Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Закрита тема
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 03-08-2020, 18:02   #21
34igor
Читатель
 
Реєстрація: Mar 2020
Повідомлення: 57
За замовчуванням

вже не пишіть..дякую...мало серед співрозмовників бидла, один чи декілька, на пальцях однієї руки можна перерахувати..я видалився..
34igor не на форумі  
Старий 03-08-2020, 18:22   #22
0677777777
Юзер
 
Реєстрація: Jul 2020
Повідомлення: 17
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 34igor Переглянути допис
вже не пишіть..дякую...мало серед співрозмовників бидла, один чи декілька, на пальцях однієї руки можна перерахувати..я видалився..
тут нельзя удалится - винфорум это навсегда
0677777777 не на форумі  
Старий 03-08-2020, 18:40   #23
34igor
Читатель
 
Реєстрація: Mar 2020
Повідомлення: 57
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 0677777777 Переглянути допис
тут нельзя удалится - винфорум это навсегда
це мені дуже подобаєтьсч конєшно..тоді ця тема тільки для бидла та й годі..

Останній раз редагувалося 34igor; 18:45.
34igor не на форумі  
Старий 04-08-2020, 01:11   #24
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 34igor Переглянути допис
Одно сторона - одне бидло..Браво Бидло..мені повезло з Вами, але повинен сказати, що залишаю Ваш форум, постараюсь перейти до Харков-..кого.там люди як люди, там інші люди, там інше..Ви всі от туда, навчились у них та на цьому пляшете...Все!


Тема вже закрита..
А что случилось? Тебя обидели? Не дают торговать? Ай, как не красиво! Модератор обязательно накажет обидчиков. Кто тебя обидел?
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі  
Старий 04-08-2020, 08:37   #25
Александр
Гуру
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 3,850
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від listopis Переглянути допис
Я тебе как коренной харьковчанин скажу - тебе здесь понравится! У нас не только форумы для долбоёбов, но и город в целом!
То ли еще будет, скоро в ХНР заживешь.
Александр не на форумі  
Старий 04-08-2020, 09:37   #26
Dark
Гуру
 
Dark's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 4,787
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Александр Переглянути допис
То ли еще будет, скоро в ХНР заживешь.
За тобой уже выехали.
__________________
И раны время лечит, время - лучший врач.



Dark не на форумі  
Старий 04-08-2020, 13:26   #27
listopis
Гуру
 
listopis's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2010
Повідомлення: 9,912
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Александр Переглянути допис
То ли еще будет, скоро в ХНР заживешь.
Не заживу. Идиоты, которые хотят ХНР, живут в основном за пределами Харькова. Вот пусть свое ХНР в другом месте и делают.
listopis не на форумі  
Старий 04-08-2020, 15:59   #28
34igor
Читатель
 
Реєстрація: Mar 2020
Повідомлення: 57
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Boroda Переглянути допис
А что случилось? Тебя обидели? Не дают торговать? Ай, как не красиво! Модератор обязательно накажет обидчиков. Кто тебя обидел?
дякую за проявлену турботу з Вашої сторони..дуже чуттєво..Ви не бидло, але я відчуваю, що у Вас десь є скрите воно..дякую Вам.
Так, так, діло в тому що одне Харко-ке бидло (не в розумінні що в Харк-ві одне бидло, тобто не всі бидло, а на форумі користувач., і він один, - ну Ви мене зрозуміли..), за його словами, я не зміг зарегіструватися на Харкв-му форумі бо можливо цим стала причина якийсь Сахар, не могли б Ви зробити так, щоб..короче повісити сахар..)
34igor не на форумі  
Старий 04-08-2020, 16:11   #29
vinnitsa777
Читатель
 
Реєстрація: Mar 2020
Адреса: Schevchenka str.
Повідомлення: 88
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 34igor Переглянути допис
дякую за проявлену турботу з Вашої сторони..дуже чуттєво..Ви не бидло, але я відчуваю, що у Вас десь є скрите воно..дякую Вам.
Так, так, діло в тому що одне Харко-ке бидло (не в розумінні що в Харк-ві одне бидло, тобто не всі бидло, а на форумі користувач., і він один, - ну Ви мене зрозуміли..), за його словами, я не зміг зарегіструватися на Харкв-му форумі бо можливо цим стала причина якийсь Сахар, не могли б Ви зробити так, щоб..короче повісити сахар..)
полюбому Сахар винен по клічкє "Діабєт",якщо в цій тему пишуть одні бидлани,то входить що ви серед них,тут теж ваші повідомлення,а ще гірше ви автор теми,то є головне бидло він форума
vinnitsa777 не на форумі  
Старий 04-08-2020, 16:48   #30
34igor
Читатель
 
Реєстрація: Mar 2020
Повідомлення: 57
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vinnitsa777 Переглянути допис
полюбому Сахар винен по клічкє "Діабєт",якщо в цій тему пишуть одні бидлани,то входить що ви серед них,тут теж ваші повідомлення,а ще гірше ви автор теми,то є головне бидло він форума
а я нічому і не заперечую..просто настає час коли приходить кінець..якщо ніхто не проти, тему можна прикрити.

--
ще вирішив дописати..

причиной стала, те що..от я кажу, що я не заперечую, це з однієї сторони, а з іншої, я ж не буду наприклад казати, що типу, - о Сахар чи дід , який є прямим учасником форуму, - о Сахар чи дід Ви бидло..по перше - так не дуже тактично, по друге - без їхньої згоди також не дуже то і кстаті, по третє - напевне найголовніше, вони на то і не заслужили..що бути такими..
з моєї сторони доречно сказати, так я дійсно бидло, маю на це право..моя тема - я і бидло..

Останній раз редагувалося 34igor; 18:16. Причина: допис
34igor не на форумі  
Закрита тема

Мітки
eбанашка, а я еду жить в харьков, ахуевший цыган, долбоеб, записки дебила, мемуары рагуля, наркоман неграмотный, пнд разрушен, проект юра2, уебан, юра живи


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 23:38. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024