Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Мережевий форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 10-01-2009, 20:43   #51
EvoLuTioN | rOleX
Гигант мысли
 
EvoLuTioN | rOleX's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2006
Повідомлення: 1,041
Send a message via ICQ to EvoLuTioN | rOleX
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Mixa Переглянути допис
ага. А еще из просмотра кода можно открывать ссылки внешних js-скриптов и css файлов и показывает целую тонну разных параметров разных элементов. Очень толково показывает весь фарш HTML(больше вообще на хакерскую утилиту похоже). Я считаю то, что они сделали с просмотрщиком кода - это просто бомба.


Вот что серьезно меня отталкивает, так это постоянная догрузка из сети того, что я не знаю. Получается мне просто нужно доверить свою машину ребятам из гугля и пусть они творят что хотят. Это не гут. Стремно.
да ну... у гугля девиз "не быть злым" или типо того))

не заметил как юзаю хром уже неделю, может и больше
только вот не запоминает последний закрытый сеанс(

или эту функцию возможно включить?
EvoLuTioN | rOleX не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-02-2009, 02:20   #52
Олег Ф
Юзер
 
Реєстрація: Feb 2009
Повідомлення: 8
За замовчуванням

Не хватает более нормальной интеграции с flashget.
Когда-то сидел на FireFox, затем ушел на chrome т.к. рассчитывал что памяти меньше жрать будет (FF отъедал оч. много после работы на протяжении нескольких дней). Как оказалось хром тоже не промах память потребить (только на куче разных процессов, а не на одном). Но обратно на FF возвращаться не стал из-за того что интерфейс понравился. Минимум...
Олег Ф не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-02-2009, 15:29   #53
akrakovetsky
Читатель
 
Реєстрація: Nov 2008
Повідомлення: 100
Send a message via ICQ to akrakovetsky Send a message via Skype™ to akrakovetsky
За замовчуванням Google Chrome

Вискажу свою думку.

Був на Google Developer Day в Москві - можна сказати заради Chrome, так як йому приділялось багато уваги на конференції.

Перша презентація пройшла під знаком "а ось подивіться який він у нас шустрий, навіть жре на 5 МБ менше памяті ніж FireFox при 5 відкритих вкладках". Чесно скажу, при відкритих 20 вкладках, що не є рідкісною ситуацією, що Chrome, що FireFox, що IE жруть багато памяті і тих 10 МБ при 200-300 МБ якось як капля в морі.

З приводу Opera не знаю, так як не визнаю цей браузер з тих пір, як працював кодером. Чому? Дуже просто, тому що в opera зовсім інша DOM-модель, яка часто заключається в необхідності робити подвійну роботу при розробці сайта і особливо при написанні JavaScript. До речі, FireFox і IE мають майже схожу DOM-модель, що відрізняється нюансами, які суттєво не впливають на загальну картину. Саме з-за цього Microsoft офіційно не підтримує Opera при розробці Silverlight, так як кількість мороки не коштує 1% користувачів по світу.

На другій презентації "як яваскрипт працює на рівні асемблера" я просидів в Інтеренті, так як практична цінність такої інформації == -1.

Далі, Chrome - це мікс з бесплатних (читай оперсорс) двигунів, який юзає один компонент від Safari, другий - від FireFox, третій - ще чийсь. Слухати, як вони кричать, що вони там щось поліпшили, чесно говорячи смішно. Мало-мальский аналог хрому міг би зробити (саме зробити, а не розробити) програміст за місяць.

Далі. Половину сервісів (читай API), які зараз пропонує гугл для програмістів (крім gmail, карт і ще деяких) явно поступаються існуючим аналогам (наприклад Data Visualization API).

А загалом, кожен браузер має свої особливості, завдяки яким отримує своїх прихильників. І суперечки тут ні до чого - кожен має юзати те, що для нього зручніше і максимально відповідає вимогам. Я наприклад, користуюсь FireFox, але не користуюсь основним її "достоинством" - плагінами, тому що просто не люблю. Але це не робить її менш зручною для інших користувачів.

P.S. Google офіційно заявив, що не буде розробляти браузер. На моє запитання до представника Google чому вони порушили обіцянку - він тупо зїхав на іншу тему. Тому, шановні, вони самі не знають, для чого він їм.

N.B. Половину презентацій представники гугл робили в лисиці. Ось так...

Ще можна почитати:

Зустрічайте: Google Chrome! - http://msug.vn.ua/blogs/akrakovetsky...le-chrome.aspx

Google Developer Day: пряма трансляція - http://msug.vn.ua/blogs/akrakovetsky...loper-day.aspx

І ще, я не проти Chrome, IE чи FireFox. Я проти того, що дуже вже їх багато розвелось...
akrakovetsky не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-02-2009, 16:37   #54
Endy48
Гуру
 
Endy48's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2006
Адреса: Винница
Повідомлення: 3,528
За замовчуванням

ну к слову, в данный момент Опера с открытыми 50-ю вкладками у меня хавает 220 метров
__________________
"Когда я умер не было никого кто бы это опроверг"(Е.Летов)
Endy48 не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-03-2009, 00:26   #55
dewolfe
Фанат
 
dewolfe's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2008
Повідомлення: 495
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Endy48 Переглянути допис
ну к слову, в данный момент Опера с открытыми 50-ю вкладками у меня хавает 220 метров
Это не показатель
у меня в данный момент с 35 вкладками - 290мб
все зависит от загруженных сайтов и длительности пользования, то есть утечек памяти.
Сам хром понравился организацией интерфейса - хорошо постарались. Но быстродействие организованно, судя по всему, надеюсь пока - за счет хавания памяти... не в меру.
__________________
dewolfe не на форумі   Reply With Quote
Старий 09-03-2009, 01:59   #56
LangonieR
Ветеран
 
LangonieR's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2005
Адреса: Винница
Повідомлення: 2,126
Send a message via ICQ to LangonieR Send a message via Skype™ to LangonieR
За замовчуванням

у меня ~ 50 вкладок ~300 мб оперативки
LangonieR не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-06-2009, 18:17   #57
Seagull
Юзер
 
Seagull's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2007
Повідомлення: 13
За замовчуванням

Очень неплох оказался. Немного неудобно сохранять страницы.
Seagull не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-06-2011, 11:33   #58
Se@Dog
Гуру
 
Se@Dog's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 4,563
Send a message via ICQ to Se@Dog
За замовчуванням

Тоже видимо прийдётся переходить на него, хотя к ФФ привык очень. Но в ФФ и ИЕ появилась проблема с Флешем - все странички с флешем тормозят, и видео не играет...В Хроме с этим пока всё ок...
__________________
чем больше попробуешь, тем точнее будешь знать чего именно желаешь...
Se@Dog не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-06-2011, 11:54   #59
Prima
Гуру
 
Prima's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 14,923
За замовчуванням

А у меня стоят ГуглХром, Хромиум, Сафари, Макстон, Авант, Грин и эксплорер от Оперы и Мазилы отказался - достали.
Prima не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-06-2011, 13:31   #60
Joy_Rostie
Старожил
 
Joy_Rostie's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2008
Адреса: OrangeRepublic
Повідомлення: 2,697
Send a message via Skype™ to Joy_Rostie
За замовчуванням

Netscape не стоит?
Joy_Rostie не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
браузер, интернет


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 01:18. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024