Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23-08-2012, 14:20   #51
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 352
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від tracrr Переглянути допис
УЖОС

Мое радиолюбительское детство какбы вернулось и телек из тех времен
моя освіта економічна а досвід роботи з радіотехнікою 2 роки і як я вже казав він стосується звукотехніки, в відеотехніці я новачок.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-08-2012, 14:25   #52
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 352
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від filvarkov Переглянути допис
Да за что нас флудеров благодарить
По поводу дребезга внизу то поиграйтесь с уср и с кадровой разверткой, так же такую гадость может вызывать слишком большой уровень видео сигнала на входе попробуйте поставить по входу подстроечный резистор килоом на 50 и посмотреть что получится
Стосовно флудерства беру свої слова назад, даний висновок я зробив на основі перших трьох постів які для мене не несли корисної інформації але потім зрозумів що помилився і тому ВИЗНАЮ ЩО ПОМИЛЯВСЯ.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-08-2012, 14:29   #53
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 352
За замовчуванням

Модераторам, тему можна закривати.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-08-2012, 14:31   #54
tracrr
Старожил
 
tracrr's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2010
Адреса: Винница
Повідомлення: 2,734
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Bagration Переглянути допис
моя освіта економічна а досвід роботи з радіотехнікою 2 роки і як я вже казав він стосується звукотехніки, в відеотехніці я новачок.
Это причем?

У меня тут ностальгия, а вы все всерьез
tracrr не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-08-2012, 14:43   #55
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 352
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від tracrr Переглянути допис
Это причем?

У меня тут ностальгия, а вы все всерьез
Я незрозумів вас а ви мене але це неважливо.

Останній раз редагувалося Bagration; 11:29.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-09-2012, 12:33   #56
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 352
За замовчуванням Уся правда про цифрове ТV

Уже пройшло більше двох тижнів як я використовую цифровий приймач SТRОNG і за цей час накопилось багато вражень.
Почну спочатку з недоліків самого приймача:
- дуже сильно гріється БП, немає нормальних отворів для вентиляції, хоч бери дрель і роби їх сам.
- усі спроби відредагувати список телеканалів закінчуються невдачею, спочатку усе виходить але через декілька вмикань тюнера видалені канали повертаються, а список стає таким яким був у момент налаштування.
- дуже дратує зависання телеканалів, приблизно 5 раз на 2 години.
- зависають не тільки канали а й сам тюнер підчас обновления, яке відвувається щоразу після його вмикання яке теж відбувається не менше хвилини.
- підчас перегляду має місце такий ефект коли озвучка невстигає за картинкою.
Тепер про самі телеканали а їх є 30.
- немає жодного кіношного та спортивного канала, зате їх спробували замінити на Ентер-фільм (радянське кіно) та Хокей.
- добавили 2 муз. канали тепер їх аж 3.
- окремо про дитячий піксельТV, особисто я його б заборонив тому що те що він показує виховує з дітей стадо баранів.

А тепер про хороше:
+ приємно порадувала можливість відтворення mkv з флешки особливо при наявності НDMІ.
+ картинка транслюється у дійсно чудовій якості.
+ приємно здивувала наявність каналів 2+2 і МЕГА напевно це єдині канали із доданих які можна дивитись.

Спростовую міф про те що потрібна спеціальна антена, це не так, майже всі антени справляються з прийомом.

Не можу нічого сказати про трімакс так як не чув поганих відгуків.

Особисто я розчарований такою цифрою тому і написав цей пост щоб попередити інших. Свою думку нікому не навязую, вибір завжди за вами.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-09-2012, 13:18   #57
filvarkov
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2008
Повідомлення: 952
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Bagration Переглянути допис
Уже пройшло більше двох тижнів як я використовую цифровий приймач SТRОNG і за цей час накопилось багато вражень.
Почну спочатку з недоліків самого приймача:
- дуже сильно гріється БП, немає нормальних отворів для вентиляції, хоч бери дрель і роби їх сам.
- усі спроби відредагувати список телеканалів закінчуються невдачею, спочатку усе виходить але через декілька вмикань тюнера видалені канали повертаються, а список стає таким яким був у момент налаштування.
- дуже дратує зависання телеканалів, приблизно 5 раз на 2 години.
- зависають не тільки канали а й сам тюнер підчас обновления, яке відвувається щоразу після його вмикання яке теж відбувається не менше хвилини.
- підчас перегляду має місце такий ефект коли озвучка невстигає за картинкою.
Тепер про самі телеканали а їх є 30.
- немає жодного кіношного та спортивного канала, зате їх спробували замінити на Ентер-фільм (радянське кіно) та Хокей.
- добавили 2 муз. канали тепер їх аж 3.
- окремо про дитячий піксельТV, особисто я його б заборонив тому що те що він показує виховує з дітей стадо баранів.

А тепер про хороше:
+ приємно порадувала можливість відтворення mkv з флешки особливо при наявності НDMІ.
+ картинка транслюється у дійсно чудовій якості.
+ приємно здивувала наявність каналів 2+2 і МЕГА напевно це єдині канали із доданих які можна дивитись.

Спростовую міф про те що потрібна спеціальна антена, це не так, майже всі антени справляються з прийомом.

Не можу нічого сказати про трімакс так як не чув поганих відгуків.

Особисто я розчарований такою цифрою тому і написав цей пост щоб попередити інших. Свою думку нікому не навязую, вибір завжди за вами.
Дякую за змістовну і як на мене дуже корисну інформацію Теперь я точно уверен что мне такое цифровое ТВ на х...ен не нужно.
filvarkov не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-09-2012, 14:12   #58
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 352
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від filvarkov Переглянути допис
Дякую за змістовну і як на мене дуже корисну інформацію Теперь я точно уверен что мне такое цифровое ТВ на х...ен не нужно.
от і я так думаю. Заплатити 5 сотень за те щоб дивитися ту саму муть, але вже в цифровій якості це вже занадто.
Якщо в когось виникнуть запитання, пишіть в тему.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 13:19. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024