Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 12-04-2012, 20:32   #1
Falcon
Ветеран
 
Falcon's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2005
Адреса: Out of reach
Повідомлення: 1,624
Send a message via Skype™ to Falcon
За замовчуванням Я Дарю Жизнь

http://*******/club37105194

Проблема детской онкологии актуальна, за частую цена жизни ребенка огромна, и многие бы не дожили до своего следующего дня рождения если бы не те, кто умеет сострадать. Тех кто сегодня отказавшись от сигарет, пива или чипсов, пожертвовал свои 10грн на доброе дело.

Многие могли наблюдать на улицах города Винница, зачастую в районе магицентра человека с группой лиц, который устраивает некий марафон, 600 гривен за полтора часа. Знакомьтесь это я, а это мои работы:
http://www.youtube.com/watch?v=W42Sk...KTIGXsLENZ6iE=
http://www.youtube.com/watch?v=3BOqA...U4IcRkb6NYYZw=
И собственно я сам: http://*******/l2developer

Сегодня я обращаюсь ко всем кто не равнодушен, в наши ряды нужны девушки, способные найти от одного свободного часа в день, тем самым подарить ребенку шанс на Жизнь.

Ваша задача фотографировать, и раздавать листовки если таковы имеются, все остальное моя задача.

Прошу модераторов закрыть тему, все комментарии в группе контакта.
Всем зарание спасибо.
Falcon не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-04-2012, 21:11   #2
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Онкологія на 3 та 4 стадії не лічиться ніде у світі. На 1 і 2 стадії можуть вилікувати з високою долею ймоврності і у нас, навіть в Вінниці.
У нас на 3 та 4 стадії оперують тільки у "приватних лавочках". За кордоном також оперують на 3 і 4 стадії задля "бабла". Медецина як-не як бізнес.

Пухлини у дітей можуть виникнути або під дією канцерогенів, що малоймовірно або із-за дефектів генів, що у 99% є правдою. Якщо із-за дефектів генів, то сенсу лікувати практично немає, бо дефекти нікуди не ділися, і навіть, якщо лікарі виявлять онкологію на 1 стадії та вилікують, то через кілька років - це проявиться знову, але без шансів на життя.

Я знаю випадок, коли людину вилікували, а через кожні 6-8 місяців знову і знову виникали пухлини. Людина померла за 5-6 років, родини продала все що могла, заробили лікарі та фарм. компанії, але шансів у цієї людини, на жаль не було.

Тому краще допомагати тільки тим, хто має реально шанси вижити.
Моя сімя переказал кошти (50 доларів) на лікування Ірини Мітіній http://helpira.com.ua/
Цій людині дійсно можна і треба допомогти. Інакше буде інвалідом. А допомагати дітям у яких шанс 0,0001% я не бачу сенсу.
__________________
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову (Карл Маркс)
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-04-2012, 22:47   #3
Ang
Писатель
 
Ang's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2006
Повідомлення: 347
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
А допомагати дітям у яких шанс 0,0001% я не бачу сенсу.
Закройте тему, а то это недоразумение в танковом шлеме не бачить сенсу!
Ang не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-04-2012, 23:03   #4
ArmHorse
Гигант мысли
 
ArmHorse's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Повідомлення: 1,309
Send a message via ICQ to ArmHorse
За замовчуванням

Автор, создайте счёт в LiqPay и выложите его здесь, я бы помог немного, да и остальные, думаю, могли бы воспользоваться.
__________________
Если аффтару нечего сказать, то ему следует убить себя, а не постить флуд.
(Аристотель, "Трактат о флуде")
ArmHorse не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-04-2012, 00:12   #5
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Ang Переглянути допис
Закройте тему, а то это недоразумение в танковом шлеме не бачить сенсу!
Давайте без матів. Треба дивитися правді в очі. У мене мати померла недоживши до пенсії від онкології, тому я добре знаю що це таке.

Якщо злоякісна пухлина на 1 чи 2 стадії (без метастазів у лімфовузли та інші органи) - вилікувати можуть і в нас (терапія та хірургія).
На 3-4 стадії - шансів немає ні в кого і ні в якій клініці. Якщо пухлина вже дала метастази, то це вже все.

Дайте мені статистику або кілька прикладів, як волонтери допомогли назбирати комусь 100 тис. євро на операцію в Ізраїлі/Німеччині з 4 стадією і дитина прожила більше 3-5 років? А потім просіть в мене вибачення.
__________________
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову (Карл Маркс)
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-04-2012, 00:46   #6
Qguy
Читатель
 
Qguy's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2012
Повідомлення: 89
Unhappy

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
Давайте без матів. Треба дивитися правді в очі. У мене мати померла недоживши до пенсії від онкології, тому я добре знаю що це таке.

Якщо злоякісна пухлина на 1 чи 2 стадії (без метастазів у лімфовузли та інші органи) - вилікувати можуть і в нас (терапія та хірургія).
На 3-4 стадії - шансів немає ні в кого і ні в якій клініці. Якщо пухлина вже дала метастази, то це вже все.

Дайте мені статистику або кілька прикладів, як волонтери допомогли назбирати комусь 100 тис. євро на операцію в Ізраїлі/Німеччині з 4 стадією і дитина прожила більше 3-5 років? А потім просіть в мене вибачення.
я знаю примеры, когда собирают немалые суммы через спец.программы помощи таким деткам (есть сайт и в православной программе на радио ЭРА постоянно об этом анонсируют) - там да, помогают, и лично им я верю. вспомню найду ссылки на тот сайт - кину сюда.

но вопрос контроля использования денег важен.

Останній раз редагувалося Qguy; 00:49.
Qguy не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-04-2012, 01:24   #7
Prima
Гуру
 
Prima's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 14,923
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
Давайте без матів.
Толи я тупой, толи ты таки в шлеме. Где ты маты увидел?
ТС: Удачи. Хорошее дело делаете.
Prima не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-04-2012, 01:26   #8
ArmHorse
Гигант мысли
 
ArmHorse's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Повідомлення: 1,309
Send a message via ICQ to ArmHorse
За замовчуванням

Человек создал тему по сбору денег на лечение ребёнка, какое же это кощунство рассуждать о целесообразности или не целесообразности помощи. Если не хочешь или не можешь помогать - проходи мимо. Но нет же, нужно обязательно блеснуть знаниями.
__________________
Если аффтару нечего сказать, то ему следует убить себя, а не постить флуд.
(Аристотель, "Трактат о флуде")
ArmHorse не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-04-2012, 01:30   #9
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Prima Переглянути допис
Толи я тупой, толи ты таки в шлеме. Где ты маты увидел?
ТС: Удачи. Хорошее дело делаете.
Пости вже почистили.
__________________
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову (Карл Маркс)
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-04-2012, 01:37   #10
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від ArmHorse Переглянути допис
Человек создал тему по сбору денег на лечение ребёнка, какое же это кощунство рассуждать о целесообразности или не целесообразности помощи. Если не хочешь или не можешь помогать - проходи мимо. Но нет же, нужно обязательно блеснуть знаниями.
В темі не в казано ні про яку КОНКРЕТНУ дитину і ні про яких КОНКРЕТНИЙ випадок.
Моя жінка теж одній дитині слала гроші, я її казав, що на 4 стадії не лікується нічого. Вона не вірила, навіть сварилися.
А в результаті - Німеччина не допогла, про що відомо було і раніше.

Якщо була б ситуація коли немає грошей на хіміотерапію чи операцію і стадія 1-2 - однозначно треба допомагати!!! Я тільки за, але коли читаю про оголошення про дітей і бачу, що там вже немає сенсу збирати гроші, то не розумію одного: а для чого їх збирати?

Я пишу сюди тому, щоб волонтери побачили, що біля них є діти, яким РЕАЛЬНО можна допомогти і набагато меншими сумами. Може комусь треба операцію, щоб людина чула, а не була глухою, може дитині немає на операцію і т.д. Зверніть увагу на цих людей, а не на безнадійних людей!
__________________
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову (Карл Маркс)
vov не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
помоги ребёнку

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 11:58. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024