанятна и всегда

кстате ана всем дала варианты с дифурами)
__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 23:43   #4558
D.A.R
Ветеран
 
D.A.R's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2005
Адреса: In the Land of White Horses
Повідомлення: 1,545
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Teoden Переглянути допис
у нас светлана михайловна- у нас все нипанятна и всегда

кстате ана всем дала варианты с дифурами)
Хорошая тетя, просто не надо с ней зарываться...

и еще.. нужно ей улыбаться и все время здороваться
__________________
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.

D.A.R не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-01-2009, 23:45   #4559
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від D.A.R Переглянути допис
Хорошая тетя, просто не надо с ней зарываться...

и еще.. нужно ей улыбаться и все время здороваться
я знаю как бэ)


хорошая, но сильно потеряная
__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-01-2009, 07:04   #4560
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Стрелок Переглянути допис
Хочу разбудить Теодена музыкой в 4 утра.
шоб ходил гад в полутех, то спал бы

__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
кто такой онекс?, онекс дает поход, онекс на месте, онекс обещал женится, снавик и бэнтлик, табуретки есть?, так где онекс?


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 10:25. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024