Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 06-04-2016, 15:12   #1091
vinalex
Ветеран
 
Реєстрація: Dec 2005
Повідомлення: 2,042
Send a message via ICQ to vinalex Send a message via MSN to vinalex Send a message via Yahoo to vinalex
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Путін - шанована людина в Росії та за кордоном. Це факт. Будь ласка, розкажіть, чим він поганий для України і що їй поганого зробив?
А тепер знову розкажи, як ти "захищав" Україну від хорошого Путлера і мирних опочленців
__________________
«...немцы испытывают страшные лишения под чехословацким гнетом...» А.Гитлер, 1938
«...русскоязычное население Украины начинают преследовать, уничтожать, подвергать издевательствам...» В.Путин, 2014
vinalex не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-04-2016, 15:12   #1092
vinalex
Ветеран
 
Реєстрація: Dec 2005
Повідомлення: 2,042
Send a message via ICQ to vinalex Send a message via MSN to vinalex Send a message via Yahoo to vinalex
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Да не вопрос - відповім. Ти тільки поясни мені яке тобі діло до президента чужої країни?
А яке тобі діло до України? Ти ж громадянин рашки тепер.
__________________
«...немцы испытывают страшные лишения под чехословацким гнетом...» А.Гитлер, 1938
«...русскоязычное население Украины начинают преследовать, уничтожать, подвергать издевательствам...» В.Путин, 2014
vinalex не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-04-2016, 18:09   #1093
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Не вважаю. І ось чому. Коли наші брати вимушено переходили кордон РФ, рятуючись від обстрілів ополчення, погранічінікі РФ пропускали їх, надавали можливість лікування, в лікарнях проводилися операції пораненим забезпечуючи їх хорошим харчуванням. А потім давали можливість повернутися на Батьківщину. бажаючі могли залишитися в Росії. Багато поверталися.
шож так много букав? шож ты крутишься как уж по пачке дуста? Еще раз: Путин - хуйло? Да или нет?
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-04-2016, 18:41   #1094
vinalex
Ветеран
 
Реєстрація: Dec 2005
Повідомлення: 2,042
Send a message via ICQ to vinalex Send a message via MSN to vinalex Send a message via Yahoo to vinalex
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Рашки на Донбасі немає і не було. Це перше. Друге. Я брав участь у внутрішньому збройному конфлікті і з нашого боку це участь називається (і називалося) АТО - антітеррорітсіческая операція. А тепер ти мені скажи: Чому в Рашке президент України тримає своє підприємство якщо за вашими словами Росія є воююча сторона? І ще питання: Чому досі не оголошено на Україні військовий стан у зв'язку з війною з Росією? Третє. Чому досі Україна не розірвала дипвідносини з Росією? Не дохрена ли питань при війні з Росією? І четверте. Чи не дохрена ви задаєте питань при цьому відмовляючись відповідати на мої запитання? Виняткова Нація? Тоді чому російською мовою пишете?
Якщо щось не влаштовує, то ніхто тебе тут не тримає і у будь-яку мить ти можеш зробити вольове рішення і піти пудрити мозги "добрим путіним" на інші форуми... поки тебе і там нах не пошлють. Особисто для мене ти кремлівський троль, все інше бла-бла-бла...
__________________
«...немцы испытывают страшные лишения под чехословацким гнетом...» А.Гитлер, 1938
«...русскоязычное население Украины начинают преследовать, уничтожать, подвергать издевательствам...» В.Путин, 2014
vinalex не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-04-2016, 20:34   #1095
Лёлик
Ветеран
 
Лёлик's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 1,711
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
О! Так ви, пане, чи не уважні. Я вам написав, що не вважаю так. Вам скільки разів треба це написати? І ще. Будьте скромнішими. Ви не слідчий, я не підслідний. Будьте ласкаві теж відповідати на питання. Добре?
Придурок, пиши по русски. Реально, тяжело читать твой бред после гуглпереводчика.
Лёлик не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-04-2016, 10:34   #1096
Нави
Гигант мысли
 
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Уехал....
Повідомлення: 1,241
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Що скажете щодо голосування в Голландії? Це все Путін - він все підстроїв. Дивні ви люди - захищати країну від колорадів в і сепаров не хочете або боїтеся. Пишете російською мовою. Теж Путін?
Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Я чекаю відповіді від усіх які пишуть російською. Ви гидуєте писати рідною мовою або ваша рідна мова - російська? Якщо російська, то які ви до біса українці! Я відверто відповів на всі питання а ви боїтеся, соромитеся - чому відмовляєтесь відповідати?

Пишем на русском, а не на российском языке))
Это не одно и тоже!
Так что в этом случае ты явно промахнулся.

Не каждый россиянин - русский.
И не каждый русский - россиянин!
Нави не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-04-2016, 10:42   #1097
TASHA
Гуру
 
TASHA's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Повідомлення: 7,618
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Я чекаю відповіді від усіх які пишуть російською. Ви гидуєте писати рідною мовою або ваша рідна мова - російська? Якщо російська, то які ви до біса українці! Я відверто відповів на всі питання а ви боїтеся, соромитеся - чому відмовляєтесь відповідати?
я пишу и говорю на русском. Это мой родной язык и к России он не имеет никакого отношения.
__________________
Путин - геть!!!
Что делаешь - то и хочешь.
TASHA не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-04-2016, 10:44   #1098
Нави
Гигант мысли
 
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Уехал....
Повідомлення: 1,241
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Я чекаю відповіді від усіх які пишуть російською. Ви гидуєте писати рідною мовою або ваша рідна мова - російська? Якщо російська, то які ви до біса українці! Я відверто відповів на всі питання а ви боїтеся, соромитеся - чому відмовляєтесь відповідати?
Кстати, а нах тебе "Ь" мягкий знак в конце твоего логина?
Нави не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-04-2016, 13:41   #1099
Нави
Гигант мысли
 
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Уехал....
Повідомлення: 1,241
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
А докладніше можна? Що таке російська мова?
Вот видишь, у россиян даже языка своего нет!
Не существует российского языка.
Нави не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-04-2016, 13:52   #1100
Нави
Гигант мысли
 
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Уехал....
Повідомлення: 1,241
За замовчуванням

Да и о чем можно говорить с россиянами, когда у них на национальном инструменте балалайке всего три струны,
В то время как на украинской бандуре сорок струн.
Нави не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
кружевных трусов?, петух съебал в швецию, хватит ли на всех

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 10:33. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024